PDA

View Full Version : Забавен, но вятърничав или задълбаващ и скучен?



Весело момче
04-06-2007, 06:59
Значи, сега без да ми се сърдите, жени ще ви питам направо. Кой тип от тези двата предпочитате:

1. Оптимист. Забавен, весел, с високо самочувствие, малко вятърничав, но влюбчив, купонджия, веселяк, лошо момче. (като мен преди, когато ме харесваха повече и като мен сега, когато пак станах такъв).
2. Песимист. Скучен, прекалено сериозен, прекалено начетен, задълбаващ много в най-различни неща, ерудиран, умен, но с много ниско самочувствие.

1. Това съм аз преди и сега отново.
2. Това бях аз от 7 до 11 клас, и не се гордея много.

cherinka
04-06-2007, 07:04
Ами 1. макар , че всички сме хора и имаме чувства. Номер 2 предполагам, че много трудно си е показвал чувствата, това от една страна е добре, но от друга не, защото той явно е за хора с търпение.
и такам.

04-06-2007, 07:09
Да, въпреки, че много жени искат хем весел, хем начетен, но двете рядко съвпадат - или е готин веселяк, харесван от жените или пък е някой дето само чете, и дето не знае какво е дискотека. Само да поясня: С 1. ще си изкарвате супер, ще се обичате но едва ли ще си говорите за политика (а и защо ви е, като се обичате, а и повечето жени не понасят политиката), а със 2. ще се обичате от начало, но после ще ви стане скучен с тези си разговори за политика, коли, книги и пр. Все пак жените искат любов и забавления, не постоянна скучна сериозност. Поне така мисля аз. А по темата - радвам се, че пак съм от първия тип.

koalka
04-06-2007, 07:13
Еми много ясно, че първия.

04-06-2007, 07:18
Браво, вашите мнения (въпреки, че до момента са малко) ще ме амбицират още повече да се променя. Сега съм в период на преминаване от втория тип отново към първия и забелязвам, че не само жените, но и хората по принцип се държат по-добре с мен. Май никой не обича песимистите - всезнайковци. После се чудя, защо като на едно момиче й казах честно и открито, че не ми пука за хорското мнение и тя започна да се държи по-добре с мен. А, преди, катото си говорехме за политика (тя защото е луда по политиката), не стига, че имахме обща тема, но все се карахме, а и не ме харесваше. Сега е по-различна - аз й викам: "Не ме интересува какво мислиш за моето есе, защото не плащам данък хорско мнение вече." и тя вместо да се разсърди ми вика: "Браво. А, по между другото имаш ли Скайп?".

hforce
04-06-2007, 07:29
до колкото разбрах вариантите са:
1. нормално момче
2. зубър
естествено че нормалното момче е по-харесвано, само че типовете момчета са повече, но както и да е

04-06-2007, 07:35
Е, те са повече, но аз бях първия тип, после втория и сега пак съм първия. Разбираш ли, искам да видя как съм по-харесван и видях, че истинското ми аз е по-харесвано от това от 7 до 11 клас. Е, вече е ясно, че ще съм пак същия веселяк, оптимист и готин пич.

divo_kotence
04-06-2007, 08:04
на мен определено повече ми харесва първия тип момче...

;))
04-06-2007, 08:05
Както вече стана ясно първия тип е по-добре.Имам познати и от двата типа и наистина повече ми харесва изброеното под номер 1,но не можеш да бъдеш винаги оптимист,винаги забавен и весел :? Когато има нужда да се говори сериозно по някоя тема,да се реши някой проблем(изобщо не говоря за политика,а за най-нормалните ежедневни проблеми) няма да е лошо да можеш да говориш сериозно и съсредоточено и да обръщаш внимание на нещата,които те интересуват :roll:

Тъй като даде пример за обичане и т.н., знаеш че винаги има проблеми м/у влюбените(или обичащите се) и трябва да се подхожда отговорно към тях.Ако успееш да бъдеш сериозен,когато трябва,няма да имаш грешка :D

04-06-2007, 08:45
Както вече стана ясно първия тип е по-добре.Имам познати и от двата типа и наистина повече ми харесва изброеното под номер 1,но не можеш да бъдеш винаги оптимист,винаги забавен и весел :? Когато има нужда да се говори сериозно по някоя тема,да се реши някой проблем(изобщо не говоря за политика,а за най-нормалните ежедневни проблеми) няма да е лошо да можеш да говориш сериозно и съсредоточено и да обръщаш внимание на нещата,които те интересуват :roll:

Тъй като даде пример за обичане и т.н., знаеш че винаги има проблеми м/у влюбените(или обичащите се) и трябва да се подхожда отговорно към тях.Ако успееш да бъдеш сериозен,когато трябва,няма да имаш грешка :D
да, за нормалните проблеми съм съгласен, но за политиката - не, не мисля, че е приятно да се говори по тази тема твърде много, има по-хубави неща, а и ми писна да си късам нервите с нея.

Sarabi
04-06-2007, 08:55
Не може ли двете в едно? Не бих предпочела нито толкова несериозно момче, нито толкова сериозно. В същност предпочитам да е сериозен, но не скучен.
Абе човешкият характер не може да се опише с няколко думи в 2 - 3 реда. Но най- общо, ако търся само нещо за разнообразие ще предпочета 1.

04-06-2007, 08:57
Еми аз примерно предпочитам момичето, което се гримира по много пъти на ден, пред това, което обсъжда теми за вселената и други подобни.

04-06-2007, 08:58
Не може ли двете в едно? Не бих предпочела нито толкова несериозно момче, нито толкова сериозно. В същност предпочитам да е сериозен, но не скучен.
Абе човешкият характер не може да се опише с няколко думи в 2 - 3 реда. Но най- общо, ако търся само нещо за разнообразие ще предпочета 1.
Не, не може и двете в едно, все ще има залитания към едното или към другото, идеални хора няма.

Sarabi
04-06-2007, 09:04
Да, естествено е да няма перфектен. Зависи какво търси момичето. Ако е достатъчно узряла за нещо сериозно, предполагам, ще избере втория, защото от него може да се очаква да я приеме на сериозно. Е, естествено ако е някоя оправна мацка ще успее да завърже нещо сериозно и с несериозен, но на някои момичета не им се правят толкова усилия и затова предпочитат сериозен за сериозна връзка. Ако пък си търси само забавление, малко разнообразие от ежедневието, малко ласки и т.н ще си избере първия- ще получи това, което търси- забавление, вятърничави мечти.

04-06-2007, 09:06
Е, да ама няма ли да й писнат само разговори за политика, ако е със сериозния?

04-06-2007, 09:11
Sarabi*,как така хем ще е узряла за нещо сериозно,хем няма да и се правят толкова усилия да привлече някой завеян?Или е узряла и знае какво иска и го постига с цената на всичко,или още се лута в желанията си и не й се полагат усилия за нещо трудно :roll: (ако си искал/а да кажеш друго и просто не съм те разбрала,извинявай,само кажи,че аз съм в грешка)

Вярно е,че си зависи от момичето-кой каквото харесва и каквото търси,но като цяло,в общия случай,си е по-добре да си е такова момчето,каквото се харесва.А и той каза,че това е истинското му "аз"(номер1.)

Digital
04-06-2007, 09:13
Пич, не забравяй че това са мнения на момичета в пубертета. Има разлика между зряла жена и момиче в пубертета. Обикновено колкото повече жената узрява, толкова повече търси сериозен човек до себе си който да й е упора. Е, не темерут който не се усмихва, но по-сериозен човек. А и обикновено който учи - като порасне взима добри парички и яките пичоци отиват при него. :lol: А тъпите пичоци си остават с два лева в джоба и местния гъзар - лошо момче.
Сещаш ли се ? :)
Естествено нещата не са толкова прости, всичко е относително. Но основното е на лице.

Sarabi
04-06-2007, 09:25
Sarabi*,как така хем ще е узряла за нещо сериозно,хем няма да и се правят толкова усилия да привлече някой завеян?Или е узряла и знае какво иска и го постига с цената на всичко,или още се лута в желанията си и не й се полагат усилия за нещо трудно :roll: (ако си искал/а да кажеш друго и просто не съм те разбрала,извинявай,само кажи,че аз съм в грешка)

Ами има и такива случаи, в които момичето наистина е узряло, но примерно решава, че няма смисъл да се занимава с вятърничав, защото в края на краищата има голям шанс той да си остане същата шматка. Има вероятност да реши, че завеяно момче няма да й даде това, което търси. А може да е зряла, но неуверена, да смята, че няма да може да "укроти" това момче или поне да го накара да я оцени такава, каквато е. Защото рядко едно такова момче, което примерно обича да е център на вниманието, ще реши да тръгне с тихо и сериозно момиче, което само седи и гледа неодобрително на "шегичките", които той измисля. В общи линии всички търсят човек, с който си приличат до някъде по характер за да не стават такива недоразумения с шеги- сериозни разговори.

angel with broken wings
04-06-2007, 10:28
ммм... а не може ли нещо по средата :-)
просто идеята за вятърничаво момче(което за мен е =несериозно и непостоянно) не ми допада особено :-)

Sarabi
04-06-2007, 10:44
Хах, не се чудиш само ти. Яко често ми се налага да обяснявам разликата между умен и зубър, но убедените в правотата си потвърждават впечалтелението си за мен, че съм "зубърка". Приеми го, няма как да налееш акъл в главите на хората :-D .

lost_yourself
04-06-2007, 11:11
emi 1.!! mnoo si padam po optimisti i nekvi zabavni hora a ne po hora koito sa prekaleno seriozni. :)

lo_flo
04-06-2007, 13:41
Да кажем 1.5 !Нещо средно между двете неща

04-07-2007, 13:18
Добре бе,що си мислите,че да си умен и зубър е едно и също?! Не мога да разбера как го решихте тва?! Аз лично се интересувам от сумати работи,почти няма тема,по която да не мога да се включа адекватнo... Разбирам от политика,история,музика,ки о,автомобили,спорт,мода,а никога не съм бил зубър,дори почти не учех (нито като ученик,нито като студент сега не уча) и същевременно съм забавен,купонджия и т.н. Защо винаги слагате нещата в някви рамки,не мога да разбера?! Или трябва да е забавен,но тъп или умен,но скучен. Няма такова нещо :!:
На мен пък не ми е приятно така! Кеф ми е да съм ограничен. Съжалявам.[/b]

IKisseDAGirL
04-07-2007, 13:26
Първият, макар че си има някои сериозни недостатъци, незабележими на пръв поглед :roll:

`Death`Whore`
04-07-2007, 13:28
Преди общувах един пич, който беше намусен песимист, но ми омръзна. Човек може да има проблеми, но не постоянно да скапва настроението на хората...

nencuHka
04-07-2007, 13:30
Значи, сега без да ми се сърдите, жени ще ви питам направо. Кой тип от тези двата предпочитате:

1. Оптимист. Забавен, весел, с високо самочувствие, малко вятърничав, но влюбчив, купонджия, веселяк,лошо момче.

Първото , минус черните :-k

04-07-2007, 13:31
Значи повечето момичета харесват старото ми и вече пак ново аз. :)

`Death`Whore`
04-07-2007, 13:32
Важното е ти как се чувстваш.

nasty_f
04-07-2007, 13:34
Мисля,че е ясно 1!Никой не би искал за гадже някаква статуя :-D

04-07-2007, 13:34
Еми като съм 1. ми е по-добре, за какво да мисля по 100 часа на ден кой как ме погледнал в тролея, трамвая, рейса или на улицата и да обръщам внимание на всичко и на всички. Защо ми е да съм песимист, като се чувствам зле? Така че - оптимист съм си аз, и не ме е срам да кажа - със самочувствие.

04-07-2007, 13:36
Също така аз не мога да гледам повечето новини и да се интересувам от политика, прекалено съм чувствителен и преживявам тежко новините от рода на: "Кораб потъна..." и т.н. Не мога, а като не мога няма да гледам. Вече няма да тъжа и да страдам, няма да се съжелявам. Май момичетата не обичат момчета с ниско самочувствие.

`Death`Whore`
04-07-2007, 13:38
Но момичетата не обичат и безчувствени мъже.

04-07-2007, 13:45
Аз не съм казал, че съм станал безчувствен, ами че просто се изолирам от новините. Пък и повечето момичета, като им говорех за новини и политика започваха да се прозяват и оттегчават и им ставаше тъпо. Виж, ако им говоря за тях колко са красиви и т.н. ги кефя.

`Death`Whore`
04-07-2007, 13:48
И сега говориш това, което искат да чуят? Май не осъзнаваш колко е глупаво това. Говорех не за новините и политиката /а впрочем има момичета, които се интересуват от тези неща/, а за това, че каза, че няма да страдаш и да тъжиш. Бъди по-отворен, не се сдухвай за неща, които не те интересуват, но не стигай до крайности.

И се пише "отегчавам" :)

04-07-2007, 13:57
Еми по логиката на една съученичка за какво ми е да знам имената на всички знаменитости и политици, като са боклуци повечето, не струват, а и не ги познавам лично. Има резон, човек трябва първо да обича сечбе си и да си отделя нужното внимание за себелюбуване, чак после идват гаджето, роднините, приятелите и далеч на последно място са любими личности, а другите които не са ти любими няма смисъл да ги мразиш - пълен игнор и т.н. Та... кой е Брад Пит? :D

JoeBanana
04-07-2007, 14:00
без да се засягаш, ама приличаш на дървен философ :mrgreen:

04-07-2007, 14:01
И сега говориш това, което искат да чуят? Май не осъзнаваш колко е глупаво това. Говорех не за новините и политиката /а впрочем има момичета, които се интересуват от тези неща/, а за това, че каза, че няма да страдаш и да тъжиш. Бъди по-отворен, не се сдухвай за неща, които не те интересуват, но не стигай до крайности.

И се пише "отегчавам" :)
Говоря тоа, което ми се говори. А то явно съвпада с това, което искат да чуят. Просто аз повече политика само като дума ще я споменавам, повече пълен игнор на новини, политика, биографии на известни личности и такива. И повече никога няма да се заглеждам по хората по улиците и в транспорта - сдухвам се, ще забелязвам само познатите, приятелите и роднините. Също и готините мацки, но не всички и никога в очите, изпитвам ужас да гледам непознати в очите и ми е гадно да ме зяпат. И затова като вървя по улиците не се заглеждам по хората - нито са ми интересни, нито пък приятни.

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:02
А и все има нещо, което да те интересува, различно от теб, момичетата и купоните. Дори да е скучно за мацките.

JoeBanana
04-07-2007, 14:04
приятелю, това което правиш му викат къща от карти :mrgreen: цялата личност, която се опитваш да формираш ми се вижда изкуствена и нестабилна
ше духне вятъра и отиде...
я, по-добре, помисли сериозно кой си, какъв си :mrgreen:

04-07-2007, 14:06
Няма такова нещо. Даже си паснахме по характер с едно момиче от моя клас. Тя също не разсъждава постоянно, тя просто ивее. Може и да изпада в битовизми, но живее. Защото ми писна цели пет години да мисля и нищо друго да не правя, защото един път не съм ходил на дискотека и не съм се целувал с момиче, а съм почти на 18. Това е заради мисленето, до 6 клас си бях нормален. Не мислех, а живеех. И сега пак става така.

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:08
Преминал си в другата крайност. Всичко звучи много хубаво, но ако си интелигентен човек, купоните няма да ти стигнат. Да, интелигентните хора имат нужда да простеят и да купонясват, но не могат да живеят само с това.

04-07-2007, 14:11
Ами моите интереси и приоритети са:
- аз, роднини, приятели, познати и семейство.
- кариера и образование.
- излизане, купони, малко музика и филми, гаджета, любов, секс и тн.
- живот.
- спорт, автомобили (но този път - без излишни подробности, само модели и марки, които ми харесват, а не всеки боклук на колела).
- НЕзадълбаване.
и още.

Изобщо не ми пука вече за какво ставало по света. На ДесиСлава и Дейвид Бекъм да не би да им пука?

другото няма да ми липсва, а то е:
- биографии на някакви си
- кой какво казал, направил за мен, какво е мнението на другите.
- кой как ме погледнал в рейса, тролея, трамвая или на улицата.
- какво впечатление правя.
- задълбаване (ДесиСлава коя зодия е, кога е родена, Форд Фиеста коя година кое поколение се произвежда и т.н.).

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:12
За някои неща - евала. И на мен ми е все едно еди кой си дори как се казва, дори ако това, което прави, ми харесва много. :)

Само за познатите е странно. Аз вече съм се отказала да имам познати. Имам приятели и се виждам с тях, другите не ми трябват и дори не ги поздравявам в повечето случаи.

04-07-2007, 14:17
Преминал си в другата крайност. Всичко звучи много хубаво, но ако си интелигентен човек, купоните няма да ти стигнат. Да, интелигентните хора имат нужда да простеят и да купонясват, но не могат да живеят само с това.
Е явно истинското ми аз не е интелигентно, писна ми да се правя на по-умен от колкото съм. И с учудване открих, че 98% от връстниците ми също са ограничени. За пример - интелектуалците ми в класа са 5 човека. Другите са момичета-пудри и момчета-фешъни.

Цитати:

Той: Девствен ли си?
Аз: Не.
Той: А, ама ти не си спал с момиче!
Аз: Е как бе. Нали ти казах, че не съм девствен.
Той: Ама девствен е тоя, който е спал с момиче.

...
Той: Компютрите не ме влечат.

Той: ...на ул. "Черни Връх".
Тя: А, то това "Черни Връх" е булеварда с трамвая в "Гео Милев".

Те си говорят за кой срещнах, не за кой бил политик.

По другите теми не мога да ви дам примери, те не говорят по тях.

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:19
Да, явно наистина не си. Аз пък предпочитам да общувам с 2-ма човека, но качествени...за мен подобни хора са на моменти непоносими или са ми безразлични.

04-07-2007, 14:22
Абе аз вече се държа по-различно с хората и те се държат сега по-добре.
Вече не съм откровен, не им казвам какво мисля за тях, защото вече не мисля за тях. За някой хора ги обичам, други харесвам, трети, които са ми неприятни не съществуват. Безразлични са ми. Преди ме натоварваха със споделяне и аз им се сърдех, но не помагаше. Сега вече те си мислят, че им слушам глупостите и че им знам тайните, но и мислят, че не ги споделям на други хора. И то си е така - как да им споделя тайните, като и аз не ги знам, защото докато ми ги споделят аз не ги слушам. И така повече се държат добре с мен. Даже вече избягвам всякакви скандали и свади и ми е удобничко - вече не си късам нервите за глупости. Май най-добрия начин да отвърнеш на заяжданията е пълната игнорация. Когато някой ми е неприятен не му се сърдя, защото ако му се сърдя или го мразя, това значи, че мисля за него, а вече не съм такъв. Вече не си хабя мислите с хора, които не ги заслужават. Не мразя никого вече. Супер е така да не влагаш чувства и мисли във всичко, вече даже не мисля кой какво говори за мен и не ме интересува. Или пък кой как ме погледнал еди кога си и какво мислил, вече ми е през х*я за хорското мнение и е супер. Пробвайте, няма да съжалявате.

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:24
Обаче правиш едно безсмислено нещо - правиш се, че ги слушаш и те явно мислят, че ти пука за тях.

04-07-2007, 14:25
Въобще, в лъжа сте, ако мислите, че 18 годишните мислят за политика. Глупости, 98% от класа и другите ми връстници мисслят и говорят за това къде са били, какво са яли и тн. А, между другото - като не мога да ги преборя единственото нещо е да стана част от тях. Мимикрията е важно качество - източник Катето Евро. А и важно е какви са оценките, не какво знаеш за живота.

04-07-2007, 14:26
Абе важното е, че вече съм себе си (нормален тинейджър), който си има самочувствие и не му пука за мнението на другите.

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:27
Започваш да ставаш жалък :)

И ще бъдеш себе си, когато спреш да казваш, че си нормален.

04-07-2007, 14:31
Ми нормален съм да.
За пример - 98% е готината група на фешъните, спортистите и чалгарките-зубърки.
Другите са политически и граждански активни, говорещи като старци.
Направи си сметката! Във всеки клас мога да твърдя, че са повече в проценти, съответно е супер това, обаче в смисъл такъв, че е кофти да си от мислителите. Виж ДесиСлава в ББ как не мисли много-много, но си живее живота, а Венета като мисли - само си къса нервите. Който много мисли - да му мисли.

JoeBanana
04-07-2007, 14:32
Ми нормален съм да.
За пример - 98% е готината група на фешъните, спортистите и чалгарките-зубърки.
Другите са политически и граждански активни, говорещи като старци.
Направи си сметката! Във всеки клас мога да твърдя, че са повече в проценти, съответно е супер това, обаче в смисъл такъв, че е кофти да си от мислителите. Виж ДесиСлава в ББ как не мисли много-много, но си живее живота, а Венета като мисли - само си къса нервите. Който много мисли - да му мисли.
да беше написал още в началото "искам да съм чук като всички останали" и щяхме да си спестим времето :mrgreen:

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:35
Замисли се поне за малко над следното: не ти пука за другите, за мнението им, но умираш да си като тях и накрая си станал като тях. Противоречиш си.

04-07-2007, 14:36
Еми, да има ли лошо? Най-добре е да си като другите, не да си комплексиран за чуждото внимание.

Виж ДесиСлава в ББ как не мисли много-много, но си живее живота, а Венета като мисли - само си къса нервите. Който много мисли - да му мисли. А Катето Евро е пример за мазнене на всички и двуличие, тя е пример за оцеляване. Ама, чакай да не мисля, защото ще ми излязат бръчки, а не искам кожата ми да стане грозна.

04-07-2007, 14:38
Замисли се поне за малко над следното: не ти пука за другите, за мнението им, но умираш да си като тях и накрая си станал като тях. Противоречиш си.
Ами на самите тях им пука само за собственото си мнение. А те биха ти казали тия от класа: "Много мислиш, ще се сбръчкаш!"

JoeBanana
04-07-2007, 14:38
е, не, тоя вече си прави ташак с нас :mrgreen: аз спирам да пиша :mrgreen:

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:39
Я наистина по-добре не мисли.

04-07-2007, 14:40
И ще си купя гел за коса. Ти знаеш ли някой добър, да не изтощава косата.

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:41
Аз не използвам подобни неща.

04-07-2007, 14:46
Е как така? Ма това не е фешън бе, муцка! Ша ти са увреди кусата. :lol:

Лиля Георгиева
04-07-2007, 14:48
Забавен, но вятърничав или задълбаващ и скучен?
Ясно е, че номер 1 е номер 1!

Лиля Георгиева
04-07-2007, 14:51
@`Death`Whore`
Сърдиш се на момчето, че е забавно и весело, ами си харесваше Ники - Плейбоя от Мюзик Айдъл. И той е повърхностен, но за това е забавен и не е скучен.

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:53
Кой е Ники от Мюзик Айдъл? :smt005

bungle
04-07-2007, 14:54
Наистина ли се казваш Лиля ?

Лиля Георгиева
04-07-2007, 14:57
Кой е Ники от Мюзик Айдъл? :smt005
Оф, кво се правиш! Ти му беше върла фенка преди, сега те е яд, че не е във шоуто, а иначе се правиш че не понасяш глупавите и повърхностни същества.

`Death`Whore`
04-07-2007, 14:58
Разкрита съм :?

04-07-2007, 14:58
Наистина ли се казваш Лиля ?
Това каква връзка има с темата? Ще взема да се регна и ще си говорим на личен. Да, Лиля съм. Името не е българско.

bungle
04-07-2007, 15:00
Ми няма връзка, просто обожавам това име. Знам, че не е българско. Решила съм да кръстя така дъщеря си след време, когато родя. Или пък Соня.

04-07-2007, 15:02
Явно имам спиритуални възможности, защото нещо преди да постнеш ми изплува името Соня. Съвсем сериозно. Иначе имам много хубави чужди имена - Лиля, Маша, Каталина, Дагмар и др.

bungle
04-07-2007, 15:05
Защо наистина не се регистрираш ?
Че ако започнем да дълбаем спритуалните си възможности и разните му там , съвсем ще се отплеснем по темата.

Лиля
04-07-2007, 15:07
Ами от една страна е добре да си регистриран, но от друга - не мога да отделям много време за форуми.

bungle
04-07-2007, 15:12
Не е хубаво, да - особено ако отделяш време на точно този форум.

http://www.kolobok.us/smiles/light_skin/popcorm1.gif

04-07-2007, 15:15
Защо? Хората злобни ли са?

bungle
04-07-2007, 15:16
Аз ще замълча.
Хвърляй по един поглед от време на време и ще разбереш сама.

JoeBanana
04-07-2007, 15:17
Защо? Хората злобни ли са?
не, разбира се :mrgreen: тука всички сме пухкави, любвеобвилни и розови :mrgreen:

bungle
04-07-2007, 15:19
Не разваляй момента на изненадата, де !
Просто... ужасен си..

http://www.kolobok.us/smiles/light_skin/russian_ru.gif

04-07-2007, 16:16
Ами да, повечето хора тук са злобни и завистливи аутсайдери.

Valar
04-07-2007, 16:20
Къде в България има НЕ злобни хора!?

BAYO
04-07-2007, 16:27
Къде в България има НЕ злобни хора!?

За съжаление никъде. Тва е една от най-лошите черти на българина. Завистта и озлобението. Та нали има и един лаф за тфа:

"Защо на Вуте да му е добре, кат на мен ми е зле?!!"

Е за тфа неа да се оправим ](*,)

`Death`Whore`
04-07-2007, 16:28
Злобата не е задължително свързана със завистта.

BAYO
04-07-2007, 18:21
Злобата не е задължително свързана със завистта.

Еми никъде не съм казал, че тряя задължително да е свързана, просто изброявах :wink:

Victorya
04-07-2007, 20:25
По принцип както първия така и втория тип си имат своите добри и лоши страни. Може би нещо средно между двете би било добър вариант. Не прекалено разсеян, но все пак с приятно чувство за хумор :) Не влюбчив във всяка срещната и все пак не недостижим...Загадъчен но не напълно неразбираем...Може би... :wink:

Sm1l3
04-07-2007, 20:31
1. Това съм аз преди и сега отново.
2. Това бях аз от 7 до 11 клас, и не се гордея много.

Човек и аз бях като тебе мисля верно се върна в 6 клас >:) тогаз рокз
ест. че 2ри вариант :smt117

Guarana
04-08-2007, 00:48
труден въпрос. аз приятели простаци не искам. с умния човек е интересно винаги :) скуката е измислено понятие.

04-08-2007, 02:21
щом можеш и 2те бъди и 2те що за тъпи теми ... ?

04-08-2007, 10:10
Еми аз примерно предпочитам момичето, което се гримира по много пъти на ден, пред това, което обсъжда теми за вселената и други подобни.


всеки случай вселената е по-интересна от червилцето и огледалцето... ма то лейка с лейка се събира.

а за тия, дето ще ме помислят за задръстенячка - гръмнете се, ве.

`Death`Whore`
04-08-2007, 21:09
всеки случай вселената е по-интересна от червилцето и огледалцето... ма то лейка с лейка се събира.
Като никога си позволявам да цитирам. =D>

lLady_MooN_RaiN
04-09-2007, 16:54
Най-добрия вариант би било нещо средно. Например: с чувство за хумор, но сериозен и отговорен, начетен. но умеещ да се забавлява и т.н. Но ако трябва да избирам бих избрала варинат 2 защото не съм малка вече. Купонджии и веселяци не ми трябват. Искам сериозна връзка. Лоши и влюбиви момчета не ми трябват. А и това, че човек е свриозен не означава, че не е интересен събеседник.

BAYO
04-09-2007, 17:30
А и това, че човек е свриозен не означава, че не е интересен събеседник.

Гледай тука и се учи ! (Към автора/ката)

ABSOLUTme
04-09-2007, 18:12
аз си избирам средно положение - забавен,когато може,сериозен,когато трябва.
а ти си сядай на гъза да учиш,дришльо малък :-D

04-09-2007, 20:57
Ако тръгнеш да отмъщаваш падаш на нивото на този, който те е е наранил, затова, прекратяване на всякакви взаимоотношения и пълен игнор.