PDA

View Full Version : VIJTE!!!



04-06-2007, 08:23
regnah se v teenproblem no nemoga da si losja kartinka za avatar i podpis koqto ne e ot dadenata galeriq
nqkoi moje li da mi kaje kak stava
mersi

04-06-2007, 08:37
като гледам баш не си се регнал/а или на мен така ми се струва :roll:

04-06-2007, 14:10
dobre tolko li e trudno nqkoi da mi obqsni zaebi...
pomognete malko

04-06-2007, 19:51
molqqqqq vi [-o< [-o< [-o<

fire_men
04-10-2007, 07:44
Каза ти ве! Не си се регнал! ](*,)

Sovellis
04-10-2007, 11:09
Не знам на кой дизайнер е неописуемо гениалната идея да отсъства линка към FAQ секцията на phpBB, макар и да съм повече от убеден, че този потребител дори и да я имаше няма да се сети за нея... Ще цитирам първите два въпроса и съответно отговори:


Защо не мога да вляза?
А регистрирахте ли се? Сериозно, трябва да се регистрирате, за да влезете. Да не би да сте били изгонени от форумите (ще видите съобщение, ако това е така)? В този случай би трябвало да се свържете с администраторите и да разберете какви са причините. Ако сте се регистрирали, не сте изгонени и все пак не можете да влезете, проверете дали въвеждате правилно името и паролата си. Обикновено това е проблема; ако във вашия случай не е, свържете се с администраторите за повече информация.
Защо въобще трябва да се регистрирам?
Може и да не се наложи. От администраторите на форумите зависи дали е необходимо да се регистрирате, за да пускате мнения. При всички положения, обаче, регистрацията ще ви даде достъп до специални функции, недостъпни за гостите. Някой от тези функции са личен аватар, лични съобщения, пращане на мейл през форума, участие в потребителски групи и други. Регистрацията отнема само няколко минути и е препоръчително да се регистрирате.