PDA

View Full Version : SEX predi 1-va MENSTRUACIQ



A_JoLiE
04-06-2007, 10:49
Ami zdraveite. Az sam na 14 god i vse o6te ne mi e do6lo. Priqtelq mi e na 16. Hodim ve4e 8 meseca i az mn go obi4am. Gotovi sme za ne6to po-taka, no na men vse o6te ne mi e do6lo :smt022 :smt009 :smt010 ... molq pomognete mi [-o<

Violenza
04-06-2007, 11:02
А не мислиш ли, че на 14 ти е малко рано?

A_JoLiE
04-06-2007, 11:07
ami ne ... kato raz4itam na 4oveka do sebe si ...

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-06-2007, 11:11
и как искаш да ти помогнем само че не разбрах?!?!?

A_JoLiE
04-06-2007, 11:16
ami kajete kvo bi stanalo ako spq s nego a o6te ne mi e do6lo .... RAZ4ITAM NA VAS HORA ... toi iska da spi s men ... az malko se pritesnqvam ... no me e strah da mu go kaja za6toto moje da skasa s mene a az mn mn mn go obi4aaam .... :smt010

Sexapilna_kukla
04-06-2007, 11:19
Ако те обича, няма да скъса с теб. Но моето мнение е да изчакаш първо да ти дойде, пък после да мислиш за другите неща, но ти си преценяваш...

04-06-2007, 11:33
i az sam na 14 i ne mi e do6lo i hodq s mom4e na 17 i izo6to ne mislq da go pravim dpkato ne mi dopdie sori i toi da skysa s men pyvo si pomisli predi da go napravi6

efito_f
04-06-2007, 11:38
Az mislq che e malko rano da pravish seks oshte si na 14, ai ako i toi te obicha tolkova kolkoto i ti nego edva li shte te ostavi shtoto ne mojesh da pravish sex s nego.A ako te ostavi znachi ne te e obichal i ne e dyrjal na tebe.

A_JoLiE
04-06-2007, 11:40
Mi mai e taka .... ako e obi4a 6te 4aka ...

tequila
04-06-2007, 11:42
оф рано й било абе оставете хората сами да си преценяват пффф... на твое място бих се консултирала с лекар и няма смисъл да те е срам , защото това е нещо нормално . и той сигурно ще ти каже, че е рано , но ти го попитай дали има някакъв риск за здравето ти . според мен това искаш да питаш. ако съм се заблудила поправи ме . в този форум има хора които са почнали на по 12-13 и сега четат морал на другите . айде бе =; възрастта е тогава когато се чувстваш готов и го осъзнаваш. сега отделно , че има някакви пишлемета , които бъкел не разбират ама за тях няма оправия [-( , а доколкото виждам ти си го имаш съзнанието. та консултирай се . нищо не ти струва . може дори да отидете с приятеля ти :wink:

hristowow
04-06-2007, 13:34
Наистина е най-добре да се консултираш с лекар, а иначе кажи му, че се притесняваш да правиш секс с него и ако те обича няма да скъса с теб. И хубаво си помисли, защото е пълно с момичета на 14 и 15 години, които пишат по форумите "преспах с него и след 1 седмица той ме заряза" и всички са сигурни, че момчето ги обича, но накрая се оказва, че изведнъж чувствата им са се "изпарили". Иначе прочетох в една книга, че момичето не може да изпита истинско удоволствие от секса докато не стане поне на 16 години. Каквото и да направиш пожелавам ти успех.

lo_flo
04-06-2007, 13:51
оф рано й било абе оставете хората сами да си преценяват пффф... на твое място бих се консултирала с лекар и няма смисъл да те е срам , защото това е нещо нормално . и той сигурно ще ти каже, че е рано , но ти го попитай дали има някакъв риск за здравето ти . според мен това искаш да питаш. ако съм се заблудила поправи ме . в този форум има хора които са почнали на по 12-13 и сега четат морал на другите . айде бе =; възрастта е тогава когато се чувстваш готов и го осъзнаваш. сега отделно , че има някакви пишлемета , които бъкел не разбират ама за тях няма оправия [-( , а доколкото виждам ти си го имаш съзнанието. та консултирай се . нищо не ти струва . може дори да отидете с приятеля ти :wink:

Няма какво повече да се добави!!!

04-06-2007, 14:15
ami mila ako 6te go napravi6 samo zaradi tova 4e moje da skusate... =; vie vse nqkoga 6te skusate nezavisimo dali 6te go napravite...no vse pak ti si re6ava6. uspeh O:)

04-06-2007, 14:35
КУРВИИИИ СБОГОООМ

tequila
04-06-2007, 16:39
КУРВИИИИ СБОГОООМ
аман от простаци . абе ЕЙ я се осъзнайте и ходете да си избивате комплексите по магистралите пффф #-o

sexi_lady_666
04-06-2007, 16:46
Aha po dobre da iz4aka6 tva ne e 6ega rabota moje ne6to da ti stane na mene mi doide na 12 no tva e drug vupros :smt005 :smt005 Pslu6ai ni tva ne e 6ega rabota ako iska6 da ima6 deca razbira se!!! :smt005
П.П. Ima i tema za teq ne6ta :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

04-06-2007, 17:36
:shock: na men mi doide na 11 ama se pak tva si e razli4no pri vseki

tam po temata
nz koi tupanar be6e kazal "otidi na lekar s priatelia ti da se posuvetvate" ta teia hora ne misliat li??!! koi ne znae 4e se smiata za nezakonno da se pravi sex pod 18 god, hai 16-17 idi doidi ama na 14 da hodi6 tam s gadjeto... mn tupi hora...
po moe mnenie, sveta niama da svur6i ako iz4aka6 da prai6 sex s nego pone sled 1 god kogat si na 15, ama tva si e tvoia rabota i ne se mesia 8)

ta dam USPEX

koalka
04-06-2007, 18:05
И според мен трябва да говориш с лекар, за да си сигурна наистина.Сама си решаваш дали ти е рано или не, щом си намерила човека, с който искаш да го направиш...

Violenza
04-06-2007, 18:18
А не мислиш ли, че на 14 ти е малко рано?


ОФФФФ те текива наи мразим... Ти да не си баба или маика ве та ти не си тиин ти си.... беги немам думи
:lol:
Откъде знаеш, че не съм майка?
На тая още не й е дошло, тя за секс говори.
Мисли преди да пишеш...
бтв ако не съм тийн какво съм? хахах...

tequila
04-06-2007, 18:30
:shock: na men mi doide na 11 ama se pak tva si e razli4no pri vseki

tam po temata
nz koi tupanar be6e kazal "otidi na lekar s priatelia ti da se posuvetvate" ta teia hora ne misliat li??!! koi ne znae 4e se smiata za nezakonno da se pravi sex pod 18 god, hai 16-17 idi doidi ama na 14 da hodi6 tam s gadjeto... mn tupi hora...
po moe mnenie, sveta niama da svur6i ako iz4aka6 da prai6 sex s nego pone sled 1 god kogat si na 15, ama tva si e tvoia rabota i ne se mesia 8)

ta dam USPEX
Първо: аз съм тъпанарката , която каза , 4е е по добре да отиде с приятеля си . Второ: така е много по добре , защото и двамата ще знаят рисковете . Трето: той не е пълнолетен и не се смята за изнасилване , още повече ако се консултират с лекар. Четвърто: съществува понятие наречено "лекарска етика" или също така "лекарска тайна". Пето: незаконно било да се прави секс по 18 годишна възраст :smt005 извинявай ама тогава половината деца да са ги арестували вече. Шесто: ако съдя за теб по речника ти , не следва да си по умна от мен , след като аз съм тъпанарка. И седмо: поне в едно си права , не трябва да и се месим а само да й дадем съвети :wink: А_Jolie надявам се да съм ти била от полза :smt006

nencuHka
04-06-2007, 18:34
Що са почвате всички "много ти е рано" "по добре недей" ... Момичето пита дали ще стане нещо със здравето й. Мила,ами аз не съм много запозната с това,но не мисля че е полезно да правиш секс докато не ти е дошло. Все пак поинтерсувай се повече,дори ако се наложи консултирай се с лекар.

tequila
04-06-2007, 19:09
А не мислиш ли, че на 14 ти е малко рано?


ОФФФФ те текива наи мразим... Ти да не си баба или маика ве та ти не си тиин ти си.... беги немам думи
еми всеки си има мнение , аз мисля , че си зависи от човека ... нямам право да съдя никой . не се ядосвай , " разни хора , разни идеали " :wink:

punkrock
04-06-2007, 20:12
Едва ли ще ти стане нищо ако правиш секс преди да ти е дошло. Може да се консултираш с гинеколог, той ще ти обясни най-добре всичко ;}

f1s714e70
04-06-2007, 22:11
и как искаш да ти помогнем само че не разбрах?!?!?

mi i az nerazbrax ????

Violenza
04-07-2007, 06:24
" разни хора , разни идеали " :wink:
Вярно.
Все пак казах, че щом все още не й е дошло, значи че не е готова физически за започване на полов живот, нищо че психически се чувства готова.
В този смисъл й е рано...

tequila
04-07-2007, 09:14
:wink: вярно ! абе все пак питай доктор за опасността за здравето ти :wink:

`Death`Whore`
04-07-2007, 10:17
Дете, дете. Ти още не си навлязла в пубертета, а ще правиш секс. За да стане готово тялото ти за секс, трябва да имаш поне редовна менструация. За акъла - да не говорим.

nasty_f
04-07-2007, 10:25
На 14 да правиш секс?Не ти ли е малко рано,а?Какво ще спечелиш не мога да разбера.Допикало ви се е и айде прави ми се секс...Глупости!Толкова не можеш да се задържиш до 16.Помисли на какво ще заприличаш като станеш на 17,18,19 :-# На твое място не бих правила секс толкова рано.
Хубаво е понякога да се живее за мига,но не й всеки път.То човек трябва сам да си поставя ограничения понякога и да си казва спри.Никой друг не може да го накара.Пък и приятеля ти те обича ще те изчака.Баси,познавам момчета,които са чакали по 2 години и накрая дори не са правили с това момиче.
И представи си там правите секс и после,ако те зареже?А?Просто изчакай.Имаш още много години живот.Ще правиш секс мнооого пъти,не бързай толкова.

miss_survivor
04-07-2007, 10:32
4ovek trqbva da spi s nqkogo kogato e gotov i psihi4eski i fizi4eski.ti si uzrqla psihi4eksi sega se ostavi i fizi4eksi ne byrzai!

nasty_f
04-07-2007, 10:51
На 14 да правиш секс?Не ти ли е малко рано,а?Какво ще спечелиш не мога да разбера.Допикало ви се е и айде прави ми се секс...Глупости!Толкова не можеш да се задържиш до 16.Помисли на какво ще заприличаш като станеш на 17,18,19 :-# На твое място не бих правила секс толкова рано.
Хубаво е понякога да се живее за мига,но не й всеки път.То човек трябва сам да си поставя ограничения понякога и да си казва спри.Никой друг не може да го накара.Пък и приятеля ти те обича ще те изчака.Баси,познавам момчета,които са чакали по 2 години и накрая дори не са правили с това момиче.
И представи си там правите секс и после,ако те зареже?А?Просто изчакай.Имаш още много години живот.Ще правиш секс мнооого пъти,не бързай толкова.

дам изчакаи до кам 50 55 години и се радваи че имаш увиснала като дъвка на топло П***а и чак тогава се е*и. Ако мислиш че ти е време да го правиш десваи. Единственото вярно е че ако те зареже шре ти е гадно...
Извинявай,обаче мисля,че на 16 е най-удачната възраст.На 14 си е още дете-отречи,ако можеш!Пък и още не и е дошло :smt005 Малко смешно звучи.А сигурно още и гърди не са й пораснали......

nasty_f
04-07-2007, 11:02
На 14 да правиш секс?Не ти ли е малко рано,а?Какво ще спечелиш не мога да разбера.Допикало ви се е и айде прави ми се секс...Глупости!Толкова не можеш да се задържиш до 16.Помисли на какво ще заприличаш като станеш на 17,18,19 :-# На твое място не бих правила секс толкова рано.
Хубаво е понякога да се живее за мига,но не й всеки път.То човек трябва сам да си поставя ограничения понякога и да си казва спри.Никой друг не може да го накара.Пък и приятеля ти те обича ще те изчака.Баси,познавам момчета,които са чакали по 2 години и накрая дори не са правили с това момиче.
И представи си там правите секс и после,ако те зареже?А?Просто изчакай.Имаш още много години живот.Ще правиш секс мнооого пъти,не бързай толкова.

дам изчакаи до кам 50 55 години и се радваи че имаш увиснала като дъвка на топло П***а и чак тогава се е*и. Ако мислиш че ти е време да го правиш десваи. Единственото вярно е че ако те зареже шре ти е гадно...
Извинявай,обаче мисля,че на 16 е най-удачната възраст.На 14 си е още дете-отречи,ако можеш!Пък и още не и е дошло :smt005 Малко смешно звучи.А сигурно още и гърди не са й пораснали......


Сагласен сам.. :)
Радвам се,че има хора в този форум,които мислят като мен-демек разумно :-D