PDA

View Full Version : Nqkakvi pupki po penisa?



Botmanara
04-06-2007, 11:20
Zna4i na 20 godini sum i po glavata na penisa imam nqkakvi pup4ici izpaknali sa ne me sarbqt nito bolqt i tn..Sled kato mi izleznaha po trudno zabelvam penisa si kato 4eli dolnata koja zalepva za glavi4kata i me boli malko?daite nqkakuv suvte si4ki aktove koito sum pravil sa s prezervativ imam i otli4na higiena?

A_JoLiE
04-06-2007, 11:45
ami s kolko jeni(momi4eta) si spal pri kakvi usloviq i obstoqtelstva ... nqkoq bila li e bolna gripava ili zarazena s ne6to. S edna partniorka li si ... zamisli se i moje sam da signe6 do izvoda. No nai dobre otidi na lekar toi da preceni i da ti izpi6e lekarstvo ili ne6to ...

botmanara
04-06-2007, 11:48
s razli4ni jeni no vinagi s prezervativ zatova mi e chudno....e shte otida na lekar samo da popitam za kakvo stava vupros se pak tuka gledam che ima dosta kompetentni mneniq...

A_JoLiE
04-06-2007, 11:53
Ami neznam kakav ti e problema ... lekarskata pomo6t nqma da ti navredi taka 4e .... otidi konsultirai se p1k ni6to ne gubi6 .... i prezervativa nee vinagi e nadejden ..... :smt009

botmanara
04-06-2007, 11:59
taka e prava si:)pozdravi

Schnitzer
04-07-2007, 22:30
Баце,тия пъпки ако са едни малки бели точици няма за какво да се плашиш:
… имам малки пъпчици по пениса
Тези малки бели неща по ръбчето на прехода между главичката и тялото на пениса са така наречените атероми. Те са вид кожна мазнини във формата на малки белезникави израстъчета, които понякога могат да се появят върху лицето или на други места по кожата. Ако не станат по-големи от главата на топлийка или не променят формата и цвета си, те са напълно безопасни. Важно: не се опитвай да ги стискаш или откъсваш, защото това ще доведе до болезнени възпаления. Основното правило е: прегледът при лекар е абсолютно задължителен, ако образуванията по твоята кожа болят, щипят или отделят течности