PDA

View Full Version : protarkvane opt prezervativ



vivian
04-06-2007, 11:46
s priqtelq mi pravim sex vinagi s prezervativ.nz dali ot prodaljitelnostta,no prezervativat izsahva qvno i zapo4va da me pari,sqka6 se protrivam.izpolzvame nai lubrikiranite prezetvativi.probvahme i s dopalnitelen lubrikant.az ne sam suha,daje sam super vazbudena,no taq guma se presu6ava ot tarkaneto i me sadira vseki pat.
nqkoi ima li podoben problem i kak bih mogla d ago re6a?pls daite nqkvi idei...

mrav4icata
04-09-2007, 20:33
i az imam sa6tia problem a ne samo i az.nzam kak se re6ava samo znam 4e e gadno.edna priatelka mi spodelii 4e dori sa i se polu4ili rani4ki i bqlo te4enie ot tova hodi na genikolg izpisa i hap4eta za 40 lv mina se mesec i kato po4na da pravi sex se poqviha pak.mn gadna rabota.ama tova se polu4ava ot presahvane pone pri men e taka

vivian
04-09-2007, 21:13
ami imenno za presahvane govorq i az...no nikoi en dava idei za tova kak da razre6im problema...

batkodoki
04-10-2007, 20:13
е ако вие сте "супер влажна" и кондома е "свръх-обмазан" как се протривате?!

първо изяснете дали не правите алергична реакция към презерватива и лубриканта. сменете марката на гумата. във вс аптека продават гелове на водна основа за по 5-6 лева.

ако нищо не помогне - просто напомнете на обичното си Момче, че секса не е тричасово каруцарско "ръгане", а момент на единение на Дух, Душа и чак след това на Тела. имайте волята да казвате "до тук"!

`Death`Whore`
04-10-2007, 20:27
Аз каквито и презервативи да използвам, винаги изсъхват и колкото и да съм влажна, става неприятно...опитвай да слагате друг, няма начин иначе.

seventh_sense
04-10-2007, 22:39
ami az li4no mi stava6e taka pare6to ot ne hubava marka prezervativi,tova stana nqkolko puti s pareneto i sledva6tiq put ve4e ima nqma pari ot po hubavite se zima6e 6tot nekoi put e qsno nemoi ima6 3 kinta za Durex :-s ma za men re6enieto e tova :::