PDA

View Full Version : KaKvi trqbva da sa istinski dobrite priqteli ...



A_JoLiE
04-06-2007, 12:54
Mi kajete spored vas kakvi trqbva da sa istinski dobrite friend4eta .... :smt052 ili puk :smt014

kati_0513
04-06-2007, 12:57
На този свят няма такива приятелчета, няма истински friendcheta...
За да бъде някой истински приятел, той трябва да те разбира и да те подкрепя във всичко, да те изслушва и да е до теб когато имаш нужда от него, никога да не говори зад гърба ти и да те защитава от думите на другите... ако има такива приятели аз им свалям шапка! :shock:

gLo0m
04-06-2007, 15:00
Моите!!! :smt016 :-D

Bloodlust
04-06-2007, 18:55
Не мисля, че може да има критерии за това. На света всички хора са различни и имат различни нужди. За едни, приятелството е ходене по кафета и магазини. За други е изслушване и подкрепяне. За трети друго. Според мен, приятелите са тези, които са до теб и в трудните и в хубавите моменти. Тези, които биха ти давали откровени съвети и биха те подкрепяли винаги. Хората, на които можеш да разчиташ. Вярно, рядкост са, но човек трябва да има вяра и може би малко късмет. Не всички на този свят са егоисти и лицемери.

tequila
04-06-2007, 20:06
На този свят няма такива приятелчета, няма истински friendcheta...
За да бъде някой истински приятел, той трябва да те разбира и да те подкрепя във всичко, да те изслушва и да е до теб когато имаш нужда от него, никога да не говори зад гърба ти и да те защитава от думите на другите... ако има такива приятели аз им свалям шапка! :shock:
аз определено съм такава приятелка . може би една от малкото, защото напоследък ... нямам думи просто . когато някой говори нещо зад гърба на най-добрата ми приятелка или на някоя моя приятелка въобще - откачам . :lol: буквално :smt005 винаги гледам първо на приятелката ми да и е добре и след това гледам себе си . при някои хора това не е хубаво , но на мен не ми пречи :wink: определено поставям приятелите си пред себе си в повечето случаи :)

kati_0513
04-06-2007, 20:09
Еми tequila, както казах в поста си- шапка ти свалям... :wink:

Fucking_Bitch
04-06-2007, 20:52
Когато ги срещнеш просто ще разбереш.Естествено,не веднага.. :)

кметицата:)
04-06-2007, 21:10
извинявам се за песимизма, ама приятели ИЗОБЩО НЯМА!ако питаш мен най-добрите приятели са в семейството ти. Акои искаш истински добър приятел намери некоия леля/чичо, братовчед/братовчедка, брат/сестра или дори родителите ти. според мен (в следствие на горчив опит съм стигнала до този извод) само в семейството си можеш да откриеш приятел, на който можеш да разчиташ и да си сигурен/а че няма да те предадат. със съученици можеш да си ходиш по кафета и магазини колкото си искаш, но според мен не можеш да споделяш най-съкровните неща. не знаеш кога ще чуеш тайната си като клюка

LiTtLe^DeViL
04-06-2007, 21:48
kakvi trqbva da sa ...ami istinski :D nz az mislq che nqmam istinski priqteli ....imam edna uj istinka priqtelka ...no chestno kazano ne sam sigurna v neq .... :( taka che kogato sreshtnesh istinski priqteli shte go pochuvstvash :)

Cheesy
04-06-2007, 22:19
Приятелят е човек, който знае всичко за теб и въпреки това те обича... :-)

InitialD
04-06-2007, 23:34
Много труден въпрос бе???
Няма да е зле да дадеш някакви жокери... :-k

04-07-2007, 06:02
Приятелят е човек, който знае всичко за теб и въпреки това те обича... :-)

+ и на който можеш да кажеш всичко :-)

SaSeTo
04-07-2007, 06:09
Приятелят е човек, който знае всичко за теб и въпреки това те обича... :-)

+ на който можеш да кажеш всичко :-)

[sorry предималко забравих да вляза в регистрацията си]

koalka
04-07-2007, 07:42
Да можеш да споделиш всичко с тях без да те е срам, страх и т.н.Да ти помагат в трудни моменти, ако имаш нужда, да не те предават.Общо взето това е.

kati_0513
04-07-2007, 08:32
извинявам се за песимизма, ама приятели ИЗОБЩО НЯМА!ако питаш мен най-добрите приятели са в семейството ти. Акои искаш истински добър приятел намери некоия леля/чичо, братовчед/братовчедка, брат/сестра или дори родителите ти. според мен (в следствие на горчив опит съм стигнала до този извод) само в семейството си можеш да откриеш приятел, на който можеш да разчиташ и да си сигурен/а че няма да те предадат. със съученици можеш да си ходиш по кафета и магазини колкото си искаш, но според мен не можеш да споделяш най-съкровните неща. не знаеш кога ще чуеш тайната си като клюка


" Еврика! "... най- накрая да открия някой, кото мисли като мен...
Мои най- добри и истински приятели са майка ми и баща ми... :wink:

IlLuSi0nS`
04-07-2007, 08:51
напротив, истински приятели има, поне аз мога да го твърдя със сигурност

sun4e
04-07-2007, 09:24
Съгласна съм,че по-добри приятели от майка ти ибащаа ти няма,но има наистина ИСТИНСКИ приятели и без да са от смейеството.Аз например си имам една мнооооооооого добра приятелка.Неразделни сме от 2-3 години и мога да ви кажа,че тя наистина е истинска приятелка.Толкова много неща сме правили една за друга,винаги се изслушваме и знам ,че аз мога да й кажа всичко ,което мисля,както и тя на мен.Карали сме се много пъти ,но мисля,че точно караниците са ни довели до това, което сме :D.Плюс това винаги се подкрепяме и се радваме една за друга просто е невероятно и аз се радвам,че я срещнах.И както всички други момичета излизаме,забавляваме се,ходим по магазините и т.н Мога още много да ви говоря за нас двете ,така че наистина твърдя ,че има истински приятели.Просто трябва да ги намериш.Аз преди да я срещта нямах истиснка приятелка и ми беше много гадно,но съдбата не ме подмина :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-07-2007, 12:16
nqma osobeno zna4enie kakuv e .. prosto vajnoto e da ti pomaga i da te razbira i nikoga da ne te predava! #-o

Sx0rDie
04-07-2007, 13:10
Ми нз за мен един приятел най-вече трябва да те изслушва ( моите фр не го правят) ...също така трябва да можеш да си сигурен в него...да не е някво плямпало...и т.н. :smt005

кметицата:)
04-07-2007, 19:52
Съгласна съм,че по-добри приятели от майка ти ибащаа ти няма,но има наистина ИСТИНСКИ приятели и без да са от смейеството.Аз например си имам една мнооооооооого добра приятелка.Неразделни сме от 2-3 години и мога да ви кажа,че тя наистина е истинска приятелка.Толкова много неща сме правили една за друга,винаги се изслушваме и знам ,че аз мога да й кажа всичко ,което мисля,както и тя на мен.Карали сме се много пъти ,но мисля,че точно караниците са ни довели до това, което сме :D.Плюс това винаги се подкрепяме и се радваме една за друга просто е невероятно и аз се радвам,че я срещнах.И както всички други момичета излизаме,забавляваме се,ходим по магазините и т.н Мога още много да ви говоря за нас двете ,така че наистина твърдя ,че има истински приятели.Просто трябва да ги намериш.Аз преди да я срещта нямах истиснка приятелка и ми беше много гадно,но съдбата не ме подмина :D
Сорка, ама какво са 2-3 години?! :roll:
За мен лично не е много, защото с моята "най-добра приятелка" се познаваме от 13 год. и първите 3-4 наистина бяха като приятелството във филмите-тайни, общи щуротии и там квото ти дойде на акъла... Да ама да те светна, хората се променят и ако сега си на 14 да речем, имате общи интереси, тайни, допълвате се като характер и т.н. бъди сигурна, че това много скоро ще се промени. Ще се промени, защото ти и твоите интереси ще се променят, както и тя и нейните. Ти ще си намериш нови "приятели" или по-точно компания, както и тя. И какво следва? Bye-bye тайни! :smt006
+ това сега сигурна ли си, че тайните ви са тайни наистина? Както казва мой познат "Не забравяй, че и най-добрата ти приятелка си има най-добра приятелка!". Никога не го забжравих и не съжалявам. Много мои познати обаче са го забравяли и после горчиво са съжалявали.
За финал искам да кажа, както казах в предния пост приятелите са само в семейството и моя единствен приятел е моя 1-ВИ БРАТОВЧЕД! Той е по-голям от мен и винаги ми дава съвети, а аз му се доверявам, защото моята кръв няма да ме предаде!

TikvenaElhichka
04-08-2007, 07:20
Всеки си има свои критерии, но може би общите са: да можеш да разчиташ на него, да можеш да му се довериш и т.н.

`Death`Whore`
04-08-2007, 07:37
Приятел за мен е човек, когото обичам и който ме обича. Не е длъжен да търпи всяка моя депресия...ще ме изслушва, разбира се, но не може веднага и постоянно да го прави.

И едно уточнение - човек не си избира роднините, може родителите му да са лоши хора /има и такива/ и дори да не го обичат, затова имаме нужда от приятели.

tequila
04-08-2007, 19:46
защото моята кръв няма да ме предаде!
а откъде си сигурна , че твоята кръв няма да те предаде ? никога не можеш да си сигурна [-X