PDA

View Full Version : той ме оби4а ?? ;(



04-06-2007, 13:12
здрасти на вси4ки.Аз съм моми4е на 13 и искам да споделя не6то с вас :cry: 6те ви разкажа моята история на кратко.
Миналата година октомври месец една моя уж приятелка ме запозна с едно мом4е на 17 по skype в об6т 4ат.той бе6е идвал в мойто даскало при някакви негови познати и ние тогава имахме свободен 4ас и аз го видях...тои ми направи впе4атление за6тото бе6е мн висок.моита фр отиде там при неговата компания за малко и аз бях забелязала 4е той гледа към мен.съ6тата ве4ер те двамата с мойта фр ме вклю4иха в об6т 4ат.и така си по4атихме малко.след което ние с него запо4нахме всеки ден да си 4атим по skype.и така 4атихме близо 2 месеца и станахме мн добри фр...бе6е декември когато той една ве4ер ми каза 4е...много ме оби4а...и иска да бъде с мен..но мен някак ме е страх от него...и когато той ми каза 4е ме харесва аз му отказах... :cry: аз му бях казала "не вси4ки са ти в краката"..а тои каза "спокойно и ти 6те си" ...и така винаги като си 4атихме не минава6е 4ата без да ми се обеснява колко ме оби4а...и мн пъти ме е моил да излизаме на кафе а аз винаги му отказвах..за6тото ме бе6е срам..и страх...а винаги когато си 4атихме той ми казва6е как 6тял да ма е*е..и доста сме се карали за това 4е аз му отказвам...и ако не ми бе6е казвал колко иска да ма е*е може ми сега няма6е да ме е страх от него... :cry: ...на6ите ми бяха спряли нета за месец и полвина.когато ми го пуснаха ние пак си 4атихме и разговора стигна до неговите 4увства към мен...все о6те ме оби4ал и можем да сме заедно...до сега никога съм нямала приятел и някак ме е страх и аз нз от кво и някакси се съмнявам в него но пък 2 месеца да ми се обесняя колко ме оби4а ... :-k ...проблема ми е 4е откакто ми каза 4е ме оби4а и аз запознах да изпитвам 4увства към него..и то мн силни... :cry: ...от една седмица запо4на да ми звъни по GSM-a (странно от къде го е намерил) и ми държе6е сметка къде съм с кой съм и кво прая :? ме моле6е да излезем на кафе и аз винаги му излизам с номера 4е съм заета :smt009 ... а толкова искам да се видим...просто не мога да разбера какво ми пре4и да съм с него...стра6но го оби4ам и по4ти всяка песен ми напомня за него...дори ве4ер трудно заспивам като си мисля за него... :smt009
моля ви дайте ми някакъв съвет :cry: и плс не се ебавайте [-o<

A_JoLiE
04-06-2007, 13:44
Ami mila vseki moje da se obqsnqva v liubov v 4ata. Ne mislq 4e toi ima pravoto da ti darji smetka s koi si kade si kakvo pravi6 .... nito ti e gadje nito ni6to. Kazva6 4e ne znae6 ot kade ti ima GSM-a ... sig tvoqta fr mu go e dala (bez tvoe razre6enie). Spored men ne bi trqbvalo da se sre6ta6 s nego za6toto iska da te e*e a ti se strahuva6 ot tova. A i si o6te malka. Ne 4e az sam mn golqma da ti davam saveti, no ... kakto si preceni6. Ako iska6 pi6i mi na li4no mojem da si razmenim skype-ovete ... :wink:

dEnIsTy
04-06-2007, 14:01
и плс не се ебавайте [-o<
ние или той...? :roll:

CrazyWitch
04-06-2007, 14:15
Значи.. позволи му да ти докаже, че те обича, защото така само от чата.. освен да се опознаете, да се харесате, да има някаква тръпка за обич е силно да се говори.
Щом испитваш силни чувства към него какъв ти е проблема.
И ти го интересуваш. По-добре излизай с него и т.н., а че иска да те шиба.. - иска, но на кое момче не му се прави секс?

bilqn4eto
04-06-2007, 14:32
ami dosta stranno zvu4i da te obi4a,sled kato ne te poznava dostatu4no.ima nqkolko varianta
1->ebava se
2->naistina te obi4a,kakto tvardi,koeto e nai-malko veroqtno
3->moje bi naitina iska da se vidite za da te...
spored man ti si o6te malka i ti e trudno da vzema6 podobno re6enie o6te.mislq 4e trqbva da izlezne6 s nego na kafe 6tom tolkova iska6 i da razbere6 6to za 4ovek e,za6toto po skype :roll: .no ako te e strah prosto vzemi nqkoq priqtelka s teb,nz.

koalka
04-06-2007, 19:08
Не знам дали е от възрастта, но ти явно не разбираш....Заканил се е, че и ти ще разбереш и в момента точно това се опитва да постигне.Казва ти, че те обича и естествено лъже на поразия...Иска на всяка цена и ти да си му в краката, за да може да си вдигне самочувствието.Обича те..... :lol:

{IcEto0o}
04-06-2007, 19:31
az mislq 4e iska samo da te naebe i ne mu puka za 4uvstvata ti i 4e iska da ti dokaje 4e 6te si mu v krakata i nomera ti osven ot tvoqta fr nqma otkade da go ima nedei da :smt010 i kasmet, mila! (ako iska6 mi pi6i na li4no i da si 4atim v skype) {}

Kianna
04-06-2007, 19:44
Наистина ли не схващаш,че той иска само да спи с тебе и после да те резне,ве?!

vvs_go
04-06-2007, 19:48
4естито 6те те ебe

efito_f
04-06-2007, 20:23
Mmm i az sym na mnenieto che toi prosto iska da te chuka i tva e...ne te obicha.

BAYO
04-06-2007, 20:27
Тоя е бахти загорелия пич ](*,) Не се лъжи да излизаш с него. Пък и да излезете, само предполагам кво ш'ти говори, за да те навие да легнеш с него... Помисли, не е далече от акъла да се сетиш.

04-07-2007, 09:08
az su6to sym na mnenie 4e samo iska da me e*e oba4e nqkak si....ne moje 2 meseca da mi sa obesnqq i da ne se e otkazal...a i ima tolkova fenki :| i tova 4e e izbral men me nakara i az da imam nqkakvi...4uvstva kum nego :( i kogato nqmah net ne se 4uvahme izob6to i kogato sega pak si pi6em v skype...toi pak mi reve6e da sum s nego...a na men ne6to mn mi pre4i vupreki 4e i az imam 4uvtsva kum nego :smt009 nz ko da praq :cry: (strah me e da izlqza s nego)

nasty_f
04-07-2007, 11:16
Просто г привличаш сексуално.

IKisseDAGirL
04-07-2007, 13:51
az su6to sym na mnenie 4e samo iska da me e*e oba4e nqkak si....ne moje 2 meseca da mi sa obesnqq i da ne se e otkazal...a i ima tolkova fenki :| i tova 4e e izbral men me nakara i az da imam nqkakvi...4uvstva kum nego :( i kogato nqmah net ne se 4uvahme izob6to i kogato sega pak si pi6em v skype...toi pak mi reve6e da sum s nego...a na men ne6to mn mi pre4i vupreki 4e i az imam 4uvtsva kum nego :smt009 nz ko da praq :cry: (strah me e da izlqza s nego)
Пфф съмнява ме като излезеш с него да те подхване още от вратата и да те изнасили направо в кафето... или където и да е :wink: Мога да ти кажа, че едно е в Skype и друго е на живо.. нещата тогава са коренно различни и би могла по-лесно да прецениш дали е сериозен или не. Какво толкова те е страх, тва е едно излизане, не е като да тръгнеш направо да се е*еш с него. После като му писне от увъртанията ти (а това рано или късно ще стане) и се откаже от теб, да не тръгнеш да ревеш и да съжаляваш защо си била толкова глупава и не си му дала шанс :?
Пробвай.

kofti_nick
04-07-2007, 21:56
Тва "Обичам те." в чата нищу не значи да знаиш :) Тоя му е мерак само да те на*бе :::

lLady_MooN_RaiN
04-10-2007, 11:47
Каквооо? Някой си от Skype да ми държи сметка с кого излизам и къде ходя! Това е смешно бехора, осъзнайте се. Той едва ли даже я обича толкова много. Иска да е с нея, само защото тя му отказва, а на него не са му отказвали досега.

04-10-2007, 12:38
ami toi ako trqbva e 4 meseca 6te ti pi6e kolko te obi4a, za6toto e usetil 4e 6te poddade6. Az ti garantiram, 4e 6te te izebe i v nai dobriq slu4ai 6te te ebe o6te nqkolko puti i 6te te zareje, a v nai lo6iq sled purviq put 6te ti kaje- aide begai da si igrae6..

Ne se vijdai s nego!! PREstani da si 4ati6 s nego!! ZABRAVI GO!!! za nego ne si po specialna s ni6to, koi znae s o6te kolko si pi6e, dokato si pi6e s teb..!

Ako misli6, 4e te luja- sre6tni se s nego i kato te izebe pi6i kak se e razvila vruzkata vi 8)

PLAMENKO
04-10-2007, 13:04
абе и 17 годишните ли деградират ](*,) ](*,)

04-10-2007, 13:14
Не знам дали е от възрастта, но ти явно не разбираш....Заканил се е, че и ти ще разбереш и в момента точно това се опитва да постигне.Казва ти, че те обича и естествено лъже на поразия...Иска на всяка цена и ти да си му в краката, за да може да си вдигне самочувствието.Обича те..... :lol:

Absoliutno sum suglasna. Opi4ai si ukula i mn vnimavai s takiva mom4eta. [-X

04-11-2007, 07:25
mi i toi kaza 4e do sega nikoi ne mu e otkazval... az su6to vinagi sym mislila 4e iska ili samo da ma naebe ili 6toto do sega nikoq ne mu e otkazvala...i kaza 4e sq poneje sym mu otkazala o6te pove4e me iskal... :smt010 ... kogato si pi6em mu vqrvam..tolkova e ubeditelen.. a kogato sprem da si pi6em i zapo4na da razsujdavam izob6to ne mu vqrvam =;