PDA

View Full Version : Спукани капиляри



moya
04-06-2007, 13:59
Здравеите на всички,искам да споделя с вас,защото имам един голям проблем.Имам спукани капиляри от лявата страна на лицето.паржо имах само от едната част на носа и не се забелязваха с течение на времето почнаха да се разнясят и по лицето сега са трагнали и по устните напражо ужас.Ходих на кожен лекар и ми каза да не се притеснявам че щяли да си минат от самосебеси.Обаче ови,нищо подобно.Някои може ли да ми каже сас какво могат да се махнат?Слушала сам че сас лазар уж нещо такова,ама не сам сигурна.Ще чакам да ми пишете ако знаете нещо по вапроса

batkodoki
04-06-2007, 14:19
щом си тук "нещо знаем", но кога ще разберете, че без указани ПОЛ&ВЪЗРАСТ - нашите знания няма как да ви бъдат полезни?!



защото ще се съгласите, че има разлика в терапевтичния подход кассещ 14; 24; 34; 44; 54; 64; 74 etc.....годишни питащи

moya
04-06-2007, 14:38
ami na 16 godini sam,ama mislq 4e tva nqma ogormno zna4enie

batkodoki
04-06-2007, 16:44
ami na 16 godini sam,ama mislq 4e tva nqma ogormno zna4enie

така е!
щеше да има ако беше поменал/а и пола си.

но тъй като за теб явно е без значение - просто се осланяй на писаниците на 11годишните форумяни.

moya
04-07-2007, 10:24
na 16 godini sam i sam momi4e,molqvi se daite savet kakvo da prava

batkodoki
04-10-2007, 21:58
na 16 godini sam i sam momi4e,molqvi se daite savet kakvo da prava

това вече е дуго нещо :)

щом си била при спец, предполагам са ти изписали някакви медикаменти.

за лазери и прочие - изобщо не мисли за сега.

нещата премахващи този проблем се намират във вс аптека и не са скъпи, но трябва да се внимава да се избират "истински" , а не рекламни препарати. има няколко БГ препарата на таблеки, по същество 1 или 2 специфичнодействащи витамина решаващи този проблем, при положение че не вземаш сиситемно любимия "постинор" естествено. а ако си на системни противозачатачни - също има значение.

moya
04-11-2007, 15:14
mersi mnogo za saveta ami kato hodih na kojen lekar toi kaza 4e teq kapilqri 6te si minat ot samosebe si,ama te ne minavat a se usilvat.o6te utre 6e hoda do nqkoq apteka da vida za nqkakvi mazila.mersi o6te edin pat \:D/

Carrie
04-19-2007, 22:29
Аз също имам спукани капиляри на лицето. И знам, че минават от самосебе си... но след години! Не 1 и 2 и 3... повече :(