PDA

View Full Version : Бихте ли спряли заради гаджето?



ThePowerOfLove
04-06-2007, 15:00
Съжалявам ако е имало такава тема...

Искам да ви попитам ако вие пушите,а гаджето ви е твърдо против цигарите и ви помоли да не пушите, не само когато сте с нея,но и по принцип...как ще постапите? Ако си пушите от години....ще спрете ли заради нея/него ?
П.С Може да отговорите на същия въпрос,но за пиенето...?

04-06-2007, 15:17
Am az sum nepu6a4,no ako bqx i moqt priqtel iska6e da ne pu6a bix sprqla ako durji na men i znam 4e me obi4a,vupreki, 4e i cigarite vredqt seroizno na zdraveto ako me pomoli bix sprela. :)

krisi_pisi
04-06-2007, 15:27
Държа много на приятеля си и ако ме беше накарал да сра да пуша или да не пия без да се замисля бих го направила колкото и трудно да беше (нито пуша нито пия)

KiLLeR_InSTiNkT
04-06-2007, 16:23
Зависи, ако много го обичам бих спряла...Но да допълня, че това явление при мен е много рядко срещано, а и мисля, че ако човека държи на мен не би ми правил проблем, че пуша и пия.

IdiOtKa
04-06-2007, 19:53
хмм ...че то аз спрях да пия ..но единствено и само заради себе си ,не заради някой друг ....
престаам си да спра цигарите или квото и да било заради някой ?!?! искам да видя как ше стане тва !! ако ще отказвам цигарите ...то ще си е само заради мен ...

mad_doggy
04-06-2007, 20:06
amii bih napravil neshto takova samo i edinstveno zaradi sebe si mnogo hora se preebavat taka spravat razni neshta zaradi nqkoi koito ush obi4at i posle kogato toi si trugne ostavi 4e ti e milion puti po gano shtot si polagal mnogo usiliq da go napravish shtasliv a puk i pak po4vash tva det si sprql taka 4e ne ne bih sprql zaradi priqtelka

gLo0m
04-06-2007, 21:13
Откъде Накъде? интересно е как казвате да бих спрял(а) и после леко вметвате, че нито пушите нито пиете. Е, аз пък казвам колкото и да го обичам това си е моя работа и освен заради себе си няма да спра цигарите заради никой друг. "Ако ме обичаш и държиш на мен ше спреш" ?! Ако ме обичаш и държиш на мен няма да ми правиш такъв проблем, че пуша.

gold lioness
04-07-2007, 07:25
Зависи, ако много го обичам бих спряла...Но да допълня, че това явление при мен е много рядко срещано, а и мисля, че ако човека държи на мен не би ми правил проблем, че пуша и пия.

To4no taka i az sum na towa mnenie. Ako 4oweka te obi4a tolkowa nqma da se opitwa da te promenq.

miloto_girl_4e
04-07-2007, 08:29
Не пуша, пия рядко, такаче на мен лично няма да ми е трудно да се откажа(от пиенето :-D )
Иначе, ако си пия или пуша по-сериозно и гаджето поиска такова нещо от мен, бих ги отказала само, ако наистина си го обичам и държа на него, защото като той ме кара да направя нещо такова, само ми прави добро :wink:

theEXPLOITED
04-07-2007, 09:53
ne bih sprqla ili zapo4nala ni6to zaradi nikoi!

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-07-2007, 10:07
бих спряла,моето гадже примерно пуши и пие,обаче аз като му кажа че искам да изпуша една цигара или да ми даде да си дръпна той не дава :( инъче ако аз си реша мога да почна да пуша и той малко не иска и аз да пуша обаче....абе бих ги спряла заради гаджето.... :)

fake
04-07-2007, 10:27
не.в никакъв случай. когато съм с него мога да не пуша...ако не е повече от 3-4 часа, иначе да не пуша цигара след секс или с кафето...не става.

Fanatichka
04-07-2007, 10:28
Това,което аз правя си е само за мен.
Никога досега не съм обичала тооооооолкова силно,че да спра да правя нещо,зощото на този,когото обичам не му харесва.Такива неща правя само за себе си.Подкрепям напълно.Аз пробвах да ги намаля ама не стана и му казах, а ме приеме такава каквато съм и той се примири хахах не че ми дреме.Живота си е мой и ще правя каквото си искам :-D

Butterfly^
04-07-2007, 12:40
Мен ме помоли да не пуша, не само пред него ами и попринцип и аз в началото не пуших..ама сега на скоро се случваше като съм си с мойта компания да запаля по 1-2-3-4... 8-[ И после ми ставаше много гузно, и за това си казах край вече. Тая вечер ще излизам с мойте и само ще си изпуша последната цигара останала в последната кутия(за днеска си я пазих :lol: ).. :wink:

O.B.I_
04-07-2007, 12:46
Ne bih sprqla kakvo i da e zaradi nqkoi drug.Bih sprqla samo ako AZ pojelaq.Takava sum , kakvato az iskam, a ne kakvato horata iskat da buda.Pravq tova, koeto az iskam, ne tova kakvoto iskat horata da pravq.

`Death`Whore`
04-07-2007, 12:47
Просто ще опитам да не пуша пред него /или поне много/.

O.B.I_
04-07-2007, 12:53
`Death`Whore` fred li si da ne pu6i6 zaradi nego, pfff ako te "obi4a" mi malko pone da se suobrazqva s teb

ThePowerOfLove
04-10-2007, 12:35
`Death`Whore` fred li si da ne pu6i6 zaradi nego, pfff ako te "obi4a" mi malko pone da se suobrazqva s teb

Съгласна съм... :wink:

<black soul>
04-10-2007, 19:10
аз пуша и пия, но и моят приятел пуши и пие и при нас такъв проблем няма! :wink: и все пак той е много важен за мен и бих спряла всичко заради него, ако толкова много го дразни и му пречи. :roll:

<black soul>
04-10-2007, 19:13
`Death`Whore` fred li si da ne pu6i6 zaradi nego, pfff ako te "obi4a" mi malko pone da se suobrazqva s teb
да ама и тя трябва да се съобразява с приятеля си, нали!? все пак може и той се дразни от някои неща! кво сте я нападнали!? ако тя го обича ще се разберат дали тя да отстъпи или той! :roll:

O.B.I_
04-10-2007, 19:14
black soul dosta slab harakter si...Nqma da se obqsnqvam , sama se zamisli za6to ti go kazvam

Lolla
04-10-2007, 20:18
Mi tupo e da kara6 gadjeto si da spre da pu6i....ZARDI TEBKototo ste zaedno...oki..ama ina4e :-s v DSmisul trqbva da priena6 nedostatucite na 4oveka do sebe si, i da ne mu vliza6 v li4noto prostranstvo.....

No_LiMiTe^f
04-10-2007, 22:12
Откъде Накъде? интересно е как казвате да бих спрял(а) и после леко вметвате, че нито пушите нито пиете. Е, аз пък казвам колкото и да го обичам това си е моя работа и освен заради себе си няма да спра цигарите заради никой друг. "Ако ме обичаш и държиш на мен ше спреш" ?! Ако ме обичаш и държиш на мен няма да ми правиш такъв проблем, че пуша.

=D> =D> Точно това си мислих!Непушачите не могат да кажат какво биха направили защото не могат да се поставт на мястото на пушачите!
Ако наистина някой ме обича ,ще ме обича такава каквато сам,сас или без цигари,сас или без алкохола!Все пак за да обичаш някой не трябва да искаш да го промениш!

Jamalska
04-11-2007, 10:44
Моя спря цигарите ..до някъде заради мен..макар,че не съм го молила...Намали и алкохола пак не съм го молила но и на 2мата ни е по-добре така

AciD
04-11-2007, 11:44
e tva moje bi e naj tupata tema na sveta..... kak da spiram ne6ta zaradi nqkoi ilida karam nqkoi da spira zaradi mene ?!?!?! tva ne stava.... smisal kato si zaednos nqkoi trqbva da pirema6 nedostatucite mu ne da se opitva6 da go promenq6.... az daje nqmam kakvo da kaja, tolkova e glupavo 4e sam bez dumi...... vse edno da kaja na gajeto mi da sko4i ot mosta ako me obi4a, tova e tormoz ne lubov

AciD
04-11-2007, 11:46
e tva moje bi e naj tupata tema na sveta..... kak da spiram ne6ta zaradi nqkoi ilida karam nqkoi da spira zaradi mene ?!?!?! tva ne stava.... smisal kato si zaednos nqkoi trqbva da pirema6 nedostatucite mu ne da se opitva6 da go promenq6.... az daje nqmam kakvo da kaja, tolkova e glupavo 4e sam bez dumi...... vse edno da kaja na gajeto mi da sko4i ot mosta ako me obi4a, tova e tormoz ne lubov

niGGa
04-11-2007, 19:14
нито ще спра да пуша, нито ще спра да пия..
требва кака Джена да ми е гадже та да ме откаже..

moya
04-12-2007, 16:42
az sam momi4e i moqt priatel ne mi dava da pu6a,i ot 1 mesec ve4e ne pu6a zaradi nego

bloodybaby
04-13-2007, 09:13
Ами имах гадже, което искаше да спра да пуша.Сигурно не съм го обичала достатъчно, за да спра да пуша.Криех се и пак си пушех...
Сега ... сега е друго - бих умряла за гаджето си, не само да спра да пуша.
Алкохол от 3 години насам не пия

_[LiFe-StiLe]_F
04-13-2007, 09:46
нито пуша, нито пия редовно. запалването на цигара или две когато сме на кафе не е нищо особено, нито пък това да изпия 100-150 водка като се събираме. така че това не представлява проблем на никой с който съм била, още повече че те всичките са били пушачи.

но пък съм се убедила, че никога ама никога не можеш да откажеш едно момче от цигарите дори при най-голямо желание

phaser
04-13-2007, 13:15
Определено ... Даже ако човека до мен наистина си струва и аз го осъзнавам, той ще е най-големият ми стимул.

В момента го няма, обаче аз въпреки това смятам да си ги спра.
Вярно, бая по-трудно ще е, но ще се справя някак си.

No_LiMiTe^f
04-13-2007, 16:32
az sam momi4e i moqt priatel ne mi dava da pu6a,i ot 1 mesec ve4e ne pu6a zaradi nego

Твоят приятел нищо не може да ти каже!Не трябва толкова лесно да се доверяваш!Ако се чувстваш по-добре и си го направила заради себе си,а не заради него МОЖЕ,но иначе честно ти казвам много е тъпо!Все едно да ти каже хвърли се през 7-мия етаж,нали се сещаш за какво говоря!?

[m!s$_k@pr!$]
04-13-2007, 18:00
НЕ :!:

slip_away
04-14-2007, 14:23
mi da 6to da ne spra? estestveno 4e bih,ako toq 4ovek e vajen za men de,ne nqkoi za den-dva. v kraina smetka edna hubava vruzka zna4i kompromis,a tuk govorim za cigari - 6to za problem e tva da ne pu6a? nz za men ne e :) az molq priqtelq mi da ne pu6i treva,toi mi e kazval 4e mu e NEPRIQTNO da pu6a cigari i az sama re6ih da ne pu6a...hem znam 4e i az davam ne6to,ne samo iskam

slip_away
04-14-2007, 14:26
podkrepqm phaser,mnogo to4no go kaza ;) ako mnogo durji6 na nqkoi toi 6te ti e stimul i nqma da si stiska6 cigarite i da se kara6 s nego 4e ne si gotova da prai6 toq kompromis,a i toi 6e se po4uvstva gadno

IlLuSi0nS`
04-14-2007, 17:27
ам по прицип не правя нищо заради никой, така че :smt005 не

^VeLiTo^
04-17-2007, 10:52
Не!Определено приятелят ми не би ми повлиял на желанието да пуша или не, някои от вас казват "Ако държа на него/нея бин га спряла" според мен ако държиш толкова на дадения човек това значи,че той те харесва такава каквато си и не би трябвало да иска да те променя!!!!!!!!!!!! :smt008

lLady_MooN_RaiN
04-21-2007, 09:19
Да. И го направих.

rootsniky
04-21-2007, 16:20
typak

VankS
04-21-2007, 16:38
Съжалявам ако е имало такава тема...

Искам да ви попитам ако вие пушите,а гаджето ви е твърдо против цигарите и ви помоли да не пушите, не само когато сте с нея,но и по принцип...как ще постапите? Ако си пушите от години....ще спрете ли заради нея/него ?
П.С Може да отговорите на същия въпрос,но за пиенето...?

пуша от 3 години стабилно Цигари (не трева) и бих ги спрял... пия рядко и то само по купони и то малко колкото да ми дойде музичката за манийките .... :)

IGNGN
04-21-2007, 18:33
Въобще не мога да се променям
Ако мадамата не ме харесва какъвто съм мисля че ще намери пътя към вратата

Just_One_Girl
04-21-2007, 20:37
След 3 години пушене ги спрях заради НЕГО. Но не, защото ме накара, а защото той се оказа по-силен наркотик от цигарите и не изпитвах нужда да пуша.

rootsniky
04-21-2007, 22:42
yy e tva veche e hubav otgovor haha

Green_Moon
04-22-2007, 18:49
Ами почнах да пуша покрай него.... :roll:
Ама напоследък ги отказвам заради самата себе си и хубавото е, че и той ги отказва покрай мене :)

mostwanted
04-23-2007, 11:48
аз заради себе си немога
камоли заради някой друг

Adwokat
04-23-2007, 22:36
Аз спрях да пуша преди 2 години зарад една бивша приятелка.. и се радвам че съм ги спрял !

04-29-2007, 14:50
Не, не съм по4нал зарад нея, за да спирам зарад нея, нали така??

заради нея оба4е спрях да купувам и по4нах да гледам :-D :-D за да има и за двама ни

04-29-2007, 15:45
Ето ти един чудесен повод да откажеш цигарите :-) тук се правят на луди ама бас държа че на всички пушачи ни се иска да имаме някакъв. Остави че има голяма вероятност да ни навредят фатално, ами и доста бъркат в джоба :-)

05-02-2007, 19:33
гаджето е по-зависимо от мен, няма накъде да се влошава :) ако не беше той, да съм заебала и чадел, и бонбони...fuckin drumnbassers :)

05-02-2007, 19:39
ох, борим се с цигарите..
много видимо аз, по невидимо тя.

припалва по-често от мен, моля я , но не ще.
Обичам я и не искам да и се карам, а и аз самия припалвам сутрин с кафенцето...

понякога си делим цигарка, за да се тровим наполовина.. а всъщност се тровим взаимно.
като съм с нея мога и без цигари, но тя изглежда без цигари не може..
Оби4ам я и с цигарите баси темата
:smt102

danitoo666
05-03-2007, 08:44
ми бих ги спряла,а за алкохола еми сигурно и това ще спра :-D :-D :-D :-D :-D

bloodybaby
05-27-2007, 20:28
Съжалявам ако е имало такава тема...

Искам да ви попитам ако вие пушите,а гаджето ви е твърдо против цигарите и ви помоли да не пушите, не само когато сте с нея,но и по принцип...как ще постапите? Ако си пушите от години....ще спрете ли заради нея/него ?
П.С Може да отговорите на същия въпрос,но за пиенето...?
Имах гадже, което ме помоли да спра цигарите.Спрях ги.Две седмици по - късно го видях с друга.Същият ден като се видяхме запалих, издухах дима в лицето му и си заминах!
Мисля, че в момента нямам какво да спирам заради гаджето си!Ако малко по малко ми се прави секс сигурно няма да му е зле :-D ама кво да се прави - нимфоманка съм!

GiRo
05-27-2007, 20:37
Да съжалявам но само това съм направил за едно гадже :-D
спрях ги преди година...и съм адски радостен че това се случи! :wink:

drogin
05-27-2007, 20:46
Жената оставям цигарите НЕ !!! :P

bai_brother
05-28-2007, 14:04
Ако си сигурен/на че той/тя държи на теб и ти дъжиш на него/нея тогава няма какво да мислиш СПИРАЙ! :smt006

LiL_Z
05-28-2007, 18:31
Ми според мен правилното решение е спирай

амфета
05-28-2007, 18:46
еми аз уж спрях чадела зарди него, ама напоследък чувствата ми охладняха и пак го почнах пък и други медикаменти напоследък, ако разбере ще ме убие, ама кво да се прави такова съм си теле че просто не е истина :---)

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
05-29-2007, 15:27
еми не мисля да се променям заради когото и да е....ако толкова много му пречи няма да пуша,когато съм с него,ама само защото той иска да ги откажа...се пак аз съм решила да пуша и мисля че аз трябва да реша да спра(да ми дойде ума де :-D )

lady_bird
05-29-2007, 17:19
6te mi e dosta trudno,no bih gi sprqla,e,za tva se iska dosta volq razbira se...
to si zavisi i ot gajeto,no ako ne6tata vurvqt na seriozno 6te napravq vsi4ko vuzmojno da gi spra! :wink:

PoisoNGirL
05-30-2007, 00:40
Hmm mnogo poznata tema.Dneska sporihme za tova.Predi da trugnem toi kaza"az s pushachki ne hodq" i poneje si go haresvah vikam ae..shte se probvam.Emi izkarah malko pripushi mi se..zapalih...e pak e dobre de sled 3 meseca stana tova.Kazah mu... toi se razmrunka..ae pak gi sprqh.No kato si pushach ot mnogo vreme kak da ne ti se pripushi.Ae krih se izvestno vreme... To nakraq mi pisna! Skusahme(ne za tva de ::: ) i napravo si navaksah za cqloto vreme.Posle pak trugnahme i toi me moli nz kolko vreme... i az ae dobre. Obache ne stava.. [-( kvo da se prai 8-[ i sega si pusha..toi si znae.. samo da ne e pred nego i da ne kaja shte izlezem po-kusno shtoto trqq da pusha :roll: Dalaverata e slednata: Pusha ne mnogo,ne pushe predi da izlqza s nego i ne pusha dokato sum s nego i se probvam da gi otkaja. Ne che shte stane...ama toi da si vqrva :-D
Seriozno ako ne ste pristrasteni probvaite se da gi sprete zaradi drugiq i ako mnogo durjite na nego :!:

gabrielka@a
06-01-2007, 18:09
Am az sum nepu6a4,no ako bqx i moqt priqtel iska6e da ne pu6a bix sprqla ako durji na men i znam 4e me obi4a,vupreki, 4e i cigarite vredqt seroizno na zdraveto ako me pomoli bix sprela. :)
И аз така!

06-02-2007, 04:13
Съжалявам ако е имало такава тема...

Искам да ви попитам ако вие пушите,а гаджето ви е твърдо против цигарите и ви помоли да не пушите, не само когато сте с нея,но и по принцип...как ще постапите? Ако си пушите от години....ще спрете ли заради нея/него ?
П.С Може да отговорите на същия въпрос,но за пиенето...?хм аз нз за цигарите ама за тревата не не бих за никое скапано момиче.Правя квото си искам с живота и не може някое момиче с което ще скъсаме се някога да ми налага разни правила какво ще правя!

sasha_90
06-02-2007, 09:38
Ако пушех и ако ще спра цигирите нямаше да го направя само заради гаджето но и заради мое добро.

06-05-2007, 15:03
da opredeleno. az sprqh da pu6a(ne 4e nqkoga sum bila oosbeno zapalena pu6a4ka no paleh po1-2 na 1-2 dni). no mom4eto koeto haresvam razbra i kaza 4e ako ne spra ne iska da me vijda pove4e i ototgava ne sum palila daje mi se povru6ta ot cigara sled toq slu4ai. vs mi kazvaha 4e izglejdam vse edno 6te pripadna i... no tova e druga tema. ina4e za pieneto-i toi pie taka 4e edva li bi go iziskval ot men, no ako poiska 6te spra 100% samo da trugnem spiram vs

06-17-2007, 18:51
Това е тъп въпрос за мен :wink: За нея бих умрял (вече на два пъти да се случи) каквото ще да ства никога не бих я наранил а ако това я мъчи и не ихаресва спирам и никога повече.Прекалено много си я обичкам за да я загубя от такова нещо :smt008

b0Nb0n
06-17-2007, 20:19
ne nikoga ne bih sprql da pu6a zaradi nqkoq jena absurd ako me obi4a i poznava 6te znae 4e mi prai kef i nema da me kara

06-18-2007, 10:39
мн ясно като си с някои трябва да го приема6 такъв какъвто е,въпреки 4е нз от къде бих го намерила такъв да не пу6и и да не друса,ама и не искам де,за6тото 4овек с такива разлики от теб едва ли е подходя6т само да ти досажда с някви простотии от рода да спира6 заради него и такива не6та.тъпо е някои да те ограни4ав,и гадно