PDA

View Full Version : Диетата на Синди Краъфорд. Какво мислите?



flakita
04-06-2007, 15:37
Здравейте :D ! Аз съм нова в този форум и много ми харесва. Поне мисля, че все пак тук смe teens, и ако пусна някоя диета, която лишава от доста неща и е малко по от типа "глауване" Вие няма да започнете да пишете: "това е пълен глат, така не се отслабва.." или "ще се повредиш и т.н....." :) . Защото по-възрасните(говоря за по-голямата час от тян де за всички естествено) явно си мислят , че може да се отслабне ей така от самосебе си без даже и да положиш някакви усилия :-k .. НО аз определено не съм на това мнение, и защото лятото идва, на 20 юни заминавам на почивка и ще съм все около хубави високи слаби какички(леле как звучи само :shock: :lol: ) май трябва и аз да се стегна и то яката. Та имам около 2 месеца и половина..., за да отслябна и да се стегна и то доста :? :? :? ..
Та аз съм 161см. и тежа около 58 кг.(не съм се мерила от доста отдавна и може и да Ви лъжа, но съм някъде там :-s ). Искам да смъкна около 7-8кг. за тези 2 месеца и половина.. И сега се чудя дали изобщо е възможно това. И от адски много време все започвам нещо и все не го изпълнявам :( .. Та сега съм се спряла на тази диета:
диета със сокове на Синди Краъфорд
Спазва се 10 дена, има подготовка 3 дена.
Първи и втори ден"
закуска: прясно изцеден сок.
обяд: картоф, сварен с кожата и подправен с масло и зеленчукова салата.
вечеря: картоф, сварен с кожата, и задушени зеленчуци.
между основните хранения:чаша сок.
Трети ден:
закуска: плодов или зеленчуков сок, разреден с вода.
обяд: зеленчукова супа
през втората половина на деня: чай(разхлабващ или някакъв друк, но без захар).
Същинска диета - 5 дена
закуска: чай или вода; 100мл. овесена отвара; 1 чаена лъжичка бирена мая, разтворена в 200мл. вода..(но това едва ли ще мога да гоправя, може би само чай и овесена отвара).
обяд: 200мл. плодов или зеленчуков сок разреден с вода,
вечеря: порция топул зеленчуков бол'он , билков чай, вода.
Препоръчва се повече сън.
Захранване - 2 дни
1-ви ден:
закуска: чай или вода
обяд: 1 ябълка
вечеря: гъста зеленчукова супа
закуска: мюсли
обяд: салата от варени картофи(без сосове)
вечеря: задушени зеленчуци, варен картоф

Това е диетата, която мисля(надявам се и ще успея) да спазвам. Може би с малко фитнес(нямам и много време, на училище съм от 8ч. со 16ч.).
Какво ще кажете, какво е Вашето мнение? :D
Мерси предвартелно :) ! И приятен ден на всички :smt006 .

krisi_pisi
04-06-2007, 15:50
Еми..на мен не ми харесва много тази диета :roll: и без това съм против диетите по добрер фитнес и малко ограничение в храната отколкото това....емм т'ва си е лично мое мнение :)

A_JoLiE
04-06-2007, 16:21
mi ot tva 6te otslabne6 super mnogo ... ooo i moje da hvane6 bulimiq ili anoreksiq ... ni6to seriozno, nali?! :roll: Tva e mn lo6a dieta mace ... po dobre q zabravi ... moje da se razbolee6 ne6to taka 4e ..... otkaji se.

04-06-2007, 17:30
:? ОХХ, мислите ли? Нали знаете и аз като повечето други като видя някаква диета и веднага започвам да си мисля, че това е диетата за мен, и че тя ще ми помогне да отслабна, но все не става... и много съм се отчаяла :smt022 . А проблемът, е че нямам много време за фитнес, защото след училище обикновенно съм скапана, пък и там не ям(храната просто е ужаснаа :-# , все някакви спагети и т.н. а на мен не ми се иска да ям такива неща..). Та храня се към 7.30ч. и после в 14ч във фитнеса нито имам енергия, нито желание, нито нищо :smt017 :( . И за това си търсех някаква такава диета, която да не е нужно мнооого движение, защото нямам възможност. Иначе се прибирам и ходя на училище пеш (30мин отиване и 30мин. връщане), но това не е достатъчно.. И вече не знам .. :cry: ..
Кажете/предложете нещо, ако имате някакви идеи или нещо такова :smt048 . Ще Ви бъда много благодарна :D !
пп;Мерси за бързите и откровени отговори :D !

Adwokat
04-06-2007, 17:43
ах тез момичета немоа ва разбера кви диети кви пет лева ми представете си че хванете анорексия после кво ще правите :?: познвам такова момиче дето беше на диета и хвана анорексия и после стана като кокал.. направо ужас.. :!: :!:

04-06-2007, 18:20
пълна простотия.... :lol:

Kianna
04-06-2007, 19:30
Това е глупаво.Един месец няма да ядеш и после ще си натрупаш килцата за отрицателно време пак.Просто се научи да ядеш здравословно-хапвай повече плодове и зеленчуци.Изключи всичко тестяно от менюто си-хляб,банички,бисквитки и т.н.Яж не тлъсто месо и пий натурални сокове,а не газирани напитки.
Успех. :wink: