PDA

View Full Version : Crip/Cwaln walk



Extreme_Girl
04-06-2007, 17:56
Можете ли да ми кажете какво представлява Crip/Clawn walk-а? Всъщност аз знам какво представлява и мн ми харесва и искам да започна да се уча. Та ако може да ми кажете нещо повече за него, откъде да започна, ако има някой по-запознат или някой, който го практикува, ще се радвам да ми помогне 8)

DisturbinThePeace
04-06-2007, 19:06
crip walk :) cool :) az li4no se zanimavam s tova :) eto ti tutorial ot edin ot nai dobrite c walkeri Kyren

http://vbox7.com/play:511585a6

zapovqdai :) tova sa osnovnite stupki koito nai-napred trqbva da nau4i6 , no ne stava burzo da znaesh imai tarpenie :) I mnogo se radvam 4e momi4e haresva c walk

Extreme_Girl
04-06-2007, 20:15
Хех, аз щях да питам дали момичетата се интересуват от това... :) Започвам да се уча...мерси за туториалчето! 8) А можеш ли да ми кажеш някакъв форум например или сайт, където мога да намеря хора, практукуващи cwalk? :roll: Мерси предварително :wink:
Ааа, и да питам как се четат 3-те стила (The-V,Shuffling,Heeltoe) на български? O:) Уффф, егати тъпия въпрос задавам :lol: ](*,)

04-06-2007, 21:53
Не знам момичета да крипват, почни от V move.

BeAsT
04-07-2007, 06:30
:booooomb:

04-07-2007, 07:14
ехх.. кога и това стана моден танц ве :evil: всъщност дали знаете изобщо откъде е тръгнал. и дали знаете че в училища в САЩ е забранен този 'танц' защото е породил много насилие... Как нема Bloods банда по наще ширини да ви види как крип-вате, та верно да станете crippled :lol:

Че тва от кога е танц?
И не мисля, че е станал моден - по наще ширини няма много почва c walk. (нали знаеш - кючек да има :-& )

04-07-2007, 12:10
а тфа свързано ли е с рапа ?

04-07-2007, 20:45
а тфа свързано ли е с рапа ?
да
crips, cribs или baby avenue, както искаш ги наречи са все негри.
Бандата се боявява края на 60те. Тогава рап не е имало, но crip walk се появава края на 80 като код на Crips. Чак после почват да си cripват на някъв рап.

Mitakat
06-03-2007, 17:16
мн е як cwalk кво да со говорим :D

Jamalska
06-03-2007, 17:55
ехх.. кога и това стана моден танц ве :evil: всъщност дали знаете изобщо откъде е тръгнал. и дали знаете че в училища в САЩ е забранен този 'танц' защото е породил много насилие... Как нема Bloods банда по наще ширини да ви види как крип-вате, та верно да станете crippled :lol:
Еди?

DisturbinThePeace
06-03-2007, 19:12
еми точно де !! в САЩ са 2 банди си уокъри предимно в бяло и сноьо и блууд уоукърите в червено !!! съответно уест сайд и ийст сайд !! и постоянно воюват буквално се спукват от бой при всеки танц !!! и за това си уока и блууда са забранени щото има и осакатени след тея боеве !!! а тука в бг знам за xtunnig че танцува , plmx също и за тези двамата съм 100% сигурен ! :P

07-14-2007, 12:23
си- уолка е част от хип-хоп културата (демек ръка за ръка са)

treehouse
07-15-2007, 16:53
абе има момичета да крипват и аз уча па съм момиче :D

DreBna
08-05-2007, 12:56
Mne podcenqvaite momichetata.. Ima mnogo f`s koito se interesuvat i cripvat.. Az sushto se bqh zaribila po crip walka. V nachaloto e trudno no posle ne chak tolkova.. Sega se kefq poveche na parkour i blood walk :wink: No predi da se zahvanete s nego purvo vi preporuchvam da pochetete malko, ot kude idva, kakva e istoriqta mu i dr. Shte vi e po interesno i shte shvanete smisula :wink:

Peace all my niggas \/

b0Nb0n
08-05-2007, 13:31
emi az ko znam na4i c walk e izmislen ot bandata cribs tva ne e tanc a na4in za signalizaciq za deistvie pri nqkva akciq primer ograbvane magazin edin 4ovek gleda koga zatvarq i sobstenika zaminava zapozva da c walka i akciqta po4va v posledstvie s c walka sy6to znam 4e si izpisvat imenata kak to4no ne mi e qsno az edno praktikuvah sega ve4e ne i kakto nqkoi kaza 4e v na4aloto ne e se walk na rap a sled tva e zapo4nalo sega po skoro e kato tanc i e za udovolstvie ama sig namira prilojenie vse o6te iz getata emi tva e koeto sym zapolnil ot 4eteneto :)

08-05-2007, 13:32
четох, че ми стана интересно кво пишете, ама пак не разбрах кво е тва

cwalker
08-09-2007, 08:52
tova e clown walk ne crip walk...ima razlika.