PDA

View Full Version : По-големи гърди



anonim_lady
04-06-2007, 18:03
Някой знае ли специални упражнения,хранителни продукти или нз кфо за стимулиране растежа на гърдите?

batkodoki
04-06-2007, 18:17
М/F
god

04-09-2007, 21:47
и аз исках да питам точно за тфа и понеже виждам че вече има пусната тема .. ами аз съм на 16 момиче

cherinka
04-10-2007, 07:24
Масажирайте ги 3-4 пъти в седмицата за по 5-10минутки. Не да ги мачкате, а поставяте няколко пръста върху горното полукълбо на гърдата и масажирате с кръгови движения, после минавате на долната половина и след това на другата гърда.
Недейте да спите по корем.
И забравере за бозата, щото не само гърдите ще ви пораснат, ами и rъза ( с извинение)

CrazyWitch
04-10-2007, 13:10
Е щом е лейди начи е женско :D (предполагам)
Боза му е майката ;)

Еми и аз си мисля за бозата, но не знам дали е лъжа, но не малко се говори, че да биеш боза е полезно за гърдите... т.е. спомагат разтежа.
Също така знам и за упражнения които можеш да си ги правиш по време на баня или преди да легнеш да спиш..
Няма как да ти обясня.. Хващай там и мачкай ;) Така де.. Потърси допълнителна изформация из google.

batkodoki
04-10-2007, 20:46
Някой знае ли специални упражнения,хранителни продукти или нз кфо за стимулиране растежа на гърдите?

има:

1. бебе
2. силикон
3. всичко освен първите две са напразно похарчени пари и усилия. генетично предопределено е. все едно с "упражнения" да си промените цвета на очите.

бтв - никакви "мачкания", "разтривания" и прочие момински фолклор. за да не станете без време пациентки на онколозите