PDA

View Full Version : И моят неприятен проблем...



:-|
04-06-2007, 17:40
С едно момиче съм от 1 година, почти всичко беше наред и двамата бяхме щастливи. Преди 2 дни прекарахме няколко дена заедно (72 часа) и пак всичко беше перфектно. Но вчера тя се видя с неин приятел, получи се доста кофти ситуация (това няма да ви го разправям) и се поскарахме. Късно вечерта тя ми каза, че няма вече чувста към мен и иска да се разделим (преди няколко месеца пак скъсахме, но очевидно се събрахме). Странното е, че преди 2 дни ми каза, че ме обича и все още твърди, че го е чувствала. Предполагам, че всичко това се дължи на срещата и с този "приятел" :( Поговорихме си по този проблем и нейното мнение е, че тя няма чувства, не иска да се разделяме, но УЖ трябвало...

Приятелите ми казват, че може би е направила нещо с този човек, може би е временно увлечение и т.н.. Честно казано съм объркан и бих искал да чуя вашето мнение... :(

Kaloqn
04-06-2007, 17:44
С едно момиче съм от 1 година, почти всичко беше наред и двамата бяхме щастливи. Преди 2 дни прекарахме няколко дена заедно (72 часа) и пак всичко беше перфектно. Но вчера тя се видя с неин приятел, получи се доста кофти ситуация (това няма да ви го разправям) и се поскарахме. Късно вечерта тя ми каза, че няма вече чувста към мен и иска да се разделим (преди няколко месеца пак скъсахме, но очевидно се събрахме). Странното е, че преди 2 дни ми каза, че ме обича и все още твърди, че го е чувствала. Предполагам, че всичко това се дължи на срещата и с този "приятел" :( Поговорихме си по този проблем и нейното мнение е, че тя няма чувства, не иска да се разделяме, но УЖ трябвало...

Приятелите ми казват, че може би е направила нещо с този човек, може би е временно увлечение и т.н.. Честно казано съм объркан и бих искал да чуя вашето мнение... :(


Таковаи я в ДУПЕТО.... тая е ебаси тъпата

Точно така!

JIuDeToO
04-06-2007, 17:47
С едно момиче съм от 1 година, почти всичко беше наред и двамата бяхме щастливи. Преди 2 дни прекарахме няколко дена заедно (72 часа) и пак всичко беше перфектно. Но вчера тя се видя с неин приятел, получи се доста кофти ситуация (това няма да ви го разправям) и се поскарахме. Късно вечерта тя ми каза, че няма вече чувста към мен и иска да се разделим (преди няколко месеца пак скъсахме, но очевидно се събрахме). Странното е, че преди 2 дни ми каза, че ме обича и все още твърди, че го е чувствала. Предполагам, че всичко това се дължи на срещата и с този "приятел" :( Поговорихме си по този проблем и нейното мнение е, че тя няма чувства, не иска да се разделяме, но УЖ трябвало...

Приятелите ми казват, че може би е направила нещо с този човек, може би е временно увлечение и т.н.. Честно казано съм объркан и бих искал да чуя вашето мнение... :(


Таковаи я в ДУПЕТО.... тая е ебаси тъпата

Точно така!

Хаха не тва не е решение на проблема. Проблема е тя и по скоро това, че не знае какво иска...

koalka
04-06-2007, 17:48
Прави си изводите колко те е обичала, щом може с лека ръка да прекрати връзката ви.Човек, който наистина обича не би направил такова нещо.По-добре я забрави и я остави да прави каквото иска, а после ако иска да се съберете, не го прави.Не позволявай на любовта да те заслепява.

BebeTooOoo
04-06-2007, 17:49
Еми виж сега...щом ти казва че иска да се разделите ... явно някой й е повлиял или наистина няма чувства към теб,въпреки че на мен ми се струва малко странно след като преди 2 дена ти е казала че те обича и изведнъж иска да скъсате...може би срещата с приятеля й...я разколебало за всичко.Най-добре още веднъж поговори с нея.Попитай я защо така внезапно е променила мнението си.Но както и приятелите ти са казали...може и да е само временно увлечение...но може би не...нз...Странна ми е тази ситуация...и мисля че момичето се държи малко несериозно...щом така изведнъж ти сервира че неиска да е с теб.Айде успех... :wink:

BAYO
04-06-2007, 17:59
Рано или късно нещата ще се изяснят, но аз мисля, че тя крие нещо. Подозирам, че тоя нейн приятел и е повлиял по някакъв начин, и сега тя се чувства раздвоена. Опитай се, да не се подаваш на тия чувства за сега. Знам, че ти е кофти, обаче да и ходиш по гайдата, хептен ще забозиш. Гледай да поговориш с нея, да ти каже истината, да се знае поне ако има край, да е чист, без лъжи. Късмет!

:-|
04-06-2007, 18:00
Работата е там, че една година не се забравя толкова лесно... ще говорим пак, то се знае...пък каквото стане, не е края на света :-D
Благодаря за отговорите :wink:

sexi_lady_666
04-06-2007, 18:42
ami ako sa imali vruska predi vreme.......nali znae6 STARATA LUBOV RUJDA NE HVA6TA......taka 4e ti si znae6 ot tuk natatuk :smt005

Tiesto_f@n
04-06-2007, 19:11
Opitai se da q zabrvavi6,ima i drugi momi4eta!Sigurna sum,4e tq mnogo sujalqva! :(

04-06-2007, 19:20
pogovori s neq i ako ti kaje 4e nikoga ne te e obi4ala se opitai da q zabravi6 kolkoto i da e trudno nameri si nova priqtelka i taka moje da q zabravai6 USPEX! :smt006

04-06-2007, 19:20
pogovori s neq i ako ti kaje 4e nikoga ne te e obi4ala se opitai da q zabravi6 kolkoto i da e trudno nameri si nova priqtelka i taka moje da q zabravai6 USPEX! :smt006

vvs_go
04-06-2007, 19:36
moito mnenie e 4e ti e mn neseriozna priqtelkata

Kianna
04-06-2007, 19:38
Бъди сигурен,че сама ще се върне при теб.

BAYO
04-06-2007, 20:21
Бъди сигурен,че сама ще се върне при теб.

Точно така. Покажи и че можеш без нея, тя ако има нещо към теб, най-малкото ще те потърси. ::: си само, не се отчайвай.

CrazyWitch
04-06-2007, 20:30
И според мен може би има някакви временни симпатии към тоя човек.
Разделете се временно, кажи й че ще я чакаш до един момент и дано размисли.

Има и друго решение. Както вече казаха покажи й че можеш без нея.. Ако тя не се върне.. живота продължава.

JuSt_A_vErMiN
04-06-2007, 20:41
явно не знае какво иска...

BuBi008
04-06-2007, 21:11
Dobre de ne moga da razbera kak mojete da dadete otgovor sled kato neznaete kakvo se e sluchilo sled kato priqtelkata mu e vidqla tozi choveki za kakvo sa se poskarali. To momcheto kazva che sa bili shtastlivi no shtastlivi ot negova gledna tochka a tq dali e bila shtastliva neznaem! Ako i se e razvikal za nqkakava glupost i ne mu e za pryv pyt estestfno che shte go ostavi.... A pyk moje i momcheto da q e zaplashilo che q haresva i shte prebie segashniqt i priqtel i tq za tova iska da go ostavi za izvestno vreme za da ne go prebiqt ... ( haha tva malko prozvucha kato serial ama se sluchva ebasi) . Mai shte e dobre da mislite za razlichnite varqnti predi da kazvate che e bila glupava ili che neznaela akkvo iska moje savsem dobre da znae kakvo iska ama ...

bohos
04-06-2007, 21:13
Като разгледаме твоя случай, на така безнадежна и искренна любов като твоята, човек не може да не се запита как може момичето да скъса с теб. Може проблема просто да е в нея, в теб, но не ми се вярва да е в едно момче с което се е видяла 1 път от много време. Казваш, че сте били заедно 3 дена, за тези дни, ти не можа ли да разбереш, какво чувства тя към теб и дали още иска да бъде с теб. Този разказ на 14 годишен пубер (сигурно съм уцелил годините), хората се питат само едно " какво ме занимава тоя с неговите проблеми" не са прави, този случай е срещан особено при децата идващи от провинцията. В началото на първия си и втория пост пишеш, че сте били заедно 1 година, което е наистина много дълъг период и през тази година, какво се е случило толкова, че изведнъж тя да те зареже, нещо криеш и не казваш е Сигурно !
Та аз стигнах до заключението, че ТИ СИ ПЪЛЕН ТААПАК !

f1s714e70
04-06-2007, 22:05
:shock: ostai q...spored men ti izneverqva

malone
04-07-2007, 17:38
Тя те е скъсала преди три месеца явно още тогава чувствата ви са охладнели.Явно този въпросен приятел и е повлиял до някаква степен,но според мен не е той главната причина явно тя не те е обичала и не изпитвала твоите чувства.Успех в търсенето на новото момиче. :smt006

Priest
04-11-2007, 13:07
общо взето съм съгласен с Бохос. Аз ти предлагам да заебеш цялата тая работа, сигурно няма да ти е лесно, но по-добре е да си запазиш достойнството отколкото да й ходиш по гъза като някакъв лигльо и да я убеждаваш колко е сбъркала...така не става.

divo_kotence
04-11-2007, 13:27
наистина може да е нещо свързано със срещата със този "приятел"...остави я за известно време и ако се още те обича ще се върне при теб...както се казваше "когато пуснеш нещо на свобода и то не се върне при теб значи никога не е било твое"...тъй че ако не се върне при теб намери си друга...има още толкова момичета и сигурно много по добри от нея

deidiy
04-16-2007, 19:28
всъщност нещата не са обяснени така както е в действителност понеже е от гледната точка на наранения но от друга страна историята не е такава :?
тя отодавна му беше показвала че не го обича и разделите им се дължаха на неговата ревност и чувство за обсебване и на липсата на обич от нейна страна и според мен по-добре да не си със даден човек ако я няма тръпката отколкото да си с него просто така и беше доста грубо и крайно осъждането от хората които не са запознати с двете дори трите страни(страна на наблюдател) при положение че тя изобщо не е някво леко момиче което мисля че и бившето й гадже би казал но явно ви го е спестил :?

Tokio_Hotelkata
04-16-2007, 19:38
Не,няма по-добра от мен ® :!: