PDA

View Full Version : Да забравиш?



Някоя си
04-06-2007, 18:02
Ок, знам, че има много такива теми, знам и цялата история с "времето лекува" и така нататък...
Нито се оплаквам, нито ще изнасям тиради...
Просто не мога да забравя един човек вече шест месеца :? Това ми пречи при контактите с нови момчета (мъже)...Не мога да си го избия от главата, каквото и да правя...Не съм го виждала за това време, не съм го чувала, знам, че трябва да го забравя и пак не се получава...
На какво може да се дължи? :?

miloto_girl_4e
04-06-2007, 18:04
На силни чувства, на какво друго може да се дължи :wink:
Но знай от мен, че времето не лекува, а само притъпя чувствата(болката)...

AliceSw
04-06-2007, 18:05
пффффф, хората и чувствата не се забравят - можеш да ги преодолееш и да си наложиш да не мислиш за тоя човек, можеш да се опиташ да го заместиш с друг, можеш да се опиташ дори да го намразиш...но няма да го забравиш, поне аз съм така :-)

Някоя си
04-06-2007, 18:14
Според мен зависи от чувството...
Някои неща се забравят.
В този случай - не знам, на 18 съм и някак не върви да определям още доколко абсолютно е било силно чувството, още повече, че аз никога не съм била с въпросния човек. Тъпото е, че ми беше много близък приятел, може би единствения човек, когото някога съм могла да нарека така, а цялата ситуация се прецака от нещо, което така и не можах да си обясня...Изведнъж просто спряхме да контактуваме и дотам...После случайно се видяхме, аз му казах някои неща, които сигурно са прозвучали твърде силно...както и да е. :)

Bacard1
04-06-2007, 18:20
Ок, знам, че има много такива теми, знам и цялата история с "времето лекува" и така нататък...
Нито се оплаквам, нито ще изнасям тиради...
Просто не мога да забравя един човек вече шест месеца :? Това ми пречи при контактите с нови момчета (мъже)...Не мога да си го избия от главата, каквото и да правя...Не съм го виждала за това време, не съм го чувала, знам, че трябва да го забравя и пак не се получава...
На какво може да се дължи? :?

може да се дължи на мн неща..
1.на сили чувства към него
2.пурвия които права така с теб..(наранява така)
3.пурвият ти е...
4.още го обичаш
5.нещо не си довършила с него..
6.с нещо се е запазил в съзнанието и секи следващ го сравняваш с него...първата ти любов!!!
сама трябва да си отговориш на това..пропомни си кое е толкова важне и не ти дава мира..!!!

DJay
04-06-2007, 18:24
Само едно ще кажа "Любовта ражда не хваша!"

sexi_lady_666
04-06-2007, 18:34
Znam kvo ti e prijivqla sum go :| ........ mn e gadno ne e 4estno i mi pre4e6e stra6no mn na drugi mom4eta!!!no sre6tnah drug i stra6no mn go obi4am za tva maci ne se davai taka!! ;)

Някоя си
04-06-2007, 18:37
Мерси за отговорите :)
Пак казвам, не пиша това, за да се оплаквам. Просто не ми е присъщо нещо да ме обсебва по този начин. Дори с хора, с които съм била, не е имало такова чудо, хаха...
Иначе - не знам...може би е заради това, че ми беше приятел? И че знае повече за мен, отколкото много други хора?
(Тук навлизаме в териториите на баналността :-D )
За другите "потенциални връзки" - не бързам...не виждам смисъл да съм с някого, ако не усещам нужда от това.

koalka
04-06-2007, 18:40
Дължи се на това, че си имала силни чувства към този човек. :wink: