PDA

View Full Version : Не мога да го забравя...



ThePowerOfLove
04-06-2007, 18:53
Харесвам едно момче от 3 години, а дори не сме се виждали толкова....Познаваме се от математическите състезания, учим в различни училища.От 2 години си пишем имейли, а от 1 година и скайп...Мисля за него често и го обичам! всички казват,че ще го забравя, че е "детска любов",но нищо не може да заличи това,което изпитвам към него...щом 3 години не успяха...!Сега сме приятели с него и той знае,че го харесвам и по друг начин,но не ми отвръща! За мен е идеалното момче :( което никога няма да имам...не излизаме заедно,само си чатим,а когато се видим на състезанията си казваме само "здрасти" (то няма и време за повече..) Иначе си чатим...аз съм искала да се видим,но той ми казва,че няма време.По принцип не си пада "сваляч" и се съмнявам да е имал гадже...набляга повече на ученето...

Моля ви кажете ми какво да правя? Обичам го! Дори да не си чатим с месеци,аз не мога да го забравя :smt010


П.С: Ако ви е тъпо просто не пишете коментари,отколото да пишете някакви е*авки...наистина ми е гадно!

desperate
04-06-2007, 19:06
Може би трябва да му го кажеш като се видите на живо а не във скайп-а. :roll: ако почнете да излизате ...да се опознаете така ще е най-добре.Хем ще разбереш и той дали те примета по начина по който и ти.

koalka
04-06-2007, 19:11
Ми не знам какво можеш да направиш, освен да му кажеш, когато има време да се видите.

{IcEto0o}
04-06-2007, 20:50
mila razbiram te imam podoben problem ako uspee6 da go nakara6 da izlezete nqkade moje i da stane ne6to no se opitai da go zabravi6 za6toto pove4eto mom4eta sa kreteni (kazvam pove4eto za6toto ima i svestni :wink: )

ThePainIsReaL
04-06-2007, 21:07
Нз дали ще ми повярваш, но едно момиче може да има всяко момче, стига да поиска. Трябва да си повярваш, да се отърсиш от това отчаяние. Да погледнеш по-позитивно. Можеш.. просто виж как и го направи.

Digital
04-06-2007, 21:10
Нз дали ще ми повярваш, но едно момиче може да има всяко момче, стига да поиска. Трябва да си повярваш, да се отърсиш от това отчаяние. Да погледнеш по-позитивно. Можеш.. просто виж как и го направи.
Ми да. Точно така. Една тъпа путчица в повече да й сцепа дупето никога не е в излишък. Няма да си давам парите по курви я. Па после и биеш шута и тя пуска тема в Teen Problem. Па нека си мисли че съм неин докато ми дава крачката. :lol:
Нали мацко ? 8-[

f1s714e70
04-06-2007, 21:11
uuf mila mn gadno nz kvo da te posavetvam 67toty nikoga ne sam izpadala v takava sityaciq..tragni s nqkogo za da moje6 da go zabravi6 :)

BAYO
04-06-2007, 21:38
Digital по-умно нещо не можа ли да измислиш??? Момичето иска оптимизъм, не огорчен песимизъм. Знам, че си пич, не я убивай с тва мнение :P
За авторката: Чудя се, как не си събрала смелост след толкова време да се видите??? Покани го, изчакай толкова, колкото трябва, но му кажи, че с удоволствие би изпила 1 чаша кафе и да си побърборите мъничко. Няма да му отнемеш от ценното време, да е спокоен. 1 час... не повече, ако пък реши да се отпусне ... тва е твоя шанс :smt004

ThePowerOfLove
04-07-2007, 08:20
1.Много е свестен
2.Той ми казва "А бе оправи се малко и стига си ме харесвала..." - което за мен значи,че той е против връзките на тая възраст...не знам (каза,че сега е време да учим...) ;
3. Веднъж имахме среща,но не се видяхме,щото аз не намерих залата в която тренира....
4.Като почна в скайп да му пращам прегръдки или целувки и той ми вика "офф..пак ли"

Не че не ме харесва...а просто още не е мислил да има гадже :smt010

GotheL
04-07-2007, 08:34
забрави го!!!!!!! причините си ги знаеш ти! защо да се мъчиш за някой който не ти овръща със същото ....олееее ако се задълбавах така ...щях да си сложа черно още на ранната си детска възраст!!!! :)




май това беше най-смисленото което измислих!

miss_survivor
04-07-2007, 10:37
i az imam podoben problem....mislq 4e trqbva da se vidite ina4e tazi vryzka po skype koqto poddyrjate nqma smisyl... :roll:

nasty_f
04-07-2007, 10:43
Явно момчето е някакъв особняк...Не знам.Аз бих те посъветвала да се откажеш от него,няма смисъл да се бориш за нещо,което няма да стане.Поне така мисля.Него си го влече ученето и иска да се занимава с това.По-добре започни да излизаш с приятелки и момчета най-вече и си пиши с други,забрави го.

vivian
04-07-2007, 13:02
kato bqh 8mi klas haresvah edno mom4e taka 1 godina i sled tva 2 godini stradah po nego.ne pravi tazi gre6ka.nakari go da izleznete i ako se polu4i ne6to ok,ako li ne prodaljava6 napred.nai-lesno da zabravi6 nqkogo e da izliza6 mn s priqteli,da ne se samosajalqva6,da otdelq6 mn vreme za sebe si,da se glezi6 i da se oglejda6 i za drugi mom4eta.
nooo dano s tova mom4e se polu4i.pojelavam ti go...

04-07-2007, 14:42
Нз дали ще ми повярваш, но едно момиче може да има всяко момче, стига да поиска. Трябва да си повярваш, да се отърсиш от това отчаяние. Да погледнеш по-позитивно. Можеш.. просто виж как и го направи.
Ми да. Точно така. Една тъпа путчица в повече да й сцепа дупето никога не е в излишък. Няма да си давам парите по курви я. Па после и биеш шута и тя пуска тема в Teen Problem. Па нека си мисли че съм неин докато ми дава крачката. :lol:
Нали мацко ? 8-[


sas vseki izminal den se ybejdavam vse pove4e i pove4e 4e majete sa palni izrodi,goveda i t.n. ne vijda6 li 4e na momi4eto i e gadno(ako vie ste bez4ystveni goveda to pone nie si imame 4ystva).....mili4ka az 6te t eposavetvam da go pritisne6 nqkoi den(da go izdebne6) i da my kaje6 kakvi sa ti 4ystvata i da my zabie6 1 strasna celyvka....pyk...kakvoto stane