PDA

View Full Version : FREE HUGS Инициатива!



Momchence
04-06-2007, 19:28
МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ ВСИЧКИ МНЕНИЯ, ЗА ДА ВИДИТЕ ДО КЪДЕ СЕ Е СТИГНАЛО С РАЗВИТИЕТО!!

Става въпрос за една инициатива започната в Сидни, Австралия от един обикновен човек. Става въпрос за това да вземеш едно табло с надпис "FREE HUGS" да отидеш на някое място с много хора в твоя град и да почнеш да ги гушкаш (който пожелане :lol: )
Това са го направили вече много хора в много държави..може да ги видите в youtube: http://youtube.com/results?search_query=free+hugs&search=Search
В България още никой не се е сетил...или не е поискал..

Та идеята ми е хем проста, хем малко сложна.
Простото: Обръщам се към всички сериозни съфорумци :D ..искате ли да си направим това нещо тук в България. Тъй като съм от София се обръщам главно към софиянци..но ако има някфи сериозни хора в друг град с удоволствие бих скочил до там...
Сложното: Нямам камера и не мога да обработвам видео :lol: без което няма как да стане. Именно за това се обръщам към вас тук...

Познавам лично много яки хора от тоя форум, които със сигурност ще се навият. Други не ги познавам но те също имат правото да се навият :lol:
Единствената пречка е камерата и обработката...дали ще се намери някои, който да уреди поне едно от двете?

Куцо, кьораво, сакато...вие сте на ход!

П.С. Моля за коментари от сериозен и значим тип :)

brain_stew
04-06-2007, 19:34
Хахахаха, Димооо...Да изпусна аз възможност да те видя още веднъж?! :lol: Иначе аз съм виждала три мацки се моткаха с тва на врата, некви плакатчета!Но звучи наистина интересно и съм с вас ако се уреди до понеделник...щото от вотрник вече даскало и няа да може, а се очертава да е забавно!
А за камерата....вече някой друг да се навива, моя фотоапарат е без звук! :lol:

Momchence
04-06-2007, 19:38
^Въпроса е да го направим както си трябва и да го качиме в нета да се представим и ние достойно :P
Едва ли ще стане, ако стане, толкова бързо за една ваканция ;) Тфа си е доста сериозна работа..колкото и простичко да изглежда..идеята е супер елементарна...ама айде де...

Камера и човек с умения да обработва видео! Две изключителни важни неща, без които -> чушки!

Иначе винаги може да си го направим ей така за лично удоволзтвие..мен ми е мерак да се отбележим и ние като държава и съответно град..

linkin_park_fenka
04-06-2007, 19:42
Ми аз имам цифров със звук.6 мегапихела(демек добро качество).Сичко хубоу ама съм от Пловдив. 8-[

П.П.И видеото мога да го напраа.Вече бая ме бива с Windows Movie Maker-a. :wink:

Momchence
04-06-2007, 19:47
^^Това видеобработката..качването и сичко там е бая сложна работа..поне в моите очи...Заснемането е лесно ако се намери нормална видеокамера...новичките такива ако не се лъжа си имат шнурче :lol: боцваш го в компа и го сваляш..абе не знам...за тфа се обръщам към вас :lol:

С фотоапарат нещо не ми звучи много надеждно...

Въпроса е ако има човек, който вече е правил някакъв филм..обработвал го и го е качивал в нета..вижте ги тея филмчета в youtube как изглеждат..ако може да ги напраите така...вие сте хората ;)

Momchence
04-06-2007, 19:56
^^^Не че искам да звуча песимистично но...
сигурен съм че много хора имат и ще прояват желание..което е страхотно. Както казах винаги може да си го направим ей така за удоволствие..

Въпроса е че много хора са силни на думи обаче слаби когато се стигне до действие, пределно ясен ми е тоя факт.
Аз искам ако го правим да го направим както трябва :) За това моля само хора, които наистина биха поели ангажимент да си предлагат услугите. Ако се осъществи това нещо наистина заслугите ще са на човека с камерата и обработката.
Иначе гушльови с лопата да ги ринеш... :lol:

punisher
04-06-2007, 20:04
идеята е много готина :wink:
аз не разполагам с особено добра камера,но сигурно ще се хвана някой път из софийските улици да го направя за забавлението :)
е айде дано се намерят хора да го направят тва и тука \:D/

ABSOLUTme
04-06-2007, 20:05
Еииии,Димище..това ми е любимата реклама тука.. :lol:
Само че тука инициативата е 'Заедно срещу дискриминацията на болни от СПИН'...
ммм бих се навила да гушкам,ама трябва да ме изчакате до май месец :-D

brain_stew
04-06-2007, 20:06
Бе що не си направиме дно събиране така за загрявка...щото си представете ако в София се окаже пълно с тъпи гадни дебилни копеленца, които се държат тъпо с гушльовците!
Пък и първия път ще е за загрявка, после камера ще си намерим и ще го повторим...не знам!

Momchence
04-06-2007, 20:10
Добре.Ето- сериозна съм.
Ако не изскочи по-добра оферта моят 6 мегапикселов фотоапарат с 1.30h видео може да свърши работа.Ако се намери кой да снима... и после аз ще се заема с обработката.("заемам се" невинаги означава "справям се добре" ... :lol: ) Whatever...Тааа?Хаха ти си мойта приятелка, която всъщност не знае, че сме приятели нали така беше :lol: Забрави да споменеш от къде си ;)
Иначе ще изчакаме малко и ако не се намери по добра оферта...ще действаме.. :P Са стой кротка и следи темата...ако няма прогрес в скоро време ще се доразберем на лични да не флуудиме :)

mila_pila
04-06-2007, 20:13
много яка идея :wink: мисля да зарибя няколко приятелки и да се разкарваме по центъра с такива табели. ъъ аз съм от сливен и филмче няма да правя, но поне се надявам да се забавляваме(аз и хората, които прегръщам).

Momchence
04-06-2007, 20:16
Бе що не си направиме дно събиране така за загрявка...щото си представете ако в София се окаже пълно с тъпи гадни дебилни копеленца, които се държат тъпо с гушльовците!
Пък и първия път ще е за загрявка, после камера ще си намерим и ще го повторим...не знам!Иска ми се да е истинско..а не някак си заучено...обикновенно първия път е най-вълнуващо..и това ще си личи ако го заснемеме...та ако не стане нищо и това ще го направим...
Пък ако е пълно с "тъпи гадни дебилни копеленца" ще сменим табелката на "FREE KICKS" и ще поставим основата на нова инициатива :lol:

guBaHeTo
04-06-2007, 20:20
ми хора аз току-що се регистрирах във форума,обаче идеята ми харесва, бих си предложил услугите да монтирам щото с един приятел се занимаваме с това, а за гушкането няма проблем аз съм винаги навит :-D :-D :-D :-D :-D

Momchence
04-06-2007, 20:25
Казвайте от къде сте бе хора!
Абе това сериозна организация по форум май е "Мисията Невъзможна"

За сега решихме ако не стане с камерата да си го напрайм за кеф!
Пак казвам само сериозни хора да пишат дето няма да почнат да мрънкат като се стигне до действие "ама аз съм на даскало тогава" "тряя да ходя с баба на педкюр" "ее точно тогава трябва да си изрусявам мустаците" и т.н.

Ако имате камера или можете да обработвате кажете от къде сте, пишете ми лично и да решим нещо по-конкретно. Струва ми се, че ще трябва и да се видим да се запознаем ако не се познаваме..щото не става ей така 3-ма непознати се срещат и правят филм. След като сме готови с техническата част обявяваме час, дата, място...гушльовците идват и почваме... :P

Не е толкова просто колкото си го мислите!

Аз паралено ще говоря и с едни приятели и ако се уреди там работата ще се оговоря с определени хора от тук и ще пада гушкане...

brain_stew
04-06-2007, 20:39
Казвайте от къде сте бе хора!
Абе това сериозна организация по форум май е "Мисията Невъзможна"

За сега решихме ако не стане с камерата да си го напрайм за кеф!
Пак казвам само сериозни хора да пишат дето няма да почнат да мрънкат като се стигне до действие "ама аз съм на даскало тогава" "тряя да ходя с баба на педкюр" "ее точно тогава трябва да си изрусявам мустаците" и т.н.

Ако имате камера или можете да обработвате кажете от къде сте, пишете ми лично и да решим нещо по-конкретно. Струва ми се, че ще трябва и да се видим да се запознаем ако не се познаваме..щото не става ей така 3-ма непознати се срещат и правят филм. След като сме готови с техническата част обявяваме час, дата, място...гушльовците идват и почваме... :P

Не е толкова просто колкото си го мислите!

Ми кат не искаш ти мрънкаме за даскалото, гледай да го направим събота или неделя...щото аз съм сериозна, идеята много ме кефи, даже мога да привлека народ, обаче...ако решите да е през седмицата преди 18:30 просто няа как, ото наистина даскалото е нещо шибано и поне мен притиска!Събота и енделя, никви грижи, никой няма да ти мрънка па после и биръ шъ пийм! :lol:

А за "FREE KICKS" идеята е доста съблазнителна...за съжаление тва е смао некъф гаден враиант!Ккакто и да е, аз съм сериозна!

Momchence
04-06-2007, 20:41
Естествено, че ще е събота или неделя..ти чекай да се стигне до там...

Momchence
04-06-2007, 20:54
Хайде да не стане нещо подобно: http://darknessfall.blog.bg/viewpost.php?id=57683

Не мисля, че е толкова сложно..стига да имате желание и възможност

A_JoLiE
04-06-2007, 21:20
ideqta e strahotna ... imam kamera i si4ko ama sam ot Veliko Tarnovo ... i az iskam da gu6kam .... :cry:

Momchence
04-06-2007, 21:28
И така ще стане...само изчакай няколко дни да говоря с други хора...то е от ясно че техническата част няма да стане по форума ;)
Гушкане ще има въпреки всичко!!

ErinEverly
04-06-2007, 22:39
Мммм... Идеята е много добра и ми стана някво много мило, като ги видях на клипчетата как се гушкаха :wink:
Но да го гледаме по същество:
Имах неприятната задача да работя с хора, които не познавам и които виждам за първи и последен път. Доста хора са ми минали през ръцете, затва мога да ги сложа в няколко групи

-Хора, които те гледат отвисоко
-Хора, които те гледат като луд
-Хора, които ти се присмиват
-Хора, които са в добро настроение и са готови да направят това, което искаш

Разбира се, сички се надяват да се попадне на последната група, но се досещате, че те са много малко. Ако мога да сравнявам работата си с гушването - щеше да ми е гадно на всеки отказ, но много да се кефя на всяко гуш :lol:
Така... Разсъжденията ми не са много трезви, но съм приятно подпийнала, така че ще ме извинявате.
С тези 2387462 изречения исках да кажа едно на тези, които сятат да се включат в инишиативата: не тръгвайте с големи очаквания :lol: Имайте впредвид, че е много вероятно да попаднете на педофил, злобар, лигльо и т.н. Не тръгвайте с големи надежди!

Абе имам апарат уж много хубав, но видеотата не важат. Камера имам, но не работи. Имам и камера на телефона, ако ви върши работа :lol: Е... Както се сещате, не мога да ви помогна, за което съжелявам. И няма да тръгвам да гушкам хората - ще си скапя нервната система, а и не бих си причинила това пак да се занимавам с тези отчаяни от живота злобари!

И все пак - успех. Надявам се да пуснете видеото! :lol:

Momchence
04-06-2007, 23:30
Хмм смея да не се съглася с теб по няколко точки..че злобари има, има! Ако са много ще ги отрежем :D
Аз лично няма да налитам на някфи на външен вид разглезени лигави фешънчета...в смисал ако те искат ше ги гушкам разбирасе.
Аз мисля да наблегна на по-различните социални групи...стари хора..има много мили стари хора, които може да зарадваме...майките с малки деца са също добронамерени...ако скивам някой инвалид задължително ще му се метна...освен това винаги може да организираме засада на някой и да го нагушкаме..ако решим...
Има хиляди варианти..както в онова клипче със скейтъра примерно..може да пробваме нещо оригинално с някой псевдофриирънър :lol:
Аз лично искам да зарадвам другите...ако те се радват ще се радвам и аз...
Аз съм сигурен, че като се съберем гушльовците ще измислиме супер яки и оригинални идеи...

А и както казах в крайна сметка ако наистина върви много много зле сменяме табелката с "FREE KICKS" и почваме отначало...амо тоя път не по желание :lol:

Momchence
04-07-2007, 00:07
Аааа Вили не ми флууди темата :lol: Знам , че си професионалист в това ама моля те, не и тук :lol:
Ти за мойто учене не се тревожи...а като гледам малко хора се напъват за каквото и да било...
А колкото до Уискас...тя е моя..не се и опитвай :lol: :lol: :twisted:

Има си лични за тая работа :P

rosskata
04-07-2007, 00:10
:roll: Не че нещо,ама... Случвало ми се е да правя нещо леко подобно...Осми клас след даскало по центъра. Решихме, че ще се усмихваме на хората, ще им казваме "Добър ден" и "На какво се радвате днес"...
Не че не беше весело, напротив... :)
Докато еедин не ни погна... Фана едното момиче и му наби шамарите... :shock:
Оттогава гледам да избягвам подобни инициативи във среда, различна от някоя кръчма, например...

Не искам да ви развалям кефа, но... Хората са доста злобнички нещо напоследък... :roll:

dete_na_prostora
04-07-2007, 00:17
идейката е много добра :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 но аз си викам, зашто да се ограничаваме само с едно мероприятие...... моя клас тфа сий кат обичай :smt006 всмисъл шо само на един ден да проявиш гражданско сълюбие (май нема такас дума ама карай :mrgreen: ).... е са, отделен е въпроса че тъй има доста консервативни люде, дет ша та помислят за нкф извратеняк ако тръгнеш да ги прегръшташ, ама тфа отделен въпрос... оххх нз ако говоря глупости, не ви се сърдете, спи ми са, ама не ми са стаа от компа :mrgreen: таааа идеята ми беши тфа нш примерно да го организираме в училиштата си :smt016 айде успехХхХх \:D/

Momchence
04-07-2007, 00:19
Тоя е бил ебаси изверга....аз не се тревожа за това...естествено, че ще има некфи дърти комуняги дето ще дават акъл и ще злобеят...сичко негативно ще го изрежем...съмнявам се при другите да нямало изцепки...
Аз обаче съм убеден, че ще има хора дето много ще се накефат и тфа е идеята...
А ако някой направи грешката да посегне на някой...ох горкия какво ще му се случи..само дето ще стане мизерия и няма да имаме настроение да продължим...

И все пак това е идеята...да разнообразим приятно нечие ежедневие..

Edit:
Не се притеснявай Вили..имам доста свежи идейки..само да се стигне до там...колкото до медиината ми изява..ще ми се аз да съм оператора и да снимам ;) ама това ще го видим в последствие...
МайСпейс съкс...а блогове не пиша...
Просто ги видях тея клипчета...после много ми се прииска да има и едно българско...и първото място, за което се сетих където мога да искам помощ и съдействие беше акания форум..факт
Мерси за съветите иначе ;)

ErinEverly
04-07-2007, 03:19
Momchence,
Хубаво си го измислял на кои хор да налиташ :lol: И, бтв, факта, че си използвал доста думи с корена "гуш" ме накара да се усмихна :lol: Но... По същество... Ако искаш да ти се получи, събери форумните красавици, накарай ги да сложат един бански, много грим и да си топират косите и вместо "Фрий хъгс" да пише на табелките "фрее киссес"... :) Гарантиран успех :lol: (за тази прекрасна идея се сетих щото на морето ни караха да раздавааме фраери за една дискотека по бански на плажа и иаше повече успех, отколкото по улиците облечени :lol: ).

rosskata,
Да, и аз съм потърпевша от хорската злоба :lol:

Jamalska
04-07-2007, 06:00
Уха каунт ми ин:)Аз ще съм фотограф....повече ме влече от видеото:)

brain_stew
04-07-2007, 07:05
Momchence,
Хубаво си го измислял на кои хор да налиташ :lol: И, бтв, факта, че си използвал доста думи с корена "гуш" ме накара да се усмихна :lol: Но... По същество... Ако искаш да ти се получи, събери форумните красавици, накарай ги да сложат един бански, много грим и да си топират косите и вместо "Фрий хъгс" да пише на табелките "фрее киссес"... :) Гарантиран успех :lol: (за тази прекрасна идея се сетих щото на морето ни караха да раздавааме фраери за една дискотека по бански на плажа и иаше повече успех, отколкото по улиците облечени :lol: ).

rosskata,
Да, и аз съм потърпевша от хорската злоба :lol:


Ще правим някви копия на Джоуи Темпест и Джон Бон Джови от онова време?! :lol:

Иначе и аз съм правила нещо пдообно и имаше успех...не знам дали е от празника или не, но решихме с една съфорумка, на Нова Година да казваме на хората "Честита Нова Година!" и който мине покрай нас ние му се извиквахме "Честита Нова Годинаааа!" беше забавно!Естествено имаше някви дет се намръщиха и ни подминаха, но имаше и доста лъчезарни хора, които ни отвърщаха със същото!

Бтв искате видео и медийна изява?!Викнете БТВ-то да ни снима! :lol:

sherry
04-07-2007, 07:19
Много хубава идея, радвам се, че все още има хора като вас. Такива, които биха отделили от ценното си време, за да прегърнат някого, за да му донесат поне малко ведра емоция в иначе скучния ден.
Оптимиска съм за това, което ще се случи. Много млади хора биха се зарадвали на инициативата. :P И много възрастни, самотни хора....Това ме наведе на мисълта...Има много възрастни хора, които не знаят английски, няма ли да е добре, ако напишете "Безплатни прегръдки" и на български? :D Късмет ви желая.

04-07-2007, 07:26
ErinEverly, флаери ;)

kre
04-07-2007, 08:11
Аз съм съгласна! Обичам да гушкам хората! Не ми пука дали съм с табелка или дали ме снимат, но просто обичам да гушкам!!! Нямам камера и съм навита, но съм от Варна! Обичкам да гушкам хората

OtherDimension
04-07-2007, 08:39
Аз съм от Благоевград и тук студентките от Американския университет бяха се включили в кампанията и имаше "фрий хъгс"

Violenza
04-07-2007, 10:10
Днес сутринта случайно хванах това в предаването 'Споко'.
Трябва в Пловдив да си направим. :lol:

С две приятелки един път взимахме интервюта от хората... с химикал за микрофон и камери от хартия... :lol:
Аз бях водещата...
Някои се базикаха и отговаряха... но имаше и доста намусени фукли, които само казваха 'я се махайте'... ноо ние вървим след тия и продължавамее... хахахах криеха се от 'камерите' даже. :lol:
Има доста злобни хора... неразбиращи от хумор...

linkin_park_fenka
04-07-2007, 10:58
Трябва в Пловдив да си направим. :lol:

Трябва,трябва :D

psycho_girl
04-07-2007, 13:27
dobro utoo, kak spahtee
sq li 4uvate za FREE HUGS
ima6e tema druga daje :smt019

techCandy
04-07-2007, 15:13
dobro utoo, kak spahtee
sq li 4uvate za FREE HUGS
ima6e tema druga daje :smt019 И кфо? Да ти отворя един компот по случая?

psycho_girl
04-07-2007, 17:49
ami da
ot slivi ako moje :roll:

bboy_bunker
04-07-2007, 17:51
ако някой разклещен мухъл като вас тръгне да ме прегръща насред улицата ше му напраа задушаващо тръшване и ще го обеся на червата му.. а след това... *censored*

04-07-2007, 18:02
бляяя хора, нещо се обезверих....... днес проведохме тая кампания в мойто село- сливен обаче повечето хора казваха "не, благодаря" или само се хилеха..... еми почти пълен провал, за тва пък имам снимка как прегръщам един дядо. не знам какъв беше проблема. имахме си табелки с надпис "безплатни прегръдки", усмихвахме се алабала и пак повечето не искаха, а наблягахме на майки с деца и възрастни хора....... както и да е, не успяха да ме откажат от тая идея и мисля да повторим. следващия път ще сме повече и се надявам да накараме много хора да се усмихнат, да се чувстват обичани, дори от непознат :wink:

mila_pila
04-07-2007, 18:04
бляяя хора, нещо се обезверих....... днес проведохме тая кампания в мойто село- сливен обаче повечето хора казваха "не, благодаря" или само се хилеха..... еми почти пълен провал, за тва пък имам снимка как прегръщам един дядо. не знам какъв беше проблема. имахме си табелки с надпис "безплатни прегръдки", усмихвахме се алабала и пак повечето не искаха, а наблягахме на майки с деца и възрастни хора....... както и да е, не успяха да ме откажат от тая идея и мисля да повторим. следващия път ще сме повече и се надявам да накараме много хора да се усмихнат, да се чувстват обичани, дори от непознат :wink:
ъъъ тва бях аз.

brain_stew
04-07-2007, 19:56
dobro utoo, kak spahtee
sq li 4uvate za FREE HUGS
ima6e tema druga daje :smt019 И кфо? Да ти отворя един компот по случая?

мухахахахахахха!

Бтв днеска се разхождах и останах с впечатлението че наистина има много слънчеви хора, които бихме запрегръщали! :lol:

ABSOLUTme
04-07-2007, 20:11
ако някой разклещен мухъл като вас тръгне да ме прегръща насред улицата ше му напраа задушаващо тръшване и ще го обеся на червата му.. а след това... *censored*

е те се разбраха да не налитат на темерути,тъй че тебе ше те пропуснат,споко :-D

Sarabi
04-07-2007, 20:35
И мен ме бройте за гушкането, 100%, ноооо, естествено, аз излизам от пещера и не мога с нищо да помогна що се отнася до техниката, но лъчезарност и желание за гушкане- ще ги имам в изобилие.
:smt026

teenkopele
04-07-2007, 21:34
И аз искам да гушкам! :smt081

Не си само ти. :wink:

Momchence
04-07-2007, 21:39
Mila_Pila
Струва ми се, че сте нямали подход...идеята не е да налитате на някфи хора а те сами да си поискат в общи линии. Аз лично мога да преценя до някъде кой е темерут и кой не...мисля че знам какво да правя и не очаквам много....
Гушкането не е проблем повярвайте ми...
Пример: Ако отидем на "попа" там е пълно с някфи яки хора..един кат гушне и другите ше поискат по познатия синдром на стадото...не се притесянвайте за това...важното е да имате желание...

Колкото до техническата част..работя по въпроса, но може да отнеме известно време...ще ви държа в течение...търпение...

mila_pila
04-08-2007, 06:08
Mila_Pila
Струва ми се, че сте нямали подход...идеята не е да налитате на някфи хора а те сами да си поискат в общи линии. Аз лично мога да преценя до някъде кой е темерут и кой не...мисля че знам какво да правя и не очаквам много....
Гушкането не е проблем повярвайте ми...
Пример: Ако отидем на "попа" там е пълно с някфи яки хора..един кат гушне и другите ше поискат по познатия синдром на стадото...не се притесянвайте за това...важното е да имате желание...

Колкото до техническата част..работя по въпроса, но може да отнеме известно време...ще ви държа в течение...търпение...
може и да си прав, но друго си е в софия, друго е в сливен, където всички хора ме познават ако не лично поне визуално и вече ме гледат като изрод по улиците, отваряйки ръце за прегръдка :-D
от опит глава не боли и ние не сме им налитали :lol: нямате идея колко мило(нещо не особено типично за мен) се отнасяхме с всичко живо........
както вече казах ще опитаме пак. дано вие имате повече успех. мисля, че ако идеята получи медийна изява широката публика вече няма да я смята за толкова странна и съответно повече хора ще се навият.

bboy_bunker
04-08-2007, 06:39
ако някой разклещен мухъл като вас тръгне да ме прегръща насред улицата ше му напраа задушаващо тръшване и ще го обеся на червата му.. а след това... *censored*

е те се разбраха да не налитат на темерути,тъй че тебе ше те пропуснат,споко :-D аз съм си усмихнат и весел човек, но няма да ми е приятно някакви непознати лигльовци, размахващи разни табели "фрии хъгс" да ме прегръщат...
та.. кажете къде ще се проведе това събитие да мина с металната бухалка :roll: :lol:

brain_stew
04-08-2007, 07:27
ако някой разклещен мухъл като вас тръгне да ме прегръща насред улицата ше му напраа задушаващо тръшване и ще го обеся на червата му.. а след това... *censored*

е те се разбраха да не налитат на темерути,тъй че тебе ше те пропуснат,споко :-D аз съм си усмихнат и весел човек, но няма да ми е приятно някакви непознати лигльовци, размахващи разни табели "фрии хъгс" да ме прегръщат...
та.. кажете къде ще се проведе това събитие да мина с металната бухалка :roll: :lol:

Ма ти си мноу як бе!Май не прочете Момченцето кво обяснява, а?!Злеее! :smt011

bboy_bunker
04-08-2007, 07:34
прочетох :P

а че съм як - як съм 8) :lol: :roll:

WILD__BOY
04-08-2007, 07:39
Е? Ще има или няма да има

bboy_bunker
04-08-2007, 07:47
ще има, ще има :twisted: :twisted: :twisted:

ABSOLUTme
04-08-2007, 10:53
ако някой разклещен мухъл като вас тръгне да ме прегръща насред улицата ше му напраа задушаващо тръшване и ще го обеся на червата му.. а след това... *censored*

е те се разбраха да не налитат на темерути,тъй че тебе ше те пропуснат,споко :-D аз съм си усмихнат и весел човек, но няма да ми е приятно някакви непознати лигльовци, размахващи разни табели "фрии хъгс" да ме прегръщат...
та.. кажете къде ще се проведе това събитие да мина с металната бухалка :roll: :lol:

тва ти обясняват хората..инициативата предполага ти сам да дойдеш и да ги прегърнеш,а не те да тичат да те гушват..естествено,че на никoй няма да му е приятно непознати да втурват и да го налазват... :-D

bboy_bunker
04-08-2007, 10:59
аз може ли да ви гушна,а? :twisted: :twisted: :twisted:

ABSOLUTme
04-08-2007, 11:07
аз може ли да ви гушна,а? :twisted: :twisted: :twisted:

тях може,ама за да ме гушнеш мен трябва да пропътуваш 2000км и да рискуваш да се заразиш с Мононуклеоза..смятай :-D

bboy_bunker
04-08-2007, 11:12
к'во е тва муле нещо си :lol:

ABSOLUTme
04-08-2007, 11:27
гадно антибиотично муле е :-D

bboy_bunker
04-08-2007, 12:00
аз като те гушна ше се излекуваш.. ако си болна от т'ва де :lol:

ABSOLUTme
04-08-2007, 12:04
е надали,ама може да си боледуваме заедно :-D

bboy_bunker
04-08-2007, 12:04
навит :P :lol:

brain_stew
04-08-2007, 19:15
Хахахаха!
Вили ся кат спомена за зоопарка...да минем през Овча Купел 2 да ни попрегръщат там животинките! :lol:

bboy_bunker
04-08-2007, 19:17
exploited.. може ли на този свят празник да показваш ниска култура.. :roll: бъди Християнин и се дръж прилично :)

SupremacyGirl
04-08-2007, 19:17
Хахахаха!
Вили ся кат спомена за зоопарка...да минем през Овча Купел 2 да ни попрегръщат там животинките! :lol:
Пхахаха.. айде айде!
Не страдаш от липса на 'попрегръщане', хъх :roll:

brain_stew
04-08-2007, 19:18
Хахахаха!
Вили ся кат спомена за зоопарка...да минем през Овча Купел 2 да ни попрегръщат там животинките! :lol:
Пхахаха.. айде айде!
Не страдаш от липса на 'попрегръщане', хъх :roll:

Ъъъ...да!Щото хиляда човека са се засилили да ме гушкат! :(

SupremacyGirl
04-08-2007, 19:20
За хиляда не знам, но поне за двама-трима се сещам. :roll: :lol:

плейбойка! :lol:

brain_stew
04-08-2007, 19:22
За хиляда не знам, но поне за двама-трима се сещам. :roll: :lol:

плейбойка! :lol:

плейбойка?!Аз?!Бъркаш ме с Райдъра!

Иначе аз се сещам за поне 4-5 дет искам да ги гушкам ама...хъх! :lol:

SupremacyGirl
04-08-2007, 19:28
Опаа.. даа.. :-$ :::

Иначе ся.. подбробности.. аз се сещам за поне 6-7 дет искат да те гушкат ама..! :lol:

да не ни се карат за флууда ?! :shock:

brain_stew
04-08-2007, 19:30
Опаа.. даа.. :-$ :::

Иначе ся.. подбробности.. аз се сещам за поне 6-7 дет искат да те гушкат ама..! :lol:

да не ни се карат за флууда ?! :shock:

пхахах!Аз защо не ги знам тия беее?! :shock:

предполагам няма да се скарат за гушкане иде реч! :lol:

SupremacyGirl
04-08-2007, 19:35
Имен ден?! :lol:

Аа иначе за инциативата.. аз съм навита, само се разберете кога къде кво що :-)

brain_stew
04-08-2007, 19:36
Имен ден?! :lol:

Аа иначе за инциативата.. аз съм навита, само се разберете кога къде кво що :-)

Как няма да си навита!Нали облачното е навито като пружинка...

SupremacyGirl
04-08-2007, 19:38
Слънчевото също! :)

brain_stew
04-08-2007, 19:39
Слънчевото също! :)

Ще викнем и дъждовното..баси сектата сме!Абе ше привлечем гушкащи хора...или поне изглеждащи приятни за гушкане! :lol:
Ама не Джоуи Темпест в женски вариант де! :lol:

Momchence
04-08-2007, 20:18
Хей хей деца по-кротко с флууда :)
Начи нещата седят така:
Ще изчакате ентусиазираните до задаващия се уиикенд, да се опитам, да намеря нормална камера и тогава ще пиша какво е станало. В случай, че не стане нищо..се хващаме с вас..трябва предварително да се видим мисля...примерно събота..и в неделя да го напрайм с наличните техники...тъй като аз 14 и 15 април ще съм най-вероятно във Варна става въпрос за 21-22 :) Съжаляам ако ви се струва много време ама ако имате мерак ще си го запазите до тогава...ако пък чак толкова ви е голям мерака го направете без мен...
кажете как мислите?

brain_stew
04-08-2007, 20:20
Хей хей деца по-кротко с флууда :)
Начи нещата седят така:
Ще изчакате ентусиазираните до задаващия се уиикенд, да се опитам, да намеря нормална камера и тогава ще пиша какво е станало. В случай, че не стане нищо..се хващаме с вас..трябва предварително да се видим мисля...примерно събота..и в неделя да го напрайм с наличните техники...тъй като аз 14 и 15 април ще съм най-вероятно във Варна става въпрос за 21-22 :) Съжаляам ако ви се струва много време ама ако имате мерак ще си го запазите до тогава...ако пък чак толкова ви е голям мерака го направете без мен...
кажете как мислите?

ми по принцип не мислим...но иначе идеята е добра!За такова нещо си трябва търпение и организация!А като ше ходиш във Варна вземи ми значките там от Dete - Idiot, че са в него! :lol:

SupremacyGirl
04-08-2007, 20:21
И мойте, и мойте! :lol:
Иначе съм ЗА :-)
хем ще имаме повече време да навиеме повече хора...

brain_stew
04-09-2007, 07:24
21-22 ми звучи добре.Особено 21.
Звучи мииии...Ден за гушкане :-)
Имаме и повече време за търсене на камерка...Иначе нали знаете, 6 мегапикселов фотоапарат с 1.30h видео :lol: ...Ама поне е сигурен...Whatever....Има време. :-)

Ахахахха!Тоя твой фотоапарат трябва в култ да го издигнем! :lol:

Абе както сме го замислили май ще е мноу яко нещо!Дано има успех!А и да няма ще се гушкаме помежду си! :lol:

Momchence
04-18-2007, 07:04
Aloha! Пак съм аз...
Значи..не намерих камера :lol: ...поразрових се в нета и намерих камери под наем ама майката си е*ало ... 35 кинта за един ден и 20 за половин...ии не ми се вижда много оферта...
Ше си караме с ваще яки фотоапарати :P
Колкото до табелките...мисля че всеки който иска да участва ще трябва да си изработи една табелка, която според мен трябва да е предимно на български..може да не е точно "безплатни прегръдки" ами "безплатно гуш" "гушкам безплатно" "яла те гушна" "е са ти ебах майката от гушкате" и т.н. ... и все пак аз лично ще сложа и на английски :Р
Колкото до срещата трябва да се видим в събота задължително някъде да напрайме един "саундчек" както се казва...да решим къде ще е, да пием по бира и т.н.
Аз мисля срещата да е някъде ранния следобед към...13-14ч.
Вие какво ще кажете?

brain_stew
04-18-2007, 07:14
Звучи наистина прекрасно, обаче тази събута се учи!За тва докат се организираме и с яките фотоапаратчета....има 4 почивни дни (28.04/29.04/30.04/01.05) тъй че...имаме време в събота да се организираме (щото се пада другата седмица, тъкмо и повече хора ще навием) и така...другите 3 дена са за гушкане!

А идеята да викнем БТВ-то?! :lol:

quench
04-18-2007, 07:16
обадете се на оная мацка от СПОКО,тя показваше некви такива в предаването

Disclaimer: 1. Не съм чел предните постове
2. Не гледам СПОКО,само го засякох... :roll:

brain_stew
04-18-2007, 07:25
обадете се на оная мацка от СПОКО,тя показваше некви такива в предаването

Disclaimer: 1. Не съм чел предните постове
2. Не гледам СПОКО,само го засякох... :roll:


оо оправдания....Не с еприемат!Всички знаем, че всяка седмица си пред телевизора и си в очакване СПОКО да започне! :lol:

Иначе доколкото знам, СПОКО е предаване на БТВ => може и него да пратят!Хем ще имаме хубава камерка, хем ще имаме няква публичност!

Momchence
04-18-2007, 07:31
Ние сме за каузата не за известността :lol:
Ако ви се звъни..звънете. На мен не ми се занимава...
Събота се учи ли..всички ли.. аз що не знам..
Айде по-леко с лафчето и чата :Р Специално за бъбривата Брейн Стю :P
Ако е така както го казваш пак ще отлагаме ама чекай да видим кфо ше кажат другите..

brain_stew
04-18-2007, 07:33
Ние сме за каузата не за известността :lol:
Ако ви се звъни..звънете. На мен не ми се занимава...
Събота се учи ли..всички ли.. аз що не знам..
Айде по-леко с лафчето и чата :Р Специално за бъбривата Брейн Стю :P
Ако е така както го казваш пак ще отлагаме ама чекай да видим кфо ше кажат другите..

хубу дее!Ех...как ме нахока!
Знам, че не е за известността ама..де да знам!Предположих, че ще е яко!
Пък да...всички ще учим и работимв събота!Не знам що не знаеш! :lol:

rebel_kid
04-19-2007, 17:18
Супер :D Следват доста почивни дни, има време, ще решим кога. Бройте ме \:D/ =D> :mrgreen:

quench
04-19-2007, 17:19
аз също бих опитал,но никой не би ме гушнал

даже няма да ми се усмихнат хората

brain_stew
04-19-2007, 18:13
аз също бих опитал,но никой не би ме гушнал

даже няма да ми се усмихнат хората

Не се подценявай! :-D

Boot
04-19-2007, 19:36
Ох, гадни huggers сте вие :smt012 :twisted:

ABSOLUTme
04-19-2007, 19:50
като ви гледам как се организирате,и мен ше ме дочакате.. :lol:

quench
04-19-2007, 19:51
теб специално ще ти направим една групова excrutiating hug
http://www.emoticonland.net/images/Amour/11_2_104.gif

ABSOLUTme
04-19-2007, 19:52
23 май,летище софия,стария терминал..Момченцето знае.. :-D

malka_sladuranka
04-19-2007, 19:57
Ммм ма това безплатно ли? :-k

Gangsta_zone
04-19-2007, 20:00
Казвате кога и каде, там съм да гушкам. Сериозно наистина съм навит, ама яко.

ABSOLUTme
04-19-2007, 20:06
теб специално ще ти направим една групова excrutiating hug
http://www.emoticonland.net/images/Amour/11_2_104.gif

excrutiating или excruciating? :-s

Кало
04-19-2007, 20:15
теб специално ще ти направим една групова excrutiating hug
http://www.emoticonland.net/images/Amour/11_2_104.gif

excrutiating или excruciating? :-s

комито се усра :smt005

Skullbreaker
04-19-2007, 20:25
Айде праиме форумна среща на която да се гушкаме :-D .

midnight...'
04-19-2007, 20:25
е най-накрая кажете да дойда да ви гушнаааааа

п.п. в пловдив имаше нещо подобно на деня за борбата със спин - срещу едно гуш получаваш лентичка
аз изядох от бабките яко цъкания ама другите хора супер много се кефехаааа

п.п.2 много яка идея дет' се вика адмирации за вас!

Sarabi
04-19-2007, 20:51
Решете някоя дата бре, искам да гушкааам ! То така отлагане, отлагане и накрая на някой ще вземе да му мине през главата, че няма смисъл :-#

Momchence
04-26-2007, 20:46
Айде юнаци...деня наближава...дайде да си чукнем една среща първо за измисляне, репетиция, планиране и т.н.
Аз викам събота някъде ранния следобед къъъъм 14ч. примерно...какво ще кажете...
Хубаво е да си носите снимачните техники да чекнеме как става...
Давайте казвайте ако има претенции (100%)

04-27-2007, 18:24
a..kade?i btw ne se znae kolko hora 6te doidat, ako sa leko v pove4e kak 6te se organizirame :|

I'm crazy
04-27-2007, 18:29
ДА...Айде искам да се земем ф ръце и да гушкаме сички :D

04-27-2007, 19:07
Koi e za NDK :wink: Utre 14:00!

Momchence
04-27-2007, 23:20
Ъъъъ и да сте много хора няма лошо...само тряя да слушате батко ви хаха..шсе организираме няя страшно..
Ама като гледам доста ключови лица нещо не са реагирали на поста ми, което е трвожно. Кака ви Уискас нещо не я виждам..пък тя се пофали с нейния фотоапарат, който май ще се окаже ключов за мисията. Другите хора с фотоапаратите също не се обаждат....
Като гледам утре няя да стане посмъртно...

Айде хорааа времето дойде...къде се губите...ше изпуснем почивните дни ;) Я се стройте и пребройте и да се съберем възможно най-скоро...ей сега ке ви пиша лични...

Momchence
04-28-2007, 10:36
Eee да за днеска след около половин час говорихме..ама нищо...минало заминало..

Хайде срещата да е утре 29.04 (неделя) 14ч. на билетния център на НДК

Който иска да идва, тогава ще обсъдим всичко, няма да гушкаме все още ;) Уиски да си носи машината :smt005

Всички мераклии са добре дошли ;) Айде ще се видим утре!!!

Аз съм едно високо, кльощаво с дълга коса и ще съм с оранжАва тениска :lol: ако има някфи куешчънс: 0883343843 Димо

Momchencety
04-29-2007, 06:13
Аз пак да напомня на всички че днеска е срещата :Р после да няма "не чук" "не видях" :P

BraInLesS_f
04-29-2007, 08:47
Аз тоз картон с фрий хъгс съм го разнасяла по НДК,прегръщах разни хора...Абе забавно! :-D

Momchence
04-29-2007, 17:20
Eeee начи много сте смотани и несериозни..бяхме само аз и Уискас (не че ни беше зле) Момичето чак от Перник дошло :lol: То никой кат не дойде нии се отнесохме в приказки..ходихме на боулинг и в крайна сметка не решихме много неща...в малкото моменти когато замълчавахме и двамата повдигах темата за FREE HUGS да тръгне пак приказка :lol:

И все пак събота 5-ти Май е денят стига и прогнозата да е яка..който ще да идва..

Колкото до табелките тряя сами да си ги направите и ще е яко да НЕ са А4 формат ами нещо по-голямо. На сточна гара се продават някфи такива материали ако искате да е пластично, иначе може с по -як картон да пробвате. Надписа може с маркер или спрей ама е малко по-сложно с него (спрея)..импровизирайте!

Колкото до езика аз ще го направя от едната страна на английски от другата на български. Не е задължително да напишете буквалния превод "Безплатни прегръдки" ами както казах по-горе в темата "безлатни гушки" примерно или "безплатно гуш" "гушкам безплатно" "яла те гушна" и т.н. въображение!

Мислиме да се мотаме най-вече около попа...ако ни провърви в някфа посока ще тръгнем на там..трябва единствено да има тълпа..

И специално за драгите метъли и други такива...елате ако може цивилно облечени...това не е метал шествие или нещо такова..не отиваме на Айрън Мейдън а да гушкаме мили хора...трябва да ги предразполагаме визуално, да си поискат.

Ако има въпроси питайте :D

KoRn
04-30-2007, 15:48
Аз могада обработвам ...доса съм доър

Jessika_MG
05-01-2007, 15:42
Ааа това е много яко. Пролетната ваканция ходих до Германия и в Мюнхен за мое голямо учудване..точно на центъра 6-7 момичета и момчета си носеха плакатите с Free Hugs , даже ги снимах и на тях им стана мн весело :-D Ако не бях видяла тази тема, нямаше да знам че то това е масова инициатива :P

05-01-2007, 15:43
Тъпо. Get a life people!

rebel_kid
05-02-2007, 17:19
Айде, ако ще го правим- да го правим ! Мен ме бройте :-)

молец
05-02-2007, 19:03
Съжалявам,че питам,четох много набързо и може да не съм видяла
Въпросът ми е дали сте решили в колко часа и къде ще се събирате
Така или иначе пак няма да мога да се включа,но поне ако е по-рано от обяд мога да дойда да ви нагушкам за каузата =]

Jessika_MG
05-02-2007, 20:07
Хах, тъпо било...ама все има навити :-D

Cerealkiller
05-02-2007, 20:41
Mila_Pila
Струва ми се, че сте нямали подход...идеята не е да налитате на някфи хора а те сами да си поискат в общи линии. Аз лично мога да преценя до някъде кой е темерут и кой не...мисля че знам какво да правя и не очаквам много....
Гушкането не е проблем повярвайте ми...
Пример: Ако отидем на "попа" там е пълно с някфи яки хора..един кат гушне и другите ше поискат по познатия синдром на стадото...не се притесянвайте за това...важното е да имате желание...


Еей хора браво за иниациативата!
Радвам се че ще направите втори тур (макар и след неуспешен 1ви).И аз бих се включила ,но мн ма й срам!
Обаче както казва Момченциту :-D ,ако го направите на някое култово място и сте повече от 2ма ше стане супер. Например от попа и да вървите към НДК .Там верно има много и шантави хора и ще споделят навярно идеята.Освен тва и мойту даскало се намира баш там и предполагам ще имате мн съмишленици ако се засечем ( В събота има конкурс ,тъй че ще се "учи") Луди глави има из цяла София.
Но квото и да стане- успех тва е мн мило начинание! :smt050

Cerealkiller
05-02-2007, 20:54
Abe setih se i o6te ne6to edni poznati mi kazaha 4e na taq data 6e ima i 6estvie za trevata (ili ne6to ot toq sort)ako ste 4uli na NDK ,tui 4e 6te ste mnoo (ili malko kakto doide) :mrgreen:

ooops
05-02-2007, 21:13
Айде, ако ще го правим- да го правим ! Мен ме бройте :-)i men i men i az se vklu4vam

ABSOLUTme
05-02-2007, 21:29
Димо,аз казах ли ти,че и мен ще ме дочакате... :lol:

гуш :-D

05-03-2007, 06:52
^poor kids, get a life.

Momchence
05-03-2007, 11:07
Значиии аз тряя се оговоря с Уискас но нека да бъде събота 5-ти май в 13ч. на билетния център на НДК ;) Мисля че е добре....
Да си носите задължително табелка! Това е сложната част! Иначе всички сте добре дошли!
Аз утре ше ходя до Сточна гара за материал да си праа табелка..за вас не знам! Вижте малко по-горе какво може да напишете и как може да я направите..аз дадох някфи идеи!

rebel_kid
05-04-2007, 19:22
Какво става последно ... някой ще идва ли? :roll:

ПП: Май сме пропуснали ... >>CLICK<< (http://medianet.bg/news/64332.html+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%80%D1%8A%D0 %B4%D0%BA%D0%B0&hl=bg&ct=clnk&cd=7&gl=bg&client=firefox-a)

rebel_kid
05-05-2007, 13:35
Аз не успях да отида :(. Надявам се да е било весело...
Чакам отзиви :wink:

05-05-2007, 13:55
Eee всъщност не беше :) Минах от там, огледах, и няяше никой както и очаквах ;)
Аз викам да отложим тая работа за неопределено време..няма достатъчно интерес...

Ако има някфо развитие ще пиша ;)

Momchence
05-05-2007, 13:58
Ок Забравил логне се :lol:

Boot
05-05-2007, 15:44
Изводът какъв е? Че колкото и да се правят всички са хейтъри, мнях! :twisted: