PDA

View Full Version : Искам всяка една,но обичам само една



Миднайт соулджъ
04-06-2007, 20:15
Има един проблем който не мога да разреша!
Не от скоро съм с момиче което много обичам и това е мнго хубаво разбирасе обаче проблема е че съм бил само с едно момиче в живота си и това е ТЯ.Както много останали момчета и аз искам да пробвам със почти всяко хубаво момиче което срещна,но не го правя защото обичам гаджето си и тя вярва в мен,вярва че я обичам и е вярно колкото и да ми се прави секс с други аз обичам само нея ,но не мога да си представя целия ми живот да е посветен само на едно момиче.Какво мислите,кажете си и вие мнението сигурен съм даже че много от момчетата зарязват партньорките си точно заради този проблем,но аз неискам да зарязвам моята защото я обичам просто ми се иска секс със друго момиче!

MACKA prez no6ta
04-06-2007, 20:34
EH makar da dam mnenie po vaprosa to 6te e pristrastvo , za6toto se pak sam momi4e.Mi kvo da ti kaja bravioo malko sa te kat tebe seki si izbira kak da e pri nego i mislq 4e ti si izbral ve4e mojebi vremeto 6te pokaje dali 6te si samo s neq ,makar 4e evali 6tom ti e parvata.islq 4e 6te doide vreme kogato prosto taka 6te se stekat obqstoqtelstvata ne barzai da pravi6 kakvoti i da e bilo vremeto 6te pokaje........

hforce
04-06-2007, 21:12
ne iskam da te razo4arovam no vi davam 2-3 meseca max, a i jivota e pred tebe, momi4eta bol, maluk e 6ansa purvoto ti momi4e da se okaje liubovta na jivota ti taka 4e spoko, a i v momenta samo si misli6 4e q obi4a6, sled vreme 6te razbere6, 4e prosto si se zablujdaval i 6te po4ustva6 kakvo e da obi4a6 naistina.

BAYO
04-06-2007, 21:20
Mi za ko togava si se hvanal s neq be Ludo syshtestvo takova..... ostavi q, kaji i istinata , pone da ne se mu4i nakraq momi4eto, i da se 4udi kak da te zabravi ](*,)

04-06-2007, 22:32
ако това ще ти помогне - колкото и да си имал винаги като видиш хубаво момиче ще ти се иска и с нея - инстинкти, никой не е толкова влюбен, че да ги пренебрегне... можеш да й сподеш, но едва ли ще постигнеш нещо с това... ако я обичаш и я скъсаш - няма да ти е до тва да правиш секс с други, поне за известно време... ако ме питаш - седи си на гъза пък каквото стане - може да се появи афера за 2 дни (за която да не споделяш), може да се появи друг/друга за някой от вас, може да си писнете, а време за сичко има (се пак мъжете като остаряват стават по-привлекателни за женското внимание ;) )

sexy_momi4e
04-07-2007, 13:54
o boje...jenite bili k*rvi,4e sa s edin a iskat druga mujete vse edno ne sa taka.A po temata-kak moje da si s tova mom4e i da iska6 drugi :smt011

koalka
04-07-2007, 18:03
Реши дали наистина я обичаш толкова, защото така и така може и да ти станат слаби ангелите по едно време и да се изкушиш да й изневериш, което определено е по-лошия вариант.Защото, ако искаш да го правиш със всяко хубаво момиче, то определено има риск да й изневериш повече от веднъж.Прецени си сам как трябва да е.Иска ти се, според мен, защото си бил само с едно момиче и любопитството те гложди отвътре.

MoHuTo
04-07-2007, 18:05
Както каза BAYO по-добре кажи истината на момичето, не я мъчи така, после като я зарежеш няма да и е много лесно, а щом искаш да се пробваш с други момичета - ми давай...ще пробваш с една, с друга, с трета и така ще се превърнеш в курвар.Надявам се, че бях полезна :::

honda^
04-07-2007, 21:35
Не666то не разбрах... оби4а666 я и все пак ти се иска 4уждо :smt017 :smt012 ... Някак си не ми се връзва, а на теб??? А да не говорим за изказването ти, 4е не иска666 да прекара666 живота си с 1 моми4е #-o . На колко си години??? На 17 :evil: ??? Едва ли си по-голям. Съмнявам се да прекара666 "целия си живот" само със сега666ната си приятелка...

ProstoAz
04-08-2007, 05:04
Това е нормално. Притеснително щеше да е ако не се заглеждаше по хубавите момичета и ако в главата ти не се въртяха мръсни мисли с тях. :lol:
Както ти казаха вече - едва ли ще сте заедно "цял живот", така че ... не се притеснявай за това. :wink:
Още нещо - ти може да искаш секс с много момичета, но дали те ще искат секс с теб?

alkobalko
04-08-2007, 05:29
Като всяко момче и ти се заглеждаш в други момичета. Нормално е на тази възраст да искаш да пробваш с много. Но не винаги желанията и реалността съвпадат. Ясно е, че много малко връзки от тази възраст остават за цял живот. Това обаче не е оправдание да изневериш.

ThePowerOfLove
04-10-2007, 17:32
Мда..кофти положение,но и аз мисля,че е добре да изчакаш малко...

bqsna_teenagerka
04-10-2007, 18:51
за мен хора които се привли4ат и от други освен от гаджето си...не могат да кажат "ОБИ4АМ ГО/Я НАИСТИНА" такова ми е било мнението такови ми е и сега такова ще остане....