PDA

View Full Version : Заплетена история ... моля прочетете и си дайте мнението :S



Моля Прочетете
04-06-2007, 20:28
И така ... всичко започна преди 2 години. Харесвах едно момче и може би то също ме харесваше! Аз бях 6ти клас а той 7ми. Учихме в едно училище и той все ме заговаряше, но аз бях ПРЕКАЛЕНО срамежлива и даже не му отвръщах ... ](*,)
През лятната ваханция направих ОГРОМНА глупост, той разбра, че го харесвам, пак от срам не отидох да поговорим и така си губихме времето 3 МЕСЕЦА!(цялата лятна ваканция) После разбрах, че си има гадже(нз до колко е така) и ми каза, че съм курва и иска да умра!
Сега един приятел от моя клас заедно с едно моиче(пак от моя клас) са го питали какво мисли за мене или нещо подобно, но аз незнаех за това (бяха минали 8 месеца!) и още не вярвам, че го казват наистина(не вчрвам, че са гоорили с него) , ноо ми казаха,точно думите, които ТОЙ ми беше казал преди! ЗАЩО ИСКА ПАК ДА СЕ ЗАЯЖДАМЕ! Проблема е, че уча заедно с един негов приятел и ако го направя на въпрос тоя приятел ще се раздрънка пред всички от курсовете1
Ако наистина го е казал това(вие как мислите? :smt017 ) щом преди искаше да не ме вижда повече и да "умра" ... защо сега отнова започва старата песен!?
Моля ви дайте си мнението за това което написах... може да е глупаво, но е вано за мен! Изобщо не съм такава, даже съм срамежлива, а той обижда наред!
Благодаря за отделеното внимание :)

JuSt_A_vErMiN
04-06-2007, 20:34
ам виж аз лично си мисля,че той въобще не се интересува от теб,не иска явно да слуша за теб щом го е казал (това е само мое мнение,аз така си мисля)та така аз на такива им викам олигофрени,въобще не се съобразяват кво говорат и си мислят за некви си там к*рви и т.н. сори ако го харесваш,но въобще не му обръщай внимание...това за теб сега е една спънка,от която трябва да се изправиш да вдигнеш глава и да му *беш майката не те заслужава...това е мойто лично мнение...казвам ти не се занимавай с него...айде успех и горе главата \:D/

Моля Прочетете
04-06-2007, 20:45
Въпроса не е в това, че го харесвам.... всъщност.. не го харесвам, не го дори и уважавам! Просто ми е супер гадно някой да ме обижда зад гърба ми! Още по малко ..... грр! Незнам! Сега защо просто не се изясним и сичко да приключи, а не да се дразним и обиждаме взаимно, без дори да знаем защо го правим! Забога! И тва го прави момче на 15! ](*,) (Аз съм на 13 почти 14)[/b]

CrazyWitch
04-06-2007, 20:51
Лей си комплексите :) нищо повече.

JuSt_A_vErMiN
04-06-2007, 20:55
ох ами виж и аз съм колкото теб...ако си навита говори с него,ако си готова да те дразни още говори с него...аз бих направила така че да съжалява какво е казал и какво е направил...пък да видим тогава как ще се почувства той...направи му гадно както той прави на теб...аз съм на тоя принцип ударят ли ме и аз удрям или по точно направят ли ми нещо и аз отвръщам със същото...помисли си хубаво...:)

iNl0Ve_wItX_liFe
04-07-2007, 06:56
Aбсолютно съм съгласна с JuSt_A_vErMiN

~|SwEeT_MiStaKe|~
04-07-2007, 07:59
Aбсолютно съм съгласна с JuSt_A_vErMiN :smt023

miss_survivor
04-07-2007, 11:37
kat ne go haresva6 kvo se zanimava6 s prostaci... :smt070 :smt084