PDA

View Full Version : obyrkana sym



plamy_
04-06-2007, 21:37
Здравейте...имам проблем..който незнам как да реша, незнам какво да правя.Обичам едно момче повече от година ..ходихме за извесно време след което бяхме като непознати. Излязохме на кафе..след около 3-4 месеца говорихме много(но не за нас)..а и аз мислех, че съм го забравила чуствах го чисто приятелски..помагахме си в тругни моменти. Давах му съвети да се оправи с приятелката си и не видях смисъл да се връщам в минало и да говорим за нас. Тръгнах с друго момче..той се оправи с приятелката си и въпреки това се виждахме почти всеки ден..споделяхме си всичко. Сега когато той замина в друг град, а аз съм тук..не спираме да се търсим и всичко, което изпитвах преди към него е двойно по силно..опознах го много по-добре, разбираме се за всичко. Говорихме ..и нещата са взаимни.. но той е там, а аз тук.. разтоянието не е малко и ми е много кофти. Идва си рядко..и се виждаме най-много 3 дена. :cry: . Незнам какво да правя..трудно ми е защото не винаги когато е тук успяваме да се видим..а когато не го чуя и ден се чуствам самотна. На моменти съм щастлива и тъжна.Щастлива - защото намерих най-накрая това което исках и тъжна - защото е твърде далече :cry: :cry: ..какво да правя с живота си? Да продължа напред и да го забравя..Немога.... :(

mimincity
04-06-2007, 22:26
mili4ka, 4ovek rqdko namira nqkoi koito naistina da obi4a, pyk i nai vajnoto vie ste bili gadjeta, posle nai dobri priqteli, i tova koeto moje e nqmalo predi kogato ste hodili, sega go ima.6tom i toi te obi4a, kvo be davaite.Ima hora deto hodqt i sa ot edin grad i se vijdat mn po 1-2 pyti v sedmicata.Pyk i takmo nqma da si omrazvate.Pyk i dokolkoto razbrax i toi e u4enik, taka 4e ima vakancii.Uspeh.Iiii kvoto i da stane, gore glavata {}

BAYO
04-06-2007, 23:17
Еми такава е любовта. Хем е сладка, хем горчива. 3 дни в седмицата ли искаше да кажеш или 3 пъти в месеца? Защото ако е така, има къде къде по-тежки случай от твоя. Не се отчайвай.

LaDy_FroM_HeLL
04-07-2007, 13:17
Suglasna sum "takava e lubovta" Vupreki che da poddurjash vruzka na raztoqnie e trudno (v momenta i az neshto takova pravq) smqtam che shtom se obichate nqma smisal da kazvash "krai" na neshtoto koeto iskash nai-silno i koeto si tursila :) Xybavo shte e da my obqsnish che ako i toi iska tazi vruzka da produlji shte trqbva zaduljitelno da namira vreme za teb kogato si doide.. Jelanieto moje da napravi chudesa.. Dokato pri vas go ima vse shte namirate nachini da ste zaedno..po gore sa pravi ima i vakancii ..Nedei da tujish mila a se radvai na hubavite momenti s pr-lq si :)) CelYvKi i UsPeXxX!! {}