PDA

View Full Version : toi ne mi otgovori



vanq`sf
04-06-2007, 21:59
zrdaveite
s vaprosnoto mom4e si pi6em ot izvestno vreme i predi 3-4 dena re6ihme da se vidim si4ko mina ok toi doide u nas d a mi instalira edna programa i vidq negovata snimka na ekrana na kompa mi ama az predi tva mu bqh kazala de...
az se vlubih v nego i mu go kazah v skype mn typo oba4e me be6e sram da poiskam 2 ra sre6ta #-o .toi be6e v skype otpo4iva6 i az mu pisah isled tva mi sprq neta i az izneznah i vleznah nqkade sled primerno 8-9 4asa i toi pak be6e otpo4iva6 v skype i ni6to ne mi pisa
neksa 6tot po princip vlizame v edin i a6ti kanal gledamgo toi tam si sedi i ni6to ne mi kazva ..........
tva zna4i 4e ne mu puka za men nali :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
:smt009

mimicity
04-06-2007, 22:08
a be dushi4ko spokoino, ne mojesh da si sig 4e toi go e pro4el, vsi4ko se slu4va, samo ne se qdosvai, i ako ne stane ni6to si povtarqi 4e moje da e za hubavo :).aidi uspeh

04-06-2007, 22:11
zabraih da kaja 4e az sam na 17 a toi na 16g :smt010

CVETELLINA
04-06-2007, 22:26
Ц,и на 17 да разсъждаваш така.. :-s Тия разсъждения и тези филми,в които се вкарваш ми изглеждат като на 13 годишна,ноо както и да е мое мнение е тва. :-D

Та по темата-не значи непременно,че не те харесва,може да си е имал основателна причина,за да не ти пише.Питай го..а,ако въобще така не ти пише 2-3 дни..вече става лошо,ама според мен е тъпо ако не те харесва изведнъж да спре да ти пише,без нищо да ти каже-по-добре да ти даде някакво обяснение.Айде успех :wink:

MoHuTo
04-06-2007, 22:29
Ами може и да се е криел и да не е искал да ти отговаря, пък може и да не го е видял, знам ли - всичко се случва :::

04-06-2007, 22:29
Ц,и на 17 да разсъждаваш така.. :-s Тия разсъждения и тези филми,в които се вкарваш ми изглеждат като на 13 годишна,ноо както и да е мое мнение е тва. :-D

Та по темата-не значи непременно,че не те харесва,може да си е имал основателна причина,за да не ти пише.Питай го..а,ако въобще така не ти пише 2-3 дни..вече става лошо,ама според мен е тъпо ако не те харесва изведнъж да спре да ти пише,без нищо да ти каже-по-добре да ти даде някакво обяснение.Айде успех :wink:



sq s edna fr-ka si pi6em i se ugovarqme za dailzizame utre oba4e az vmesto na neq dapi6a pisah na nego i posle mu vikam ole sorry obyrkah se a toi ni6to nemi kaza a e v skype :smt013 :smt013 :smt013

04-06-2007, 22:31
moje da mi se sardi ili prosto n emu puka zamen
oba4e mn stranno 6toto predi da mu kaja 4e go har si pisahme mn 4esto daje na den po nqkolko pyti :-k

04-06-2007, 22:57
molq vi pomognete neznam kvo da pravq i da msilq ;(

BBG
04-06-2007, 23:02
Абе ко се впрягаш,я по спокойно, ако те харесва то пе си проличи, може пък просто на момчето да не му се пише в момента:)
Има толкова възможности, а твоя пробл. е че си се хванала за най-гадната, че не те обича, я по-весело :wink: :D

BAYO
04-06-2007, 23:15
Абе съжалявам, че ще го напиша, не искам да те огорчавам,но преди около 3 месеца напраих нещо отвратително. Чатехме си с 1 момиче от Видин, интелигентно момиче и всяк'ви такива неща. Чатехме си в скайп и в мирк около 2 год, без тя да ми праща пик. В момента, в които видях как изглежда ](*,) директно игнор. Не знам защо направих. Импулсивно исках да го направя и го направих, макар че не беше правилно. Дали има възможност да се е случило нещо такова и с тебе, иначе не си го обяснявам. Не казвам че не си хубава и прочие. Просто момчетата са леко чувствителни на тая тема.... :-s

04-07-2007, 06:02
mislite li 4e mi se sardi ili prosto ne mu puka za men i kak da deistvam i da mu se izvinq li

04-07-2007, 06:12
Абе съжалявам, че ще го напиша, не искам да те огорчавам,но преди около 3 месеца напраих нещо отвратително. Чатехме си с 1 момиче от Видин, интелигентно момиче и всяк'ви такива неща. Чатехме си в скайп и в мирк около 2 год, без тя да ми праща пик. В момента, в които видях как изглежда ](*,) директно игнор. Не знам защо направих. Импулсивно исках да го направя и го направих, макар че не беше правилно. Дали има възможност да се е случило нещо такова и с тебе, иначе не си го обяснявам. Не казвам че не си хубава и прочие. Просто момчетата са леко чувствителни на тая тема.... :-s

ami az mu pratih pic o6te pyrviq pat kao si pisahme pyk i kato me vidq sled tva si pisahme a ve4e sled kato mu kazah 4e go haresvam se ot4ujdi :-({|=

koalka
04-07-2007, 06:56
Еми, обади му се!!!Какво искаш да направиш...все пак трябва да разбереш какви са му намеренията и сдали въобще има такива.

Vladokaaa
04-07-2007, 07:32
Еми явно не изпитва нищо към тебе кво да се прави но не е трябвало да постъпва така поне да ти каже нещо или да намекне.Абе карай да вари търси си др.

alkobalko
04-07-2007, 07:36
Събираш сили, обаждаш му се и се уговаряте да се видите. Когато все видите си изяснявате отношенията. Така поне няма да се измъчваш.

Vladokaaa
04-07-2007, 07:40
Защо да не съм прав???

Vladokaaa
04-07-2007, 07:44
м иможе да не е имал време да пише... НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА :)

Прав си има и такава възможност защото и аз като седна на компа да цъкам нещо и го забравям тоя скайп :lol:

04-07-2007, 11:00
az sutrinta mu ppisah obqsnih mu kak se 4ustvam toi ne mi pisa e tva ve4e e kraq :smt010

miss_survivor
04-07-2007, 11:32
toq gaden skype provalq vsi4ko....i na mene mi se slu4i po4ti sy6toto kato izklu4im snimkata...trqbva da se vidite pak....pi6i mu...bazikai gu ne6to tam..... :smt004

nasty_f
04-07-2007, 11:55
Ц,и на 17 да разсъждаваш така.. :-s Тия разсъждения и тези филми,в които се вкарваш ми изглеждат като на 13 годишна,ноо както и да е мое мнение е тва. :-D

Та по темата-не значи непременно,че не те харесва,може да си е имал основателна причина,за да не ти пише.Питай го..а,ако въобще така не ти пише 2-3 дни..вече става лошо,ама според мен е тъпо ако не те харесва изведнъж да спре да ти пише,без нищо да ти каже-по-добре да ти даде някакво обяснение.Айде успех :wink:
даааааам

vivian
04-07-2007, 11:59
emi napravial si gre6ka kato o6et sled 1vata sre6ta si mu pokazala kakvo izpitva6.po princip ne tr tolkova lesno da se predava6 pred mom4etata.ako ima6 4uvstva kam nqkogo,prodaljavai da abde6 nastoqtelna,no ne razkrivai 4uvstata si tolkova rano.za6toto kogato si v racete na nqkogo,toi nikoga nqma da te poiska.

po temata: ili se e upla6il,4e izpitva6 ne6to kam nego,ili prosto ne e imal vreme da ti pi6e.
imai v predvid 4e kogato nqkoi razbere 4e go haresva6 ima dva varianta:ili mu stava6 simpati4en ili antipati4en!
no moq savet e da spre6 da mu pi6e6 dokato toi ne se seti.ako ne se seti na4i prosto ne te zaslujava.

`Death`Whore`
04-07-2007, 12:01
Явно си общувала само с безчувствени мъже, щом мислиш, че ако мъжът знае, че го харесваш, няма да поиска да е с теб.

Valar
04-07-2007, 12:02
Много модерен стана този Скайп!
Последната година две скъса но и създаде доста връзки!
Аз съм песимист към такива афери!
Чатя приятно ми е но много се дразна като некоя ми се натърти и на второто изречение напише даи Пик!
Егати гаджета ли си търсят такива или какво!?
Не може ли просто да си общуваш виртуално с някого и евентуално след месец да му поискаш снимки!По тактично е :roll:

`Death`Whore`
04-07-2007, 12:05
Валар, въпросът не е в това кога ще поискаш снимка. Снимка можеш да поискаш, защото ти е интересно как изглежда човекът срещу теб - аз съм искала и на момичетата, с които си чатя.

vivian
04-07-2007, 12:16
Явно си общувала само с безчувствени мъже, щом мислиш, че ако мъжът знае, че го харесваш, няма да поиска да е с теб.


ne ne sam ob6tuvala samo s bez4uvstveni maje.no ako pokaje6 na nqkoi 4e moej da te ima kogato si poiska i 4e ti 6et varvi6 sled nego kakvoto i da stane za6toto go obi4a6,pomisli si kakvo 6te stane.tva ne vaji samo za mom4etata.tva zavisi ot haraktera,no ako si minala prez takiva situacii 6te6e da znae6!

`Death`Whore`
04-07-2007, 12:21
Хахаххаххахаххахахха, момиче...разсъждаваш доста по детски. Какво по-приятно има от това човек, към когото изпитваш чувства, да ти каже за своите или да ги покаже? Подобни игрички "Аз го харесвам, но се правя на луда, за да може той да си избие инстинкта за преследване" има само при децата и завършват зле.

sexy_momi4e
04-07-2007, 12:59
ami i edna moq fr mi razkazva ne6to podobno,no te ne sa se vijdali dori i vinagi kato mu pi6ela izlizal,probvai da mu prati6 sms ili da mu se obadi6-pitai go dali e pro4el v skype,ako ne e qma stra6no,a ako e pro4el toi 6te ti kaje,probvai puk kakvoto stane

vivian
04-07-2007, 13:34
Хахаххаххахаххахахха, момиче...разсъждаваш доста по детски. Какво по-приятно има от това човек, към когото изпитваш чувства, да ти каже за своите или да ги покаже? Подобни игрички "Аз го харесвам, но се правя на луда, за да може той да си избие инстинкта за преследване" има само при децата и завършват зле.

mi ne znam koi razsajdava po detski.ako be6e razbrala za kakvo govorq moje6e da dava6 mnenie i da kritikuva6...
i ne e kazano 4e ako nqkoi ti kaje 4e te haresva ti 6te se vliubi6 v nego.ako stava6e taka horata da se vliubvaha vseki den.ne se znae dali toi izpitva sa6tite 4uvstva,za da e vsi4ko rozovo v slu4aq.mn qsno 4e e mn priqtno,kogato liubovta e spodelena,no ne vinagi stava taka v jivota.

`Death`Whore`
04-07-2007, 13:38
Аз не критикувам, просто казвам как стоят нещата според мен. Изобщо не съм говорила за несподелена любов, не става въпрос за това. И да е споделена, и да е несподелена, е по-добре човек да си каже това, което му е на сърцето - и в двата случая чувствата на другия не биха се променили.

vivian
04-07-2007, 13:45
za6to da ne se promenqt,tva zavisi ot horata i ot situaciqta.nie ne obsajdame tva.ne sam i kazala da si mal4i.no sled 1va sre6ta mu e kazala kakvo 4uvstva kam nego.moje da se e upla6il ili prosto da mu se vijda dosta lekovato sled 1va sre6ta da ti kaje 4e te obi4a.vseki tr da si kazva kakvo mu e na sarce,no parvo tr da e 100% siguren v tova,koeto izpitva.

`Death`Whore`
04-07-2007, 13:50
Това е така...не съм прочела да му е казала, че го обича, но ако е така, е тъпо наистина.