PDA

View Full Version : Moderated: Как да му кажа, че не изпитвам нищо него и...



04-06-2007, 22:39
такам...влюбена съм в 1 момче от почти година(беше любов от пръв поглед)...ходехме 4-5 месеца,но се разделихме...ама аз все още много го обичам.Сега сме си нещо като най-добри приятели и хубавото е,че той знае за чувствата ми...Наскоро негов много добър приятел реши,че е влюбен в мен и настояваше да сме заедно.Отказвах му много пъти и все му обяснявах,че искам да съм сама...Но момчето искаше да се дрогира,самоубива и всякъкви такива...Иии вече почти седмица сме заедно,но аз тръгнах с него само от съжаление,без да изпитвам никакви чувства...Помогнете ми...Как да му кажа,че не изпитвам нищо към него ?! И как да си върна този,който обичам ?! :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Katerichka
04-06-2007, 22:51
Нямам представа? Казвай му директно в очите, пък и да се самоубие, кво ти пука - нали си се оттървала от него \:D/

BAYO
04-06-2007, 23:05
Защо тря да седиш/ходиш с някой, който не харесваш дори. Избий си тия мисли от главата , че ще се дрогира и самоубива. Такива хиляди утрепки. Да не ти пука, по-добре сама да си, от колкото с такива безбожни хора. Аман! :smt013

koalka
04-07-2007, 07:04
Толкова е долно това, което е направил, че просто нямам думи, а и ти как си му се вързала. [-X Не трябва да тръгваш с някой от съжаление, а заради чувства.То така всеки може да ти казва, но това не означава, че е истина и наистина ще го направи.Ти не си виновна за нищо така и така.

Vladokaaa
04-07-2007, 07:33
Как мой да се връзваш на такива глупости утре ще ти рече ае да се наебем или ще се гръмна.

Vladokaaa
04-07-2007, 07:42
Как мой да се връзваш на такива глупости утре ще ти рече ае да се наебем или ще се гръмна.

Дам отчаян опит.. АЗ ХВАЩАМ БАС ЧЕ НЕ МУ СТИСКА :)

Еми няма да му стиска я ама е хитар поне знае кой да метне!!!

alkobalko
04-07-2007, 07:44
Това, което е направил е много долно. Никой няма право да те принуждава да си с него, щом ти не искаш. Не ми се вярва да направи всичко това, което е казал. Най-добре седнете и поговорете. Обясни му, че не си щастлива с него, че няма право да те принуждава да останеш с него.

JoeBanana
04-07-2007, 07:50
аххахахахх вие тряа сте някви манякаси :mrgreen:
той: давай дупето, че скачам през прозореца
тя: добре
той: а така
:mrgreen:
моме, ся да ти кажа нещо под секрет - няма по-насрано(страхливо) същество от "смелия" самоубиец :mrgreen:
като заряваш му подай бръснач и гледай сеир :mrgreen:

04-07-2007, 07:56
е да ама лошото е,че е способен на всичко...първият път като му казах,че не искам да съм с него беше употребявал наркотици (нз какви точно) и аз се чувствах виновна за това... :|

JoeBanana
04-07-2007, 08:01
е да ама лошото е,че е способен на всичко...първият път като му казах,че не искам да съм с него беше употребявал наркотици (нз какви точно) и аз се чувствах виновна за това... :|
и как разбра ? :mrgreen:

sherry
04-07-2007, 08:05
Не е трябвало да тръгваш с тоя, защото сега още повече ще хлътне по теб и после когато скъсаш с него, не ми се мисли как ще те заплашва и манупулира! Прекрати това колкото се може, по - бързо!

nasty_f
04-07-2007, 12:02
Направила си грешка,като си тръгнала с него.ГОООЛЯМА ГРЕШКА!Сега е още по-зле.Отърви се от него докато е време.

LaDy_FroM_HeLL
04-07-2007, 15:10
За пореден път това наистина е грешка!Не му вярвай-не му стиска ваобще!Както споменаха по-горе дай му нож и гледай сеир...Кажи му,че няма смисал да се мъчиш заради него и му обясни,че каквото и да прави ти ще отидеш при момчето,което наистина обичаш...Нека те забравя,а ти си гледай живота и бъди щастлива,защото както има време за всичко така и бързо отлитат хубавите мигове,а да ги изпуснеш заради некакаФ безсилен самоубиец някак невърви ...Кажи му "край" и си гледай щастието и "твоето" момче няма място за съжаление,а още по-малко и за чувство на вина...ИМАШ ПРАВОТО ДА СИ ЩАСТЛИВА НЕ ГО ПРОПИЛЯВАЙ!!!

sherry
04-07-2007, 16:39
Не е трябвало да тръгваш с тоя, защото сега още повече ще хлътне по теб и после когато скъсаш с него, не ми се мисли как ще те заплашва и манупулира! Прекрати това колкото се може, по - бързо!

Ам аз пиша за друго... Честити рожден ден след 9 дни !!!По - добре ми го честити на 16-ти април :D

По темата - Какво стана с тоя?

MACKA prez no6ta
04-07-2007, 16:51
Tva deto si tragnala s nego ot sajelenie ne e pravilno.Obqsni mu kak stoqt ne6tata i ne davai da te manipolira ,za6toto 6te stava vse po-lo6o no ne i po hubavo!!!

04-08-2007, 18:42
Амм...Всичко се опрай...Оказа се,че тоя който обичам също ме обича и сега сме заедно...А самоубиеца...все още е жив и ще се наложи да преживее всичко и да ме забрави ! \:D/

04-08-2007, 19:00
Как мой да се връзваш на такива глупости утре ще ти рече ае да се наебем или ще се гръмна.

daaaaaaaaaa...
Toq e ebahti lainara, nqma li koi da mu natru6i nqkoi druga kost....
mamicata mu nagla.
Abe toq tvopq biv6iq i toi qvno baluk 6tom pozvolqva priqtelite mu da se durjat tak s tebe...
Ahhh da bqh tam nqkude 4e 6tqhj da go "samoubiq" az neg, mamicata mu ne6tastna... abe ostavqi go, vbuob6te ne se zamislqii. I da ne ti puak posle kakvoto i da napravi sam 6te si go napravi, a ne ti... Nqma li tam pri tebe edno mom4e deto da te oturve ot nego... kak moje takova ne6to...
alll az besnq ve4e... mrazq takiva humnenca.. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013