PDA

View Full Version : Moderated:Той ходи с братовчедка ми, но аз го обичам ..



04-07-2007, 06:17
Здр ми сори,че ви натоварвам с моите проблеми,но има едно момче в което съм влюбена!Направо като го видя сърцето ми ще изкочи и много искам да сме заедно,но той ходи с братовчедка ми и много я обича :cry: Много ми е гадно като ги гледам заедо,но тя ми е братовчедка!Кажете какво да направя?



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

koalka
04-07-2007, 06:52
За сега нищо не можеш да направиш.Той я обича, а тя ти е братовчедка.И най-вероятно ще разбере, ако имаш някакви намерения към това момче и ще си развалите отношенията.

04-07-2007, 07:12
Тя знае и го приема нормално (много пекан човек е ) и ме разбира отлично какво чувствам!той незнае!Не искам да касат толко сладка двойка са,но отвътре нещо ме обиво бавно и мъчително :cry:

04-07-2007, 07:16
Така ще ме боли на 2 места,но няма да осещам кой знае колко липсата й Добра идея но няма да ми помогне

04-07-2007, 07:21
Де да можех

IKisseDAGirL
04-07-2007, 07:24
Тя знае и го приема нормално (много пекан човек е ) и ме разбира отлично какво чувствам!той незнае!Не искам да касат толко сладка двойка са,но отвътре нещо ме обиво бавно и мъчително :cry:
Да ти кажа ако и братовчедка ти го обича и са близки, т.е. си имат доверие и си споделят, съмнявам се да не му е казала. Мисля, че не ти остава нищо друго освен да чакаш да се разделят (все някога ще стане :)) и тогава да действаш.. за сега не се меси, а и няма какво толкова да направиш де.. щом има чувства към нея :?

Vladokaaa
04-07-2007, 07:29
Еми кво да ти кажа откажи се от това момче и си намери някой друг свободен.Вярвай ми има много свестни момчета!!!

NaNa_SladuRana
04-07-2007, 07:40
Преди време имах същия проблем,само че бях на мястото на братовчедка ти,повярвай ми и на нея не и е лесно!

NaNa_SladuRana
04-07-2007, 07:44
Ми така е като съдя по това което е написала е близка с братовчедка си! Ти как ще се почувстваш ако твой братовчед или приятел ловка гаджето тиБ

IKisseDAGirL
04-07-2007, 07:53
Тя знае и го приема нормално (много пекан човек е ) и ме разбира отлично какво чувствам!той незнае!Не искам да касат толко сладка двойка са,но отвътре нещо ме обиво бавно и мъчително :cry:
Да ти кажа ако и братовчедка ти го обича и са близки, т.е. си имат доверие и си споделят, съмнявам се да не му е казала. Мисля, че не ти остава нищо друго освен да чакаш да се разделят (все някога ще стане :)) и тогава да действаш.. за сега не се меси, а и няма какво толкова да направиш де.. щом има чувства към нея :?


ДА ДА ... ДА ЧАКА ДОКАТО СМЪРТТА ГИ РАЗДЕЛИ :)
Ми като го иска, ще чака. Естествено, че по-добрият вариант е да кажа "забравяй го и давай с някой друг", ама нали знам, че всички почват със сълзливите истории от рода на "няма друг като него, мислите, че не съм опитвала ли, не мога", ала-бала :::

И btw, пише се Обиждам

vivian
04-07-2007, 12:06
spored men ako se zamisli6 malko v kakva situaciq si moje da si otg na vaprosa dali naistian si vliubena v tova mom4e ili ne e prosto privli4ane.4esto se slu4va da sme privle4eni ot nqkoi i sarceto ni da trepva,no tova ne zna4i 4e sme vliubeni i 4e go obi4ame.a i 6tom e s bratov4edka ti ne msilq 4e tr da im razvalq6 vzaimootno6eniqta.

nasty_f
04-07-2007, 12:39
Otkaji se

04-07-2007, 12:57
Ми не мисля,че е само привличане защото те са годжето от близо годино,а аз имам чувства към него малко преди това.А че не искам да им разварям отношенията е ясно.

MoHuTo
04-07-2007, 13:18
Ами щом той има чувства към братовчедка ти, няма какво да направиш освен да изчакаш да скъсат и едва тогава да предприемеш нещо :::

sexy_momi4e
04-07-2007, 13:50
e ti ne moje6ni6to da napravi6,toi znae 4e go haresva6,bratov4edka ti su6to znae 4e haresva6 gadjeto i,no ne sa se razdelili qvno se obi4at,po-dobre go zabravi