PDA

View Full Version : Мъж Лъв и Жена зодия Телец



04-07-2007, 08:36
Аз съм Лъв, тя Телец. Но си прибличаме. И то много. И двамата сме купонджии и не ни интересуват прекалено сериозните неща, тя никога не говори за политика и такива простотии, аз - също. Разбират ли ни се двете зодии. Още нещо - тя типичен Телец ли е като казва, че не обича да чете книги (а в класа има друго момиче Телец, то пък е начетено и Венета Райкова и тя е Телец ама и тя обича да чете). И двамата сме малко егоисти и обичаме да ни е удобничко и затова избягваме скандалите с ловкост и хитрост. Да се пробвам ли?

Valar
04-07-2007, 08:39
Война на зверове!!!
Кой ли е звероокротителя! :-D

04-07-2007, 08:42
Che ti samo ako zodiite gledash...
Kakvo zna4enie ima koq zodiq si, ako se haresvate. :-#

04-07-2007, 08:42
Изобщо не сме зверове, даже сме малко безлични и кротки и двамата. И двамата предпочитаме да не се забелязваме много, да не се бунтуваме срещу системата, ами да използваме общоприетите норми и закони на обществото в наша полза. А уж Лъвовете и Телците били директни, че и аз и тя сме потайни и даже малко повърхностни.

04-07-2007, 08:43
Тоя глупак гледа зодиите мен това мн ме дразни.. Ми да тя е типична П**ка ахам става за Е**не Ма ти и се изпразни в устата за да е по яко.. Такива като тебе мн ме дразнят защото са суеверни и тъпи на галош МРАЗЯ ВИИИИИИИ . Заодиите нямат никакво значение кретен изостанал прост селски.. Леле как ме ядоса с тоя тъп вапрос :smt013(
Ти си тъп като тинейджър,твоя малък като грахово зрънце мозък не разбра ли, че аз питам, щото тя се вика, че е Телец и не съм подходяща зодия за нея.

04-07-2007, 08:45
Тоя глупак гледа зодиите мен това мн ме дразни.. Ми да тя е типична П**ка ахам става за Е**не Ма ти и се изпразни в устата за да е по яко.. Такива като тебе мн ме дразнят защото са суеверни и тъпи на галош МРАЗЯ ВИИИИИИИ . Заодиите нямат никакво значение кретен изостанал прост селски.. Леле как ме ядоса с тоя тъп вапрос :smt013
Не е вярно, всичко има значение. И е установено, че по-умните са по-суеверни. Ама ти си толкова негативен човек, че... тотално игнориране.

04-07-2007, 08:48
Тоя глупак гледа зодиите мен това мн ме дразни.. Ми да тя е типична П**ка ахам става за Е**не Ма ти и се изпразни в устата за да е по яко.. Такива като тебе мн ме дразнят защото са суеверни и тъпи на галош МРАЗЯ ВИИИИИИИ . Заодиите нямат никакво значение кретен изостанал прост селски.. Леле как ме ядоса с тоя тъп вапрос :smt013(
Ти си тъп като тинейджър,твоя малък като грахово зрънце мозък не разбра ли, че аз питам, щото тя се вика, че е Телец и не съм подходяща зодия за нея.

Аз какво казах ЦИТИРАМ:Ми да тя е типична П**ка ахам става за Е**не Ма ти и се изпразни в устата за да е по яко..
Ок, извинявай, ако не е било лично към мене, но аз реагирах прибързано. Щото тия от класа а и тя самата като са викнали, че не си подхождаме точно това ви демонстрирам - зодии, които УЖ нямат нищо общо - Лъв и Телец ето, че има представители, които си приличат, така че едва ли мнного ще вярвам на такива простотии, ще взема да я изнасиля, а пък после да става каквото ще.

04-07-2007, 08:52
Е, да така е, ама не се дразниш, че всеки вика (даже и мъжете) аз съм еди коя си зодия. Теб това не те ли дразни?!? Щото мен - да!

Valar
04-07-2007, 08:58
АИ излесте на вън да се помирите !
Купете си по един сладолет! :-D

04-07-2007, 08:58
Еми дано и променя мнението на моята: lilisot . aha . bg
Впрочем тя е малко пълна, но пък е готина като човек, като изключим това със зодиите.
А една друга от класа, дето е много тъпа и проста все се хвали с това, че Брад Пит е зодия Стрелец като нея.

Valar
04-07-2007, 09:03
Аз съм Стрелец!
Проблем ли виде!?

Valar
04-07-2007, 09:12
Аз съм Стрелец!
Проблем ли виде!?


момче не се прави на луд да те не почна...

ТЪП КРЕТЕН :):):) дразниш ме

Като ти е кеф д ближеш нещо а няма какво намини да ти да един голям ВИДИНСИ к*р
СВиняваи били повторил!!!
Мама и тате знаят ли че си пред компа!?
Плъх малак щял да ме почва!
Помак...

04-07-2007, 09:15
Не, проблем ми е, че тая изродка говори за някакъв си, дето не съм длъжен да зная, че съществува, нито пък тя е нещо.

04-07-2007, 09:18
Аз съм Стрелец!
Проблем ли виде!?


момче не се прави на луд да те не почна...

ТЪП КРЕТЕН :):):) дразниш ме

Като ти е кеф д ближеш нещо а няма какво намини да ти да един голям ВИДИНСИ к*р
СВиняваи били повторил!!!
Мама и тате знаят ли че си пред компа!?
Плъх малак щял да ме почва!
Помак...
Ти мъж или жена си, щото уж си мъж, ама се държиш като жена, а и сънуваш мъже. Това ти го каза:


Вчера видях един!
С прозрачно панталонче оранжева зимна шапка,кафяви гуменки,зелен потник!Перкаше така из Витошка!
В първия момента като го киорнах ме изби на садизъм!
После обаче почна да се мляска с една супер мацка!
Как ли става така,че сУмати страници пишете против тях пък излизат с такива дето аз ги санувам!?

Valar
04-07-2007, 09:21
Лелеее по тъпо същество не бях виждал!
Я го прочети по обширно бе лапетак!?
Аууу все пак имам кяр станал съм известен!
Толква,че ми следят постовете и ги помнят на изуст!!! :smt005
В конкретната тема ставаше въпрос за Фешъните!
И се чудех как така всички ги избягвали пък те всъшност ходат с ебат мадамите!
А ти умствено изостанал индивит!
Си толква ограничен и тъп,че се затапи сам!
Много са ми смешни такива същества!!! :smt005

04-07-2007, 09:39
Лелеее по тъпо същество не бях виждал!
Я го прочети по обширно бе лапетак!?
Аууу все пак имам кяр станал съм известен!
Толква,че ми следят постовете и ги помнят на изуст!!! :smt005
В конкретната тема ставаше въпрос за Фешъните!
И се чудех как така всички ги избягвали пък те всъшност ходат с ебат мадамите!
А ти умствено изостанал индивит!
Си толква ограничен и тъп,че се затапи сам!
Много са ми смешни такива същества!!! :smt005
Питай Лили да ти каже дали не е по-добре да си ограничен, а такива като теб, дето са тъпи, ама се правят на умни и начетени бол.

04-07-2007, 09:42
Лелеее по тъпо същество не бях виждал!
Я го прочети по обширно бе лапетак!?
Аууу все пак имам кяр станал съм известен!
Толква,че ми следят постовете и ги помнят на изуст!!! :smt005
В конкретната тема ставаше въпрос за Фешъните!
И се чудех как така всички ги избягвали пък те всъшност ходат с ебат мадамите!
А ти умствено изостанал индивит!
Си толква ограничен и тъп,че се затапи сам!
Много са ми смешни такива същества!!! :smt005
Ти си едно нищо, не съществуваш, едно нищожество. Извинявай, мислиш ли, че ще се обидя на нищото?
Оф, аз съм повърхностен за да разбера какво иска да ми каже нищожество като теб, затова те игнорирам тотално. Ти си последователка на Азис!

SouL^*DiViNe
04-07-2007, 11:06
абе зодиите нямат значение,когато двама души искат да са заедно..тъй,чее...Make love not war ..и успех :wink:

Valar
04-07-2007, 11:31
Счупихте тъпомера индивиди заклевам се!!!
На вас само Азо ви е в главите мечтаете си за него!
Сами се затапихте най-вече малкото помаче :smt005
Бегаи се къпи У Дунава не ни знимаваи с каруцарската си умственно ощетена мисъл!
Госта се опитва да ме имитира но не може много е жалък!
АЕ със здраве аз ви нахраних достатъчно(с ваша стриктна помощ :-D )
без да исползвам псувни!
Но това с цитата ми хареса адски! :smt005

648541
04-07-2007, 11:34
probvai se za6to ne...az sum6to sum telec i nai-mnogo se razbiram s luvete...ni6to 4e sred nqkoi nqma zna4enie :wink:

`Death`Whore`
04-07-2007, 11:35
Честито - намерили сте се глупави купонджии. Хев фън и не ни занимавайте.

koalka
04-07-2007, 13:05
Това за четенето си зависи много от човека, а не от зодията.И не знам дали се разбират, но според мен няма голямо значение, даже никакво.Гледай характера, а не зодията.

sexy_momi4e
04-07-2007, 13:31
ami ili si izmislq opravdanie ili vqrva na tezi prostotii

nencuHka
04-07-2007, 13:33
Глупава работа :lol: Зодии... :lol: Суеверия... :lol: Идиоти ... :lol: => Манджа с грозде :-D

04-09-2007, 15:35
Ами казват, че Телците са подредени, тихи, спокойни, не обичат скандалите. Тя е такава. А за Лъвовете казват обратното, но аз повече съм като нея по характер, не обичам да командвам, обичам да не се забелязвам като нея, защото знам, че по-добре живеят тези, които гледат сеира на другите и не участват в скандалите на "силните на деня".

04-09-2007, 15:44
Въобще това съз зодийте е тъпо нещо.
Аз съм Лъв, но:
Не обичам да комадвам и да съм център на внимание. Винаги от трима или двама приятели аз съм третия или втория.
Подреден съм.
Не съм екстравагантен, обичам конвенционалните неща.
Не си налагам мнението на хората, нито пък изслушвам тяхното.

04-09-2007, 16:44
Лъв съм, ама повечето Лъвове дето познавам са тъпи. Много мислят и са прекалено чувствителни, малко практичност, пресметливост и безчувственост винаги са от полза. Затова си допадаме с жената Телец - тази мацка е толкова практична, почти никога не влиза в конфликти, не е някаква тъпачка да се прави на много отворена и да иска всички да й се кланят, предпочита да е в сянка.

teardrop
04-09-2007, 17:23
омг...манете ги тия зодии, шото само се вкарвате в някви филми! Ако се харесвате, се взимате, и тва е! А не да седнете да умувате и да пуснете корени в размисли дали Луната е в осмия си дом и денят е подходящ за връзка между не знам си кои зодии!

04-09-2007, 17:27
Ами такива мисли неможе, а трябва ли да мисля за световен мир. Не, нали?

teardrop
04-09-2007, 17:30
Абе, момче, искаш съвет - даваме ти купища съвети! Като не ти изнася и си решил да се заяждаш за всяко нещо, недей да пишеш и тва е!

04-09-2007, 17:31
Не ме интересува.

teardrop
04-09-2007, 17:41
Радвам се.

Iv4eTy
04-09-2007, 18:10
Офф нямам думи. Няма значение зодията.Важно е какъв човек е, дали я харесваш, разбирате ли се...а не зодиите. Не мислч,че е мн умно да гледаш зодиите. Аз съм съм Стрелец, ама на кой му пука? Ми то важно е човека не зодията. Ще е тъпо ако харесваш момичето само щото е еди си каква зодия!

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 19:56
:smt120 :smt017 ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????? ти зодиите ли гледаш бре мен>?

Kianna
04-09-2007, 20:30
:smt120 Ококорих се от простотия. :smt120 Иди изпий едно кафе и си гледай на него. :shock:

04-09-2007, 20:35
Аз не гледам зодиите, но не мога да пренебрегна класа.

dinosaur
04-09-2007, 20:37
с една дума .... ОМГ!!! :shock:

04-09-2007, 20:41
Пълен игнор.