PDA

View Full Version : Интересно ми е????



04-07-2007, 09:17
Защо винаги жените искате някое момче да ви доказва любовта си с месеци години и ако ви я е оказвал винаги и е било както искате ще му пуснете еми немислите ли че след 8-9-10 че и повече месеци заедно някое момче няма да иска да го направите??????

Vladokaaa
04-07-2007, 09:18
И аз съм г/д на това мнение

cherinka
04-07-2007, 09:43
Еми както има такива, дето чак на 10тия месец пускат, има и такива, дето пускат на 13тия ден и са обичат дълго...
Момиче, което търси сериозност в дадено момче.. нормално е да му пусне по-късно или нещо от сорта... ии абе. оф.

katttto3
04-07-2007, 09:54
аз познавам момиче което адски обича приятеля си и не е правила секс с него,пак вече ходят 3 год.ако обичаш някого и той те обича сексът не е от голямо значение...

CVETELLINA
04-07-2007, 10:04
аз познавам момиче което адски обича приятеля си и не е правила секс с него,пак вече ходят 3 год.ако обичаш някого и той те обича сексът не е от голямо значение...Иеее е че то и тва не е особено хубаво,защото секса може да не е основна част от връзката,ноо все пак не е и маловажен (според мен).. :roll: Естествено е,когато двама човека се обичат,да има и сексуално привличане м/у тях. :lol:
Обаче мисля,че това дали даденото момиче ще пусне на гаджето си на 10-я ден или на 10-я месец си зависи изцяло от нея, от отношението,което има към връзката и към момчето,т.е ако му няма доверие ала бала и т.н може би за това иска да изчака..но все пак момчето трябва да е стабилно и да докаже,че обича момичето не само за 1 вечер секс.И тогава вече работите ще станат :-D

Vladokaaa
04-07-2007, 10:13
Абе момче не се задържа без секс :)

Прав си!!!

crazy_ivi
04-07-2007, 10:38
Абе момче не се задържа без секс :)

Прав си!!!

Ми не е така. Верно, сексът е много важен в една връзка, ама ако ще го правя само заради него и заради тва, той да не ме остави - не, благодаря. Сексът се прави, за да допълва връзката, за да доставя удоволствие и на двамата.
Минавало ли ти е през ума, че момичето не е готово за секс?

miss_survivor
04-07-2007, 10:40
lubovta e po-vajna ot sexa no idva moment kogato ne6to lipsva i....vlubenite se ozovavat v legnalo polojenie :wink:

nasty_f
04-07-2007, 10:46
аз познавам момиче което адски обича приятеля си и не е правила секс с него,пак вече ходят 3 год.ако обичаш някого и той те обича сексът не е от голямо значение...
Напълно съгласна.

`Death`Whore`
04-07-2007, 10:47
аз познавам момиче което адски обича приятеля си и не е правила секс с него,пак вече ходят 3 год.ако обичаш някого и той те обича сексът не е от голямо значение...
Напълно съгласна.
Обаче и двете грешите. Когато става въпрос за любов, тя не може да бъде платоническа. Ако не желаеш партньора, го обичаш приятелски.

koalka
04-07-2007, 13:15
Ако наистина обичаш някой, ще искаш да го правиш с него и след 3 години примерно!Въпрос на чувства е.Ако момичето иска сериозна връзка и иска да е сигурна, че момчето няма да я заареже веднага след като му пусне, най-вероятно ще изчака известно време, но 10 месеца, ако не е девствена, едва ли....

Kitana
04-07-2007, 13:21
мм не е то4но така.. не е нужно да се разбере дали някой те оби4а след 10 месеца без секс .. то и аз мога да 4акам.. ,според мен се разбират веднага 4увствата на отсрещната страна. а ако оби4аш можеш и да 4акаш.

а това до колкото до показването на 4увствата всеки ден .. МИ МАМ*КА МУ НАЛИ ТОВА Е ЛЮБОВТА. не стига 4е ежедневието е толкова тъпо и ш*бано .. единствената ти радост е да си показмае 4увствата и да ни е приятно заедно, да ни е по "розово". това му е хубавото на връзската...естествено 4е всеки ден трябва да се доказваме оби4та си..