PDA

View Full Version : Питане относно отговора и



Влюбено Куче
04-07-2007, 09:20
Здравейте от 2 годинки се познаваме с едно момиче излизаме виждаме си правим си кефа много ни е приятно като сме заедно и така да премина към въпроса си
Вчера се видяхме и и разкрих чувствата си спрямо нея и тя каза :
Всичко е много хубаво но в момента нямам такива чувства много съм отдадена на ученето викат ме по проекти и ако тръгнем сега ще има разочаровани защото нямам да имам достатъчно време за теб и може да се скараме а аз не искам това да става и за сега нямам такива чувства...
Аз и казах че я разбирам и и казах че няма да се откажа и ще и дам достатъчно време да преусмисли и да си подреди живота

Кажете какво мислите ?????

Violenza
04-07-2007, 09:22
Ами... чакай я.
Човек понякога наистина няма нужда от връзка.

Vladokaaa
04-07-2007, 09:23
Еми като искаш я чакай но може и изобщо да не и потрябваш!!!

cherinka
04-07-2007, 09:38
Ами чакай си я, което не означава, че преждевременно не можеш да опиташ с други.

Vladokaaa
04-07-2007, 09:38
Тя изобщо казала ли ти е че имаш някакъв шанс?

nasty_f
04-07-2007, 11:05
Е,хубаво си й казал :wink: Изчакай я.Найстина любовта пречи на ученето,няма 2 добри.Хем да има добър успех,хем да е с гадже и да му отделя много време.

vvs_go
04-07-2007, 11:20
ами според мен е търсила алтернатива да ти каже не за6тото да няма време ми се струва лека лъжливинко всеки има време дори аз в момента имам зверски да у4а ама пи6а във форума за6тото се разтоварвам => и тя би трябвало да се разтоварва => лъже те мъчи се да си намериш друга която да ти помогне да я забрави6

nasty_f
04-07-2007, 11:39
Е,хубаво си й казал :wink: Изчакай я.Найстина любовта пречи на ученето,няма 2 добри.Хем да има добър успех,хем да е с гадже и да му отделя много време.


Офф винаги има време за учене :)
Хахаха...Странно,ама при мен няма много :mrgreen:

cherinka
04-07-2007, 12:10
Е,хубаво си й казал :wink: Изчакай я.Найстина любовта пречи на ученето,няма 2 добри.Хем да има добър успех,хем да е с гадже и да му отделя много време.


Офф винаги има време за учене :)
Хахаха...Странно,ама при мен няма много :mrgreen:

Той каза, че винаги има време за учене, а не, че е малко.

nasty_f
04-07-2007, 12:13
Е,хубаво си й казал :wink: Изчакай я.Найстина любовта пречи на ученето,няма 2 добри.Хем да има добър успех,хем да е с гадже и да му отделя много време.


Офф винаги има време за учене :)
Хахаха...Странно,ама при мен няма много :mrgreen:

Той каза, че винаги има време за учене, а не, че е малко.
Оо :mrgreen: Така е след толкова пиене,нормално е да не зацепя на мига :smt005

Kitana
04-07-2007, 12:25
Ами чакай си я, което не означава, че преждевременно не можеш да опиташ с други. дам
може наистина да е натоварена сега,... из4акай 2-3 месеца.. е междувременно кани я на срещи и се виждайте когато е свободна но не досаждай много /... и ако още няма резултат . мисля 4е трябва да се откажеш от нея.

`Death`Whore`
04-07-2007, 12:26
Не може да учи постоянно. Не можеш да четеш между редовете - важното е не че има да учи, а че не изпитва чувства към теб и не иска да е с теб.

koalka
04-07-2007, 13:07
Мисля, че нищо не можеш да направиш за сега.Продължавайте да се виждате, да се забавлявате и може да се появят чувства от нейна страна.За сега ти е казала какво мисли и чуства. :wink: