PDA

View Full Version : pyrvi pyt



ivetoo.vn.
04-07-2007, 10:22
iskam da vi spodelq 4e nie s moq priqtel iskame da pravim liubov no i na dvamata 6te ni e za pyrvi pyt nego mnogo go e strah da ne se izloji ne znam ve4e kak da go uspokoq 4e nqma da se izloji ako mojete da mi pomognete 6te se radvam

ChRiSTiaNo_07
04-07-2007, 10:29
Има много такива теми,потърси :lol:

crazy_ivi
04-07-2007, 10:32
Обясни му, че НЯМА КАК да се изложи, тъй като и на теб ти е за първи път, ти също нямаш опит, тъй че и да се изложи, няма как да разбереш. Плюс това, щом ще ви е за първи път, няма да е зле да почете малко инфо по въпроса с отварянето. Сигурна съм, че ще те предразположи... ако не стане от първия път, ще стане от втория, не се пришпорвайте един друг, когато, тогава.

П.С. Използвайте презерватив!

krem4et0
04-07-2007, 11:08
Споко, от гледна точка на секса, който правим днес приятеля ми се поизложи, ама тогава не мислех така. Просто исках да свършва там, че ме боли и да се гушкаме най-накрая правили секс. с времето ще ви е по-хубаво и на двамата. за това му кажи, че ако първият път не е на ниво-голяма работа, нали ще правите секс още стотици пъти и всеки ще бъде все по-добър!

ThePainIsReaL
04-07-2007, 12:04
Той не може да очаква да е идеалният любовник още първия път. Всичко се постига с практиката и времето. Пък и вие тепърва ще си свиквате и ще се учите, така че няма от какво да му е кофти. Отделете си време и се насладете на телата и любовта си.

jony
04-07-2007, 14:11
Всичко става с опит и постоянство!
\:D/
Първия път винаги се излагаш :oops:

Sky_WHy_I_cant_FLy
04-07-2007, 14:38
Всичко става с опит и постоянство!
\:D/
Първия път винаги се излагаш :oops:
тфа зву4и адски страхожито,4е се излага6 задулйително..не е сужсем така..смисул не е някво бест,ма зажиси от дежстжения-ната..

jony
04-07-2007, 14:40
Всичко става с опит и постоянство!
\:D/
Първия път винаги се излагаш :oops:
тфа зву4и адски страхожито,4е се излага6 задулйително..не е сужсем така..смисул не е някво бест,ма зажиси от дежстжения-ната..
Тук става въпрос, ако и двамата са девствени.
П.С. Като не можеш да пишеш на фонетика не се и опитвай.

Sexapilna_kukla
04-07-2007, 14:43
тфа зву4и адски страхожито,4е се излага6 задулйително..не е сужсем така..смисул не е някво бест,ма зажиси от дежстжения-ната..
Лелее, вземи оправи тоя правопис!

А по темата: Спокойно, просто поговори с него и му кажи, че е съвсем нормално първия път да не се справи блестящо, но след време и повечко практика всичко ще се оправи. Все пак никой не се е родил научен :wink:

alkobalko
04-07-2007, 14:45
Обясни му, че тъй като и ти си девствена няма как да разбереш дали се е изложил. Кажи му, че и ти се страхуваш и това е нещо напълно естествено. Няма от какво да се притеснява. Важното е, че ще сте заедно.

Adwokat
04-07-2007, 17:03
А бе кот стани :oops:

Elektra_x
04-07-2007, 17:10
:wink:

мацка от класа
04-07-2007, 17:13
От цялата тая работа най-важното е да не се шашка(те)! Нали се обичате-ми тогава нищо друго не е от значение,и да си изложи,и да не се изложи,ти няма да го зарежеш заради това,нали? А и всичко е от психическата нагласа,ти му вдъхвай сигурност,ако толкова се страхува,макар че и на теб ще ти е за 1ви път. И не забравяйте,че най-важният секс-орган-това е мозъка !

_)_
04-07-2007, 17:22
апф и да се изложи кво - голяма работа...и аз имам няколко неуспешни опита ама кво не сме умрели...продължаваме и продължаваме... :wink:
izpraska li te ve4e lucifer4o be electra

мацка от класа
04-07-2007, 17:36
апф и да се изложи кво - голяма работа...и аз имам няколко неуспешни опита ама кво не сме умрели...продължаваме и продължаваме... :wink:
izpraska li te ve4e lucifer4o be electra
ИдЕот ...

JoeBanana
04-07-2007, 17:37
апф и да се изложи кво - голяма работа...и аз имам няколко неуспешни опита ама кво не сме умрели...продължаваме и продължаваме... :wink:
izpraska li te ve4e lucifer4o be electra
агент-провокатор :mrgreen:

Elektra_x
04-07-2007, 18:36
апф и да се изложи кво - голяма работа...и аз имам няколко неуспешни опита ама кво не сме умрели...продължаваме и продължаваме... :wink:
izpraska li te ve4e lucifer4o be electra
агент-провокатор :mrgreen:
хаха бахти 1 път реших да напиша нещо и то...

XePouH`
04-07-2007, 20:17
апф и да се изложи кво - голяма работа...и аз имам няколко неуспешни опита ама кво не сме умрели...продължаваме и продължаваме... :wink:
izpraska li te ve4e lucifer4o be electra
агент-провокатор :mrgreen:
хаха бахти 1 път реших да напиша нещо и то...
ко ги слушаш :-)