PDA

View Full Version : Човекът - Враг или Приятел на природата.. тема по БЕЛ! HELP



SpAcE_LaDy
04-07-2007, 11:04
Човекът - Враг или Приятел на природата
тема за есе имам за другата седмица и ви моля да ми дадете идеи какво да пиша.. аз имам някакви идеи, но ви моля да ми кажете вие за какво бихте писали, ще съм ви адски благодарна:) Аз лично бих писала за това, че хората опропастяват природата със индустрията, със изсичането на горите.. ама това нещо не ми звучи мн добре тъй като темата е по литература.. не знам.. за какво да пиша, хора, плс помогнете! Мн ще ви обичам:) Мерси мн предваре:)
Ако някой я има темата плс да я постне или ми дайте само идейки!МН МОЛЯЯЯ :)
[-o< [-o< [-o< :roll:

tedincetooo_joint_baby
04-07-2007, 14:09
i as mog ada pomogna. i na meni vednuj mi se padna da pi6a takova ese i as purvo napisah 4e 4ovekut e vrag na prirodata(koeto se okaza po obemno)i posle napisahg 4e 4ovekut e i priqtel na prirodata(koeto se okaka 5 reda :D ) i kato za krai napiah"tova ozna4ava 4e 4ovekut moje da bude i vrag i priqtel na prirodata za6toto....."

dete_na_prostora
04-07-2007, 17:42
Ми си4ко си зависи от хората :roll: Тъпо е да лепваш етикет на си4ки хора...... ей ся природозащитниците... мноо ясно че те са приятели и защитници на природата.... :mrgreen: Но от друга страна хората които дори само една хартийка хвърлят след природата или дори настъпват една мравка, пак може да се нарекът врагове на природата.... :smt017 Иначе и ние сме си част от природата... но и ний си вредим сами на себе си.... Мноо примери биха могли да се дадат, затфа че сме врагове на природата.... ](*,) Нз вероятно с ништо не ти помогнах, ама се пак се опитах.... :-k Аз кът извод бих написала има че има и приятели има и врагове на природата, важното е ние от кои бихме избрали да бъдем :-k :mrgreen:

SpAcE_LaDy
04-09-2007, 09:04
Помогнахте ми:) Аз щях да напиша, че човекът е враг, ама сега реших да разгледам и двете възможности..
само че това, което ми се струва странно е да пиша за природата, в смисъл примерно, че предприятията замърсяват въздуха и че човекът за да натрупа повече пари убива невинни животни например.. и да напиша това в тема по БЕЛ??? това не ми се връзва, но за това трябва да пиша, нали???

tedincetooo_joint_baby
твоята тема по литература ли беше? И като си писала за такива неща - че човекът сам разрушава и вреди на природата, правилно ли беше, в смисъл г-жата ти не е искала нещо по-различно, нали?