PDA

View Full Version : Free Run



04-07-2007, 12:04
Zdraveite! Mnogo se zaribih po freerun-a i iskam da zapochna da treniram. Ama sum momi4e i ne znam dali e dobre za momi4etata. Iskam sashto taka da mi kajete neshto pove4e za nego, kakvo po to4no predstavlqva? Kak da zapo4na v na4aloto?

bboy_bunker
04-07-2007, 12:26
не е добре за момичетата... [-X

linkin_park_fenka
04-07-2007, 12:34
Не съм съгласна с горното мнение.Както казва Цецо от Sofia Street Squad във фриръна има място за всички.Аз съм момиче и тренирам.
http://parkour-bg.com/news.php тук може да намериш информация за спорта.Иначе аз ще ти го кажа набързо.
Значи най-често се бърка фрирън с паркур.Има разлика.В паркура се стремиш да минеш всяко препиятствие по най-лесния и бърз начин,а във фрирън-а се набляга на красотата на движението.Също в паркур няма салта,а във фрирън-а има.Пиши от кой град си...

bboy_bunker
04-07-2007, 13:49
Както казва Цецо от Sofia Street Squad във фриръна има място за всички

кажи ми кое нормално момиче ще тръгне да търчи и да се мята по улиците като шугаво ? =;

linkin_park_fenka
04-07-2007, 13:55
Както казва Цецо от Sofia Street Squad във фриръна има място за всички

кажи ми кое нормално момиче ще тръгне да търчи и да се мята по улиците като шугаво ? =;Имаш доста консервативна представа за нещата.Ти кво очакваш да сто я в нас и да плета гоблени ли?!?Или пък да започвам деня с 1-2 кафета и цигара и след тва да се запушвам в някое кафе в компанията на поне оше 1 кафе и 5-6 цигари.Няма да стане.

bboy_bunker
04-07-2007, 14:41
това пък за кисненето в кафетата още повече го мразя.. просто тия улични спортове не прилягат на едно момиче... лично мнение..

dete_na_prostora
04-07-2007, 14:44
това пък за кисненето в кафетата още повече го мразя.. просто тия улични спортове не прилягат на едно момиче... лично мнение..

оше малко и ша кажеш че и на ено момиче не й приляга да работи да се облечи момчешки и тн и тн...... Но тфа си е лично право на избор, наистина не виждам някой каки с 5 метра маникюр и на токчета да почнат да практикуват тос спорт.... Мен лично мноо ме кефи фрийръна, но за съжаление не го практикувам :mrgreen: ::: ::: :::

bboy_bunker
04-07-2007, 14:59
само като ти гледам "право"писа и ми е ясно ти от кои момичета си :)

Jamalska
04-07-2007, 15:07
Значи най-често се бърка фрирън с паркур.Има разлика.В паркура се стремиш да минеш всяко препиятствие по най-лесния и бърз начин,а във фрирън-а се набляга на красотата на движението.Също в паркур няма салта,а във фрирън-а има.Пиши от кой град си...
gonna laugh :lol: hah sooooo hardcore

NaNa_SladuRana
04-07-2007, 15:10
Оф всички са се зарибили по това напоследък,всички без мен!

scion_of_Storm
04-07-2007, 15:25
Омг, сега всички скочиха на фрийръна. Имаме си нова мода, дами и господа, евала. Тъпа работа. Спортът е чудесен, но някои малоумници си го мислят за иди ми дойди ми, и че става е така, като купуването на дрешки. Нищо де, повечето ще видят за какво става дума и сигурно ще се откажат :> Аз лично не ща да се занимавам, others go with teh flow lol

punisher
04-07-2007, 15:33
Както казва Цецо от Sofia Street Squad във фриръна има място за всички

кажи ми кое нормално момиче ще тръгне да търчи и да се мята по улиците като шугаво ? =;

току що ме нарече ненормална...
8-[
еми хуу..както кажеш :-D

Communist
04-07-2007, 15:47
това не е спорт за сладките момиченца, пък и за момченцатата май не е :roll:

bungle
04-07-2007, 15:52
Мдааа, нова мода.
Ала имо шита залял ни.

Това не е за всеки.
Трябва си дарба, деца.
Грация, финес.
Издържливост.
И бла,бла,бла...

...всичко, което няма в мен.

dete_na_prostora
04-07-2007, 18:00
само като ти гледам "право"писа и ми е ясно ти от кои момичета си :)

хах и от кои момичета съм... явно си си напрайл некфи групички на момичетата..... нема лошу :mrgreen:

bboy_bunker
04-07-2007, 18:11
аз си ги деля на ку*вички, които шибкам ей така за удоволствие и сериозни момичета за сериозни връзки... сеш ? ;)

bungle
04-07-2007, 18:22
аз си ги деля на ку*вички, които шибкам ей така за удоволствие и сериозни момичета за сериозни връзки... сеш ? ;)

Оооо, това беше много добро.
*хили се ехидно*
Муахахаха. Браво, браво.

bboy_bunker
04-07-2007, 18:44
еми.... няма смисъл да се лъжеме.. точно така си е ;)

04-07-2007, 20:49
freeruna в тази си форма пред НДК и CCS е повече от смешна сбирщина на банда мачугани, които се чудят как да си счупят костите.