PDA

View Full Version : VipBrother: Koi iskate da izleze v ponedelnik?



shmatka_s_patka
04-07-2007, 12:12
kajete si mnenieto i za6to. glasuvaite.

alex
04-07-2007, 12:37
Азис и Деси Слава трябва да си тръгнат. Малко да ступят на земята :)

04-07-2007, 12:41
tupata Rosa,puk ako moje i s neq i i onaq slobna pa4a Veneta i Tihomir v komplekt 6te e nai-dobre :smt068 :smt021 :smt019

dete_na_prostora
04-07-2007, 14:40
Мноо ми е интересно шо само тес 4-мата са посочени ф анкетата.. :-k за мене си4ки тряа си тръгфат и да спират предаването.... преди няколко дена, седнала съм си на едно заведение и си пийвам коли4ката и тъй леко дочувам разгофор на дфе момичета ф съседстфо: "Олеее Азис кфа гнойнъ пъпкъ имаше на гъзъ и Катето Евро предложи да му я изцеди". Ебати простотията тфа ли тряа да гледаме по дяволите ](*,) :smt011 ](*,)

04-07-2007, 14:54
Японката

the_o.c_girl
04-07-2007, 15:16
Е всяка седмица ли ще правиш анкети??Има тема за фаворити.

ProstoAz
04-07-2007, 15:19
Алекс, аз мисля, че Росица трябва да стъпи малко на земята. :P

Communist
04-07-2007, 15:51
Росица е готина... но Здравко не е за тук [-X

Катето е Супер
04-07-2007, 16:05
Негърката, ама не е номинирана. Иначе Катето трябва да спечели.

UnaBletoLoVeU
04-07-2007, 16:13
Na men Rosica mi lazi po nervite. Nachina, po koito se durji, nachina, po koito govori, nachina, po koito gleda....ba*ti i liglata. Taka se prevzema sqkash e dalech, dalech pred drugite...a kvo e vsushnost tupa i grozna prostitutka na milioner. Ne da q mahnat ot kushtata, am naprao da q izselqt ot sveta...(malko zlobno e izkazvaneto, ama takiva sushtestva mnogo me draznqt ama mnooogo).Ako bqh vutre shteshe da se subira ot gradinata...

InitialD
04-07-2007, 16:13
Мноо ми е интересно шо само тес 4-мата са посочени ф анкетата.. :-k за мене си4ки тряа си тръгфат и да спират предаването.... преди няколко дена, седнала съм си на едно заведение и си пийвам коли4ката и тъй леко дочувам разгофор на дфе момичета ф съседстфо: "Олеее Азис кфа гнойнъ пъпкъ имаше на гъзъ и Катето Евро предложи да му я изцеди". Ебати простотията тфа ли тряа да гледаме по дяволите ](*,) :smt011 ](*,)

С теб съм на 100%!!!Трябва всички да ги заключат в къщата без Екатерина Евро..иии да и драсната клечката!!!! :-& :smt013

shmatka_s_patka
04-07-2007, 19:08
Мноо ми е интересно шо само тес 4-мата са посочени ф анкетата.. :-k за мене си4ки тряа си тръгфат и да спират предаването.... преди няколко дена, седнала съм си на едно заведение и си пийвам коли4ката и тъй леко дочувам разгофор на дфе момичета ф съседстфо: "Олеее Азис кфа гнойнъ пъпкъ имаше на гъзъ и Катето Евро предложи да му я изцеди". Ебати простотията тфа ли тряа да гледаме по дяволите ](*,) :smt011 ](*,)

ami ako sledi6 predavaneto 6te razbere6 4e teq 4etrimata sa nominirani i 1 ot tqh 6te izleze v ponedelnik


Е всяка седмица ли ще правиш анкети??Има тема за фаворити.

e kvo lo6o ima da vijdame statistika dolu gore koi kak se dviji spored nas - horata navan

a na koito ne mu haresva temata prosto da ne vliza kat tolkoz iska da gi izseli si4kite da be6e stanal vip persona a ne da vika 4e zdravko ne bil za tam... are begi ot tuka :smt019 :smt019 :smt019

koalka
04-07-2007, 19:24
Аз предпочитам Росица да излезе.Само и без това внася напрежение в къщата и нищо не прави.Държи се отвратително и се мисли за много важна. :smt005

Sexy_girl4eto
04-08-2007, 16:20
аз съм Росица да напусне ауу мноо пие тая жена тва не ми харесва :smt018 [-X

Alex_89
04-09-2007, 08:13
Оооооо, Росито е лице... \:D/
Аз мисля, че Здравко трябва да напусне, щото вече не ми е интересен, с тая сватба нищо не направиха, ба*ти и нагласената работа. Росица поне внася напрежение в Къщата и е достоен дразнеш съквартирант, което предполага по-оспорвана борба, което пък от своя страна допринася за шоуто...Малко объркано стана... :-D

CVETELLINA
04-09-2007, 08:22
Алекс, аз мисля, че Росица трябва да стъпи малко на земята. :P Правилно!Гласувах за Росица :mrgreen:

04-09-2007, 14:23
Роси е доста дразнеща вярно, но нека остане да ни забавлява с пиянските и малоумните си изпълнения, мислейки се за една истинска вип дама! По-скоро Здравко да се маха, омръзна ми да му гледам физиономията и номерата му. Изхарчи парите от първия Биг Брадър и сега се надява зрителите отново да му връчат наградата. И това със сватбата...? Е толкова ли няма пари да си направи такава или просто трябва да парадира с това пред цяла България?! O:)

kaka_lara
04-09-2007, 14:24
Роси е доста дразнеща вярно, но нека остане да ни забавлява с пиянските и малоумните си изпълнения, мислейки се за една истинска вип дама! По-скоро Здравко да се маха, омръзна ми да му гледам физиономията и номерата му. Изхарчи парите от първия Биг Брадър и сега се надява зрителите отново да му връчат наградата. И това със сватбата...? Е толкова ли няма пари да си направи такава или просто трябва да парадира с това пред цяла България?! O:)това бях аз O:)

maldini
04-09-2007, 14:28
Искам Азис да го махнат ,ама няма да стане,той е един от фаворитите за спечелване.

iLoveChocolate
04-09-2007, 14:32
За мен Здравко вече е банален, а пък и спечели вече 1 Биг Брадър.
Азис и Деси си пеят и се забавляват-с тях е весело.
А пък Роси вече се окупити и не се напива така, а пък и като се напиеше ми беше мн смешна.След като гледах интервюто с нея в "Горещо" и вече я разбирам повече.