PDA

View Full Version : Не гледате ТВ - да, да!



Телевизор
04-07-2007, 12:58
Някви тук (fake, _donna_ и още някви) постоянно ни натякват как не гледали телевизия и псуват тия (като мен) дето гледат постоянно. Съжалявам, ама вие кво право имате да ме обиждате :smt013 :smt013
ДА, аз гледам телевизия 20 часа в денонощието (откакто завърших училище), не излизам никъде и т.н., но вие дето се отделяте от останалите сте много по-зле от мен...освен това 100% съм сигурен, гледаде ТВ за да знаете кво се е случило във Вип Брадър например.
Айде от мен толкова че ми почва сериалът, но след него се връщам и ще съм още по ядосан :smt011

04-07-2007, 13:53
Ти си гнусен Интроверт да си губиш времето. Нормално е да гледаш 5-6 часа на ден, но не повече. Щото жените са навън и чакат да ги ебеш, ама ти губиш, те ходят с онези, които не си губят времето с глупости.

телевизор
04-07-2007, 13:59
Ти си гнусен Интроверт да си губиш времето. Нормално е да гледаш 5-6 часа на ден, но не повече. Щото жените са навън и чакат да ги ебеш, ама ти губиш, те ходят с онези, които не си губят времето с глупости.
Знаеш ли колко ме интересуват жените навън бе - никак! :smt019
Телевизията е моят живот

04-07-2007, 14:03
Едва ли и като дете си мислил така. Децата да по-щастливи от другите хора. Знаеш ли защо - защото почти постоянно са навън и не си промиват мозъците с телевизията. Кво ми пука, че някакъв си кораб щял да потъне, а?!? Мен ми пука за крема за лице повече. Всеки трябва да си има приоритети.

Jeuelle
04-07-2007, 16:27
Ти си гнусен Интроверт да си губиш времето. Нормално е да гледаш 5-6 часа на ден, но не повече. Щото жените са навън и чакат да ги ебеш, ама ти губиш, те ходят с онези, които не си губят времето с глупости.
Знаеш ли колко ме интересуват жените навън бе - никак! :smt019
Телевизията е моят живот

Мммммхмм....и ще ми кажеш че ако дойде някоя яка кака и се съблече пред тебе и почне да ти се търка знаеш къде ще стоиш и само ще я гледаш ли? Я върви ги разправяй другаде тия фантасмагории.

XePouH`
04-07-2007, 17:25
е па гледай по 24 часа мен не ме бърка

SuPeRSlaDkA
04-07-2007, 19:46
malee fa temaa :lol:

Cheesy
04-07-2007, 19:55
..почва сериала..
Ти си некъф маниак!Ами хората излизат,учат../все пак са още малди,няма да си пропилеят времето пред телевиора/-за кво да седат цял ден пред телевизорите и да сложат очила?!?!/с кво толко ще се образоват/!!Със сапунките ли ?? :smt005 Как Касандра не иска да омъжи за втория братовчед на баща си,защото е бременна от мъжа на баба му?! :-D :-D

LunaTriCk
04-07-2007, 19:57
и само 4 часа спиш ? докато дават рекламите, нали ?

Rock & Roll Queen
04-07-2007, 20:16
Тц, тц, тц..Телевизията е едно голямо Лайно.Това е ..бана машина за промиване на мозъци.Всичко се прави с цял пропаганда и с цел да се вземат колкото може повече пари.Ако човек е достатъчно умен няма да седне цял ден пред телевизора и да зяпа като последния малоумник..Още повече, че мен тея реклами само като ги видя ме изкарват от релси иде ми да строша телевизора..всеки ден тея изтъркани фрази до нема и къде, все същите гласове на ....бани лелки. :smt013 Единственото по-важно са новините, ама човек почти нищо ново не научава - само че еди-кой си са го убили, еди-кой си паднал от 8 етаж.Абе твърдо против телевизията съм. :smt019

Victorya
04-07-2007, 20:28
Абе въпрос на личен избор. Ти кво се нервиш (автора)? Ако не ти стигат по 24 часа в денонощието за гледане на ТВ и спане предложи на НАСА да удвоят астрономическото време... :smt016

forrzi
04-07-2007, 20:34
ех,хубаво е да се чете...списание

koalka
04-07-2007, 21:28
Замисляли ли сте се, че темата може би е бъзик...

телевизор
04-07-2007, 22:10
Замисляли ли сте се, че темата може би е бъзик...
Не, темата не е бъзик.
Просто не мога да проумея как има такива хора които не гледат телевизия... и това за 20 часа на ден го дадох информативно, по принцип не са повече от 15 часа, пък и често докато гледам съм седнал на компютъра.
Айде стига толкова, оставете темата, аз обаче ще продължа да си гледам интересни неща, а вие дето се мислите за много умни се.....

ShannonLarkin
04-07-2007, 22:58
аз не разбрах кво ни бърка нас че ти гледаш телевизия 24/7 ?!?

koalka
04-08-2007, 08:04
Замисляли ли сте се, че темата може би е бъзик...
Не, темата не е бъзик.
Просто не мога да проумея как има такива хора които не гледат телевизия... и това за 20 часа на ден го дадох информативно, по принцип не са повече от 15 часа, пък и често докато гледам съм седнал на компютъра.
Айде стига толкова, оставете темата, аз обаче ще продължа да си гледам интересни неща, а вие дето се мислите за много умни се.....Не говорех точно за това, че е бъзик, а за това, че едва ли не гледаш телевизия по 20 часа и не излизаш.Не ми се вярва, че е така.

<black soul>
04-08-2007, 08:34
кви са тия глупости, олелеее!!! :smt013 да гледаш телевизия по цял ден!? ми ти кво очакваш уе, да ти ръкопляскаме ли!!? тука хората учат, ходят по дискотеки и купони, излизат с приятели и гаджета, ходят из магазините, а не като тебе да си развалят очите пред телевизора! :smt011 :smt011 тц, тц, тц! съжалявам те, честно да ти кажа! [-X и аз гледам телевизия ама не съм маниачка и даже компютъра повече си го обичам! верно от телевизията получаваме инфо за "света и у нас", ама чак пък като тебе да се зарибявам.... ](*,) ](*,) жалко е! много жалко. :smt012 :smt017

<black soul>
04-08-2007, 08:35
Замисляли ли сте се, че темата може би е бъзик...
Не, темата не е бъзик.
Просто не мога да проумея как има такива хора които не гледат телевизия... и това за 20 часа на ден го дадох информативно, по принцип не са повече от 15 часа, пък и често докато гледам съм седнал на компютъра.
Айде стига толкова, оставете темата, аз обаче ще продължа да си гледам интересни неща, а вие дето се мислите за много умни се.....Не говорех точно за това, че е бъзик, а за това, че едва ли не гледаш телевизия по 20 часа и не излизаш.Не ми се вярва, че е така.
аз пък вярвам! има много откачени и прости хора!
а дори и да не е така съм сигурна че отделя поне 10 часа за телевизия! (тва никой нормален човек не би го направил) спрете с тъпите теми, пълните форума с помия! =; [-(

Mo6no3
04-08-2007, 08:40
Телевизият е смотана работа. ТВ Съкс!

_donna_
04-08-2007, 13:44
авторе,всеки има право да не живее.
колкото до обидите .. аз просто изразявам мнението си за хора като теб,както и ти имаш право да го изразиш за хора като мен.оттам нататък
дали ще си обиден,не е мой проблем. = )

bungle
04-08-2007, 13:46
Не, мога да те уверя, че наистина не гледам телевизия.
Колкото и невъзможно да ти звучи, не знам клюките около тъпите ТВ шоута.

_donna_
04-08-2007, 13:48
bungle,кака,що ти е да се доказваш пред точно тоя труп?!
щом му изнася да си мисли,че не само той е толкова зле,да се зомбира по цял ден,нека си се успокоява.ние ще преживеем съмненията му относно нашите интереси. = )

Shadow_Walker
04-08-2007, 16:18
Ми аз гледам телевизия, когато дават нещо интересно или ако нищо друго не ми се прави :)
Който не иска-да не гледа.Това си е личен избор.

Backstreet_girl
04-09-2007, 02:58
Някви тук (fake, _donna_ и още някви) постоянно ни натякват как не гледали телевизия и псуват тия (като мен) дето гледат постоянно. Съжалявам, ама вие кво право имате да ме обиждате :smt013 :smt013
ДА, аз гледам телевизия 20 часа в денонощието (откакто завърших училище), не излизам никъде и т.н., но вие дето се отделяте от останалите сте много по-зле от мен...освен това 100% съм сигурен, гледаде ТВ за да знаете кво се е случило във Вип Брадър например.
Айде от мен толкова че ми почва сериалът, но след него се връщам и ще съм още по ядосан :smt011

Сериозно трябва да помислиш за психолог...или психиатър.Медикаментите ще ти се отразят по-добре...оооооооо чакай....да не вземеш да се пристрастиш и към тях?! :?

04-13-2007, 16:32
Аз гледам филми и предавания, но не и новини. Какво ми пука какво става по света и у нас. Аз най-малко бих говорил за политика, защото ходя насам-натам с приятели и с гаджета.