PDA

View Full Version : проблем с компа



04-07-2007, 14:16
от два дена имам проблем с компа .. когато отварям ИЕ прозореца сам се затваря на секундата също се случва и с речника ми само че при той се изключва когато почвам да пиша думата .. най-вероятно имам някво вирусче ама АВ'то ми не го намира .. ако някой знае как да се избавя от проблема да каже .мерси предварително

Vladokaaa
04-07-2007, 16:07
Незнам не ми се е случвало!!!Но в такъв случай преинсталирай требва да се оправи незнам от какво е немога да помогна с др.

:( :(

Forslor
04-08-2007, 18:37
Незнам не ми се е случвало!!!Но в такъв случай преинсталирай требва да се оправи незнам от какво е немога да помогна с др.

:( :(
Ае мой човек ,що не вземеш си смениш малко цвета на умните писания които постваш със бял, че поне да не се ядосвам.

1. Сменяш антивирусната . Сканираш.
2. Пусни да сканира и за шпиони и т.н със Spybot Search&Destroy
3. Кажи какво е станало ?

04-09-2007, 10:46
пак е същото ](*,)

Sovellis
04-09-2007, 11:14
Деинсталираш Internet Explorer, след което посещаваш официалния сайт на browser-а (http://tinyurl.com/3242ra) и инсталираш версия 7 (подозирам, че сърфираш с изостанала версия). В случай, че това не подейства, бих те съветвал да се отправиш към друг браузър - Opera или Firefox (като акцентирам на втория). Така поне ще предотвратиш бъдещи проблеми с инфектирани файлове.

dete_na_prostora
04-09-2007, 11:50
Ти си изостанал. IE не може да се "деинсталира". IE 7 е само за "оригинални" уиндоуси... имаше некъв крак май за това, не помня. Сложна е работата..

Мда, аз съм със ИЕ седмица, ама не си го изтеглих от официалния сайт, ами от датата и при тфа кракнато некфо :wink: :mrgreen: :wink:

Sovellis
04-09-2007, 12:16
Факта, че не се интересуваш от не толкова популярни методи за деинсталиране (пример за такъв: http://www.litepc.com/ieradicator.html) не означава, че аз съм изостанал с материала. Но до голяма степен те оправдавам, тъй като наистина премахването на IE не е сред едно от най-разумните действия, които могат да се предприемат. А въобще да не говорим, че то е невъзможно за XP потребители или поне аз не съм открил метод.

За изтеглянато на IE версия 7 наистина не знаех и тук ме хвана, че съм изостанал :) Не се интересувам от IE от солиден период от време. Oт друга страна лозунгът на продукта (you wanted it easier and more secure) е достатъчно красноречив, че са се постарали да затруднят пиратските потребители, тъй че трябваше и да се досетя...