PDA

View Full Version : има ли любов между доброро и злото?????



tedincetooo_joint_baby
04-07-2007, 14:27
сигурно няма та те са врагове O:) :twisted:

kati_0513
04-07-2007, 14:54
Има ужастно голяма връзка между тях, защото прекаленото добро понякога се превръща в зло... Те ходях ръка за ръка заедно с човека... :)

04-07-2007, 15:17
Любов между добро и зло( между хора,реален пример от живота)

Момчето е пичага с кофти минало,проблеми,много омраза в него.Той е на 18.Силен физически и психически,арогантен,самоу верен,нещастен,но решен да успее ,мразен от почти всички.Семейството му е разрушено,няма семеен уют и спокойствие.

Момичето е нежно и красиво,набожно,с много приятели,разведени родители,тиха,мила,отлични ка.Тя е на 19.Мечтае да помага на хората,готви се за студентка.

Момичето го харесва много,но малко се страхува от него,той я обича истински ,защото само с нея говори открито и слуша само нея.Тя вярва в доброто,а той върши злини.В един момент решава да се промени,поне малко заради нея.Но миналото му не го оставя.Става по-добър,но си остава лош.Лека полека двамата се отдалечават и до ден днешен не са виждали от месеци насам,а комнеят един за друг.

Според вас как завършва историята?

teenkopele
04-07-2007, 22:41
Не, няма. Те просто вървят ръка за ръка в повечето случаи. :-D

BrokenInnocence
04-08-2007, 05:29
Всички сме виждали ин и ян, знака си обяснява всичко- доброто и злото са просто двете части на едно цяло, във всяко добро има капка зло и обратното. За каква любов изобщо си говорим???

iLoveChocolate
04-08-2007, 09:18
ми не съм сигурна, но мисля,че има, защото все пак нали знаете,че противоположностите се привличат

katttto3
04-08-2007, 09:36
ako isak6 se regni i mi pi6i li4no saob6tenie i 6te ti razkaja edna istoriq koqto 6te ti dade otgovor na vaprosa