PDA

View Full Version : koe e nai-romanti4noto ne6to koeto ste pravili



vasuy
04-07-2007, 17:59
koe e nai-romanti4noto ne6to koeto ste pravili

Razkazvachut
04-07-2007, 18:04
mi za seka sam nqmal romantichni prejivqvaniq no ako te interesuva nqkoe tochno opredeleno neshto pitai shte ti kaja ka da go napravish mnogo sum izobretatelen

BAYO
04-07-2007, 18:16
Ми не знам .. имаше скоро подобна тема и бях написал


Романтиката....хубаво нещо, което присъстваше всеки път, когато се видя с моята любов. Но не всичко в една връзка се крепи на романтиката.

Дали е възможна една връзка без романтика? Незнам, всяка връзка е различна. Например едно момиче обича едно момче, а то я пребива ужасно понякога, а тя продължава да го обича на пук на себе си и на всички останали, тва пак е връзка, смахната ама връзка.

Много ясно че жените са луди (по-голямата част) по романтичните неща. Вечери , свещи, гушкане под едно одеалце когато навън вали сняг....моа ти говоря до утре ама е мнооооого късно тука, при вас още по-късно, така че по-нататък може още нещо да добавя Wink

И още :


Ми добре сега се сещам за нещо друго. Значи беше в деня, в който направихме една година. Купих стотина рози, стотина малки ароматизирани свещи и очертах с тях и с розите пътека от входната врата до нашата стая. Тя естест. не знаеше нищо и като отвори няма да и забравя физиономията ... Нещо от сорта наа.. Shocked Embarassed заедно. Пита ме кво е тва и аз я подканих да мине. Имаше бележки на всеки сантиметър , тя се навеждаше и четеше. Стигнахме до стаята, имаше маса с храни,които бях купил, десерти и вино. Хапнахме, слушахме музика, после си легнахме, правихме нек'ва невероятна любов, след което повторихме. Тя беше отново гладна, аз станах и и направих нещо на бързо. Занесох и в леглото а тя беше очарована. Всичко беше тип-топ, само дето на сутринта най-якото изпълнение беше, че тряяше да чистим сичко големи майтапи паднаха тогава. Laughing

Ето тва е най-романтичното, което съм прайл :smt016

cherinka
04-07-2007, 19:35
Бях в гората... дървета, цветя, току що поникнала трева, птички, некво езерце имаше и се размотавах и беше адски приятно и си мислех за нещата от живота................

:smt005

PoisoNGirL
04-07-2007, 20:58
hmm mi mai dosta neshta sum pravila i to vse ostanaha neoceneni... pisah nekvi ligavi lubovni stihcheta... podbirah nqkolko chasa ligavi lubovni pesni... edin put kupih na gadjeto vino i bonboni s cel romantichna vecher(ili tam sledobed kvoto se padashe) i kvo.. za nishto... ne se zanimavaite s gluposti.. momchetata nishto ne ocenqvat.E vij ako govorim za momicheta.. te se raztapqt ot kakvo li ne.. zavisi ot momicheto de...

honda^
04-07-2007, 21:23
Еми :smt017 ... ни666то :lol: . Аз не съм романти4на натура :)

Adwokat
04-07-2007, 22:12
я да ви питам с моита приятелка праим 3 месеца?? мислех си да и купя 3 рози за 3те месеца от наща връзка? дали ще я изненадам с това или? някви идеи?:)

BrokenInnocence
04-07-2007, 22:20
Отрязах си маникюрите, които м/у др бяха ненормално и неестествено дълги, сложих ги в розова кутийка с панделка и му ги подарих.

Kitana
04-07-2007, 22:20
я да ви питам с моита приятелка праим 3 месеца?? мислех си да и купя 3 рози за 3те месеца от наща връзка? дали ще я изненадам с това или? някви идеи?:)мм дам няма да е лошо като жест .. 100% моми4ето ще о4аква цвете.. можеш да измислиш по нещо мило със свяка роза.. спомени от 1 месец - подаваш 1 розата .... нещо от 2 месец и подаваш 2 розата и така....
можеш да взмемеш бонбони . (кой не оби4а шоколад). или да я заведеш на ресторант и после на боулинг билярд или нещо с което ще играете и ще се забавлявате...

Digital
04-07-2007, 22:32
Ми добре сега се сещам за нещо друго. Значи беше в деня, в който направихме една година. Купих стотина рози, стотина малки ароматизирани свещи и очертах с тях и с розите пътека от входната врата до нашата стая. Тя естест. не знаеше нищо и като отвори няма да и забравя физиономията ... Нещо от сорта наа.. Shocked Embarassed заедно. Пита ме кво е тва и аз я подканих да мине. Имаше бележки на всеки сантиметър , тя се навеждаше и четеше. Стигнахме до стаята, имаше маса с храни,които бях купил, десерти и вино. Хапнахме, слушахме музика, после си легнахме, правихме нек'ва невероятна любов, след което повторихме. Тя беше отново гладна, аз станах и и направих нещо на бързо. Занесох и в леглото а тя беше очарована. Всичко беше тип-топ, само дето на сутринта най-якото изпълнение беше, че тряяше да чистим сичко големи майтапи паднаха тогава. Laughing
Абе момче... ти си невменяем ако си го направил това. Искаш ли аз да ти кажа коя е най-романтичната случка за която се сещам ?
Имам един приятел на 24. Беше с едно момиче 2 години, много я обичаше. За рождения й ден и той като теб купи стотина рози, заведе я на някаква хижа пак в такава обстановка... ала бала стандарте. И тя беше очарована. Много го обичаше в този ден. След 2 седмици се видях с пича - мацката го зарязала.
Чакай, ще ти кажа още една реална случка. Имам друг приятел - програмист на 28. Имаше си приятелка от 5 години и живееше с най-добрия си приятел. Един ден разбра че през последните две години и половина тя и приятеля му са се чукали. След това избягали, а човека от тогава вече... просто не е човек.
Мислиш че това са единични случаи ? Някой чете ли този сайт ?
http://www.izpoved.com/
Още не мога да преброя изповедите на щастливо омъжени жени... с прекрасни съпрузи, с деца... които се чукат с тоя и оня. А да, и напоследък са много объркани. Не вярваш ?
http://www.izpoved.com/misc/misc4435.asp
http://www.izpoved.com/misc/misc4242.asp
http://www.izpoved.com/lust/lust3873.asp
Нямам нерви за повече. Това е малка част, а знаеш ли колко още има ? Или изобщо колко малко хора споделят в този сайт...

За това секи да си завре романтиката в задника. Това е действителността, независимо от това дали я приемате или не. Начело с напетите мацки от форума които смятат че на по 18 години знаят какво е истинска любов и за какво иде реч в този живот като цяло. Нали ?
Уф, увлякох се.

BAYO
04-07-2007, 22:58
Digital "ПРАВ СИ!!!" Друго неа да кажа :smt018

Сори, че те разочаровам...... :twisted: :twisted: :twisted:

Поздрави :smt018

Digital
04-07-2007, 23:14
Digital "ПРАВ СИ!!!" Друго неа да кажа :smt018

Сори, че те разочаровам...... :twisted: :twisted: :twisted:

Поздрави :smt018
Поздрави. Само че онзи първия още плаче всяка вечер, а втория - той вече не става за нищо. И това не ти е пикла на 15 в депресия. Или на 18. Това е човек с разбити мечти и живот, приятелю. Смешно, нали ?
" :smt018 "

BAYO
04-07-2007, 23:20
Digital "ПРАВ СИ!!!" Друго неа да кажа :smt018

Сори, че те разочаровам...... :twisted: :twisted: :twisted:

Поздрави :smt018
Поздрави. Само че онзи първия още плаче всяка вечер, а втория - той вече не става за нищо. И това не ти е пикла на 15 в депресия. Или на 18. Това е човек с разбити мечти и живот, приятелю. Смешно, нали ?
" :smt018 "

Да братче, смешно. Но ш'те ти кажа, че не съм оня компютърния гений или другия ти приятел. Аз съм различен от тях и тряя си го набиеш в главата. Доста пъти съм минавал по тоя път, и знам, когато нещо се обърква. Точно за тва и не ми пука. В държава съм, в която мога си прая кефа както си пожелая. Вярно е, толкова я обичам, че понякога психясвам, но имам хиляди начини, чрез които мога да я забравя почти моментално. Пийс братко, ще се моля за тебе, и за тия "ИСТИНСКИ ИЗПОВЕДИ!" "" :smt018 ""

П.П. Пиши ме и мен в подписа ти, ще се радвам :smt018

П.П.П. Не съм на 15, 16, 17, 18 или колкото ти изброяваш, нито пък тя, така че коменатите си ги за диапазон 15г.-18г., а аз съм извън него, тъй че не ме коментирай ако обичаш!

Digital
04-08-2007, 10:32
Digital "ПРАВ СИ!!!" Друго неа да кажа :smt018

Сори, че те разочаровам...... :twisted: :twisted: :twisted:

Поздрави :smt018
Поздрави. Само че онзи първия още плаче всяка вечер, а втория - той вече не става за нищо. И това не ти е пикла на 15 в депресия. Или на 18. Това е човек с разбити мечти и живот, приятелю. Смешно, нали ?
" :smt018 "

Да братче, смешно. Но ш'те ти кажа, че не съм оня компютърния гений или другия ти приятел. Аз съм различен от тях и тряя си го набиеш в главата. Доста пъти съм минавал по тоя път, и знам, когато нещо се обърква. Точно за тва и не ми пука. В държава съм, в която мога си прая кефа както си пожелая. Вярно е, толкова я обичам, че понякога психясвам, но имам хиляди начини, чрез които мога да я забравя почти моментално. Пийс братко, ще се моля за тебе, и за тия "ИСТИНСКИ ИЗПОВЕДИ!" "" :smt018 ""

П.П. Пиши ме и мен в подписа ти, ще се радвам :smt018

П.П.П. Не съм на 15, 16, 17, 18 или колкото ти изброяваш, нито пък тя, така че коменатите си ги за диапазон 15г.-18г., а аз съм извън него, тъй че не ме коментирай ако обичаш!
yeah, right. аз съм пича с розовия аватар и женските ръчички.

BAYO
04-09-2007, 01:21
Digital "ПРАВ СИ!!!" Друго неа да кажа :smt018

Сори, че те разочаровам...... :twisted: :twisted: :twisted:

Поздрави :smt018
Поздрави. Само че онзи първия още плаче всяка вечер, а втория - той вече не става за нищо. И това не ти е пикла на 15 в депресия. Или на 18. Това е човек с разбити мечти и живот, приятелю. Смешно, нали ?
" :smt018 "

Да братче, смешно. Но ш'те ти кажа, че не съм оня компютърния гений или другия ти приятел. Аз съм различен от тях и тряя си го набиеш в главата. Доста пъти съм минавал по тоя път, и знам, когато нещо се обърква. Точно за тва и не ми пука. В държава съм, в която мога си прая кефа както си пожелая. Вярно е, толкова я обичам, че понякога психясвам, но имам хиляди начини, чрез които мога да я забравя почти моментално. Пийс братко, ще се моля за тебе, и за тия "ИСТИНСКИ ИЗПОВЕДИ!" "" :smt018 ""

П.П. Пиши ме и мен в подписа ти, ще се радвам :smt018

П.П.П. Не съм на 15, 16, 17, 18 или колкото ти изброяваш, нито пък тя, така че коменатите си ги за диапазон 15г.-18г., а аз съм извън него, тъй че не ме коментирай ако обичаш!
yeah, right. аз съм пича с розовия аватар и женските ръчички.

Ха-хаааааа-ха. Намери за кво да се зачекнеш, тцтц е на тва викам аз отчаян човек!! Еми да ти кажа аватара ми е розов, щот нямаше червен примерно... а за женските ръчички ненам кво имаш в предвид ама не ме и касае. Живи и здрави се пак...

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 14:18
хммм на 13 какво може да съм правила :roll: ми...писала съм любовни стихотворения и сам ги подарявала на любимия...ако това се брои за ромнати4но :-D

nasty_f
04-09-2007, 16:23
Ми добре сега се сещам за нещо друго. Значи беше в деня, в който направихме една година. Купих стотина рози, стотина малки ароматизирани свещи и очертах с тях и с розите пътека от входната врата до нашата стая. Тя естест. не знаеше нищо и като отвори няма да и забравя физиономията ... Нещо от сорта наа.. Shocked Embarassed заедно. Пита ме кво е тва и аз я подканих да мине. Имаше бележки на всеки сантиметър , тя се навеждаше и четеше. Стигнахме до стаята, имаше маса с храни,които бях купил, десерти и вино. Хапнахме, слушахме музика, после си легнахме, правихме нек'ва невероятна любов, след което повторихме. Тя беше отново гладна, аз станах и и направих нещо на бързо. Занесох и в леглото а тя беше очарована. Всичко беше тип-топ, само дето на сутринта най-якото изпълнение беше, че тряяше да чистим сичко големи майтапи паднаха тогава. Laughing
Абе момче... ти си невменяем ако си го направил това. Искаш ли аз да ти кажа коя е най-романтичната случка за която се сещам ?
Имам един приятел на 24. Беше с едно момиче 2 години, много я обичаше. За рождения й ден и той като теб купи стотина рози, заведе я на някаква хижа пак в такава обстановка... ала бала стандарте. И тя беше очарована. Много го обичаше в този ден. След 2 седмици се видях с пича - мацката го зарязала.
Чакай, ще ти кажа още една реална случка. Имам друг приятел - програмист на 28. Имаше си приятелка от 5 години и живееше с най-добрия си приятел. Един ден разбра че през последните две години и половина тя и приятеля му са се чукали. След това избягали, а човека от тогава вече... просто не е човек.
Мислиш че това са единични случаи ? Някой чете ли този сайт ?
http://www.izpoved.com/
Още не мога да преброя изповедите на щастливо омъжени жени... с прекрасни съпрузи, с деца... които се чукат с тоя и оня. А да, и напоследък са много объркани. Не вярваш ?
http://www.izpoved.com/misc/misc4435.asp
http://www.izpoved.com/misc/misc4242.asp
http://www.izpoved.com/lust/lust3873.asp
Нямам нерви за повече. Това е малка част, а знаеш ли колко още има ? Или изобщо колко малко хора споделят в този сайт...

За това секи да си завре романтиката в задника. Това е действителността, независимо от това дали я приемате или не. Начело с напетите мацки от форума които смятат че на по 18 години знаят какво е истинска любов и за какво иде реч в този живот като цяло. Нали ?
Уф, увлякох се.
Тоя сайт направо ме отврати от всякъде :smt013

BAYO
04-09-2007, 16:46
nasty_f , не всичко в него е реално обаче, а е плод на някои извратени фантазии. Като фантазиите на Digital примерно :-D Шегувам се :D