PDA

View Full Version : vajna tema......za men:)



vajna tema.....za men :)
04-07-2007, 18:06
iskam da popitam kak se iz4islqva ovulaciqta ili nai riskovite dni? drugiq mi vpraos e kak reagiraha va6te kato razbraha 4e vodite polov jivot?i nai banalniq no moje bi nai interesen....za koito se pi6at mn statii no nikoga ne moje da sa na 100% iz4erpatelni:ot kakvo va6e deistvie se vazbujda nai mn partniora vi?
pp sorry za latinicata,i molq vi bez ebavvki...vajno mi e i interesno de :oops:

Schnitzer
04-07-2007, 18:15
За разбирането-майка ме пита,всички други се базикаха :lol: а вуичо понеже е най-печен ми чете лекция 8)

jony
04-07-2007, 18:48
ЕЕмиииииииииии нормално реагираха. Викат там...да внимаваашш..такива работи..

04-07-2007, 22:38
ovolaciqta se iz4islqva 14 dni sled posledniq ti cikal

ProstoAz
04-08-2007, 04:37
ovolaciqta se iz4islqva 14 dni sled posledniq ti cikal

14 дни след началото на последната менструация най-общо казано.

alkobalko
04-08-2007, 05:59
Овулацията настъпва 14 дни, изчислявано от деня на менструацията. При нередовен цикъл е доста трудно да се изчисли със сигурност.
Относно родителите ми- Беше им пределно ясно, когато им казах, че отивам да спя при приятеля ми. После съм говорила с тях и нямаше никакви проблеми.

bungle
04-08-2007, 07:03
http://surecheck.info/clogin.php

Ето ти едно календарче, да си изчисляваш кога ти е овулацията.

Относно родителите ми : не съм им споделяла, на майка ми и беше ясно, че спя с приятеля си. Така де, и тя е била на моите години. Нищо не ми е говорила, нищо не ме е съветвала. Аз за секс си говоря със сестра ми и гаджето и.

Anf3tamin4o
04-08-2007, 09:05
Ми как да реагират съвсем нормално :) Никой нищто не ми е казвал

ThePainIsReaL
04-08-2007, 15:15
1. За овулацията няма да се повтарям, те казаха горе нещата
2. Аз на нашите не бях казала и нямах и намерение да казвам. Но се случи така, че майка ми откри презервативите в шкафчето и предполагам се осети. Но нищо не каза. После ме видя да чета книги, свързани със секса и изпраска коментар : "Чети,чети .. и на него трябва да му е хубаво все пак". Пък и като знае, че момчето живее само в квартира и аз му ходя на гости като си е тук, едва ли не се е осетила. Но иначе не остана много доволна. Не ми се е карала, но каза на бащата ми, за което съм й безкрайно обидена и сърдита. И ме гавреше пред братовчед ми, който поне малко ме защити, но това не помогна. Та с нашите нещата не се получиха добре. Добре, че поне за другите ми глупости нищо не знаят.
Пък и майка нз кво трябва да се ядосва, след като самата тя, виждайки снимките на момчето ми е казвала " Лелеле.. как да му устоиш на това тяло".
Но това е то, опитва се жената да бъде модерна и да се прави на либерна, но си остава голяма консерва. Малко ме е яд, че така се получават нещата. Понякога мога да си говоря с нея на тази тема, друг път въобще.. и ми е кофти.
Но все тая ..
3. Колкото до момчето ми от какво се възбужда... ми от много неща. Зависи къде сме, какво правим .. аз не мога да ти дам рецепта за това как го съблазнявам и как си искам секса от него или той как си го иска от мен. То просто се получава едно преплитане на телата, едни страстни погледи и магииииииии .. ляляля ..
Но съм забелязала, че никога не може да устои на това да танцуваме, аз да съм с гръб към него,така че дупето ми да му се опира сещаш се къде.. и просто да се получава аз да се търкам в него ..
И такива ми ти работи общо взето ..

teardrop
04-08-2007, 18:56
Не съм им казвала. А и те скоро разбраха. Постъпих адски тъпо като си сложих наша обща снимка за уолпейпър, на която сме легнали и сме снимани само до раменете, но си личи, че сме голи. Та..усетиха се. Последва дълга лекция да съм внимавала какво правя и за вбъдеще - с кого го правя. Накрая и двамата ми дадоха пари да си купя презервативи :lol:

ABSOLUTme
04-08-2007, 19:05
е на 19 години съм,предполагам,че много отдавна сами са се досетили.още повече,че майка ми ми купуваше противозачатъчните хапчета,докато ходих още на даскало. :-D