PDA

View Full Version : Въпроси относно 1-път и още нещо... :P



Just_Boy :P
04-07-2007, 18:25
Здравейте
Значи въпроса ми е следния.Когато го направя за първи път ще ми се скъса ли кожичката на главичката?Когато не ми е надървен мога да си я оголя ама когато ми е надървен и не става :D А като ми духна нали трябва главичката главно ако има кожичка на нея нищо не става.Абе незнам плс някой да ме светне за това :roll: :roll: :roll: Аз съм на 14 тази год ще правя 15 и тря да е*а някоя.Немога да разбера качвам се в рейса веднъж и гледам некъв супер гаднен тип е притиснъл супер яка мацка ](*,) ](*,) ](*,) Не искам да се фукам ама аз имам потенциал и си нямам гадже в момента...Сини очи,забавен,висок,спортува (футбол),имам готино тяло за 14 годишен,висок съм , с кестенява коса , всяка казва че съм ебати сладура а си нямам гадже.Сиг,защото не излизам от нас,защотото нямам време и не се запознавам с момичета ;( ;( ;( Та помогнете за първия въпрос и дайте някакво мнение и за другото :P Мерси предварително

П.П Плс не ми казвайте потърси из форума,защотото тука има толкова много теми,че не излиза това което искам а некви тъпоти.

JoeBanana
04-07-2007, 18:33
ако говориш за френулума (юздичката), която свързва кожата с главата - да, може и да се скъса :mrgreen:

тази год ще правя 15 и тря да е*а някоя
а така :mrgreen: с тва мислене ше стигнеш далеч :mrgreen:

littlestar
04-07-2007, 19:38
ПфФф хора момчето иска съвет не да седи и да гледа как се карате и обиждате.А доколкото дали юздичката ти ще се скъса-да ще се скъса.И относно втория ти въпрос защо си нямаш гадже еми пич отговора е много лесен намери си приятна компания,излизай вечер и се запознавай с момичета :lol:

jony
04-07-2007, 19:54
Еми, има такава опасност, да..

04-07-2007, 23:06
ПфФф хора момчето иска съвет не да седи и да гледа как се карате и обиждате.А доколкото дали юздичката ти ще се скъса-да ще се скъса.И относно втория ти въпрос защо си нямаш гадже еми пич отговора е много лесен намери си приятна компания,излизай вечер и се запознавай с момичета :lol:


Тва са глупости!!! тва да не е девствена ципа та да се къса бе! Пич искренно се надявам да не ти се скъса, щото почва да тече супер много кръв и в повечето случаи се спира оперативно!!

BAYO
04-08-2007, 00:04
ПфФф хора момчето иска съвет не да седи и да гледа как се карате и обиждате.А доколкото дали юздичката ти ще се скъса-да ще се скъса.И относно втория ти въпрос защо си нямаш гадже еми пич отговора е много лесен намери си приятна компания,излизай вечер и се запознавай с момичета :lol:


Тва са глупости!!! тва да не е девствена ципа та да се къса бе! Пич искренно се надявам да не ти се скъса, щото почва да тече супер много кръв и в повечето случаи се спира оперативно!!

Правилно! Принципно не се къса, а ако се скъса боли ужасно. Гледал съм док. филм за такова чудо и за обрязването. Повярвай ми, не искаш да ти се случи нещо такова.

Отностно втория ти въпрос : Нямаш достатъчно контакти, как искаш да имаш гадже? Ти приятелки имаш ли? Приятели? Ми ако да добре, лесно ще се справиш, ако нямаш лошо, тичай за по-хубаво тяло и някой ден може да си като К. Роналдо - най-харесвания футболист, сред гейовете обаче. Успех с мацките и бодването на шиша :lol:

assd
04-08-2007, 10:51
че ти падне кура.. ама ако си ходил на бчк (в което се съмнявам, щото си на 14 ) казват там да го сложиш в плик с лед и в пирогов ще ти го пришият

assd
04-08-2007, 10:52
я има цензура, не написах мъжкия полов орган а едно с три букви - първата К, последната Р, а посредата У
тва е некво ново нещо във форума, явно не съм се мяркал от седмици :shock:

WindWaker
04-08-2007, 10:55
ПфФф хора момчето иска съвет не да седи и да гледа как се карате и обиждате.А доколкото дали юздичката ти ще се скъса-да ще се скъса.И относно втория ти въпрос защо си нямаш гадже еми пич отговора е много лесен намери си приятна компания,излизай вечер и се запознавай с момичета :lol:

ama nai se kefq kogato neobrazovani i nekompetentni kazvat kak 6tqla da se skusa koji4kata na poloviq organ na nqkoe mom4e. i nai ve4e kogato ne6to takova go kaje momi4e. abe vii va6te pokoleniq ot mars li padate e

Sexapilna_kukla
04-08-2007, 11:22
ако говориш за френулума (юздичката), която свързва кожата с главата - да, може и да се скъса :mrgreen:

тази год ще правя 15 и тря да е*а някоя
а така :mrgreen: с тва мислене ше стигнеш далеч :mrgreen:
Ти уби всички надежди на момчето :-D

HanoMnaH
04-08-2007, 19:51
Бих казал че се разтяга с времето но за късане е малко зор да се каже...