PDA

View Full Version : ПОМОЩ!ДАЙТЕ СЪВЕТ!!!



Mi4o
04-07-2007, 18:31
Хора,моля за съвет,по възможност от хора с личен опит или обективнио мнение...С приятеля ми правим засега само анален секс(между другото-не боли толкова,колкото казват-даже си е много приятно).Преди известно време го направихме ''на бързо'',беше малко по-сухо отколкото трябваше,стана гаф...Нали знаете онази малка ''жилка'' от външната страна на главичката (юздичка)?Ами...цепна му се...Него много,ама много го заболя,тече кръв...В началото го болеше като ходеше до тоалетна и т.н.,сега вече е по-добре,зарасна(той твърди,че е не е толкова еластична като преди).Но все още се притесняваме дали му няма нещо...Пък и искаме да го направим иначе (отпред),но и двамата ни е страх да не стане пак нещо,защото все пак е доста сериозно...Моля ви,пишете ми ако знаете какво се прави,че много се тревожа,не знам към кого да се обърна.На лекар не можем да отидем,без нашите да разберат-питам ви дали ви се е случвало и дали се оправя,дали илма последици... :? :? :?

Schnitzer
04-07-2007, 18:37
Пускаи само по 1 тема :wink:

jony
04-07-2007, 18:42
Апффф, спокс. Не е сериозно, но за да правите секс ТРЯБВА да идете на лекар, иначе може да стане лошо...

koalka
04-07-2007, 20:45
Защо да не може да отидете без ваще да разберат?Аз бях отишла веднъж, а те така и не разбраха.

bungle
04-07-2007, 20:50
Ми така е.
Като не правите нормален секс.

ABSOLUTme
04-07-2007, 20:54
Ми така е.
Като не правите нормален секс.
Лелее,каква си лоша днеска.. :lol: :smt058