PDA

View Full Version : Да Правя Диск??



fastache
04-07-2007, 19:38
Въпроса ми е как да запиша на диск чрез неро-то някакви програми...примерно Winamp .... pLs HeLp

dete_na_prostora
04-07-2007, 19:55
Ами.......... даваш на Неро Бърнинг Ром, избираш след тфа примерно Но мултисешън, дааш на ню, и след тфа си намираш програмките от лентата най - вдясно и ги добавяш в лентата най вляво дето пиши ню... след кът си готоф има едно бутонче в лентата най горе Бърн (дискче с една клечка на него) и воала ю ар реди :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

john_kaleka
04-08-2007, 10:29
ku4k@_n@_k@ru4k@ na kakva programka napravi tia dvete na avatara ti ?pls kaji mi!mn sa gotini1

Forslor
04-08-2007, 18:46
ku4k@_n@_k@ru4k@ na kakva programka napravi tia dvete na avatara ti ?pls kaji mi!mn sa gotini1
Първо не ги е направила тя (макар ,че са елементарни (за правене) ) .
Второ има ЛС ,съкратено от лични съобщения (да поясня), защото явно не подозираш за тяхното съществуване и предназначението им.

За фъстчето .. ако искаш да записваш само такива файлове просто използвай Windows-a. Десен клик в/у файла Send to CD... След това отваряш CD то (D: E: Или каквото там ти се пада) и отстрани в лявата лента най отгоре цъкаш на Write this files to CD ...пишеш името и чакаш.