PDA

View Full Version : За футбола и омразата ми към него



ErinEverly
04-07-2007, 19:13
Честно да ви каж, много яко ми писна от всичко това. Писна ми от всички момченца, които искат да станат ФУТБОЛИСЧЕТА, писна ми от момичетата, които виждат в живота си само ФУТБОЛИСТИТЕ, писна ми от световно-известните ФУТБОЛИСТИ, които само по списанията ги дават голи от кръста нагоре, но 1 изречение не могат да свържат, писна ми от вандалщината на стадионите, където ДАЖЕ умират хора, писна ми от тъпата шампионска лига, писна ми от това, че по спортните новини дават 2-минутен репортаж за Албена и Максим и после пускат глупавите европейски и световни ФУТБОЛНИ мачове, ПИСНА МИ ВСИЧКО ДА СЕ ВЪРТИ ОКОЛО ФУТБОЛА! Не ми пуска, дали сега ще почнете да ме псувате и да ми обяснявате колко съм тъпа. Не мога да намеря причина за това световно вманиачаване по един спорт, в който всичко се върти най-вече около късмета. Не може това да е най-важното в живота, не може! А левски и цска? Абе хора, вие дори не можете да изтъкнете една основателна причина, защо харесвате дадения отбор! Може да разбирате от ФУТБОЛ, но със сигурност не знаете как трябва да го показвате! Дайте да отидем да пребием оня, щото е от цска. Или пък тъпия хазарт в шампионската лига! Как можете да харчите парите, спечелени с пот на челото от родителите ви, без дори да ви мигне окото? И да ги хвърляте на късмета! Е, не, не мога да се съглася, че всичко това е правилно! Не мога!

П.П. Специално пуснах темата тук. Моля да не я местите!

magesniko
04-07-2007, 19:19
футбол=много пари,тва е причината всичко да се върти около него.

air_J
04-07-2007, 19:25
Цар Футбол! Най-великият спорт! Положително е, че споделяш с аудиторията си мнението за най-великият спорт, който света някога е познавал, но все пак нали знаеш, че си госпожица НИКОЯ, та и мнението ти е като теб. :lol: (сега пък да не вземе да се обидиш, или да почнеш да ми се пенявиш) :lol:

pickpocket
04-07-2007, 19:27
Честно да ви каж, много яко ми писна от всичко това. Писна ми от всички момченца, които искат да станат ФУТБОЛИСЧЕТА, писна ми от момичетата, които виждат в живота си само ФУТБОЛИСТИТЕ, писна ми от световно-известните ФУТБОЛИСТИ, които само по списанията ги дават голи от кръста нагоре, но 1 изречение не могат да свържат, писна ми от вандалщината на стадионите, където ДАЖЕ умират хора, писна ми от тъпата шампионска лига, писна ми от това, че по спортните новини дават 2-минутен репортаж за Албена и Максим и после пускат глупавите европейски и световни ФУТБОЛНИ мачове, ПИСНА МИ ВСИЧКО ДА СЕ ВЪРТИ ОКОЛО ФУТБОЛА! Не ми пуска, дали сега ще почнете да ме псувате и да ми обяснявате колко съм тъпа. Не мога да намеря причина за това световно вманиачаване по един спорт, в който всичко се върти най-вече около късмета. Не може това да е най-важното в живота, не може! А левски и цска? Абе хора, вие дори не можете да изтъкнете една основателна причина, защо харесвате дадения отбор! Може да разбирате от ФУТБОЛ, но със сигурност не знаете как трябва да го показвате! Дайте да отидем да пребием оня, щото е от цска. Или пък тъпия хазарт в шампионската лига! Как можете да харчите парите, спечелени с пот на челото от родителите ви, без дори да ви мигне окото? И да ги хвърляте на късмета! Е, не, не мога да се съглася, че всичко това е правилно! Не мога!

П.П. Специално пуснах темата тук. Моля да не я местите!
всеки харесва различни спортове!!!Всеки има мнение но си права че най-обсъждания спорт е футбола! Аз негледам футбол аз не обичам спорта!!! Не е за мен!!Единственото което гледам е Ф1 а когато имам време меткам по некой и друг кош.

ErinEverly
04-07-2007, 19:27
Цар Футбол! Най-великият спорт! Положително е, че споделяш с аудиторията си мнението за най-великият спорт, който света някога е познавал, но все пак нали знаеш, че си госпожица НИКОЯ, та и мнението ти е като теб. :lol: (сега пък да не вземе да се обидиш, или да почнеш да ми се пенявиш) :lol:

Не, няма да почна да се пеня. Тва си е твойто мнение и наистина моето не струва нищо. Но аз държа да го кажа, току виж някой се е осъзнал.

ABSOLUTme
04-07-2007, 19:28
Това,че не разбираш една велика игра като футбола,не значи,че той е зло..Всичко е въпрос на възприятие..И мен ме напушва смях,но и се отвращавам,като чуя някакви деца да викат 'Левскиии,Левскии,Левски педераст!'..както и 'говеда' , 'свине ' и т.н.
Баща ми е заклет левскар..Аз пък инаги съм била на мнение,че в Бг няма качествени отбори,има добри футболисти..затова и не следя родния шампионат..защото е цяла пародия..като искам да се смея,ходя на кино или на театър..културна програма. :lol:
А за насилието по стадионите няма какво да говорим- болни и промити мозъци навсякъде има. :-D

04-07-2007, 19:28
ммм дам.. и аз забелязвам че напоследък всичко се върти около футбола.. също като тебе ми е писнало от всичките тея шампионски лиги и т.н.. само не съм сагласна с тва че е тъпо всички момичета да излизат с футболистчета щото то други не останаха \:D/ пък и кво значение има :-k

Communist
04-07-2007, 19:29
Футболът е една индустрия в която се въртят милиарди... наистина е интересен, но чак пък да се вманиачава човек...

pickpocket
04-07-2007, 19:31
И още нещо окето подкрепям!Г-жата ми по литература яко се даразни на футбола "от тоя спорт няма смисъл!!!Некакви индиянци гонат 1 кожено кълбо с въздух" е тва кат ого каже тая жена много ме кефи!!

04-07-2007, 19:42
На хората в европа, африка и южна америка това им е в кръвта. Това е любимия им спорт. Ако живееше в щатите щеше да псуваш баскетбола, американския тъп футбол и бейсбола.
Това се отборни игри и винаги са били много по-популярни от всички други. Учени казват, че интереса към тях се поражда от инстинктивното у нас. харата трябвало да ловуват на групи, за да се препитават.

04-07-2007, 19:43
И още нещо окето подкрепям!Г-жата ми по литература яко се даразни на футбола "от тоя спорт няма смисъл!!!Некакви индиянци гонат 1 кожено кълбо с въздух" е тва кат ого каже тая жена много ме кефи!!
Мда е, или пък "За какво ритат топката, като после бягат след нея" :-D

04-07-2007, 19:50
Честно да ти кажа,ти си една тъпа 15 годишна мърла,която се мисли за много умна,грамотна и готина.Истината е,че ти си комплексирана пикла,която се прави на много умна в форумите.

Мри в кофите,пикло
Не ми отговаряй!

04-07-2007, 19:53
И още нещо окето подкрепям!Г-жата ми по литература яко се даразни на футбола "от тоя спорт няма смисъл!!!Некакви индиянци гонат 1 кожено кълбо с въздух" е тва кат ого каже тая жена много ме кефи!!

Госпожата ти по литература е доста простовата и плиткоумна. Идеята на футбота и на отборните игри е победата постигната с общи усилия, постигането на нещо с взаимна помощ и разбиране.

nencuHka
04-07-2007, 19:53
[b] Не съм съгласна с мнението ти донякъде...
за минималния интерес към Максим и Албена е напълно вярно.Отделя се толкова време за една световна лига примерно,отколкото по една бг телевизия да покажат постижения .. златен медал!
Доколкото до убийствата и пропагандията по стадионите ,напълно нормално за сблъсъка на феновете ,примерно левски -цска .Не бива да е така,но за жалост се случва!!

ErinEverly
04-07-2007, 19:54
Честно да ти кажа,ти си една тъпа 15 годишна мърла,която се мисли за много умна,грамотна и готина.Истината е,че ти си комплексирана пикла,която се прави на много умна в форумите.

Мри в кофите,пикло
Не ми отговаряй!

Няма кво да ти отговарям. Аз говорих като нормален човек, без да обиждам никого. От това, че ти ме псуваш лесно може да се извади мнение за теб. Няма значение. И без това го бях предвидила.

04-07-2007, 19:56
Честно да ти кажа,ти си една тъпа 15 годишна мърла,която се мисли за много умна,грамотна и готина.Истината е,че ти си комплексирана пикла,която се прави на много умна в форумите.

Мри в кофите,пикло
Не ми отговаряй!

Няма кво да ти отговарям. Аз говорих като нормален човек, без да обиждам никого. От това, че ти ме псуваш лесно може да се извади мнение за теб. Няма значение. И без това го бях предвидила.

Предвидила си един кур в гъзъ ти!
Мърла

Тичай да плачеш на мачока ма путко

04-07-2007, 19:57
К У Р

Fena
04-07-2007, 19:58
Доста погрешни представи имаш към някои неща ..

04-07-2007, 19:58
Предвидила си един "мъжки полов орган" в гъзъ ти!
Мърла

Тичай да плачеш на мачока ма путко

Млъкни бе плужек! Кво се репчиш в някъв форум, а навън се насираш като някой те погледне накриво

ABSOLUTme
04-07-2007, 20:00
Еее,стига бе,деца!Какви са тея псувни,какво е това чудо!
Всеки си има предпочитания,нека да зачитаме чуждото мнение..и моля,без бой..достатъчен е тоя по стадионите :-D

ErinEverly
04-07-2007, 20:00
Честно да ти кажа,ти си една тъпа 15 годишна мърла,която се мисли за много умна,грамотна и готина.Истината е,че ти си комплексирана пикла,която се прави на много умна в форумите.

Мри в кофите,пикло
Не ми отговаряй!

Няма кво да ти отговарям. Аз говорих като нормален човек, без да обиждам никого. От това, че ти ме псуваш лесно може да се извади мнение за теб. Няма значение. И без това го бях предвидила.

Предвидила си един "мъжки полов орган" в гъзъ ти!
Мърла

Тичай да плачеш на мачока ма путко

Зряло мнение :lol: А по това за мачока - явно си юзър. Земи и си влез в акаунта и не се крий :lol: Не ям хора :wink:

04-07-2007, 20:01
батка трееееа ли да имам регистриран ник за да видя колко плоско тъпа си

ErinEverly
04-07-2007, 20:04
батка трееееа ли да имам регистриран ник за да видя колко плоско тъпа си

Не, трябва да имаш регистрация, за да знаеш мачока и за да си мислиш, че аз имам нещо общо с него. Което, бтв, е много грешно :lol: Аз дори не съм го виждала :lol:

И престани да пускаш мнения за него и да отговаряш, все едно си него :wink: Глупаво е :wink:

Айде вече по темата.

П.П. Ако имаш нещо да ми казваш, моля те, влез си в регистрацията и ми пиши на лична :wink:

LunaTriCk
04-07-2007, 20:07
футбола е религия...

pickpocket
04-07-2007, 20:16
футбола е религия...
затебе може и да е !!!! АМА ЗА МЕНЕ НЕ Е !

koalka
04-07-2007, 21:22
Това са сбиванията е пълна глупост, но нали е вечното дерби и винаги ще ги има тези сбивания.
Аз не мога да разбера защо те интересува дали могат да свържат две изречения.На терена не говорят, от тях не се изисква това.Отиват там, за да си изкарат парите и за да покажат какво могат.Сега...друг е въпроса, че като дават интервю е малко смешно, но все пак....Не можеш например да искашот писателя да пее хубаво или от певеца да пише страхотни книги. :wink:
Не съм съгласна и, че всичко опира до късмета.Все пак има си и много класни футболисти, които могат да си играят, колкото и да нямат късмет.Дааа, Шампионската лига и на мен ми е досадна, макар че повече я гледам. :lol: Но все пак, когато има Олимпиади и такива неща, по канал 1 ги дават.

teenkopele
04-07-2007, 21:46
:arrow: "Не мога да намеря причина за това световно вманиачаване по един спорт, в който всичко се върти най-вече около късмета."

Това беше много глупаво изказване. Да, във футбола винаги има известна доза късмет, но да кажеш, че това е главното...

:arrow: "Абе хора, вие дори не можете да изтъкнете една основателна причина, защо харесвате дадения отбор!"

Това е още нещо, с което не съм съгласен. Има хора, които се пишат "фенове", но и те незнаят защо, може би, за да са в крак с модата ехехехе :lol: , но да слагаш всички под общ знаменател...

:arrow: "Може да разбирате от ФУТБОЛ, но със сигурност не знаете как трябва да го показвате!"

Как да го показваме, според теб? :-k

:arrow: "Как можете да харчите парите, спечелени с пот на челото от родителите ви, без дори да ви мигне окото?"

Всеки сам решава за какво да си харчи кинтажа. Глупаво е да държиш сметка на хората.

teenkopele
04-07-2007, 21:48
Доста погрешни представи имаш към някои неща ..

Определено.

Valar
04-07-2007, 22:01
ще се въздаржа от коментар,че ме заболя главата от тъпни!!! :-D

мацка от класа
04-07-2007, 22:19
Благодаря,че ни отдели от ценното си време,за да ни споделиш своето мнение,но аз няма да отделям от моето такова,понеже май твърде много ми се спи :) Иначе и аз не съм 1ва любителка на футбола,ама не го отричам

ErinEverly
04-07-2007, 22:25
koalka,
Интересува ме, дали вързват 1 изречение, защото хората ги издигат в култ и те стават техни лидери. Не искам хората да затъпяват, заради някакъв спорт.

p4elata_brumze,
Да, за късмета прекалих.
Не глобализирам. Принципно мразя глобализацията.
Показвайте го, без да се биете. Думите тежат повече от ударите.
Държа им сметка, защото ми е тъжно за родителите им. И вместо да си купят една книга, те ще си фърлят парите на вятъра. Правилно ли е това?

ABSOLUTme
04-07-2007, 22:37
Държа им сметка, защото ми е тъжно за родителите им. И вместо да си купят една книга, те ще си фърлят парите на вятъра. Правилно ли е това?
всъщност вместо да си купят книга,ще им купят къща...тъй че надали ще умрат от мъка :lol:

koalka
04-08-2007, 08:00
koalka,
Интересува ме, дали вързват 1 изречение, защото хората ги издигат в култ и те стават техни лидери. Не искам хората да затъпяват, заради някакъв спорт.
Не мисля, че ако един човек е умен, то той може да затъпее от едно изказване на футболист, абсурдно звучи.Издигат ги в култ и стават техни лидери?!?Това не съм го забелязала.Едно е да се възхищаваш на ИГРАТА на даден футболист, когато той наистина може, друго е да го издигаш в култ.

air_J
04-08-2007, 08:46
ErinEverly, отиди на мач от калибъра на Левски-Барселона, където стадиона е препълнен и става размазваща лудница и тогава ми говори. Просто чувството е неописуемо. Дори резултата не те бърка толкова, ти си там и присъстваш на нещо уникално само по себе си. Имаш ли представа какво е да видиш 42 хиляди човека да пеят любимите песни за любимият отбор? И това е за мач в България. А знаеш ли например, че на мен ако имах възможност да отида на Манчестър Юнайтед-Ливърпул щеше да ми изскочи сърцето (макар и двата отбора да не мога да ги понасям), защото там са близо 70 хиляди зрители, това е едно от най-великите дербита на Европа, просто атмосферата е невероятна. Отиди на мач на Левски от евротурнирите (там ще видиш препълнен стадион и ще разбереш усещането), отиди на мач от калибъра на Манчестър Юнайтед-Ливърпул, Барселона-Реал М, Интер-Милан, Рома-Лацио, ако щеш и Левски-ЦСКА (макар от години наред този мач да е абсолютно пародиен и почти лишен от всякакъв вид емоция) и тогава ще разбереш какво е чувстовото да се докоснеш до една магия, до магията, която може да ти предостави Цар Футбол! А чувството, когато твоят отбор отбележи гол е просто неописуемо. Не питай на Левски-Шалке като поведохме къде бяхме аз и приятелите, с които гледахме мача на стадиона. :-({|=

miloto_girl_4e
04-08-2007, 08:53
Футболът е любимият ми спорт :!: Наистина за съжаление както в България, така и в чужбина се купуват доста мачове, подкупват се съдии и т.н, но има и истински дербита :!: По принцип аз не съм фенка на футболистите(смисъл такъв, че не гледам на тях като на мъже, не ги намирам за привлекателни и т.н), но ми е страшно интересно да ги наблюдавам как играят, ходя по мачове, обстановката на стадиона е неповторима и наистина има магия :!: Обичам футбола, обожавам играта на футболистите и наистина ми е приятно да ходя по мачове и да подкрепям любимият отбор :P

air_J
04-08-2007, 09:28
На един мач с теб дето се казва бяхме на една ръка разстояние. :lol:

ErinEverly
04-08-2007, 09:32
koalka,
Нямах впредвид "Лидери", а "идоли". Моя грешка. Става въпрос, че много хора се втурват да ритат и не си гледат образованието.

air_J,
Е, радвам се че изпитваш такова чувство. Аз на два големи мача съм била и бяха на националите по волейбол. Не ме разбирай погрешно - аз не изпитвам мразя футбола (като писах името на темата бях изнервена), аз не харесвам това, че хората се вманиачават толкова жестоко в него. Няма проблеми да се вманиачаваш, но да стигаш до бой, фурляне на пари на вятъра и т.н. е вече стрнно и притесняващо.

Dr. Kazimbutt
04-08-2007, 10:32
"Цар Футбол", "магията на футбола"... :lol: Мене не може да ме трогне никакъв мач, най-малкото защото по дербитата е пълно с просташки изяви (а простотията е нещо, от което ми е омръзнало, защото го срещам почти навсякъде). Не ме радва да гледам как разни хорица се псуват и се канят да се бият, само защото са привърженици на различни отбори. Цялата тази работа е абсурдна.

Футболът не е нито изкуство, нито някакво геройство, а е просто спорт - не трябва да се издига в култ.

Онова поставяне на въпросния спорт под общ знаменател с шаха не бе никак удачно. Не мисля, че има нужда да казвам защо - то се подразбира.

04-08-2007, 10:43
ErinEverly, когато не си наясно с нещо недей да го плюеш на посоки. феновете ги харесват като футболисти, а не като хора. Харесват това, че си вършат работата добре.
Не отричай нещо като не го харесваш.

Участвала ли си някога в отбор? Някакво колективно начинание, целящо победа? :-s

ErinEverly
04-08-2007, 11:12
ErinEverly, когато не си наясно с нещо недей да го плюеш на посоки. феновете ги харесват като футболисти, а не като хора. Харесват това, че си вършат работата добре.
Не отричай нещо като не го харесваш.

Участвала ли си някога в отбор? Някакво колективно начинание, целящо победа? :-s

Знам, че ги харесват като футболисти, но знам и че тръгват да им подражават и да правят някакви вандалщини.
Ако си мислиш, че незнам кво е "ъглов удар", само защото съм момиче и се дразня на футболните маниаци, не си познал/а :roll:

04-08-2007, 11:16
ErinEverly, когато не си наясно с нещо недей да го плюеш на посоки. феновете ги харесват като футболисти, а не като хора. Харесват това, че си вършат работата добре.
Не отричай нещо като не го харесваш.

Участвала ли си някога в отбор? Някакво колективно начинание, целящо победа? :-s

Знам, че ги харесват като футболисти, но знам и че тръгват да им подражават и да правят някакви вандалщини.
Ако си мислиш, че незнам кво е "ъглов удар", само защото съм момиче и се дразня на футболните маниаци, не си познал/а :roll: [/b]

е потвърди, че не знаеш за какво говориш. Не знаеш защо хората харесват играта и защо е толкова популярна.
Не говоря за ългов удар, правила или нещо такова, говоря за духа, за отбора.
И не отговори на въпроса:
Участвала ли си някога в отбор? Някакво колективно начинание, целящо победа? :-s[b]

ErinEverly
04-08-2007, 11:18
Е не му разбирам духа!
Участвала съм - спортни щафети по плуване, волейболни мачове... Тва е май.

HopeLesss
04-08-2007, 12:02
Знам, че ги харесват като футболисти, но знам и че тръгват да им подражават и да правят някакви вандалщини.


Аз до сега не съм чула някой футболист от класата на Роналдиньо, Стивън Джерард, Дида, Бекъм, Зидан и т.н. да е правил вандалщини, та феновете да им подръжават. Това насилие по футболните терени няма нищо общо с футбола, а с манталитета на цяло едно общество.

Темата е доста обширна. Ходех година и половина с футболист и той определено не е тъп, не троши всичко по пътя си и със сигурност може да свърже правилно едно изречение. Когато даваш оценка за нещо, мисля че трябва да си се докоснал до него - да видиш и добрите и лошите страни.

Хубавото на футбола като цяло е, че ни сближава. Било то един мач на националите, поне веднъж човек може да се почувства наистина добре... да се почувства наистина горд с нацията и родината си. Още повече, че футболистите участват в много благотворителни кампании и събират страшно много средства за бедните деца. Примерно Барселона, както и Бербатов - ако не се лъжа, той е представител на УНИЦЕФ за България.

Всъщност всеки един спорт, било то футбол, баскетбол, тенис, Формула едно... е направен за да сближава хората, за да ги развеселява и да ги откъсне от напрегнатото ежедневие. Не оправдавам насилието по терена, но за това НЕ са виновни футболистите! Виновни са хората, които намират място къде да си избият комплексите и простращината!!!

Бунтар
04-08-2007, 12:23
футбола е религия...

Ми то и християнството е религия...


Имаш ли представа какво е да видиш 42 хиляди човека да пеят любимите песни за любимият отбор?

А ти имаш ли представа какво е да видиш 15 хиляди човека да пеят любимите песни на любимата група?

Нищо против футбола, ама хал-хабер си нямам как може някой да има нервите да изгледа цял мач. Игрището е твърде голямо, играта е твърде елементарна и досадна. Виж, като се е играло с по 50 човека по английските улички сигурно е било по-забавно.

LunaTriCk
04-08-2007, 12:42
Онова поставяне на въпросния спорт под общ знаменател с шаха не бе никак удачно. Не мисля. че има нужда да казвам защо - то се подразбира.
шаха не е спорт, да. :wink:

П.П. Бунтара, ще ме разбиеш с твойте сравнения. :-D Не ти е там силната страна явно. Игрището голямо, играта елементарна.... :? наистина си нямаш хал-хабер

_donna_
04-08-2007, 12:53
хората правят много по-ужасяващи неща поради много по-глупави причини.футболът да ти е проблема ..

винаги искрено съм се възхищавала на хората,които целенасочено развиват раздразнението у себе си просто за да се занимават с нещо.щом футболът ти пречи се абстрахирай от него и готово.и не ми казвай,че е невъзможно,преспокойно можеш да не включиш телевизора,да излезеш от стаята или да движиш в компания на нефенове на този спорт..и така. = )

KriTi4nO*NasTroEnaTa
04-08-2007, 14:10
svalqm 6apka na avtorkata na temata ako imah 6apka de :lol: za6toto i az mrazia futbola :evil:

no puk v kompania ne go pokazvam, i dori sum gledala niakolko ma4a \:D/ ama adski se iznrviam kogato niakoi zapo4ne da govori samo za tva

_donna_
04-08-2007, 14:14
е,кой е по-прецакан?!който гледа мач и му е готино
или който гледа мач и му е досадно,но гледа да не си признава?! ..

KriTi4nO*NasTroEnaTa
04-08-2007, 14:31
е,кой е по-прецакан?!който гледа мач и му е готино
или който гледа мач и му е досадно,но гледа да не си признава?! ..

moniakoga moje i da e zabavno ako ne ti go nabivat samo futbola v o4ite, a ina4e kogato ne iskam da gledam futbol go pokazvam iavno na vsi4ki okolo men

tva e tupo

maldini
04-08-2007, 14:33
футбола е религия...
:)

Футболът е най-гледаният спорт и е съвсем нормално да му се отделя повече време,отколкото на другите спортове,не че имам нещо против тях,но всеки втори гледа футбол...най-интересният спорт безспорно...Един футболист не е нужно да бъде умен,а да може да вкарва голове,макар че не всички футболисти са тъпи,както спомена...
И пак си е нормално да стават боища по мачове-олигофрени винаги ще има,вярно е ,че във футбола те преобладават...но какво от това? И съм напълно съгласен ,че няма по-голямо изживяване например да си на Анфийлд сред 70000 фенове и да пееш You'll never walk alone... :mrgreen:
Сега за футболните "фенки" съм съгласен,че е супер досадно няква пикла да се прави на фенка примерно на Манчестър само защото Кристиано Роналдо бил готин :lol: ...жени.

air_J
04-08-2007, 18:27
Мисля, че след сравнението на Бунтара, темата просто се изчерпа и си плаче за ключ! :lol:

Shadow_Walker
04-08-2007, 18:32
Аз пък не се кефя на футбола.Гледам разни мачове (особено на националите) но само толкова.

OtherDimension
04-08-2007, 19:12
1во - ако всеки пуска теми за това , кой спорт не харесва тука ще стане лютеница... това е форум ,а не днвник..
2ро - каква е разликата между футбола за теб и гънс енд роузез за мен .. аз пък мога да се чудя какво им харесваш на тия дългокоси алкохолици , отрепки и т.н. (давам пример , харесвам гънс..)
3то - относно играчите на еврофутбол и т.н. - също толкова глупаво е да си даваш парите , изкарани с пот на челото от майка ти и баща ти, за кафенце и количка...

общо взето темата ти е много първично написана и лишена от всякакъв смисъл
ето ти и едно клише - "всеки си има право на вкус" , на мен ми харесва футбола - на тебе некъв стил музика и други неща , колкото за теб моите интереси са "тъпи" , толкова и на мен - твоите

със здраве

punisher
04-08-2007, 19:17
И още нещо окето подкрепям!Г-жата ми по литература яко се даразни на футбола "от тоя спорт няма смисъл!!!Некакви индиянци гонат 1 кожено кълбо с въздух" е тва кат ого каже тая жена много ме кефи!!
Мда е, или пък "За какво ритат топката, като после бягат след нея" :-D
еми като възприемаш така играта естествено,че няма да е интересна...

честно казано не ми пука особено,че всички момченца се изживяват като големите футболисти, не ми пука,че футболистие са навсякъде по медиите....
Самия спорт ми харесва и ми е приятно да гледам мачове...приятно ми е да съм фен на отбор и да се радвам да успехите му.
епа обичам футбол :-D

Valar
04-08-2007, 19:33
exploitedteen защо не кандидатсваш за спортен журналист или коментатор!
Че гледам като внушител те няма ама ИЧ!!! :-D

punisher
04-08-2007, 19:45
аз не разбирам защо коментираме тази тема с хора, които не са осетили магията на футбола... все едно да хванем да си говорим за ядрен синтез тука и молекулярна биология...

Футбола е магия! Защо ли??
Защото предизвиква емоции и то огромни... защото си съпричастен на нещо, защото е зрелищен, защото когато любимият отбор вкара гол или победи във важен мач тръпката е ВЕЛИКА!!! Защото това е спорт, който комбинира индивидуалните качества на футболистите с отборните такива...
това не е лека атлетика, където всичко е само физика, във футбола колкото и да е странно за някой се изисква и доста мислене, има го и надхитрянето на треньорите и всичко... просто футбола е адски комплексен спорт, който обединява хората и само човек, който не е стъпвал на стадион може да говори против него...

Отиди на стадиона... виж атмосферата... примерно Камп Ноу... мач Барселона - Реал... чуй как ДЕВЕДЕСЕТ ХИЛЯДИ фена пеят в едно... виж хореографията по трибуните, усети тръпката, а после гледай един невероятен мач- 90 минути изпълнен с красота, финтове, голове, напрежение, тактика, надлъгване....
Усети тръпката от това твоят отбор да победи...


ПП. не знам защо винаги свързвате футбола и с хулиганството... хулиганство има, защото просто футбола е най-популярният спорт и респективно е най-посещаваният...
Хулиганите могат да се сбият и на фигурно пързаляне, защото те не отиват заради самият спорт и отбор... наскоро в Австралия на световното по тенис се сбиха хървати и сърби...

именно! =D>

Valar
04-08-2007, 19:49
В този момент темата се разтвори за да поеме своя крах!
Един от най-големите и подръжатели се оказа типичен прост футболен фен, който не усеща кога хората му правят четки!!!
Чадо неосъзнато ако не действаше по първосигналната си проста мисъл щеше да ме разбереш НО уви....
За жалост с глупавото си исказване ми развали фпечатлението от предните ти постове!
Аз имам дар слово съответно съм ходил на Училище и продължавам да го правя драги!!!
Заболя ли те празната глава до като изчетеш всичко съжалявам!!! :-D

Valar
04-08-2007, 20:06
Бия отбой! :roll:
Нека аз да съм интелектуалец лошо ли е!?
Помисли си лошо ли ще ми е !?
За футбола аз съм фен не всички са прости във всичко има изключения!
Не ходя по стадйони да викам или каквото и да е....
Смея да твърдя,че знам доста подробнно Историята на любимите ми клубове а именно- Ливърпул и ЦСКА
Но съм си домашен фен гледам с приятели и семейството!!!
Не съм някакъв маняк да раздавам на сам на там,че футбола бил религия.
Това са бабини дивитини за мен!

_donna_
04-08-2007, 20:20
Бия отбой! :roll:
Не ходя по стадйони да викам

абре,като те гледам как пишеш стадиони като
найлони си ми ясен къв интелектуалец си .. :-D

ErinEverly
04-08-2007, 20:41
Ей... Оставих ви един ден и вие едва не се избихте :lol: Вече почвам да се повтарям, но като чета последните мнения, се си мисля, че не сте ме разбрали. Нямам нищо против хората да обичат футбола. Имам против това да се върти всичко около него. Всеки с личното си мнение, но тази мания яко завладява света и мен тва не ме кефи. Защо ли? Ето защо:

-Някои хора дотолкова се вманиачават, че футбола им се превръща в най-важното нещо в живота им.
-Стават вандалщини. Бийте се колкото искате, просто да има смисъл от тоя бой!
-Хората си хвърлят парите по Шампионската лига
-Задръстват се европейските столици
-Футболните фенки (не ме разбирайте погрешно - любителките на футболисти, не на футбола) ми лазят яко по нервите. Как може хората да си слагат такива ограничения? Ако им е толкова за мускулите - плувците също са оферта.
-Не може мач Локомотив Горно-Нанадолнище (примерно) срещу Някакъв си орел (примерно) да е много по-важен от националните успехи на страната ни!

Общо взето тва е. Е, не е пълния списък, но по-нататък още.

Valar
04-08-2007, 21:23
Бия отбой! :roll:
Не ходя по стадйони да викам

абре,като те гледам как пишеш стадиони като
найлони си ми ясен къв интелектуалец си .. :-D
НЕ съм интелектуалец беее....
ЕЕ добре от тука нататака ставам такъв,че да има за какво да ме ядете!!! :-D
Правописни и пунктоационно грешки правят всички тук това е тиин форум за бога!
Виж когато такива и по трагикомични грешки правят Депутати и тем подобни е жалкото!
А в наща рОдина това се случва и то доста често!!!

ErinEverly
04-08-2007, 21:23
Хаххаха... А тва, което ми написа, е другата страна на нещата, така ли? :lol: Еми мисля, че ще си остана на моята :wink:

1. Ти говориш за един човек, аз ти говоря за милиони. Не може всичко да се върти около футбола, не може просто. Не може всичко да зависи от него, защото всеки си мисли, че е ебаси фена на еди-кой си тотбор, без дори да знае защо. Мания-мания. И аз съм вманиачена по Гънс, но още не съм направила масово събиране на всички световни техни фенове, за да бием феновете на Ролинг Стоунс примерно. Там е разликата - в това, как показваш, че си фен.

2. Да, стават, но заради проблеми в държавата ни. Феновете такива ли са вече?

3. Какво качествено забавление може да имаш в тва да загубиш примерно 100 лева, спечелени от родителите ти, псувайки телевизора? Много ни се различават мненията за това, какво е забавно.
(Секи, който си печели парите сам, да си ги харчи както иска)

4. Хаххаха... Изтрел дрънци... Ама и ти вече няма кво да кажеш :lol: Живея в Младост, уча на полиграфическия, прибирам се със 76. Кажи ми, аджеба, как ще стане това, след като автобусите идват на 2-3 часа? Мда... Футболът ми пречи!

5. А аз мисля, че казах, че говоря за тези, които излизат само с футболисти. Кой не чете мненията внимателно :lol: А, ако си мислиш, че съм ти чела мнението... Можеш да го резюмираш, за да видя за кво става въпрос.

6. Критиката ми е към журналистите, които трябваше да покажат малко повече уважение към националните ни състезатели и по-малко на шампионската лига. Разбирам, хората харесват футбол най-много, рейтинга е важен, но това си беше неуважение!

П.П. И по-кратичко, ако може

:wink:

ErinEverly
04-08-2007, 21:46
Доста голяма част от българските футб. маниаци=хулигани.

Оф... Знам определенията на двете думи :lol: Не съм тълковен речник, но се пак ги знам.

Ем, да, няма, ама тогава ми идва на 30 мин. Между 2 часа и 30 мин има огромна разлика.

Оф... Не ми се фащай за думите. Мързи ме да обеснявам, като го направи някой.

Хаххаха... Гладиатори? Пф... Ако под гладиатоори разбираш, хора дето са се научили как да си мърдат краката... Дамз... Тогава верно са гладиатори.
Добре де, радост, ама що да вреди на другите?
Еми, може би, и малцината, които сме "съвременни патриоти", имаме право да видим, нещо, направено блестящо от наши сънародници.

П.П. Ти на тва кратко ли му викаш? :wink:

mrsy
04-08-2007, 21:55
Честно да ви каж, много яко ми писна от всичко това. Писна ми от всички момченца, които искат да станат ФУТБОЛИСЧЕТА, писна ми от момичетата, които виждат в живота си само ФУТБОЛИСТИТЕ, писна ми от световно-известните ФУТБОЛИСТИ, които само по списанията ги дават голи от кръста нагоре, но 1 изречение не могат да свържат, писна ми от вандалщината на стадионите, където ДАЖЕ умират хора, писна ми от тъпата шампионска лига, писна ми от това, че по спортните новини дават 2-минутен репортаж за Албена и Максим и после пускат глупавите европейски и световни ФУТБОЛНИ мачове, ПИСНА МИ ВСИЧКО ДА СЕ ВЪРТИ ОКОЛО ФУТБОЛА! Не ми пуска, дали сега ще почнете да ме псувате и да ми обяснявате колко съм тъпа. Не мога да намеря причина за това световно вманиачаване по един спорт, в който всичко се върти най-вече около късмета. Не може това да е най-важното в живота, не може! А левски и цска? Абе хора, вие дори не можете да изтъкнете една основателна причина, защо харесвате дадения отбор! Може да разбирате от ФУТБОЛ, но със сигурност не знаете как трябва да го показвате! Дайте да отидем да пребием оня, щото е от цска. Или пък тъпия хазарт в шампионската лига! Как можете да харчите парите, спечелени с пот на челото от родителите ви, без дори да ви мигне окото? И да ги хвърляте на късмета! Е, не, не мога да се съглася, че всичко това е правилно! Не мога!

П.П. Специално пуснах темата тук. Моля да не я местите!

Доста истина има в думите ти ;) Аз нямам нищо против футбола, но си прав/а :) Браво =D>

ErinEverly
04-08-2007, 21:56
Абе... Тъпанари са хулиганите.
Не съм казала, че мога да си ги мърдам по-добре от тях, а и не искам. Доволна съм от крачните си способности и в момента :lol: :lol: :lol:
А сравнението ти не беше точно - въображението е важна част от твореца.
Не можеш да го сравняваш с крачните способности :lol:

П.П. Айде, можеш и по-кратко! Вярвам в теб :lol: :lol:

`Death`Whore`
04-08-2007, 22:01
Футболистите са като манекенките за мен - същества, които от ранна възраст си заебават образованието и за тях е важна само работа, в която не влагат интелект. И каквото и да кажете, аз досега само глупости съм чула от устите на футболисти.

ErinEverly
04-08-2007, 22:01
Ау... Творци неземни :lol: Красота необяснима :lol: Мани ти, аз предпочитам да гледам мач, отколкото някоя картина на Моне примерно - по красиво е разиграването на топката :lol: :lol:
А моята е, че щом причинява беди и дразни други хора, трябва да се предприемат някакви действия. А аз не съм казала, че не е интересно!

rosskata
04-08-2007, 22:04
1. Ти говориш за един човек, аз ти говоря за милиони. Не може всичко да се върти около футбола, не може просто. Не може всичко да зависи от него, защото всеки си мисли, че е ебаси фена на еди-кой си тотбор, без дори да знае защо. Мания-мания. И аз съм вманиачена по Гънс, но още не съм направила масово събиране на всички световни техни фенове, за да бием феновете на Ролинг Стоунс примерно. Там е разликата - в това, как показваш, че си фен.

Това показва не че си фен, а какъв си кретен... А пък хората имат нужда от мании...
ПОбоища стават навсякъде, не само по стадионите. Има хора, които просто имат нужда да пребият някой (не че го разбирам,де :shock: ). ПО-добре да се бият един друг по стадионите, отколкото да хванат някакви миролюбиви хора по улиците, или пък жените и децата си...
Същите тези хорица, ако нямаше футбол, щяха да се вманиячат по някой друг спорт, и пак да си намират поводи да се сбият...



3. Какво качествено забавление може да имаш в тва да загубиш примерно 100 лева, спечелени от родителите ти, псувайки телевизора? Много ни се различават мненията за това, какво е забавно.
(Секи, който си печели парите сам, да си ги харчи както иска)


Въпрос на вкус- казала котката и си облизала под опашката... Това, което доставя удоволствие на някой, си е лично негова работа. На мен не ми е забавно да гледам голф примерно, но има хора, които си умират за този спорт..



5. А аз мисля, че казах, че говоря за тези, които излизат само с футболисти.

Аз познавам футболисти с умствен багаж. Не може да определяш хората така по професиите им...


6. Критиката ми е към журналистите, които трябваше да покажат малко повече уважение към националните ни състезатели и по-малко на шампионската лига. Разбирам, хората харесват футбол най-много, рейтинга е важен, но това си беше неуважение!

Тук съм напълно съгласна... Трябва да се уважават повече постиженията на българските спортисти... Но това няма смисъл да става в ущърб на футбола, нали?
И аз се дразня когато пренебрегват волейбола или фигурното пързаляне(другите ми два любими спорта). Но пък бих се издразнила и ако не дадат нищо за шампионската лига... :roll:

Колкото до самия футбол... Не знам дали помниш какво се случваше през 1994 година... Сигурно не... Представи си един всенароден празник... Целия ми квартал не спа цяла нощ след мача с Германия, непознати се поздравяваха и прегръщаха по улиците, чичкото от кварталния магазин раздаваше безплатно кола и вафли на всички хлапета... Бях на 8, но това никога няма да го забравя... Нито веднъж повече не видях толкова много хора, свързани от една обща радост, една обща тръпка... И съм на мнение, че футболът е създаден да обединява, а не да разделя хората...
Вече как го интерпретират някакви хора, е друг въпрос... Човекът е способен да опорочи и най- хубавите неща...

ПОздрав за всички фенове на футбола с едно половинминутно филмче... Другите също не е зле да го видят. Показва истинската магия на футбола, нищо че е просто реклама...... :-D

http://youtube.com/watch?v=2mZTHOce_KE

`Death`Whore`
04-08-2007, 22:06
На стадиона е забавно, спор няма :)

ErinEverly
04-08-2007, 22:09
Осакатяват хора! И едно такова е достатъчно, за да се предприемат мерки. Ама не!
Оф... Дамз... Както винаги - инат съм, не разбирам, само дето не съм мъжемразка тоя път :lol: Аз искам световен мир :lol: Искамм хората да са по-широко скроени.
Изкарвай я колкото искаш, но не върху други хора. И пази...
Оф... Писна ми от теб, значи. Не разбра ли, че ме мързи да пиша. Ако искаш нормален спор, ме търси утре :lol:

`Death`Whore`
04-08-2007, 22:12
Прав си, обаче аз не претендирам групарите да са интелигентни...

А и аз не отричам, че работата им е да гонят топката - те и манекенките позират добре.

Но каква е файдата да можеш да правиш нещо наистина гениално, ако не можеш да завържеш разговор?

rosskata
04-08-2007, 22:16
Искамм хората да са по-широко скроени.

Широко скроен е този човек, който приема различията на другите... Различни вкусове, начини на поведение... Харесване на различни спортове...

`Death`Whore`
04-08-2007, 22:21
Прав си, не съм тренирала нищо. Иначе говорех принципно, защото спомена гениалните математици. Не че си умирам да общувам с футболисти, но ако това стане, мнението ми винаги може да се промени - изказах досегашните си впечатления.

rosskata
04-08-2007, 22:22
Но каква е файдата да можеш да правиш нещо наистина гениално, ако не можеш да завържеш разговор?

То и Ван Гог е бил перко, и Анщайн е бил социопат, и Яворов не е бил много в час... БОтев е бил леееко самоубиец- грандоман...Доста творци са си падали или си падат почашката и поразни наркотични вещества... Но това са гениални личности. Хора постигнали много в своите области на действие. Хора, които ще бъдат запомнени...
Не такива, с които имам нужда да водя разговор.

`Death`Whore`
04-08-2007, 22:24
Обаче има разлика между футболист и поет.

И Хихо, Волен също е в политиката...

`Death`Whore`
04-08-2007, 22:29
Не, разбира се. И мен са ме радвали, когато ходех по мачове...

rosskata
04-08-2007, 22:30
Обаче има разлика между футболист и поет.

Както и между гениален математик и поет, и скулптор и астроном, художник и олимпийски шампион...
Приличат си обаче по това, че са хора, отдали живота си на някаква цел, постигнали я(или не) с цената на лишения, в нещо са пъти по-добри от останалите хора, и в общия случай са леко чалнати. Или асоциални. Или не особено интелигентни извън областта, в която е таланта им...

Но това стствно, не е правило...

OtherDimension
04-08-2007, 22:31
тази тема е абсолютно типична за г-ца Евърли..
Тя я започва нахъсано, агресивно, убедена в своята теза..
Но само след 2-3 страници започва да се оправдава и да твърди,че не е имала това или онова предвид и най-накрая общо взето отрича пооочти всичко, което е написала в началото
Не знам защо го прави - дали тя самата не се усеща или вече, като надуши накъде отиват нещата гледа да се измъкне, за да не изглежда смешно..?

Драга Ерин, моля те за пореден път да мислиш 10 пъти преди да пуснеш своя тема O:)

air_J
04-08-2007, 22:32
Абе, вие спортни новини гледате ли? Спортни сайтове четете ли? Винаги, когато е имало успехи на българи (или български отбори) по волейбол, баскетбол, фигурно пързаляне и т.н. са били топ-новини поне във сайтовете topsport.bg, sport1.bg, gol.bg, sportal.bg, sportni.bg. Отделно, винаги започват с това спортните емисии по Нова телевизия и бТВ (Канал 1 от години не гледам, но предполагам и там е така), така че за каква липса на внимание говорите? Отгоре на това се поместват и интервюта и мнения на "замесените", при това отново на лесно забележими места. Не говорете наизуст, моля ви се. А успеха на Албена и Максим беше сложен на топ-новина повече от 24 часа в news.bg. А ако паралелно с успеха на примерно Албена и Максим, националният ни отбор е станал световен шампион (примера е силно преувеличен, но се надявам да схванете смисъла), то според вас кое е нормално да се каже първо? Това, което го вълнува кажи-речи цял народ (националният отбор), или това, което вълнува освен Албена, Максим и роднините им, горе-долу 6-7 човека (е, не са буквално 6-7 човека, но са стотици пъти по-малко интересуващите се повече от фигурно пързаляне, отколкото от футбол). Айде, със здраве! :-({|=

Valar
04-08-2007, 22:34
За да станеш едно трябва да се лишиш от друго!
Просто така е остроен света няма гениален футболист,който да пише гениални стихове!
Все едно колтурист да знае Марсилезата на изуст(фигуративно)!
НЕ не и не никои не може да ме убеди в противното.

`Death`Whore`
04-08-2007, 22:35
Замисляли ли сте се, че българите са най-добри в самостоятелните спортове? В колективните нещо ни се губи...


И не става въпрос за знания. Никой не е казал, че интелигентният човек знае всичко.

Valar
04-08-2007, 22:40
Значи не знаеш какво представлява!
И най-вече колко е дълга!
Как така ми значи има интелигиентни и велики люде дето не могат да четат и пишат тъи ли!? :shock:
Не си знаят и името! :-D

`Death`Whore`
04-08-2007, 22:44
Ама и правописът е за простолюдието ;)

Valar
04-08-2007, 22:44
Евала...

пунктуацията е за простолюдието!!!
Разбира сЪ! :-D

ErinEverly
04-08-2007, 23:27
тази тема е абсолютно типична за г-ца Евърли..
Тя я започва нахъсано, агресивно, убедена в своята теза..
Но само след 2-3 страници започва да се оправдава и да твърди,че не е имала това или онова предвид и най-накрая общо взето отрича пооочти всичко, което е написала в началото
Не знам защо го прави - дали тя самата не се усеща или вече, като надуши накъде отиват нещата гледа да се измъкне, за да не изглежда смешно..?

Драга Ерин, моля те за пореден път да мислиш 10 пъти преди да пуснеш своя тема O:)

Не отричам нито една дума. Още мисля, че манията по футбола е пресилена, още мисля, че трябва хората да издигат в култ такива, направили малко повече, още трърдя, че момичетата трябва да търсят в едно момче не дали е футболист, още мисля, че за вандаллщината няма оправдание, още мисля, че момченцата нямат право да хвърлят парите на родителите си по глупости, като Шампионската лига! Не се отхвърлям от нито едно свое твърдение. Спорът, който водехме с експлойтедтиин, беше по-скоро за занимавката. Ако си мислиш, че не мога да седна и да напиша един роман по всяко едно от мненията в тази тема, много си се излъгал. Просто за един момент ми писна да се занимавам с глупости, като футбола. Темата беше, за да изразя мнението си и за да видя какво толкова страхотно и невероятно има. Не обидих нито един човек за 20те мнения, които написах в тая тема. Но, въпреки това, бях обиждана. Нормално, като нямаш кво да кажеш - псувай.
А ти... Защо си мислиш, че мнението ти ме засяга? Ти отдавна си се показал начина на мислене. Моите леки грешки на езика, които заблудиха някои хора, въобще не са твоя работа. И ще те помоля, ако обичаш, да говориш по темата, не за моя милост. Щото, все пак, тва е тема за футбола, не за мен. Ако особено много държиш да ме обсъдиш с някого - заповядай, направи тема за мен. Аз ти давам съгласието си, така че мачока да не я заключи.
И аз ще те помоля за едно нещо - ако в една тема, в която съм писала аз, не можеш да напишеш мнение по нея, а искаш да започнеш да обсъждаш мен - по-добре не пиши в темата. Отделям цяло едно мнение във флууд, за да можеш най-накрая да разбереш, че това, което ти мислиш за мен, си е лично твое мнение и няма нужда да ми го повтаряш във всяка тема, където съм писала. Писна ми да обяснявам едно и също на хора, които просто не слушат. Затова, моля те, ако имаш някакви претенции към моя характер и моя начин на мислене, не чети моите мнения. Всеки има дразнители във форума, ти няма да си първия с такъв.
А какво е типично за мен и кво не е, ще говориш, когато, най-малкото, ми знаеш фамилното име и си говорил НАЖИВО с мен.
Надявам се най-накрая съм се изразила достатъчно точно и обширно, за да ме разбереш.

<black soul>
04-09-2007, 09:36
към авторката: говориш сякаш всички харчат пари за хазарт около футбола и ходят на стадиона да се бият с феновете на другия отбор!!! тва е много много тъпо! футбола е най-коментирания и харесван спорт, да верно е! но тва не означава че трябва да правиш тема за да "псуваш" спорта, защото всеки си харесва различни спортове и ако всеки почне да псува другите видове спорт щеше да стане кочина във форума и много повече боеве на стадионите! (съжалявам че повторих толкова пъти спорт!) ... това че стават дори убийства на стадиона не е заради самият спорт а заради популярността му... ако тенисът на маса беше по-популярен и там, в залите, щяха да стават пребивания! да, футболистите са много прости, но за какво им е ъкъл... за да гонят топката ли!? да, много деца искат да стават футболисти, но защо не...този спорт е добре платен, футболистите стават световно известни, че тази работа си е мечта! да, доста момичета хлътват по футболистите, но защо не...те са с хубава фигура, известни, богати, живеят в охолство - мечта за много момичета (не и за мен, тва да отбележа :wink: ) айде стига глупости, щото има много да се спори по тоя въпрос, все пак това е спорт! :?

<black soul>
04-09-2007, 09:39
За да станеш едно трябва да се лишиш от друго!
Просто така е остроен света няма гениален футболист,който да пише гениални стихове!
Все едно колтурист да знае Марсилезата на изуст(фигуративно)!
НЕ не и не никои не може да ме убеди в противното.
на същото мнение съм! :wink: :smt008

OtherDimension
04-09-2007, 10:53
1во - ако всеки пуска теми за това , кой спорт не харесва тука ще стане лютеница... това е форум ,а не днвник..
2ро - каква е разликата между футбола за теб и гънс енд роузез за мен .. аз пък мога да се чудя какво им харесваш на тия дългокоси алкохолици , отрепки и т.н. (давам пример , харесвам гънс..)
3то - относно играчите на еврофутбол и т.н. - също толкова глупаво е да си даваш парите , изкарани с пот на челото от майка ти и баща ти, за кафенце и количка...

общо взето темата ти е много първично написана и лишена от всякакъв смисъл
ето ти и едно клише - "всеки си има право на вкус" , на мен ми харесва футбола - на тебе некъв стил музика и други неща , колкото за теб моите интереси са "тъпи" , толкова и на мен - твоите

със здраве

писал съм по темата :-$
това ,че ти си сляпа за магията на футбола , не значи,че я няма
да отричаш нещо, което е обожавано от милиони , дори милиарди хора по света е смешно
с теб не може да се спори - ти си едно магаре на мост, което се инати до последно

и какво по дяволите има общо с играта това,че някакви момичета харесвали футболистчета ?!
залагането на мачовете,както вече съм казал е също толкова "тъпо" , колкото и да си купиш цигарки , коланче или количка
Мнението ми за теб си е лично мое, но това не пречи да го споделям , както ти си споделящ тъпите излияния за това ,което харесваш или не ..
Но ще ти кажа една тайна - НА НИКОЙ НЕ МУ ПУКА ! :-$
не ти ли омръзна да ни занимаваш с измислените си брътвежи..
това твойто вече е нагло и е доста жалък опит за привличане на внимание

_donna_
04-10-2007, 20:05
ErinEverly,предполагам,че писането на блудкави романи относно немагията на футбола,ти помага да преодолееш омразата си .. = )

и за да не ми кажеш,че съм пристрастна-аз също не харесвам футбол.

punisher
04-10-2007, 20:12
МАГИЯТА НА ФУТБОЛА!!!

ебаси и мача ейййййййййййй.. не мога да отида за оше бира, за да не изпусна нещо ](*,)

седмия гол чакаме ,а :-D

_donna_
04-10-2007, 20:13
не мога да отида за оше бира
туй вече е мнооого лошо ..
хаха,вече си представям каква магия е,
щом може да ви накара да спрете да пиете бира. :Р
страшна работа ..

punisher
04-10-2007, 20:14
аз съм за Рома :smt010
оо..прости ми
няма да бъркам в раната..
=;

еми сега...тва е магията на футбола :smt016

rosskata
04-10-2007, 21:24
[quote="exploitedteen"]аз съм за Рома :smt010[/quo

И аз... Лека им пръст... :shock: :smt010

ErinEverly
04-13-2007, 10:32
към авторката: говориш сякаш всички харчат пари за хазарт около футбола и ходят на стадиона да се бият с феновете на другия отбор!!! тва е много много тъпо! футбола е най-коментирания и харесван спорт, да верно е! но тва не означава че трябва да правиш тема за да "псуваш" спорта, защото всеки си харесва различни спортове и ако всеки почне да псува другите видове спорт щеше да стане кочина във форума и много повече боеве на стадионите! (съжалявам че повторих толкова пъти спорт!) ... това че стават дори убийства на стадиона не е заради самият спорт а заради популярността му... ако тенисът на маса беше по-популярен и там, в залите, щяха да стават пребивания! да, футболистите са много прости, но за какво им е ъкъл... за да гонят топката ли!? да, много деца искат да стават футболисти, но защо не...този спорт е добре платен, футболистите стават световно известни, че тази работа си е мечта! да, доста момичета хлътват по футболистите, но защо не...те са с хубава фигура, известни, богати, живеят в охолство - мечта за много момичета (не и за мен, тва да отбележа :wink: ) айде стига глупости, щото има много да се спори по тоя въпрос, все пак това е спорт! :?

Аз не съм изпсувала веднъж... Верно е, тва е просто спорт, но не искам да е толкова популярен, това притиска останалите спортове... Пример - глей колко стадиона има в София, а само една ледена пързалка.



1во - ако всеки пуска теми за това , кой спорт не харесва тука ще стане лютеница... това е форум ,а не днвник..
2ро - каква е разликата между футбола за теб и гънс енд роузез за мен .. аз пък мога да се чудя какво им харесваш на тия дългокоси алкохолици , отрепки и т.н. (давам пример , харесвам гънс..)
3то - относно играчите на еврофутбол и т.н. - също толкова глупаво е да си даваш парите , изкарани с пот на челото от майка ти и баща ти, за кафенце и количка...

общо взето темата ти е много първично написана и лишена от всякакъв смисъл
ето ти и едно клише - "всеки си има право на вкус" , на мен ми харесва футбола - на тебе некъв стил музика и други неща , колкото за теб моите интереси са "тъпи" , толкова и на мен - твоите

със здраве

писал съм по темата :-$
това ,че ти си сляпа за магията на футбола , не значи,че я няма
да отричаш нещо, което е обожавано от милиони , дори милиарди хора по света е смешно
с теб не може да се спори - ти си едно магаре на мост, което се инати до последно

и какво по дяволите има общо с играта това,че някакви момичета харесвали футболистчета ?!
залагането на мачовете,както вече съм казал е също толкова "тъпо" , колкото и да си купиш цигарки , коланче или количка
Мнението ми за теб си е лично мое, но това не пречи да го споделям , както ти си споделящ тъпите излияния за това ,което харесваш или не ..
Но ще ти кажа една тайна - НА НИКОЙ НЕ МУ ПУКА ! :-$
не ти ли омръзна да ни занимаваш с измислените си брътвежи..
това твойто вече е нагло и е доста жалък опит за привличане на внимание

Явно не съм се изказала достатъчно точно и обширно, за да ме разбереш. Сега не ми се занимава, затова ще карам лаконично.
Инат? Ми може и инат да съм. Откъде да знам. Ама тези твои думи контрастират на казаното от теб преди това, че не си държа на мнението. Би ли казал, най-накрая на кое от двете повече държиш?
Мислих, че ясно казах, че протестирам против това, всичко да се свързва с футбола!
Тъпи изявления... Ми и тъпи да са, теб кво те грее :lol: Явно имаш някакво прикрито желание да изпъкваш, като говориш гадости за другите, но от това мен не ме боли много :wink:
Еми... Ако си мислиш, че детската ми мечта е да привличам внимание в някакъв форум, ще трябва да ти кажа, че си се объркал :wink: Но кво значение има, след като ти така или иначе не разбираш простичките ми изречения


ErinEverly,предполагам,че писането на блудкави романи относно немагията на футбола,ти помага да преодолееш омразата си .. = )

и за да не ми кажеш,че съм пристрастна-аз също не харесвам футбол.

Омраза аз изпитвам, но тя нито е към футбола или нещо свързано с него нито показвам, докато споря по някаква тема :roll: Затова смятам, че няма място за такова твърдение

П.П. Аз съм приела вашето мнение отдавна, време е и вие да приемете моето.

_donna_
04-13-2007, 10:58
абе ти луда ли си?!

нали темата ти се казва така "за футбола и омразата ми към него"
и досега обясняваш как го мразиш,ненавиждаш и плюеш по всичко свързано с футбола.да не говорим,че ти в спор показваш абсолютно всичко квото ти е на душата,аз имам чувството,че ако продължиш с тоя "спор",както ти го наричаш,скоро ше разбера с ква тоалетна хартия си бършеш дупето.казала си веднъж нещо,някой като се намери да ти каже колко си зле и кви простотии говориш и започваш да се обясняваш как всъщност не си го казала.поне си препрочети постовете па тогава лъжи.ееейй,говедо..

@OtherDimension,стискам ти ръката.

ПП:

Аз съм приела вашето мнение отдавна, време е и вие да приемете моето.

а тва просто няма кво да го коментирам.
нито ми е зор да приемаш мнението ми,
нито виждам нещо като МНЕНИЕ в това което ти пишеш ..

ErinEverly
04-13-2007, 11:03
абе ти луда ли си?!

нали темата ти се казва така "за футбола и омразата му към него"
и досега обясняваш как го мразиш,ненавиждаш и плюеш по всичко свързано с футбола.да не говорим,че ти в спор показваш абсолютно всичко квото ти е на душата,аз имам чувството,че ако продължиш с тоя "спор",както ти го наричаш,скоро ше разбера с ква тоалетна хартия си бършеш дупето.казала си веднъж нещо,някой като се намери да ти каже колко си зле и кви простотии говориш и започваш да се обясняваш как всъщност не си го казала.поне си препрочети постовете па тогава лъжи.ееейй,говедо..

Дамз, така се казва темата. Впоследствие доуточних, че момента, в който я писах, беше леко странен за мен и затова съм се изразаила неправилно. Първото заглавие, което измислих за темата, беше "защо всичко се върти около футбола". Впоследствие си промених решението и го смених. Е... Искреността вече не е ли качество :lol:
Ох... Наистина в момента ме мързи да обяснявам едно и също. Утре ще го направя за теб най-обширно, ако искаш на лична, ако искаш в темата. :wink:

_donna_
04-13-2007, 11:13
само недей да ми отделяш допълнително внимание,
не съм заслужила с нищо такова наказание ..

искреността да!макар че в повечето случаи е качество на
прецаканите.то тва твойто не е искреност,а дразнещо навиране
в очите на другите глупаватите ти възгледи за света..

странни моменти,па тва и онова,па конски акита..
никой няма нужда от това,но щом ти е ТОЛКОВА забавно.

_donna_
04-13-2007, 11:20
ти за мойте мнения не се обаждай да не ти се случи случката. :-({|=

погледнато философски ничии мнения не са нужни,
не виждаш ли че се опитвам да се заяждам!

и ква е била великата дискусия?
ако не обичам футбол да си пусна ли мача или да си чета книжка?!

malka_sladuranka
04-13-2007, 11:21
Хъъ..ами и на мен лично ми се вижда излишно това цялото шумене около футбола, както и издигането в култ на фитболисти-"секс символи".Хехе..
Не го отричам, разбира се. Явно си има аудитория...доста голяма при това...
Не съм фенка на футбола или още повече пък на някой отбор, ама ми е забавно от време на време да изгледам някой мач между 2 известни отбора, заедно с момчетата от квартала примерно.
Нооо както казах вижда ми се...глупаво да има толкова вдигане на шум, задари някаква си игра..пък още по глупаво ми изглежда да има спорове, кавги, разправий дори и бой между феновете на опонентите.

_donna_
04-13-2007, 11:36
хахаха..

аз така си говоря,никой не може да се измъкне от моята всеобхватна справедливост ..случка няма да ти се случи,шеговита закана беше това ама щом държиш да обсъждаш безсмислеността на постовете ми..

(:

то си има смисъл/в повечето/,тва че не го разбираш си е твой проблем.

i'm so excited!
04-13-2007, 11:46
това че не разбираш нещо, не го прави тъпо :-D
ако за тебе футбола е само голи мъжленца по тъпи списания, то за други не е , щото виждат много други неща в самата игра.
но е разбираемо, че не се кефиш при положение че по цял ден кесиш в малоумен тийнейджърски форум и хейтваш всичко :D

_donna_
04-13-2007, 11:47
хахаха,знаеш ли кво,забелязала съм,че само хора,които нямат самочувствие непрекъснато го намесват сред отношенията си с останалите.аз за такива неща като самочувствие не си мисля..

ти кво си мислиш,че означава да имаш самочувствие?
да седиш и да си повтаряш "имам самочувствие,имам самочувствие"
или да седнеш да се праиш на мноо як по форумите и да си пич.
не бре момко,просто се чувствам добре със себе си,искам да кажа
някакви неща-казвам ги и толкоз.ако толкова те дразнят постовете ми
преспокойно можеш да не ги четеш.цепиш?!

а колкото до това дали съм злобна .. хахаха.
аз може да съм всичко,но не съм и злобарка.не мога да си обясня
защо трябва да пиша в стил "днеска ше си гледам сериала .."
тва че се изразявам особено не означава,че смисъл няма или че съм злобарка.доста ми е през шнуро за всеки един тука..ква злоба,кви пет ле'а ..пхаха..

ErinEverly
04-13-2007, 11:51
само недей да ми отделяш допълнително внимание,
не съм заслужила с нищо такова наказание ..

искреността да!макар че в повечето случаи е качество на
прецаканите.то тва твойто не е искреност,а дразнещо навиране
в очите на другите глупаватите ти възгледи за света..

странни моменти,па тва и онова,па конски акита..
никой няма нужда от това,но щом ти е ТОЛКОВА забавно.

Щом не искаш, няма :lol: Бтв, днес съм в прекрасно настроение и опитите ти да ме обидиш няма да имат успех :wink:

exploitedteen,
В единствено число, ако може :lol: Аз съм толкова добронамерено дете. Нито съм се пенила, нито съм се дразнила, нито съм се вживявала, нито дори съм си налагала мнението.

_donna_
04-13-2007, 12:03
пффхахаха

що се обяснявам..
сигурно щото всъщност лъжа,че ми е през шнуро и
съм умряла за тва всички тук да ме харесват! (:

обяснявам,щот не ме кефи да ме наричат злобарка.
те за тва. :-D

Ерин,дете осъзнай са ве..

ErinEverly
04-13-2007, 12:19
Ерин,дете осъзнай са ве..

Хаххахах... Още един човек, който не ми знае първото име, а говори за тва каква съм :lol: Много ми станахте вече :lol:

OtherDimension
04-13-2007, 12:23
абе ти луда ли си?!

нали темата ти се казва така "за футбола и омразата му към него"
и досега обясняваш как го мразиш,ненавиждаш и плюеш по всичко свързано с футбола.да не говорим,че ти в спор показваш абсолютно всичко квото ти е на душата,аз имам чувството,че ако продължиш с тоя "спор",както ти го наричаш,скоро ше разбера с ква тоалетна хартия си бършеш дупето.казала си веднъж нещо,някой като се намери да ти каже колко си зле и кви простотии говориш и започваш да се обясняваш как всъщност не си го казала.поне си препрочети постовете па тогава лъжи.ееейй,говедо..

Дамз, така се казва темата. Впоследствие доуточних, че момента, в който я писах, беше леко странен за мен и затова съм се изразаила неправилно. Първото заглавие, което измислих за темата, беше "защо всичко се върти около футбола". Впоследствие си промених решението и го смених.

:smt017 .. без коментар

i'm so excited!
04-13-2007, 12:24
дона, обръсни си катинарчето и после храни.

ErinEverly
04-13-2007, 12:31
Айде стига вече. 1. няма нужда да ме изяждате и 2. темата не беше кефи ли ви донна или не.Явно е, че повече на тема футбол няма да си говорим, айде да не си говорим тогава и на тема донна и мен :wink: Може да сме квито и да е, ама проблемът е, че темата е друга. А и не разбирам що толкова много се палите всички. Аз нали все пак съм "глупачка, която не държи на мнението си, но затова пък е инат", кво ми се връзвате тогава. И на най-големия идиот би му станало смешно, когато някой толкова му се хваща на глупостите :lol: Ясно е - аз съм тъпа, донна е тъпа. Ок, доволни ли сте :lol: Незнам кво искате - на самата тема няма да се съглася, че вие сте прави, а за мнението ви за мен не ме грее. Любов да има =D>

ErinEverly
04-13-2007, 12:40
"мъжки полов орган" за любовта... искаме форумен сеир..

А... На моя гръб :lol: Надявай се!
"мъжки полов орган" за форумните хулигани :lol: :lol: :lol:

malka_sladuranka
04-13-2007, 12:42
Бахххтии...тука как ги раздавате тея "мъжки полови органи".. 8-[

ErinEverly
04-13-2007, 12:42
къде го?? :twisted:

Ае да не казвам къде е, да не се изплашиш :lol:


Бахххтии...тука как ги раздавате тея "мъжки полови органи".. 8-[

Ми любов... Кво искаш :lol:

04-13-2007, 16:21
И още нещо окето подкрепям!Г-жата ми по литература яко се даразни на футбола "от тоя спорт няма смисъл!!!Некакви индиянци гонат 1 кожено кълбо с въздух" е тва кат ого каже тая жена много ме кефи!!

Госпожата ти по литература е доста простовата и плиткоумна. Идеята на футбота и на отборните игри е победата постигната с общи усилия, постигането на нещо с взаимна помощ и разбиране.
Да, бе мислиш ли че тъпите футболисти играят заради тази идея? Те играят за пари. И да ги харесват мацките.

_donna_
04-13-2007, 18:43
пак всички се карат.. :smt005

teenkopele
04-13-2007, 19:24
Ако футбола беше изцяло въпрос на късмет, както твърдят една не малка част от поствалите тук, щеше да се играе със зарчета. :lol: