PDA

View Full Version : празниците...



кметицата:)
04-07-2007, 20:00
Как се чувствате по празниците?
За мен лично това е най-мъчителното време в годината. Тогава се изпокарвам с всички и за пореден път разбирам колко съм самотна и че нямам приятели... Винаги оставам сама!
А вие? Как си прекарвате?

JunioR_
04-07-2007, 20:04
Тогава се изпокарвам с всички и за пореден път разбирам колко съм самотна и че нямам приятели...
Явно е заразно,защото аз съм сищият :(

04-07-2007, 20:12
i az s1m v kiupa ... maraba .. dobre do6li v kluba na "samotnite po praznicite"

dete_na_prostora
04-07-2007, 20:33
Мен пък ме кеффкат празниците и тогава се чувам със вси4ките си приятели и си прекарваме супер гот \:D/ \:D/

miss_india
04-07-2007, 20:36
ооо аз тук ще наруша мотото ;) на мен ми е много хубаво по празниците, защото тогава съм със семейството си, въртя се вкъщуи, заедно се приготвяме за празника, и винаги изживяването е страхотно. Събираме се роднини (доста сме) и става много весело. Но аз лично приемам празниците дълбоко със сърцето си, например Великден... вярвам в Исус Христос и за мен това в най-светлия и хубав празник, който осмисля вярата ми и вярата ни като народ.

malkoto^f
04-08-2007, 19:09
vinagi sam se radvala na praznicite i sam gi ochakvala s netarpenie,no tazi godina neznam kakvo stana .. nikakvo praznichno nastronie vse edno e obiknoven den .. moje bi zashtoto sam porastnala malko ili zashtoto semeistvoto mi go nqma .. neznam,no pak mi se iska da e kakto predi da nemoga da zaspa ot valnenie za sledvashtiq den :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-08-2007, 19:10
mi.. po princip mi e dobre shtoto sum s qki hora na qki mesta :lol: :lol: ama taq vakanciq neshto.. mn`qko kuca vsi4ko.. i daje i nz zashto mi e tolkova sku4no :-#

sweet_girl_
04-12-2007, 19:26
И аз съм така.След като си науча по всичко и се наспя идва тежката част.Тогава оставам сама в стаята си.Искам да изляза навън,искам да вдъшам малко свеж въздух,искаам да усетя слънчевите лъчи...Но няма с кой...Самотата е едно от нещата които могат да съсипят човек. :(