PDA

View Full Version : Kak da go zabravq????



Adema_Rulez
04-07-2007, 20:04
Nqkoi moje li da mi kaje kak da zabravq edno mom4e,koeto az mn obi4am,no se razdelihme predi 1 mesec i az o6te ne moga da go zabravq #-o Pomognete mi,kajete kak! Dano da go zabravq skoro za6toto pla4a dosta 4esto za nego. :cry: Mn tejko prejivqvam razdelite!

jony
04-07-2007, 20:09
Напий се..

Victorya
04-07-2007, 20:16
Напий се..
Много добра идея :) Аз таак давя мъките и поливам радостите :) :wink:

koalka
04-07-2007, 20:18
Трябва в такива моменти да имаш силна воля и да поискаш наистина да забравиш това момче, защото без желание нищо не става.Не става само на думи и то хоп като с магическа пръчка да стане.

PoisoNGirL
04-07-2007, 20:21
I da se napiesh nikva polza ako pitash mene.Vqrno e,che se zabravq vremenno.Shte ti kaja neshto nqma momche,koeto da ne moje da se zabravi.Iziskva se golqma volq i dori inat.Mahni ot ochite si vsichko,koeto ti napomnq na nego.Ne hodi tam,kudeto ste bili zaedno ili pone za izvestno vreme.I edin tup suvet ama sigurno e nai-dobriq...hvani si drug.Ako naistina nqmash veche shans s nego..prosto ostavi vremeto da deistva.Kaji si,che mojesh da go zabravish i kogato si povqrvash veche shte e fakt!Uspeh!

Sm1l3
04-07-2007, 20:28
I da se napiesh nikva polza ako pitash mene.Vqrno e,che se zabravq vremenno.Shte ti kaja neshto nqma momche,koeto da ne moje da se zabravi.Iziskva se golqma volq i dori inat.Mahni ot ochite si vsichko,koeto ti napomnq na nego.Ne hodi tam,kudeto ste bili zaedno ili pone za izvestno vreme.I edin tup suvet ama sigurno e nai-dobriq...hvani si drug.Ako naistina nqmash veche shans s nego..prosto ostavi vremeto da deistva.Kaji si,che mojesh da go zabravish i kogato si povqrvash veche shte e fakt!Uspeh!

Ти не разбираш ... това е общо приет навик .. всички го правим Джоин ЪСС

Adema_Rulez
04-07-2007, 20:29
PoisoNGirL,da ti kaja,4e tova da tragna s drug za go zabravq go napravih,no pak ne stava!!!Lo6oto e,4e toi e navsqkade,vsqko edno ne6to mi napomnq za nego,navsqkade imam negovi snimki,kogato sam navan dosta ne6ta mi napomnqt za nego,daje imahme i pesen i kogato q 4uq mi stava mn gadno i ma4no,za6toto nie mn se obi4ame,no trqbva6e da se razdelim,za6toto toi e golqm za men,a i skoro 6te zaminava za 4ujbina i togava 6te e mn po-gadno. :cry: Nz.kakvo da pravq ve4e,za6toto se 4uvame s nego i sega pokrai nego ima mn momi4eta koito iskat da tragnat s nego i taka mi e o6te po-gadno

BAYO
04-07-2007, 20:30
Не мисли или поне не се опитвай да мислиш нон-стоп за него. Излизай по - често, не се затваряй в себе си, запълвай си времето с други неща, впусни се в мрачното и еднакво ежедневие, уроци, приятели, купони ....може би така.

[Fr33land3R]
04-07-2007, 20:34
hvani si drug... nqma po - dobar na4in

honda^
04-07-2007, 21:20
Просто си го избии от главата. Знам, 4е на практика е много по-трудно, но не е невъзможно. Просто бъди силна :wink:

mimibarby
04-10-2007, 21:41
Mislq 4e kakvoto i da pravi6,6te go zabravi6 no nqma da e vednaga ili pone to4no togava kogato iska6 ti!6te go zabravi6 sled vreme i az prejivqvam ne6to takova!i imam 4uvstvoto 4e s koito i da sam samo ONZI NEZABRAVIMIQ mi e v glavata!No jiveq s nadejdata 4e nqkoga 6te go zabravq!i nqma da me boli kogato mu otmustq za cqlata tazi bolka koqto mi pri4ini!

Kianna
04-10-2007, 21:44
Не трябва да го забравиш,а да го преживееш.С времето ще свикнеш с мисълта за него и за случилото се и ще ти стане по-лесно.

04-10-2007, 21:47
Много алкохол и компютърни игри в смъртоносни количества...

Помагат...

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 07:36
ох стига с тия глупави въпроси "Как да го забравя?" ми всеки си е различен, индивидуален и преживява тези неща по коренно противоположен от останалите начин! не мога да ти кажа как да го забравиш при положение, че аз имам свои си начини! просто сама открий кои са нещата, които когато правиш те карат да мислиш за друго

Diva4e
04-11-2007, 09:04
Мммм и аз имах такъв момент преди ... почнах да си запълвам свободното време,посточнно бях на вън с приятели не исках да оставам самичка защото почвах да мисля за него!Опитай се да се насочиш към друго момче ..постави си за цел да забравиш бившия .. не гледаи на зад ... животът е пред теб огледай се колко хубави неща се случват около теб .... !!!Горе главата мацка .. света не свършва с това мом4е....колко още момчета ще зарежеш и те теб.... стягане .. това си е кръговрат!

anxela_87
04-11-2007, 09:31
Parvo pomisli dali naistina iska6 da go zabravi6 i dali e nujno da go pravi6...

FiRe_LaDy
04-11-2007, 11:18
Do kolkoto razbiram prejivqvash tejko vsqka edna razdqla.Taka,che spox shte prejiveesh i tazi kakto predishnite.Prosto endei da mislish tolkova za tova momche.ne hodi na mesta,kydeto mojesh da go vidish.pravi neshta,koito da te razseivat povechko - uchi,izlizai s priqtelki,hodi po kuponi,napravi tova,za koeto do sega si nqmala vreme .. Dano uspeesh skoro da go zabravish. :wink:

anxela_87
04-11-2007, 20:30
PROSTO SI OTVORI O4ITE I PRODALJI NAPRED :::