PDA

View Full Version : течение от клитора?



цуралинка
04-07-2007, 21:29
Значи на 13 сън и правих секс и след секса много ме боля и дълго тече кръв,на втрия път също,но той беше след 2 седмици,възможно ли е да съм била бременна и той да е ръгнал и дасъм абортирала,защото една съченичка ми казва че точно това е било.Освен това искам да питам най-главното какво за Бога е това което почна да ми излиза от клитора,едно жълто и лепка след като съм пишкала,остава по дамските ми бикинки ,а като засъхне бие към оранжево,най-лошото е че гаджето го видя :smt009 и си помисли че е нещо лошо,а то от клитора просто тече след като съм се изпишкала само се изхвърля,едно жълто такова,какда го спра да не изглежда като посрана свиня? :smt011

ABSOLUTme
04-07-2007, 21:35
от клитора(съотверно уретрата) може да ти излиза само пиша :lol:

jony
04-07-2007, 21:37
Ами, девойче, най-добре иди на лекар. Ние не можем да ти помогнем особено. Пък и за такива сериозни неща не трябва да разчиташ на разни форуми, за да не получваш отговори като този на adwokat
Иди на лекар, дори и да има шанс родителите ти да разберат. На първо място постави здравето си и нищо друго.

04-07-2007, 21:57
ако темата не е ебавка,ще кажа само че по това,което прочетох,личи,че акъл не ти стига за секс.начи по малоумния ти въпрос и безсмислените ти разсъждения личи,че ни си си напраила и грам труд да изчетеш поне малко за тая сериозна крачка,която си поела без никво съмнение.такиа кат тебе тряя ги кастрират,че поне да не се множат...

04-07-2007, 22:53
от клитора(съотверно уретрата) може да ти излиза само пиша :lol:

А бе душа, ти с клитора си ли пикаеш да му ева майката!? Пикнята не излиза от клитора!!

koalka
04-08-2007, 07:52
Уретра и клитор са две съвсем различни неща. :wink:

alkobalko
04-08-2007, 09:02
](*,) Защо правите секс като нямате и елементарни познания. Била бременна, той "ръгнал" и тя абортирала. Ужас! То, ако се абортираше така лесно. ](*,)
Отивай не лекар за другия ти проблем, че може да се окаже нещо сериозно.

bungle
04-08-2007, 13:21
Темата е ебавка, бе, хора...

Чак срам ме хвана, че ви го казвам аз.

ABSOLUTme
04-08-2007, 13:38
от клитора(съотверно уретрата) може да ти излиза само пиша :lol:

А бе душа, ти с клитора си ли пикаеш да му ева майката!? Пикнята не излиза от клитора!!

еми аз имах предвид отвора на уретрата,който е разположен между клитора,вагиналния отвор и по-далечко от аналния,ама се изказах много просташки,извинете :lol:

04-08-2007, 14:22
от клитора(съотверно уретрата) може да ти излиза само пиша :lol:

А бе душа, ти с клитора си ли пикаеш да му ева майката!? Пикнята не излиза от клитора!!

еми аз имах предвид отвора на уретрата,който е разположен между клитора,вагиналния отвор и по-далечко от аналния,ама се изказах много просташки,извинете :lol:

Простено ти е чадо мое, щом се разкайваш за греховете си!!

J^Lo^ass
04-08-2007, 14:34
ufffffff ](*,)

ThePainIsReaL
04-08-2007, 14:37
Как мразя теми-ебавки и лапета, които не са готови за секс, обаче са го открили и се имат за кой знае какво.
Тъпи деца, тъпи, тъпи деца !!!

ProstoAz
04-08-2007, 15:29
11 точка от правилника!