PDA

View Full Version : Самотата



самотно момиче
04-07-2007, 22:18
Здравейте приятели !
Много е гадно когато човек остане съвсем самичак на този свят,когато и приятелите вече не са онези същите добронамерени готови да те излушат и да ти помогнат в всеки един момент. Пиша тази тема за да си намеря някой с който мога да споделям, който би могъл да ми помага с проблемите ми. Много ми е тъжно съвсем сериозно ви казвам. Имам приятелки но само гледат собствените си проблеми, нито веднъж не са искали да чуят моите, а аз излушвам техните и им помагам, за което нямам против , радвам се когато помогна на някой/я но се чувствам като някоя психоложка,само изслушвам проблеми а никой не го ебе за мен. Имало е моменти в които искам да споделя с някой нещо , да искам съвет или подкрепа но .... няма кой да ми помогне. Ако някой от форума желае да ми помогне.....не знам съвсем съм отчаяна..просто пишете

Valar
04-07-2007, 22:20
Искажи си проблемите спокойно коте нищо няма да ти направим!
Давай ще ти улекне може да ти се помогне!!!

самотно момиче
04-07-2007, 22:23
не е толкова лесно, проблема не е само един че да го кажа и всичко да мине

Valar
04-07-2007, 22:32
То всичко няма да мине!
Просто ще ти улекне!
Пиши....

самотно момиче
04-07-2007, 22:39
Ще започна от най-големия проблем, от който идват всички останали . . .

Значи първо аз съм ужасен човек по характер с мен неможе да се говори нормално, ужасно съм капризна и съм голяма лигла . Винаги се сърдя за най-малката глупост започвам да се сърдя и да убиждам без причина, и се сърдя без причина само за да ми бъде обърнато внимание. Мога да побъркам човек ако поговори с мен 5 минути. Много съм ревнива и бих задушавала човека до мен непрекъснато.Не искам да съм такава контролирам се но немога направо се ракъсвам отвътре. Може да съм забавна но за съжаление лошите черти в характера ми са много повече от добрите. Опитвам се да бъда мила, получава се за 5 минути после не знам какво ми става и отново съм онази същата гаднярка. Не заслужавам обич, незаслужавам никакво внимание, чак когато се науча да ги давам тогава мога и да ги получавам.
Имам приятел от една година, чесно казано не знам как ме търпи, понеже знам че съм гаднярка все си викам ще се държа мило, няма да се цупя за глупости но не се получава. Опитвам какво ли не но нестава. МРАЗЯ СЕ , мразя шибания си характер , съжалявам че такова същество като мен се е родило :(

мацка от класа
04-07-2007, 22:48
Мога да ти кажа само едно-недей да нападаш себе си така,защото съм убедена,че преувеличаваш така наречените си лоши качества и ги извеждаш на преден план,просто защото са ти се случили неприятности,а не бива! Убедена съм,че всъщност си много точен човек,в когото се крият много добри качества,само недей да се самообвиняваш,самобичуваш през цялото време и повярвай отново в себе си,самотата ще изчезна в мига,в който се изправиш точно срещу болката и с цялата сила,която сега е отрицателна,превърнеш в положителна. Повярвай ми,възможно е,а аз те подкрепям,ако искаш се регистрирай или ми пиши на mackaotklasa@dir.bg. С теб съм,мила!!!

самотно момиче
04-07-2007, 22:52
така си мислиш защото на ме познаваш , но аз наистина съм такава.... ще ти пиша утре в пощата защото сега стана късно и мисля да лягам.

BAYO
04-07-2007, 23:32
Много си противоречиш бе маце. Първо казваш, че с теб не може да се говори, после казваш, че искаш да си споделяш... Хубаво, няма лошо, но от к'в зор се държиш така. Помисли, преди да вършиш нещо, а не като мафията, първо стрелят, после мислят. Тоя твоя приятел, тряя да е кураж момче, за да стой с теб, толкова дълго. Явно те обича. Аз лично не бих започнал контакт, но тва че си откровена е хубава черта от твоя характер, добро начало. Давай нататък... тука можеш си кажеш всички болежки. Има хора дет искат ти хелп.Лека ти нощ.

evil
04-07-2007, 23:36
Ще започна от най-големия проблем, от който идват всички останали . . .

Значи първо аз съм ужасен човек по характер с мен неможе да се говори нормално, ужасно съм капризна и съм голяма лигла . Винаги се сърдя за най-малката глупост започвам да се сърдя и да убиждам без причина, и се сърдя без причина само за да ми бъде обърнато внимание. Мога да побъркам човек ако поговори с мен 5 минути. Много съм ревнива и бих задушавала човека до мен непрекъснато.Не искам да съм такава контролирам се но немога направо се ракъсвам отвътре. Може да съм забавна но за съжаление лошите черти в характера ми са много повече от добрите. Опитвам се да бъда мила, получава се за 5 минути после не знам какво ми става и отново съм онази същата гаднярка. Не заслужавам обич, незаслужавам никакво внимание, чак когато се науча да ги давам тогава мога и да ги получавам.
Имам приятел от една година, чесно казано не знам как ме търпи, понеже знам че съм гаднярка все си викам ще се държа мило, няма да се цупя за глупости но не се получава. Опитвам какво ли не но нестава. МРАЗЯ СЕ , мразя шибания си характер , съжалявам че такова същество като мен се е родило :(
Aйде на кафе :>

BAYO
04-07-2007, 23:44
Aйде на кафе :>

Е ти ако не се ебаваш, не може просто... :smt005

koalka
04-08-2007, 07:45
Явно трябва да промениш нещо в себе си...

Deschety
04-08-2007, 07:55
Спокойно миличка, никой не е идеален, всеки си има трески за дялкане :) сега чета една книга, където едно момиче има същите проблеми като твоите, но се опитва да се контролира и все някога се надява, че ще се получи-и наистина малко по малко става :wink:
Не бъди песимистка :) Гледай на нещата повече от добрата им страна ;)

самотно момиче
04-08-2007, 08:06
Явно трябва да промениш нещо в себе си...

не нещо а всичко, опитвала съм какво ли не но немога. искам да се променя но нестава, само страдам

04-08-2007, 08:09
Skype: jang1r
ICQ: 294-000-453
Ако искаш можеш да се чувстваш свободна да ми пишеш :roll:

sherry
04-08-2007, 08:27
pinkkiss съм в скайпа, пиши ми...

IKisseDAGirL
04-08-2007, 08:35
Според мен хората не искат да изслушват теб и проблемите ти, защото само мрънкаш и им е дотегнало. Ако се държеше нормално и беше по-уравновесена, вероятно щеше да им се разговаря с теб :?
Не те обвинявам, защото и моят характер е подобен на твоя, много съм капризна, заядлива и не правя никакви компромиси, само се инатя.. всъщност преди бях по-зле, сега се научих да се сдържам малко :lol:
Но аз поне си имах и още имам приятелки, дето ме търпят въпреки глезотийте ми...:lol: А ти щом си чак толкова зле, нищо друго не ти остава, освен да се контролираш колкото се може повече. Може отвътре да ти се иска да се държиш така и да ти е много трудно в началото, но характерът на човек се изгражда, възпитава или променя с много усилия, нужно е време и търпение, изведнъж няма да стане, но все пак не е невъзможно. :wink:
Пожелавам ти успех :)

самотно момиче
04-08-2007, 08:52
и аз имам приятелки, и не ме изслушват не защото съм мрънкало а защото гледат само собствените си проблеми.

kofti_nick
04-08-2007, 08:54
Аз щи помогна :-) Къф ти е прУблема

самотно момиче
04-08-2007, 08:57
че съм много ревнива, а имам много доверия на приятеля си, но въпреки това се скъсвам от ревност