PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ,ПОМОГНЕТЕ МИ! Не искам да живея...



Страници : [1] 2

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 22:19
Здравейте, първо на всички!
Едва сега събрах смелост,макар и под някакви анонимни имена да се подвизавам,да съобщя за проблема си,който адски мнооооого ме притеснява и на моменти не искам да съм на този свят... :(
Първо да поясня,че съм момче на 15 години....
До преди не доста време,винаги съм изпитвал всякакви сексуални влечения,влюбвал съм се в момичета както всички останали.Сега ми е малко трудно да си обясня нещо...имам чувството че съм наказан от Господ,и то по каква причина не ми е ясно....
Всичко се случи тази учебна година,когато тръгнахме на даскало и се запознах с новия си клас.Всички са нови,непознати,естествено да имаш симпатий към хората около теб.Обаче ми направи впечатление,че започвам да изпитвам някакви доста странни симпатий към...едно момче...,започнах постоянно да мисля за него,тръпката ми към противоположния пол намаля,с една дума изпедерастях....
Страшно ми е срамно,гадно,вулгарно,ужас о,извратено от САМАТА СИ ЛИЧНОСТ!Искам да се извиня на всички,които може би до някоя степен са се извратили от такова копеленце като мен....
Моля ви,дайте ми някакъв съвет!Кажете,това психично заболяване ли е,какво е?Може ли да се излекува,помогнете ми,защото съм толкова отчаян,че съм способен и на най-лошото!Наистина искам да се оправя и да заживея нормален живот,не искам да съм хлътнал до уши в момче,което е толкова красиво и всички най-хубави качества са събрани в него!В момента не смея да споделя дори и с родителите си,страх ме е че може да се отрекат от мен,или да се червенея от срам до края на дните си...
Това състояние е ужасно!Не го пожелавам на никой,незнам други хора като мен как са го преживяли,но немога да спя,не се храня на последък(свалил съм 15 кг за 2 месеца),не мога да живея,постоянно съм облят в горчиви сълзи от яд,характера ми коренно се промени,изнервен съм,агресивен съм станал и всичко ми е омразно...
Депресийте са неизменна част от битието ми.А най-лошото!Изгората ми май разбра, че изпитвам нещо...немога да си отлепя погледа от него,постоянно се опитвам да осъществявам всякакъв контакт с него..
Надявам се да ми помогнете!Наистина искам да съм като всички останали,ако ли не...няма да му мисля много!

Digital
04-07-2007, 22:44
Ами приятел... не знам какво да ти кажа. :-s Това явно не зависи от теб...
но единственото което мога да те посъветвам е да смениш училището и да се опиташ да забравиш това... момче. Защото иначе ще се побъркаш. :-s
Пък дано повече да няма такива симпатии към същия пол...
Успех. :wink:

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 22:53
Амии,незнам какво да ти кажа...мерси за съвета,обаче мисля че не съм с всичкия си вече...това постоянно да дремя при психолозите в у-ще,вечер да се нагълтвам с валериани и други успокоителни хапове,да изпадам в нервни сривове и истерий е нечувано....Немога... :(

Digital
04-07-2007, 22:58
Амии,незнам какво да ти кажа...мерси за съвета,обаче мисля че не съм с всичкия си вече...това постоянно да дремя при психолозите в у-ще,вечер да се нагълтвам с валериани и други успокоителни хапове,да изпадам в нервни сривове и истерий е нечувано....Немога... :(
Ами човек... явно осъзнаваш че това не е нормално. Което само по себе си е добре. :)
Но има и един друг момент - колкото повече мислиш за това, толкова повече мислиш за него и се вманиачаваш. Пробвай да се разнообразиш с някакъв вид спорт, ако наистина се чувстваш толкова зле е задължително да се преместиш. Не знам какво друго да ти кажа. :)
Освен че имам един приятел който така на времето си падаше по едно момче... и той като теб се чудеше какво му става... но сега си има приятелка и всичко е наред. :)
Така че горе главата ! :)

chance_girl
04-07-2007, 23:00
spoko be 4ovek seki si ima takiva momenti ne tqra da se pritesnqva6 prez vsi4ko trqbva da se mine spoko prosto prai6 s ena lud, 4e nqma ni6to it ei 6te svikne6 i s vremeto puk i mislq 4e vsi4ko 6te otmine ;)
p.p. ot kade si?

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 23:03
Амии,да,дано да се оправя...
Разбира се че чувствам,че това не е нормално и знам че не трябва да е така!Немога повече да се вманиача...както се пее "Я сошла с ума-Мне нужна она"!Единствено тази песен малко ме изважда от депресийте,но имам чувството че ако продължавам да се дрогирам като наркоман с всякакви такива упокоителни,защото веднъж заспах прав и за малко да си строша главата на бюрото като паднах,просто ми ежал за себе си...но чувствам погнуса и извращение от самия себе си!

A_Loving_Girl
04-07-2007, 23:05
Спокойно всичко ще се нареди с времето!

BAYO
04-07-2007, 23:06
Ми аз ш'ти предложа ПСИХОЛОГ , а не ПСИХИЯТЪР дет повечето ш'те откарат на там. Поговори с него/нея . Може би тя/той ш'ти даде най-ползените и добри съвети. А пък и тва е само разговор, нищо повече.

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 23:09
Абе вие не разбирате,аз постоянно вися при психолозите в у-ще!На деня по 3 часа най-малко,и то заради разни простотий,които явно вече болният ми мозък прави от това,че съм такъв :(
Нищо няма да ми помогне....ще си остана гнусен и гаден педераст :(

BAYO
04-07-2007, 23:25
Абе вие не разбирате,аз постоянно вися при психолозите в у-ще!На деня по 3 часа най-малко,и то заради разни простотий,които явно вече болният ми мозък прави от това,че съм такъв

Дай малко по-конкретно, за кво говориш? Искаш да кажеш, че им отказваш съветите, че не правиш тва , което те съветват ли???

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 23:27
Неее,в смисъл те незнаят точно причината....срам ме е да си призная,мен ме е срам пред самия себе си да кажа- Аз съм обратен! :(
Мислят си,че нещо съм разтроен,или имам проблеми в семейството,а всичките магарий които правя са в резултат от това...нервна почва... :|

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 23:31
Също проблема ми е,че няма с кого да споделям...и сигурно ви отегчавам с моите простотий,обаче майка ми е в Русия,баща ми го няма,живея с брат си,но не мисля нищо да му казвам на него,защото най-много да остана едно заплюто петно..

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 23:33
Това е,явно няма спасение за такива мърши като мен... :(

BAYO
04-07-2007, 23:39
Еми не могат да ти помогнат, след като не казваш истината. Все едно да те боли глава, а на докторите да кажеш, че те боли кръста, и вместо аналгин, ти изписват инжекции за кръст! Следиш ли ми мисълта? Просто тряя да им кажеш кфо е точно, за да могат да бъдат точно изчистени един след др. проблемите ти. От чувството, че си обратен, до депресиите.Ок?

evil
04-07-2007, 23:39
Нищо няма да ми помогне....ще си остана гнусен и гаден гей :(
Когато някой повтаря нещо много пъти и си го мисли, то става.
Помогни си сам за да ти помогне и Антихриста.

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 23:42
Ами така е...немога да разбера какъв е този дефект на природата...
Честно казано, живота ми е сив ,денонощно съм осипан с мисли,сълзи,нервната ми система хич я няма,абе..лайняна история,незнам какво да правя,нищо няма да излекува тоя недъг :|

BAYO
04-07-2007, 23:46
Ми ако си прочел, кво съм ти написал, ще се замислиш и в/у други неща, не само за тва как искаш еди кой си ....

Да не мисля и за др. неща дет искаш...т.е. мислиш си , че ги искаш!

П.П. Ми ако наистина стане, опташ от тва което искаш? Според тебе ква ще е "храната" - прясна или развалена, или с други думи, ш'ти хареса ли тва да спиш (правиш нещо си) с момче или няма да ти хареса.

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 23:50
Ами да,аз съм се замислял върху всичко!Макар с разтроени нерви,трябва да призная че би ми харесало,но например само с това момче,в което съм влюбен,а миналата година си направих сефтето с МОМИЧЕ,и след това още два пъти,явно ми е харесало,обаче честно ви казвам, незнам дали бих се сдържал с товя момче... :cry:

04-07-2007, 23:53
Бъди си гей щом природата го е решила така .. :shock: Напрай си и сефте с момче може да не ти хареса и да ти мине "гей-манията"

НЕЩАСТЕН
04-07-2007, 23:57
Не е така!Изобщо не трябва и през ум да ми минават такива неща,ще вземе още повече да ми хареса :| ....
В смисъл, аз не чувствам някакъв нагон за секс,или подобни плътски изживявания,а просто въздишам като влюбена ученичка...в смисъл не ми трябва един х*й през г*за с извинение,но дори итези сънища които сънувам по време на малкия сън който имам, не са сексуални... :(

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 00:01
Има още нещо....
Ако например,моята ситуация беше такава,че дадената персона да не ми обръща внимане и да ме игнорира,да ме псува и всякакви такива неща,много лесно бих се отдръпнал...
Но аз чувствам и виждам,че това момче с изключение външната красота,която поне за мен е ненормална,вътрешната е 5 пъти повече...
Сори пак,ако ви извращавам,но просто съм си самичък и няма с кой да споделям...

04-08-2007, 00:04
Целуни го :smt008

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 00:07
Разбира се,само това остава...
Явно никой не разбира, че искам да съм си съвсем нормален,както преди съм си бил :cry:

04-08-2007, 00:10
Хвани си гадже ... Женско

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 00:12
Ооо,немога!АЗ написах всичко отначалото на темата....ума съм си изгубил, а не само и ума и здравето...и всичко...
Много ми се иска да се оправя,дано това влечение да изчезне,с една дума просто мога да кажа че съжалявам, че такъв боклук се е родил на тази земя... :(

BAYO
04-08-2007, 00:16
Ми тфа момче? Как реагира на погледите ти, на захласването ти по него:? Кви са му реакциите? Ми ти? Лъжеш ли гаджето ти? Не правите ли секс? НЕ се ли целувате? Не се ли галите ??????

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 00:18
В момента нямам гадже, какво да лъжа...
Ами..как да ти кажа за погледите,усеща нещо,защото явно ме мисли поне за приятел,или нещо такова..когато ме забележи да го зяпам като насран дори ми смига и така...но..незнам...

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 00:21
Даже, след у-ще се прибираме заедно,а аз съм доста плеснат през устата и плещя каквото си знам,таа..даже каза, че усеща че съм му се натискал

BAYO
04-08-2007, 00:22
В момента нямам гадже, какво да лъжа...
Ами..как да ти кажа за погледите,усеща нещо,защото явно ме мисли поне за приятел,или нещо такова..когато ме забележи да го зяпам като насран дори ми смига и така...но..незнам...

А хубаво де, ами разговорите ви на каква тема протичат, нали ти е приятел все пак? Отклонявате ли се често от темата на разговор ? Кво стана с гаджето ти?

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 00:22
Извинявайте за извратеноста.. :(

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 00:24
На всякакви теми протичат....аз немога да се сдържав и дърдоря каквото ми дойде на акъла...
Включително съм намеквал доста убедително, за чара и други превликателни черти у него..

BAYO
04-08-2007, 00:26
На всякакви теми протичат....аз немога да се сдържав и дърдоря каквото ми дойде на акъла...
Включително съм намеквал доста убедително, за чара и други превликателни черти у него..

Ми кво стаа с психолозите? Те знаят ли или поне подозират ли за тва, че имаш сексуална наклонност към момчета??? Дават ли ти съвети как да се отърсиш от тия депресии, нервни кризи и прочие?

Guarana
04-08-2007, 00:32
виждам не се притесняваш от него... съветвам те да пристъпиш сериозно и да го целунеш... а после и секс... след това разправяй във форума как е... потенциални педераси като теб в бол :wink:

alkobalko
04-08-2007, 05:41
Първо искам да ти кажа, че сексуалната ти ориентация не те прави по-лош човек.
Другото, доказано е, че на тази възраст голяма част от тинейджърите изпитват временно увлечение към своя пол.
Дори и в твоя случай да не говорим за нещо временно, не трябва да се срамуваш. Ти не си по-лош от преди, няма защо да се срамуваш или да посягаш на живота си.
Не вярвам, че родителите ти ще се отрекат от теб. Да, в началото може да им е малко непритяно, но никога няма да те оставят. Те са ти родители и винаги ще те подкрепят, независимо какъв си.

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 06:34
Да, благодаря Ви за помощтта,която по някакъв начин ми давате!
Наистина ще съм много щастлив,ако някой слънчев ден си стана отново нормален!За мен обаче,в каквато и да е степен има значение сексуалната ориентация(поне моята),и даже не че имам нещо против гейове,но никога не са ми били особено приятни,а сега....УЖАС! :(

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 06:38
До Guarana
Искам да ти кажа първо,че аз секс не търся,просто може да съм обърнал резбата,но в момента нямам сексуално влечение,нито към момичета ,нито към момчета....
Просто...любов

Sx0rDie
04-08-2007, 06:46
Какво да те съветваме когато ти не ни слушаш??? ](*,)
Отиди на ПСИХОЛОГ и му кажи всичко,което каза и на нас-иначе си остани педал :-# Ама не при тия в училището-записваш си час при добър психолог,отиаш в кабинета му и говориш-поне ще получиш квалифициран съвет!!! :::

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 06:54
Ами..наистина трябва да отида,обаче ми е проблем че за това нещо ме е срам от дъното на червата си да говоря!Аз тук едва където разкрих,и то под някакви шибани имена! :roll:

sherry
04-08-2007, 07:10
Абе, какво те е срам. Мога да ти кажа, че баш от психолог няма какво да се срамуваш. Кой знае ощя човек с какви по - фрапиращи случаи се е запознавал, ти ще го изненадаш с някакви младежки проблеми! Отиди, сподели и изслушай какъв съвет ще ти даде!

koalka
04-08-2007, 07:12
Възможно е да се гей, а е възможно също да е нещо временно.Това не е психично заболяване, а и не знам как психолозите могат да ти помогнат.

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 07:17
Абе немога да си го обясня!Незнам гей ли съм, не съм ли...
Няма и преди 5 месеца си бях хетеро!Какво ми стана,май най-добрия вариан е да съм БИ :lol:

sherry
04-08-2007, 07:23
Да, възможно е да си БИ. Това е по - добре от това да си хомо :? Пак ти казвам, върви да говориш със специалист, хем ще ти олекне, че си споделил, хем ще ти даде съвет.

koalka
04-08-2007, 07:23
Изчакай известно време, не бързай със заключенията какъв си или не. :wink:

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 07:54
Да,наистина явно трябва да изчакам,обаче просто мисълта че е така, не ме оставя на мира ](*,)

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 07:58
АМи...сега се размислих,и мисля сега след ваканцията някой ден да му разкажа всичко и мисля че ще ме разбере поне...все пак е малко идиот,обаче всичко друго е 6

nencuHka
04-08-2007, 09:27
Лошоо ... много лошо. Ами то това не е психическо заболяване. Нема такива болести.Това си е избор към пол,аз така си го обяснявам. Все пак се опитай да заглеждаш момичета , намери си приятелка с която се опитай за да забравиш въпросното момче.
УСпех!

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 09:29
Благодаря ти, все пак ме харесват доста момичета,обаче.... :cry:

koalka
04-08-2007, 09:30
Еми, защо не пробваш с някое момиче, никое ли не ти харесва?

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 09:33
Нее,напротив!
На външен вид(не че се хваля),немога да кажа че съм отблъскващ,зеленеок съм,светло руса коса,даже и леко атлетичен немога да кажа,но съм стегнат... :!:

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 09:36
Обаче аз знам,че никой неможе да ме разбере!Толкова съм вманиачен,че пия като наркоман по една шепа успокоителни,оная вечер да си разбия главата на бюрото, насиних си единия фар!

04-08-2007, 10:19
nai dobre 6te e da e zabravi6 za vsik4o.i te savetvam kato priqtel ostavi uspokoitelnite te 6te te sasipqt [-X

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 12:41
Ще се постарая..

Adwokat
04-08-2007, 12:44
А бе пич не се притесняваи толкова много още си малак ти от тез нерви на 30 ще получиш инфаркт.. ко та ебе геи ли си или не гледаи на теб да ти е хубаво не чуждото мнение.. се индивид е различен..

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 14:06
Ами...и аз искам да ми е хубаво, но с МОМИЧЕ, както преди...
Кажете ми,как мога да му кажа?Все пак изпитвам някакви чувства,какво да направя та да не го извратя?

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 14:25
Наистина, сега си мисля,че най-добре е да призная какво изпитвам....
Обаче ми е много срамно и настъпано :cry:
Незнам, какво да правя,повече не издържам...

НЕЩАСТЕН
04-08-2007, 20:04
Здравейте,сега...послушах ви съвета за тоя психолог :(
Да ви кажа...яд ме е направо, че хвърлих 50 лв на вятъра...
Нищо май не ми каза съществено,същото което чух и от вашите усти:
"Надявам се,че е временно, 40% от тийнейджарите страдат временно от това,но минава с течение на времето",изписа ми и анти-депресанти,които едва ли ще ми помогнат... :(

SPOKO
04-08-2007, 21:51
Спокойно, навярно всичко ще се нареди! :D
Преди време и аз бях така, но с течение на времето си върнах нормалната ориентация!
Успех!

BAYO
04-08-2007, 23:28
Секи си има ТЪМНО МИНАЛО бе човек. Давай го по бавната. Не бързай. Ще видиш, че тва нещо ще се заличи. Просто ако ти липсва нещо можеш да си го набавиш , желание да обичаш, да бъдеш обичан и т.н. Ако сега харесваш момче, окей, но утре вече може да харесваш момиче, кой знае?!

И последно братче ... заеби ги тия лекарства, щото вместо да ти помогнат, ще те натъпкат с параноя, заблуда и още кфо ли не, ще те депресират още повече, от колкото да те оправят, та мани другото, може и да се пристрастиш , което хич не е хубаво!!! Айде со здраве и щастие!!!

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 08:34
Да,и аз така си мисля вече....
Обаче,дано да не си прав че съм се пристрастил към тия валериани,защото ги гълтам като бонбони сигурно от два месеца и ставам мноого нервен,ако не си ги изпия,но от друга страна е лошо..
Та..и колкото да ми е гадно, все пак мисля че трябва по някакъв начин да съобщя на този човек за моите чувства,поне и само да го информирам,въпреки че мисля че всичко знае...
дайте ми идея :?:

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 08:36
Забравих да ви кажа, че на всичкото отгоре ги гълтам с УИСКИ,ИЛИ ВОДКА,обаче по 50 -100гр :cry:

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 15:30
Моля ви се,посъветвайте ме,че ми е много нервно,а утре сме на даскало вече.
Как да му кажа?Какво да му кажа,за да не го извратя?Как да постъпя? :cry:

BAYO
04-09-2007, 16:28
НЕЩАСТЕН , най-добре е да спреш по няк'в начин с тия хапчета, направи нещо по тоя въпрос, като за начало ще е добре. После ... ако имаш куче, води го на по - дълги разходки, ако нямаш, разхождай се с приятелки, говорете си няк'ви смешни и интересни неща... за признаването .... не знам, според мене не е добра идеята!

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 18:32
Мдааа,ами имам куче,обаче поради факта, че е питбул и е прекалено озлобен немога да го разхождам, постоянно налита да хапе,и мен ме беше нахапал ужасно преди време...
относно ПРИЯТЕЛКИ-нямам,имам само приятели,които наистина някои от тях ценя,обаче не всички... ](*,)

BAYO
04-09-2007, 19:01
Мдааа,ами имам куче,обаче поради факта, че е питбул и е прекалено озлобен немога да го разхождам, постоянно налита да хапе,и мен ме беше нахапал ужасно преди време...
относно ПРИЯТЕЛКИ-нямам,имам само приятели,които наистина някои от тях ценя,обаче не всички... ](*,)

Хех, ми тогава смени кучето кво да ти кажа :D В парка с хубаво куче ... Приятелките ... ще дойдат с времето. Приятели - излизай с тези, които цениш, но и те ТЕБ. Опитвай се да си пробиеш път НАГОРЕ по всяк'в начин, а ако се затрудняваш, казваш го тука и ние помагаме , или поне се опитваме

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 19:09
Аха,донякъде проблема е че аз съм го озлобявал така,но за смяна много неискам, защото все пак съм му свикнал и ще ми е гадно..например ако няма кой сутрин да ми търси чорапите ,или други такива простотий...
За приятелки, наистина бих искал отново да имам, но в такъв смисъл като нещо повече от приятелка :arrow:

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 19:35
До- BAYO
Ами...аз тук като гледам,май ти имаш най-много опит за съвети...
Знам, че вие не разбирате,защото не се чувствате така като мен!
BAYO, дай някакъв съвет,разбери че немога така...
И колкото да ми е шибано,тъпо,ужасно,изврате о,дори да ми се повръща от мен,ще Ви обясня,че чувствата са същите,които може да изпитвате когато се влюбите нормално,от личен опит казвам :lol:
Само ако си помисля за него,или ако го видя,ако е около мен,ако си говоря с него,ако е нещо свързано с него , през мен минават 220V ел.ток! :shock:
Не е само това,навсичкото отгоре ми е откраднал сънят,здравето и всички пълноценни качества за един човек!НЕ СЕ ЖИВЕЕ ТАКА!
Кажете, как мога някак си да му кажа, какво да направя, иначе съм склонен към всичко...

BAYO
04-09-2007, 20:13
Еми хубаво, начи за кучето има намордници, с които можеш да го разхождаш. Не вярвам да не си го правил досега. Отностно момичетата те разбирам напълно, естествено, че като момче, искаш да имаш по-различни отношения от това, да бъдете само приятели. Но тва сам тряя да го направиш. Може би, тряя да започнеш да излизаш с някви мацета, да се докачаш и леко закачливо да се заиграваш. Изпрати някоя, първа вечер, втора вечер и я целуни. Тъкмо ще разбереш, какво да правиш с твоя "приятел". Искаш да му кажеш, готов си на всичко. Миии какво да ти кажа. Има 2 варианта.

а) Казваш му , отблъскват те и на теб ти става адски мъчно и поискваш да се самоубиеш, депресираш се и разни такива. Кофтито е, че тоя вариант не тряя да го допускаме.

б) Не му казваш, бориш се със себе си, да се отървеш от него като цяло, в мислите си, в чувствата си, в съня си. Пак ти става адски гадно и поискваш да се самоубиеш, да се депресираш и всяк'ви такива гадории, защото се измъчваш, че не си опитал, че не знаеш отговора на въпроса " Би ли бил с мен той, ако му бях казал?"

>> Според тебе как ти звучат вариантите? Има ли и 3ти , за който се сещаш или? Ко мислиш?

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 20:31
Амии..то варианти много има,стига да си помислиш малко....
Аз мисля, че може би бих постъпил по следния начин, като първо му споделя, че имам проблем който е доста голям за мен и за психиката ми,и че проблема ми е главно той.След това, ще му споделя всички депресий и мъчения които търпя...
Мисля,че сам ще се досети до някаква степен,а той май вече ме усети ](*,)

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 21:53
Незнам, вие какво мислите? :roll:

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 22:04
...В крайна сметка,май най-добре да не казвам нищо, на никой,а просто да си остана едно комплексирано лайненце, с лява сексуална ориентация :!:

Lolla
04-09-2007, 22:08
Moqt suvet : Uspokoi se i ..naistina spoko Takiva ne6ta se slu4vat i trqbva da gi prieme6 spokoino Trqbva da si spodeli6 problema prd nqkogo, za6toto ina4e 6te se poburka6!!opitai se da nameri6 nqkoi psiholog (izvun u4ili6te)i toi 6te ti pomogne nai- dobre :-k Edva li e tolkova trudno da nameri6 psiholog :!: :smt017

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 22:33
Не, не е трудно,аз вече ходих, но няма ефект....
Немога наистина!Вече се побърках!Майната им на тия успокоителни, наистина съм побъркан,почнах сам да си вредя....с един нож си прерязох устните, та поне да не мога да целувам..ако искам,много ме боли....но най-вече вътрешно...

BAYO
04-09-2007, 22:49
...В крайна сметка,май най-добре да не казвам нищо, на никой,а просто да си остана едно комплексирано лайненце, с лява сексуална ориентация :!:

Е чакай бе човек! Минаха 2 дни и ти вече се примири. Кво е тва чувство за самосъхранение. Защо след като малко по малко започваш да се изкачваш от долу на горе, в един момент пак решаваш да пропаднеш надолу. Няма смисъл! Значи ти си склонен да му кажеш. Окей, значи приемаме вариант (А)! В такъв случай ще тряя да му кажеш. Хубаво, ама не по начина, по който мислиш.. Да го задушаваш, като му кажеш за всички депресии и всички нервни сривове. По скоро ще е склонен да те съжалява, от колкото нещо друго. Помисли по тоя въпрос.

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 22:52
Ами..незнам, ще му кажа ако мога да говоря, с тая рязана уста....
според мен съм направо за психиатрия,нищо друго няма да ме излекува, въпреки че наистина искам да му призная всичко,а дали ще е съжаление,или не...то няма да е друго..

НЕЩАСТЕН
04-09-2007, 22:56
Абе и дори да ме съжалява,аз заради него съм на тоя редд.... ](*,)

stefko89:)
04-09-2007, 23:21
taka moje da si misli6 sekvi raboti ama tva ne ozna4ava 4e si gei
prosto zapo4ni da se zagovarq6 s momi4eta izlizai po 4esto na kuponi napii se i 6e se polu4i tva e

BAYO
04-09-2007, 23:26
Абе и дори да ме съжалява,аз заради него съм на тоя редд.... ](*,)

И се пак си мисля, че тва не е правилно. Кажи му, но по начин, по който няма да го разтроиш много. Да, ти си, но защо да предаваш емоциите си на някой друг. Може и да си заслужава, но може би тряя да го направиш след първият ти опит.

UnsTToPPaBBle
04-10-2007, 07:16
mi pi4 ti ne izbira6 v koi da se vliubi6 kat stane stanalo moje se oprai6 moje ne...

nasty_f
04-10-2007, 08:18
Глупости!Не говори,че си копеле.Ти си един нормален човек.Дори гейовете също :wink: Мисля,че това е временен етап от живота ти и ще отмине като поотраснеш малко.Пубертета и хормона те тресат и си объркан,нормално е.На едни им излизат пъпки,други не могат да спрат да обарват момичетата,но всичко е временно.После се осъзнават,че правят глупости и спират.Така си и ти.Но спри контактиие си с това момче!Защото може пък и да има случай,в който си остават педерасти :-k ...Излизай с момичета,гледай порно с лизбийки,въобще да не участват мъже :wink: ...Според мен ще се оправиш.
П.П. И аз съм изпитвала влечение към момичета,дори бях по едно време склонна на по-перверзни неща от харесване,но всичко мина и си замина :wink:

НЕЩАСТЕН
04-10-2007, 08:27
Ами....и аз така си мисля, дано да си отмине това нещо...
Но немога да спра контактите с него, в един клас сме, живеем в един до друг блок,постоянно се засичаме и т.н, дори да сменя училището пак няма да помогне....
Незнам какв да ти кажа,и аз съм склонен вече към по-первезни неща... [-X

nasty_f
04-10-2007, 08:56
Не ми казвай само,че не може,защото МОЖЕ!Винаги можеш да прекратиш контакт с него,няма значение,че живеете един до друг и че сте в един клас.Няма да си говорите и толкоз!Може Може :wink:

Valar
04-10-2007, 09:00
Ами....и аз така си мисля, дано да си отмине това нещо...
Но немога да спра контактите с него, в един клас сме, живеем в един до друг блок,постоянно се засичаме и т.н, дори да сменя училището пак няма да помогне....
Незнам какв да ти кажа,и аз съм склонен вече към по-первезни неща... [-X
ОФФ....
ти направо си си некво педалче!
няма смисъл повече да се мъчат с теб!
Вече си НЕ излечим!

НЕЩАСТЕН
04-10-2007, 09:01
ЯВНО :lol:
Направо ще се запътя към 4 Км...

die eiskoenigin
04-10-2007, 12:53
НЕЩАСТЕН не искам да те отчайвам, но по мое мнение ти си влюбен и то в МОМЧЕ.Нещо , което очевадно не искаш да приемеш, но нали се сещаш че ако съм права (надявам се да греша,но...)трябва да намериш някакъв изход-хапчетата и прерязване то на квото и да било не е начина.
Защо просто не седнеш и не помислиш какво всъщност чувстваш кум това момче и то може ли да се нарече любов.Обаче мислейки гледай да забравиш за вс предрасъдъци и табута свързани с гейовете,защото ако си такъв, трябва да се научиш да живееш така.
освен това наблюдавай го,опитай се да разбереш дали и той изпитва същото към теб и ако да говори с него,кажи му как се чувстваш това май е най-доброто решение ,защото явно не можеш да се справиш сам ,а и ние не можем да те разберем напълно и единствено "обектът на чувствата ти" може да ти помогне.

п.с. как мина първия ден?

littlestar
04-10-2007, 15:45
Сладурко я се успокой.Ся незнам дали тва е на психична основа или не.Но в края на краищата не трябва да слагаш край на живота си заради това,Може би това което чувстваш е моментно влечение незнам.Но според мен или смени училището или го забрави.Айде успех и горе главата :wink:

тошо
04-10-2007, 17:12
здравейте и от мен.

значи аз съм на 15 и половина години.от скоро време имам някаква фобия дали не съм обратен.просто ме е страх.от по-миналата година се задълбочи и постояно мисля за това.убеждавам се,че не съм и си представям какво ще е,ако съм.направо се подлудявам.иначе сега си нямам гадже,но си лъскам(лезбийки о мама мия =D> ),общувам и с двата пола,но като си помисля тая простотия сичко ми става черно,понякога ми иде да се метна от някъде,просто не мога така.НЕ ИСКАМ ДА СТАВАМ ТАКЪВ!!!вътрешно си се обеждавам,но това още повече задълбочава проблема.нямам никакви сексуални влечения към същия пол(ама като си помисля,ако бях обратен какви гнусотии щаха да стават нненене)...иначе нормално като вида некоя яка мацка си помислям някои неща...но незнам просто като си представа какво би било ако съм обратен,просто ми иде да направя някаква глупост !!! незнам не искам заради такива глупсоти наистина да стана :x какво да направя,за да спра да мисля за това ...настроението ми се мени като фурнаджииска лопата,хем ми е супер и псоле като си помисля за това :smt011 какво да направя ? искам да не мисля за това и пак да съм си както преди..също осетих,че много се озлобявам и дразня секи :smt011

04-10-2007, 18:17
НЕЩАСТЕН не се отчайваи толкова заради такова нещо!!!
Според мен се превземаш прекалено много и си вкарваш паранои...Така до никъде няма да стигнеш!!!И как може още си на 15 години и да правиш такива глупости?!
Аз познавам едно момче,което на 14 години е осъзнал,че е геи,или Би незнам точно,защото го прави и с жени,но за сериозна връзка си търси мъже.Тои като се е осъзнал му е било супер гадно,депресирал се е,ревал е,обаче после като е свикнал с мисълта и се е оправил.Сега даже е много щастлив и се чувства добре.
А аз също съм имала такива периоди на влюбване в момиче и ми беше малко гадничко,обаче понеже си имам приятел ми е лесно да ги превъзмогна.Аз също съм харесвала момичета и сам се успокоявала като ги видя и едва ли не съм се опитвала да ги зарибявам,обаче знам,че в пубертета има такива периоди...
Моля те,успокой се.Няма никакъв смисъл да се отчайваш!Имаме един живот и трябва да си го изживеем както ни е хубаво-гей,не гей няма значение :wink:

НЕЩАСТЕН
04-10-2007, 18:33
Мдаа...ами...незнам, абе много ми е объркано...изпитвам и влечения към момичета,но в момента това влечение към това момче,ще го нарека с буквата Т е неописуемо,явно наистина съм влюбен..което е лошо...
Незнам какви паранои развивам,или не....но не трябва вече да пия такива хапчета :(
Дано да не си внушавам , че халюцинирам но ми се превиждат разни неща... ](*,)

НЕЩАСТЕН
04-10-2007, 18:47
Уффф..ами незнааааааааааам,бих искал да му кажа всичко!
Но..май немога, най-много да получа някакъв пристъп там :lol:

НЕЩАСТЕН
04-10-2007, 19:21
Ей този стих от "Я сошла с ума", много ме радва, незнам защо....
Без тебя я не я
Без тебя меня нет
А они говорят,
Говорят это бред

Это солнечный яд
Золотые лучи
А они говорят
Надо срочно лечить

НЕЩАСТЕН
04-10-2007, 19:24
Ако неможе да си го преведете-

Без теб не съм аз, без теб ме няма,а те говорят, говорят това че е бълнуване, това е слънчева отрова, златни лъчи,а те говорят, нужно е скоро да се лекува... :cry:

04-10-2007, 20:22
Уффф..ами незнааааааааааам,бих искал да му кажа всичко!
Но..май немога, най-много да получа някакъв пристъп там :lol:
Е не ти вече си педалче... ОСЪЗНАЙ СЕ БЕ !

НЕЩАСТЕН
04-10-2007, 20:39
Е, и??
Според теб има ли някакво значение за мен?Според думите ти,можеш да ме изкараш и алкохолик и наркоман, защото вече съм се боцкал...
А относно хаповете, гълтам ги до припадак и то пак от мъка!
Съжалявам, че има толкова жалки хора на тоя свят...Поне ако умра, ще те завлеча със себе си! :twisted:

BAYO
04-10-2007, 21:06
Мдаа...ами...незнам, абе много ми е объркано...изпитвам и влечения към момичета,но в момента това влечение към това момче,ще го нарека с буквата Т е неописуемо,явно наистина съм влюбен..което е лошо...
Незнам какви паранои развивам,или не....но не трябва вече да пия такива хапчета :(
Дано да не си внушавам , че халюцинирам но ми се превиждат разни неща... ](*,)


Уффф..ами незнааааааааааам,бих искал да му кажа всичко!
Но..май немога, най-много да получа някакъв пристъп там Laughing

За 1 от по-горе написаното съм съгласен. Махни хапчетата. Не мисли за НЕРЕАЛНИ неща. Само ще задълбаят и ще закърнят положението.

Другото - искаш да му кажеш , ми кажи му, излей си душата, поне тя ще се почувства с 50% по-лека. Ще ти олекне, ще мислиш по друг начин. Но помни, не всеки приема такова държание, може да си всяк'в , може и оня да е няк'в, като теб примерно, но първоначалния отзвук може да е много много злокобен за теб. Само се моля, да не ти се присмива или нещо такова, щот ш'те дойда с чифтето и да му мисли... (Тфа последното много пресилено от моите вътрешни проблеми в момента :lol: ) не го чети него :P

НЕЩАСТЕН
04-11-2007, 06:03
Ела :lol:

Always`Sad
04-11-2007, 06:26
Еми човек то каквото и да ти кайа няма да е от полза защото по всичко личи че си предубеден за гейовете. Апък и то си е разбираемо за общоството в което живеем. За мен най-добре не мисли за това до колкото това е възможно.

НЕЩАСТЕН
04-11-2007, 06:50
Е,, да,ама аз немога да се примиря...постоянно си представям гадости,които ме извращават,но от една страна за Т немога да спра да мисля.. :|

Always`Sad
04-11-2007, 12:35
Виж сега никой не ти казва че ще спреш да мислиш за това обаче просто спри да говориш и да пишеш за това за да не ти е денонощно в главата . Пък виж някой ден си се примирил или си се променил. Пък ако не и това то тогава в краен случай му кажи за това което чувстваш и ако ти е истински приятел то той няма да каже на никой и ще те разбере а ако не то не казвай на никого и ще видиш как всичко ще се оправи. В лраен случай напусни града.

JoeBanana
04-11-2007, 12:42
тва е преходно http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
виж, ако и след 18 мислиш, че си педeраст и изпитваш нужда да те пълнят с любов, то тoгава наистина вече си такъв и ще те презирам http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

04-11-2007, 13:02
ненененнене пич тоя аватар кърти,рути,смазва и извозва ПРОСТО !!!

04-11-2007, 14:01
На теб май никой не може да ти помогне,така че по-добре се вземи в ръце и се осъзнай!!! [-X

04-11-2007, 14:47
razbiram te...no problema ti e 4e se strahuva6 ot tova koeto moje da si (imenno gei)ama moje i da ne si..predlojenieto mi e da ne se strahuva6 ot prirodata si(kakvato i da e)!otpusni se..ostavi se na te4enieto..s vremeto moje da se okaje 4e si naistina gei,ama moje i da ne si i prosto da si vtylpqva6 gluposti! :wink: bydi takav kakvto se 4uvstva6..dori i da si gei! 6te go prejivee6 spoko..ima hilqdi ne6ta koito sa po stra6ni ot tova :D !

НЕЩАСТЕН
04-11-2007, 19:30
Ами..толкова вече не ме интересува, явно съм такъв, трябва да свикна с мъченията...

НЕЩАСТЕН
04-11-2007, 21:20
Оо,ами това да ме пълнят с любов....
Абе бих дал само на Т,ако знаете как изглежда.... :shock:

BAYO
04-11-2007, 21:25
Оо,ами това да ме пълнят с любов....
Абе бих дал само на Т,ако знаете как изглежда.... :shock:

Ae basi, shtom shte mu davash pyk davai mu. Kaji mu i vsichko po nego ... moje da syjalqvash, ma moje i da ne. Davai smelo i tfa e, mislq che az nqma kakvo poveche da kaja po temata!

НЕЩАСТЕН
04-11-2007, 21:30
Ами, аз не съм казал че непременно, ама знае ли пък човек... :lol:

BAYO
04-11-2007, 21:35
Ами, аз не съм казал че непременно, ама знае ли пък човек... :lol:

Ми живи и здрави баце, пожелавам ти го от сърце. Успех в начинанията за напред!

НЕЩАСТЕН
04-11-2007, 21:43
Ее,сори, не съм искал да ви извратя,но така казва и баща ми-Извратено копеле..

Always`Sad
04-12-2007, 09:28
Баща ти е консервативен и честно казано неадекватен член на това затворено и отблъскващо общество, в което живеем. Не се връзвай на такива които ще те опрекват, аз лично съм твърдо зад теб. Ако искаш ми пиши на пощата за да поддържаме някакъв контакт. МНого ме развълнува твоята история. Не се коси толкова за такива идиоти които ще те отритват защото по-скоро те заслужават такова отношение и ти не се съди прекалено сурово. Това не е болест.

04-12-2007, 12:23
Като училищен психолог ми направи впечатление твоята тема и нямаше начин да не взема участие.

До този момент прочетох безброй мнения които те съветваха да откажеш лекарствата и да не го взимаш на сериозно, но въпреки всичко във всяко следващо изказване което правиш ставаш все по груб и по груб към себе си. Тук е мястото да кажа че съм склонен да си помисля че ти се нуждаеш от съжалението на хората повече от колкото тяхното мнение. Иска ми се да повярвам че историята със срязването на устната си я измислил за да привлечеш още внимание, но ако е истина е жалко едно здраво и младо момче да се самонаранява заради една мисъл.

Според мен твоят случай е като ефектът на пеперудата, в началото си започнал с мисълта че ти е симпатично момчето след което си започнал да гледаш на него по друг начин, което е нищо повече от любопитство, на тази възраст всяко момче иска да разбере какъв е размера на момчетата от компанията му, да види дали има по привлекателно тяло от неговото и още куп характеристики помагайки на личноста да намери мястото си в обществото.

Ти си превърнал обикновенното човешко любопитство с Мания и то най-вероятно от скука. Не искам да звуча като някои живеещ в 16ти век но днешното поколение има всичко Телевизия Компютър ДВДта Филми Музика и много други неща които до преди около 15тина години се набавяха трудно. Днес всички сме свикнали че натискането на един бутон може да ни отведе навсякъде което от друга страна има свойте добри и лоши страни. Точно това разнообразие и лесен достъп до забавлението го прави лишено от смисъл и емоция и то омръзва бързо. Но нека не задълбавам в темата.

Относно хапчетата ще кажа само едно, от теб зависи дали ще ме слушаш "Спри ги!" злоупостебяването с медикаменти което правиш ти е като да живееш живота си на автопилот. Вместо да помагат те те закопават заедно с проблема. Ако спреш да взимаш медикаменти много бързо ще усетиш, че проблемът не е толкова дълбок колкото си мислиш ти.

Споменах за историята с устната и си помислих макар и не много профвсионално "Крак ли трябва да си отрежеш за да стигнеш до извода че не си гей, а в най-лошия случай си бисексуален?!". Да си бисексуален има своите предимства имаш 2 пъти повече шанс за приятно изкарване, чустваш се свободен, не си поредния човек живеещ "живот на заем" само защото обществото ти налага стериотип

Препоръчвам ти да преминеш към действие!
Стъпка 1:
Спри лекарствата, и виж какво ще мислиш тогава!!!
Стъпка 2:
Изчакай още месец-два през които се забавлявай учебната година ще свърши а лятото е подарено приятно време което можеш да изкараш на море на планина с приятели ЗАБАВЛЯВАЙКИ СЕ!

Ако след лятната ваканция продължиш да се заблуждаваш че се влюбен в момче и че си "мърша" приеми бисексуалноста като вариант и седни един ден леко и спокойно да обясниш на Т това как ти никога не си си мислел че е възможно да се случи на теб но уви природата го иска, обясни му че по никакъв начин не искаш да го ангажираш със свойте влечения и че може би са просто период. Дай му да разбере че ПРИЯТЕЛСТВОТО И ПОДКРЕПАТА МУ на този етап са много важни за теб. Може би духовната приятелска близост ще запълни дупката в душата ти. Сподели че в този момент на слабост неговата дискретност е от изключително значение и че чрез признанието което правиш пред него а и най-вече пред себе си ти му засвидетелстваш доверието което му имаш.

Ако те отхвърли то значи не ти е бил приятел.
Ако отговори на чуствата или любопитството ти то в никакъв случай не избързвайте по добре изчакайте за да бъдете сигурни че го искате.
А ако се опита да ти помогне да преодолееш този период то значи ти си попаднал на истински приятел и връзката която имате помежду си само ще се засилва, но говоря за дружеска връзка не интерпретирай думите ми е перверзния смисъл.

Извади изводи за себе си и избери от къде ще започнеш но действай защото живота е кратък. Едно от нещата който научих от прихологията е че тялото е просто обвивка важна е душата, а душата няма пол затова няма нищо лошо да поддържаш връзка с момче.
И не отдавай такова голямо значение на ситуацията в която си попаднал помня че в училище за кратко и аз имах подобен период окоаза се че и другото момче си е мислело същото малко по малко стигнахме и до секс но предварително се разбрахме да не отдаваме прекалено значение на това и много правилно защото периода отмина а сега съм женен с две деца и онези години по никакъв начин не ме смущават а напротив добил съм опит и съм намерил себе си.
Послепис: съжелявам за граматиката никога не съм я разбирал докрай.

04-12-2007, 12:42
Сетих се да допълня за всички които неразбират еднополовите връзки.
Това е като да мастурбираш сам с тази разлика че някои ти върши работата, чисто и просто Мързел,не - Любов. Най-често това се случва на момчета запалени по фитнеса които първоначално харесват тялото си а в последствие са готови да опитат с някои подобен на тях само за да разберат какво би било ако мастурбираш но не само с ръка а с реална личност подобна на теб. Факт е че развиваме тялото си (най-често чрез фитнес) така че половият акт да донесе още повече удоволствие преди всичко на нас самите, и на второ място на партньора.

deem
04-12-2007, 17:17
Също проблема ми е,че няма с кого да споделям...и сигурно ви отегчавам с моите простотий,обаче майка ми е в Русия,баща ми го няма,живея с брат си,но не мисля нищо да му казвам на него,защото най-много да остана едно заплюто петно..

По принцип не обичам да пиша отговори в директен формат, но ще направя изключение. Има вероятност това твое състояние да е причинено от СЕС,което е мисловен вирус. По точно-от СЕС трето ниво(както споменаваш усещането за Божие наказание). Лесно можеш да знаеш дали е така. Трябва единствено да помолиш някой да провери дали на тила ти има червено петно, може да е и в окосмената част. Ако това петно го има там ТИ МОЖЕ да получиш помощ от Егологията. Гаранции няма, но факта,че осъзнаваш греха и искаш промяна е доста добро начало. За повече инфо можеш да разгледаш темата ' За депресираните' в клуб 'У дома'. Аз съм я започнал. Ако имаш въпроси можеш да ми пишеш( ако искаш се регистрирай) и аз ще се опитам да ти отговарям по най-добрия възможен начин.

04-12-2007, 17:36
4e tolkova li e gotin?! ako mi kaje6 4e e rus i sineok i 1i18 te razbiram napylno!(az se po takiva mom4eta hlacvam :wink: )

НЕЩАСТЕН
04-12-2007, 19:25
Първо искам да изразя благодарноста си на психолога,и да му кажа, че това с устната е истина!
Сега направо се потресох...прочетох това ЗА ЧЕРВЕНОТО ПЕТНО,И НАИСТИНА ПО РОЖДЕНИЕ СИ ИМАМ НА ВРАТА!
А КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА?КАКВО Е ТО?

НЕЩАСТЕН
04-12-2007, 19:36
Оо, също ми вдъхнахте поне малко кураж, наистина в момента малко се надявам да мине Манията, както каза психолога

f1s714e70
04-12-2007, 19:38
4e kvo dori da stane6 obraten (ti sega ne si) nqma ni6ty lo6o v tva ima mn xora po sveta koito sa obratni i sa go prieli.Spored men ne e sramno 4e xaresva6 mom4eta,tva ne go opredelq6 ti,a sarceto ti to tka e re6ilo i nemoje6 da napravi6 ni6ty...spored men vsi4ko 6te otmine samo s vremeto ne se trevoji :)

НЕЩАСТЕН
04-12-2007, 19:39
Always`Sad
Как ти е пощата? :roll:

НЕЩАСТЕН
04-12-2007, 20:13
Та... неискам да ставам досадник,обаче ако може да попитам още нещо психолога...
Трябва ли да изчакам толкова време до след ваканцията,тогава наверно няма да сме в един клас,а мръсната ми уста направо няма да може да се спре...незнам, бих искал да му кажа :(

BAYO
04-12-2007, 20:45
Та... неискам да ставам досадник,обаче ако може да попитам още нещо психолога...
Трябва ли да изчакам толкова време до след ваканцията,тогава наверно няма да сме в един клас,а мръсната ми уста направо няма да може да се спре...незнам, бих искал да му кажа :(

Е не е психолога, но понеже с него сме на 1 мнение, ше си позволя да ти кажа... не му казвай, стръпи се , нека дойде лятото. Тогава може да размислиш веднъж завинаги. НЕ си наркоман, който не може да издържи на напрежението да не си вземе дозата... твоето е горе долу същото, само дето не си започнал още, а и е по-добре да не почваш. Тва мисля.

04-12-2007, 20:51
баааааа
вярно е че и аз съм в период 'сдух'
ама ти си мн трагичен случай ве
я главата горе
не ти се живеее
хах
и мен не са ме питали преди да ме направят
така че или не се оплаквай
или скачай ...

НЕЩАСТЕН
04-12-2007, 20:54
Абе... с две думи-луда работа...
Наистина и не се разбирам сам, много ми е объркано..като оставим на страна и това,имам още куп простотий на тъпата ми глава,а решение -няма :(

Always`Sad
04-13-2007, 06:02
Пощата ми е obicham_se@abv.bg.

04-13-2007, 14:23
Та... неискам да ставам досадник,обаче ако може да попитам още нещо психолога...
Трябва ли да изчакам толкова време до след ваканцията,тогава наверно няма да сме в един клас,а мръсната ми уста направо няма да може да се спре...незнам, бих искал да му кажа :(

мен това ми е работата и спокойно не ставаш досаден а просто си любопитен и това че имаш желание да се информираш говори само хубави неща за теб

доколкото разбрах вие сте добри приятели и искаш да запазите приятелството си но да стигнете и по далеч а и класът ти да не разбира тъй като след ваканцията ще се разделяте, а ти явно много искаш да му кажеш (това ще просвочи все едно съм гледачка но...) най-подходящото време АКО ИСКАШ да му кажеш ще е през края на юли - началото на август защото дотогава той ще се е оттърсил от стреса натрупан през учебната година, ще си е починал, ще е разпуснал и може би няма да реагира толкова остро на признанието ти но за сега предлагам да се поотърсиш малко от ситуацията и да си починеш

пак повтарям СПРИ ЛЕКАРСТВАТА ако наистина пиеш дозите които си описал то значи в момента лекарствата мислят вместо теб!

а относно това със споделянето в предното ми изказване ти обясних как:


"спокойно да обясниш на Т това как ти никога не си си мислел че е възможно да се случи на теб но уви природата го иска, обясни му че по никакъв начин не искаш да го ангажираш със свойте влечения и че може би са просто период. Дай му да разбере че ПРИЯТЕЛСТВОТО И ПОДКРЕПАТА МУ на този етап са много важни за теб. Може би духовната приятелска близост ще запълни дупката в душата ти. Сподели че в този момент на слабост неговата дискретност е от изключително значение и че чрез признанието което правиш пред него а и най-вече пред себе си ти му засвидетелстваш доверието което му имаш. "

успокой се и ако има нещо питай :)

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 15:09
Това нещо го разбрах напълно...
Понякога имам чувството,че само ме използва,ако е поразбрал нещо, или за пари,или за други неща,ама незнам,супер гадно ми е и ако наистина иска да ме използва по някакъв начин, ще полудея.. ](*,)

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 15:11
И още нешо-по никакъв начин немога да му кажа, явно и гадже си има и ще стане мама-мия...
Но направо ме гризе някакво ЧУВСТВО НА ЗЛОБА В МЕН,И НЕ ИЗДЪРЖАМ!УЖАСНО СЪМ РАЗТРОЕН, РАЗДВОЕН И РАЗТРОЕН ДАЖЕ, ЩЕ ИЗКУКАМ, САМО СИ МИСЛЯ РАЗНИ ПРОСТОТИЙ,А НА НЕГО НИЩО ОТ ТОВА НЕМОГА ДА СПОДЕЛЯ, ЩЕ ГРЪМНА КАТО БОЙЛЕР НАКРАЯ.... :smt011

deem
04-13-2007, 15:16
Първо искам да изразя благодарноста си на психолога,и да му кажа, че това с устната е истина!
Сега направо се потресох...прочетох това ЗА ЧЕРВЕНОТО ПЕТНО,И НАИСТИНА ПО РОЖДЕНИЕ СИ ИМАМ НА ВРАТА!
А КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА?КАКВО Е ТО?

За червеното петно:
'Въпроси в ефир', телевизия М-САТ, петък, 21.00-22.00
http://esotherica.freecom-int.com

Аз заставам на 100% зад всичко ,казано в сайта. Посещавам кабинета на г-н Захариев от около 2 години и 8 месеца.
Да, много бебета се раждат с това петно. А какво е няма да ти кажа аз- надявам се,че сам ще стигнеш до извода. Плюс това, всеки човек си има собствен мироглед и собствено възприятие.

В сайтът има базисна информация за Егологията и СЕС. Това,което ти казах аз, го знам от списанието 'Запознаване с материята'( че си поразен от СЕС 3-то ниво). Усещаш ли понякога парене на тила?

А петното НЕ Е Синдрома на Емоционалния Срив, то е просто външноизразения му белег.

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 21:20
Абе, незнам какво вече да си мисля...
То петна ли не бяха, психолози ли не бяха, съвети ли не бяха, депресий ли не бяха,хапчета ли не бяха, кръв ли не беше, лудост ли не беше..
С една дума- Безнадежден съм, нужен ми е само той и той,и той и той и той #-o

mamacita
04-13-2007, 22:04
Добре де,успокой се малко!Стига си се вманиачавал!
Направо ти се чудя на акъла как може да си направил всички тези неща-според мен трябва да приемаш нещата малко по-спокойно,защото с това тормозене ще си навредиш на здравето и след време ще съжаляваш,даже ще се чудиш как може за такова нещо да си си повредил.
Не е най-важното нещо с каква ориентация си-знам,че на тази вазраст ти е интересно,но се осъзнай малко и погледни напред!Животът е пред теб и няма смисъл за такова нещо да си го проваляш!!!

bEwArE
04-13-2007, 22:10
Човече, то е ясно! Ти си на 15 и все още си в хормоналната фаза в която незнаеш на къде да поемеш. Незнам, може би вече си се ориентирал като Би-сексуален, обаче ти можеш сам да си помогнеш! Нека ти дам съвет! Игнорирай този твой съученик, все едно го няма! Ако има възможност да се преместиш в друго училище или поне в друг клас - НАПРАВИ ГО! Забрави за тези гей изживявания, които си тълпиш в мозъка. Както всяко чувство може да бъде притъпено, така и това може! Върни се към стария начин на живот. Общувай с момичета, мисли за тях, ако можеш хвани си приятелка, ако ли не отиди изчукай някоя к*рва(колкото и грубо да звучи)! Хвани се с някакъв спорт или някое момчешко занимание, което да ти харесва и да прехвълиш всичките си емоции върху него! Това е положението: Изход има! Както знаеш, когато престъпниците си признаят престъпленията, получават лека присъда... в твоя случай: Щом смяташ, че това е нередно, значи наполовина си го преудолял! И както има една поговорка : Господ помага не тези които искат да си помогнат! - хващай се в ръце и недей да се самосъжаляваш, защото накрая ще дойда и ще ти тегля един бой!! :)

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 22:30
Ами...да,аз ходя на фитнес,ако може това да се причесли като някакъв вид спорт,а скоро и на плуване ще си тръгна отново...
Абе проблем ми е , съвсем сериозно.Значи, не ми пука толкова какво мислят останалите,просто аз се мъча,като птица в клетка съм.Относно това,вече наистина си мисля, че съм Би-сексуален,но и колкото да се възбуждам от девочки,май се възбуждам и от Т,от други момчета- НЕ,но имах в предвид,че малко това възбуждане към Т надделява другото, това ме притеснява много..!

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 22:33
А аз както казах,освен че се възбуждам,имам чувството че съм влюбен,нали ви споделям- постоянно го гледам,всичко ми харесва у него-смехът му,усмивката му,гласът му, очите и всички такива простотий, но ми е много скувано и притеснено,толкова сговнясано никога не съм се чувствал,и даже ми влия освен на нервите и здравето и на училището,а аз искам да си уча съвсем нормално и спокойно както преди,а не да съм захласнат и загорял...УЖАС! :smt013

BAYO
04-13-2007, 22:37
С една дума- Безнадежден съм, нужен ми е само той и той,и той и той и той #-o

Без да ми се обиждаш [-X

Ти :

-или си тъпак
-или си маняк
-или си садо-мазо
-или се правиш на такъв
-или си луд
-или си ИНАТ

(май последното беше най-добро попадение)

1 000 човека ти казваме "НЕ" , ти пак казваш "ДА" ...

П.П. Поне ако правиш нещо, зарежи хаповете, така ще говориш по-ясно, по-лесно, по-разумно, но от др страна ако си без хаповете и те отреже брутално, незнам човек , губи ми се фантазията кфо ш'те стане. :smt012

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 22:41
Нее,спокойно, не съм от тънкообедчивите педали :-D
това го казах на майтап...
Относно, остави май наистина съм голям инат,като дрът катър,ама малко си падам и садо-мазо...и преди съм се самонаранявал,ама заради МОМИЧЕ си бях нарязъл вените :?
Това ме притеснява,но наистина аз никога не бих го отрязъл да не му говоря или подобно,само ако не се скарам нещо жестоко,защото се променям като дявол и незнам какво ще му се случи тогава...

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 22:44
Просто и колкото налуднечичево да звучи,искам да се самосъхраня,поне още 15 години живот.... :lol:
Божее,като гледам какви простотий съм писал,ама съм бил и нафиркан яко и то с валериани и диазепани,в момента съм ЧИСТО ТРЕЗВЕН И АДЕКВАТЕН,но въпреки това пак се мразя от дъното на червата си!

04-13-2007, 22:54
добре що не пробваш да си хванеш някоя к***а за един сех и може и да ти мине вече да не си в тва положение ?!?!

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 22:57
Проблема ми е, че съм много вманиачен и трудно ги подбирам,имам си с две думи-много търсене,доста съм капризен....
Но ще пробвам...някой да каже как вървят цените :-D

QuEEr_bOy
04-13-2007, 23:05
e ti pa sq 4ak za ceni idi tam na nqkoi kupon neshto nz na kolko si nemojah da razbera i tam zaribi nqkoe momi4e i napravete go i tva e moje da se opravi6 da izleze6 ot tvoite vaobrajeniq i da spre6 da se sduhva6 ako ne idi na disko tam sashto ima ako ne kakto si kazvat to4no idi i si plati za edin sex i tva e

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 23:07
Ми..така е, абе трябва да поработя по въпроса

QuEEr_bOy
04-13-2007, 23:09
az pone se promenih sled 1-viq ne be6e mn skoro de :) no kakto i da e no sled sex seki 4ovek se promenq po edin ili drug na4in pone az taka si mislq moje i da se zablujdavam no moeto mislene se promeni malko taka 4e deistvai i dano da uspee6
=D> =D> =D>

BAYO
04-13-2007, 23:10
А до ся що не работеше бе ти ...
А и друго
Преди дето изреждах ...
Забравих да те пиша и чувствителен :oops:

Такова е положението , а не знам от кой град си, иначе при нас едно курве струва от 30 до 50 евро на вечер ... а вече ако искаш и по-голяма красавица отиаме на 100 , ама очи и х*й текат батко, та мамата си трака :-D

QuEEr_bOy
04-13-2007, 23:13
ima i po evtini pak i te ve4e na evro li vartat :D ne znaeh pone shtoto ne sam plashtal za takiva neshta de \:D/

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 23:17
МДДАА,АБЕ ЩЕ ВИДЯ,ТУК МАЙ И ПО 50ЛВ ИМА..ОБАЧЕ ТОВА МЕ Е ЯД,ЧЕ СЪМ МАЙ НЯКАКЪВ МАНИАК,ДЕТО САМ СЕ ПРЕБИВА,КАК МОЖЕ ДО ТАКАВА СТЕПЕН ДА СИ НАСИНЯ ЛИЦЕТО,ЧЕ ДА ВИСНЕ И ДА СЕ ПОДУЕ ВСЧКО КАТО,ВСЕ ЕДНО НАТРОВЕН..И ТО ПАК ЗАРАДИ Т.. :smt011

BAYO
04-13-2007, 23:20
МДДАА,АБЕ ЩЕ ВИДЯ,ТУК МАЙ И ПО 50ЛВ ИМА..ОБАЧЕ ТОВА МЕ Е ЯД,ЧЕ СЪМ МАЙ НЯКАКЪВ МАНИАК,ДЕТО САМ СЕ ПРЕБИВА,КАК МОЖЕ ДО ТАКАВА СТЕПЕН ДА СИ НАСИНЯ ЛИЦЕТО,ЧЕ ДА ВИСНЕ И ДА СЕ ПОДУЕ ВСЧКО КАТО,ВСЕ ЕДНО НАТРОВЕН..И ТО ПАК ЗАРАДИ Т.. :smt011

И от к'в зор го направи? На някой да помогна с тва? Да спечели нещо от това? Медал ли искаш за тва? [-X Вземи се в ръце, че ако ми беше под ръка да ти бях бил 1 български и 1 цигански шамар/шалтак!

QuEEr_bOy
04-13-2007, 23:22
знаеш кво спи да мислиш за тва нещо мисли за нещо друго но не и за тва и дай 50 лева ако трябва но да е поне както трябва :) да си свършиш работата как трябва и да спреш да мислиш за тоя влез във флирт4е и гледай снимки на моми4ета и навсякъде и така мисли за някоя моми4е което ти е симпатично нещо от сорта но не и за него айде

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 23:23
Абе дедазнам...някакво странно чувство на удоволстве ми доставя,когато съм в криза...просто ми е кеф да се гавря със себе си :cry:

BAYO
04-13-2007, 23:28
Абе дедазнам...някакво странно чувство на удоволстве ми доставя,когато съм в криза...просто ми е кеф да се гавря със себе си :cry:

Тва тряя го види психолога ся, или ония вуду магьосника!

П.П. ЗАЩО БЕ ОТКАЧАЛКО???

П.П.П. Май май още не ти се е избистрил ума, което скоро няя и да стане, ако продължаваш с тях...

П.П.П.П Ае без глупости а!? Кеф му било. Аееее да не приказвам, че... :-$

QuEEr_bOy
04-13-2007, 23:30
ееееее тогава всички ние какво правим втигаме си рейтинга и коментарите в тиинпроблем а значи е безмислено да ти казваме какво да направиж щом ти е кеф да се самонаказваш :) тогава сам ще трябва да се оправяш ти си знаеш. Нали знаеш оня мохабет "кои каквото си го направи, нокой друг неможе да му го направи" затова ти си знаеш нататък, но дано да се опраиш де айде късмет и УМНАТА !!!!!!

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 23:30
Всеки знае,и какъвто да е,че има комплекси,и аз си имам и да ги избия,или трпябва да гавря някой друг,или себе си,а днес нямаше кой и си издрънчах няколко удара с бокса в окото,доста виснах...

QuEEr_bOy
04-13-2007, 23:34
ц ц ц тва с бокса вече е прекалено брао на теб ако продължаваш така ти виждам скоро края да се ......... и така недей ти нещо верно си се сдухал прекалено мн да се удариш с бокс хаха :) недей така

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 23:36
Ами...търпя си пораженията,никой не ми е виновен че съм педал, просто от уважение към педалите се поздравявам!
То това не е всичко,освен с бокс съм се удрял и със шише-стъклено,рязах си устната пак на скоро и вените също.. ](*,)

BAYO
04-13-2007, 23:39
Пич, хой си легай, че зе да ме ядосваш! Съжалявам за вашите единствено! Какво ли правят те, как ли се заблуждават, какво ли ги лъжеш? Треа още поне 100на поста да минат , за да зема да пиша тука!

П.П. Оправи се, не се излагай, ш'тот секи може да се пребори. Ако пък не искаш кажи си го, да те отписваме, да заклуч. темата и да се приключва въпроса.

П.П.П. След като ТИ САМИЯТ не искаш да се промениш, да си промениш държанието, настроението, самочувствието, ориентацията... та НИЕ ли да го направим? Айде лека нощ и дано се осъзнаеш на кой свят ходиш!

НЕЩАСТЕН
04-13-2007, 23:39
Между другото,ето аз пак показвам злобата си,и колкото да не искам...
Но винаги съм мразил грастите,и ще ги мразя, независимо какъв съм аз!Така бих постъпил с всяка граста, както със себе си

QuEEr_bOy
04-13-2007, 23:43
емиии тогава самонаказвай се и наистина скоро няма да изквасиш така 4е наистина ходи си лягай най добре поне за ся пък дано на сутринта мислиш малко по трезво да не повярваш айде

deem
04-14-2007, 09:19
Абе, незнам какво вече да си мисля...
То петна ли не бяха, психолози ли не бяха, съвети ли не бяха, депресий ли не бяха,хапчета ли не бяха, кръв ли не беше, лудост ли не беше..
С една дума- Безнадежден съм, нужен ми е само той и той,и той и той и той #-o

Човече, съжалявам,че не ме разбра.
Твоя воля.

eg_missy_
04-14-2007, 10:10
я,се стегнете! Това не е болест! Няма от какво да се срамуваш! Това е физиологично и не се лекува! какво искате-да му направят фронтална лоботомия, все едно живеем преди първата световна?? Просто такава е ориентацията ти- няма нищо срамно! В затвореното българско общество, което гъмжи от глупави предрасъдъци и стереотипи, на тази възраст няма да намериш много подкрепа, но се надявам по-късно хората да те приемат такъв такъвто си! В природата има десетки примери за хомосексуални отношения между животни и растения! Естествено е!

04-14-2007, 11:37
mi nz kvo da ti kaja ....
ima6 gaden problem .opredeleno
no ne se strahuvai vsi4ko s vremeto si 6te se oprvai !! ;-)
nemoga da si predstavq kak se 4uvstva6 no znam 4e ne e mnogo hubavo tova 4uvstvo!!! i az sam imala mnogo problemi no vsi4ko se oprvaq ....taka da znae6 :wink:
uspeh........... :smt008

vikipf
04-14-2007, 11:47
Спокс де... Смисъл тва може да е само някво моментно... Та нали си в пубертета, струват ти се много неща които не са така.. Спокойно с времето си ще се оправиш.. Не няма да се оправиш щото ти си си нормален... Нормално е да имаш привличане и кув същия пол.. Както каза някой имаго и в природата... Само не се страхувай и отричай от себе си.. Или пък не се мрази за тва което си...

НЕЩАСТЕН
04-14-2007, 15:14
Ами... знам че съм в пубертета,ама не ми се струва,това си е направо болестно състояние, много го искам... :roll:

eg_missy_
04-14-2007, 16:27
не е болестно състояние, а сексуално привличане, което не е нито неправилно, нито греховно. Просто за моментът трябва да се въздържаш от действия, защото както казах, обществото не е толерантно изцяло (макар че аз имам приятели хомосексуални и са страхотни хора, точно като всички останали-те на практика не са различни!) Надявам се да намериш нужната подкрепа...

04-14-2007, 17:43
Няма да е зле да идеш при психолог. Или така си мисля. Аз подобни чувства никога съм нямал и дано нямам. Смятам че биха ти помогнали. Това са хора които наистина биха ти дали правилен съвет. А ако питаш мен - първо си изясни какво чувстваш, ако си сигурен че е това което пишеш си кажи "Я се усъзнай, аз съм момче на 15 години, немога да съм влюбен в момче, стига глупости", и спираш контакти с него. Спираш да го гледаш, спираш всичко. На твое място бих се постарал да си намеря приятелка, можеби ще разбереш колко по яко е да си до момиче.

НЕЩАСТЕН
04-14-2007, 18:08
Ами..да знам какво е чувството и с момиче,нали ви казвам, бях си нормален до преди 5 - 6 месеца...
Просто незнам,същото е чувството в момента както като бях влюбен в момичета...
И най-гадното,че ми обръща внимание и направо ме подлудява!

NightSky
04-14-2007, 19:12
За да решиш проблема си, трябва да имаш желание да го сториш.Така че се стегни, спри да мислиш за въпросното момче, намери си интересни занимания и ще видиш как с времето интереса ти към противоположния пол ще се върне.

НЕЩАСТЕН
04-14-2007, 21:46
Дано да е така...

НЕЩАСТЕН
04-16-2007, 08:13
Така..сега имам още един въпрос към психолога,ако може...
Имам още един проблем ,който не съм споделил,и може би той е главният виновник за тази неудобна ситуация...
Просто съм голям материалист! :roll:
Незнам вие как го разбирате това,но аз просто полудявам като видя някой да има нещо по-хубаво от моето и веднага хуквам като луд да си купувам, даже по-добро.Просто завистта у мен е неуместна!Немога да си го обясня....ЗЛОБА някаква...
Може би съм и доста разлигавен,защото майка ми препечелва доста и ми праща всеки месец доста пари..и пак не ми стигат..
Просто немисля, че на моята възраст е възможно да харчиш по толкова мнооого пари и пак да не ти стигат,да искаш още и още!Без точности,но на ден не пръскам по-малко от 20- 30 лв само за задните си части,а отделно ако тръгна и някои дрешки да купувам става мама-мия...
Всичко съм забравил, просто в тъпата ми тиква само се въртят сметки и телефони,ланци,пръстени,др хи и разни простотий..
Единствено в момента той ме кара да се чувствам повече като човек, а не като МАШИНА.Какъв е проблема? :arrow:

Digital
04-16-2007, 09:55
Така..сега имам още един въпрос към психолога,ако може...
Имам още един проблем ,който не съм споделил,и може би той е главният виновник за тази неудобна ситуация...
Просто съм голям материалист! :roll:
Незнам вие как го разбирате това,но аз просто полудявам като видя някой да има нещо по-хубаво от моето и веднага хуквам като луд да си купувам, даже по-добро.Просто завистта у мен е неуместна!Немога да си го обясня....ЗЛОБА някаква...
Може би съм и доста разлигавен,защото майка ми препечелва доста и ми праща всеки месец доста пари..и пак не ми стигат..
Просто немисля, че на моята възраст е възможно да харчиш по толкова мнооого пари и пак да не ти стигат,да искаш още и още!Без точности,но на ден не пръскам по-малко от 20- 30 лв само за задните си части,а отделно ако тръгна и някои дрешки да купувам става мама-мия...
Всичко съм забравил, просто в тъпата ми тиква само се въртят сметки и телефони,ланци,пръстени,др хи и разни простотий..
Единствено в момента той ме кара да се чувствам повече като човек, а не като МАШИНА.Какъв е проблема? :arrow:
Абе я бегай от тука че почваш да ми лазиш по нервите вече ! Пикла !

психолога
04-16-2007, 14:53
Започвам да си мисля че нямаш никакви чуства към него, а просто може би заради по хубавата му външност искаш "да притежаваш" и него което е съвсен друга ситуация. И аз много пъти съм гледал тия напомпани момчета по разни състезания и със си казвам "Ако имах такива мускули?" но това не означава че имам чуства към тях.
Проблема наистина ми стана по ясен всичко си дойде на мястото. Както беше казал някои "Зад всяко гениално нещо стой простичката идея!" в случая причина.

Споменах за хомосексуалната "любов" че е като "любов със себе си" и че е не толова заради партньора колкото заради егоизмът.

Спокойно не си влюбен а осносно ежедневните ти разходи мисля че са почти в реални граници след като живееш с брат ти., родителите са ви далеч за да се грижат за вас за това заменят присъствието си с пари което е лошо (друга тема). Предполагам не сядаш да си готвиш а ядеш пици сандвичи и други подобни вредни неща.

Наскоро дадох в клас да се обсъжда тема по избор и те избраха Завистта една от ученичките каза нещо което говори много добре за начина по които е възпитана и за това как ще се реализира в обществото, тя каза (цитирам по памет) : "Родителите ми са ме възпитавали да не завиждам на никои, защото ще тровя само себе си. Казвали са ми че колкото и да съм хубава винаги ще има по хубави от мен, колкото и да съм умна винаги ще има по умни от мен..." , май излезе че твоето "влюбване" в момче е просто резултат на пропуските във възпитанието ти.

deem(unregistered)
04-16-2007, 15:27
Така..сега имам още един въпрос към психолога,ако може...
Имам още един проблем ,който не съм споделил,и може би той е главният виновник за тази неудобна ситуация...
Просто съм голям материалист! :roll:
Незнам вие как го разбирате това,но аз просто полудявам като видя някой да има нещо по-хубаво от моето и веднага хуквам като луд да си купувам, даже по-добро.Просто завистта у мен е неуместна!Немога да си го обясня....ЗЛОБА някаква...
Може би съм и доста разлигавен,защото майка ми препечелва доста и ми праща всеки месец доста пари..и пак не ми стигат..
Просто немисля, че на моята възраст е възможно да харчиш по толкова мнооого пари и пак да не ти стигат,да искаш още и още!Без точности,но на ден не пръскам по-малко от 20- 30 лв само за задните си части,а отделно ако тръгна и някои дрешки да купувам става мама-мия...
Всичко съм забравил, просто в тъпата ми тиква само се въртят сметки и телефони,ланци,пръстени,др хи и разни простотий..
Единствено в момента той ме кара да се чувствам повече като човек, а не като МАШИНА.Какъв е проблема? :arrow:

СИНДРОМЪТ НА ЕМОЦИОНАЛНИЯ СРИВ (СЕС)>Имаш червения белег на тила. Какво му е толкова сложното да разбереш? Повече няма да го повтарям, но след като съм ти казал причината и не вземаш мерки нямаш право да се оплакваш и хленчиш. Аз си казах . За последно. Чао.

НЕЩАСТЕН
04-16-2007, 16:10
Ооо,ама аз не съм очаквал такива гадни реакций!Ама аз няма да се разкарам, ще си седя тук и ще си пиша колкото си искам!
Относно,защо да е лошо да имаш по-повече от другите?Все пак не всеки може да е красив,ама чак пък да му завиждам за красотата...а ако завиждам,аз ще си я компенсирам с дрехи или други,понеже съм си грозен!ТОЧКА!Завист и толкова! :smt019

НЕЩАСТЕН
04-16-2007, 19:20
Амии дори и да е завист към красотата му,аз го чувствам като любов :roll:

mamacita
04-16-2007, 19:25
Интересно ми е брат ти как реагира на тия твои мазохизми...Той не подозира ли нещо?!То няма начин да не подозира... :-k

НЕЩАСТЕН
04-16-2007, 20:10
Оо, той не го интересува особено....ако не съм споменал ще кажа, че съм скаран с него и въобще не ми дреме какво мисли...

НЕЩАСТЕН
04-16-2007, 20:19
Незнам...и колкото и да не искам да го кажа,освен че изпитвам изпедерастяли чувства съм и долен и гнусен комплексар....най-ужасната комбинация :(

04-16-2007, 20:32
Здравей.
Хм, честно да ти кажа... трудно ми е да реша как да подходя, как да ти обясня всичко, което нахлу в мозъка ми, когато прочетох историята ти. Първото нещо, което ще ти кажа като съвет е най-трудно осъществимо, но най-ефикасно за сметка на това: Стегни се!

В смисъл - опитай се максимално да се прочистиш от влиянието на чувствата (знам, може да ти прозвучи невъзможно, но.. опитай). Целта е да разбереш, дали противоположния пол наистина те привлича, или просто си зашеметен от цялостното излъчване и качества на човека, който харесваш (: На тази възраст всички сме объркани, не знаем какво чувстваме, какво искаме.. изобщо ужас.
Особено когато човек е толкова стресиран, е още по-ужасно.
За теб е важно преди всичко да се измъкнеш от депресията, и да дойдеш на себе си, за да можеш да прецениш дали наистина си гей, дали това не е някаква временна хормонална прищявка, или просто конкретния човек те е запленил с нещо специално (защото и такива случаи се срещат). В такива ситуации, човек сам най-добре може да си помогне. Но за целта се изисква известна доза воля, сили, мотивация, оптимизъм... ала, бала.
Отдели повече внимание за себе си, по-специално за дейности, които биха повишили самооценката ти, за да се съвземеш от всичко това, да можеш да погледнеш на нещата обективно, да прецениш всичко точно.

Не се отчайвай! Изход от проблемите винаги има, стига да не се предаваме (:
А, и вземи си намери отдушник, защото ако няма кой да те изслушва ще ти е значително по-трудно.

НЕЩАСТЕН
04-16-2007, 20:36
Ами.. наистина е много объркано, всички чувства са смесени...ужасно...а наистина нямам отдушник,вие сте ми единствения отдушник :smt010

04-16-2007, 20:43
Тц, тук... някакси, струва ми се, че няма да намериш утеха.
Сигурно всички различни мнения ще те объркат още повече.
Потърси помощ от някой приятел, на който имаш пълно доверие, някой близък, скъп човек, способен да те изслуша и да ти помогне. Ако нямаш такъв... Лошо.
На психолозите нямай доверие. Те са студени и изтрещяли същества, свикнали са да се прествуват. Реакциите им са заучени, както и изводите, които си правят, след като те изслушат. Особено назначаваните в училищата. Сред тях трудно ще намериш някой, способен да ти помогне.
Гледат те, слушат те, и в същото време си мислят колко колко е западнало младото поколение тези дни >.<. Повдигат собственото си самочувствие от факта, че не се намират в твоето объркано положение. (това си е моето лично мнение, де)

04-17-2007, 02:36
поне още не говориш за себе си в женски род... :smt005

НЕЩАСТЕН
04-17-2007, 05:47
Е, и???

психолога
04-17-2007, 19:22
Амии дори и да е завист към красотата му,аз го чувствам като любов :roll:

ами честно казано аз имам една малко нетрадиционна теория за любовта заради която за малко да изкарам петица е университета
в тоя бранш всичко се върти около любовта и около вътрешния мир горе-долу не е много разнообразно като учебен материал.

Аз смятам така наречената "Любов" за съвкупност от човешки нужди, като например да даваш и да получаваш нежност да си говориш с някого да мечтаете и тн и тн. Което се превръща в любов когато правиш всички тези неща както и още много е един човек.
Например ти още си ученик и си говориш със съучаници, обсъждаш с учители за твоето професионално развитие (мечтаеш), и така нататък но ако всички тези неща ги правиш с един човек ти ще се чустваш много по привързан към него. И ето това е "Любовта" според мен.

Не можах да се изкажа достатъчно ясно, но и в главата ми е объркано. Все пак в учебните заведения се учат много по различни нещата
от колкото са в реалния живот.

НЕЩАСТЕН
04-17-2007, 19:28
Ами..да,наистина искам да получавам тия неща които изброихте..но наистина си го обичкам, даже и подаръци почнах да му правя

Nassgerrack
04-17-2007, 20:05
Въпрос към всички ,които са отговаряли на тоя нещастник: Защо го търпим тоя? Бахти,тоз е някво ревливо,закачливо лайненце дет са го шибнали хормоните и понеже мама я няма да му говори е тръгнал да пише из форумите.

Да бъде тоя къвто иска,кретен да е,болен да е,хамав да е, гей да е,не е фатално.Ама то мамицата му един гигантски вулкан от простотии! Даваш му съвет - той казва не! Съчувстваш му - той продължава да реве. Нареждаш го - той отговаря така все едно има значение.

Ае мухльо,вземай са стягай,изключвай компа и излизай на вън! Проблема не може да ти го реши интернета , а реалните контакти с реални хора!

Като щеш бъди гей,педал,травестит,но се дръж като мъж! спри да хленчиш като някво лигаво 10 годишно момиченце.


Много ше се радвам темата ако се заключи,но това явно няма да стане. Заключи сам за себе си тая тема и се промени сам.Друг няма кой! Всички се опитахме да ти дадем съвети,ама ти явно отказваш да ги приемеш. Прав ти път!

НЕЩАСТЕН
04-17-2007, 20:33
Въпрос към всички ,които са отговаряли на тоя нещастник: Защо го търпим тоя? Бахти,тоз е някво ревливо,закачливо лайненце дет са го шибнали хормоните и понеже мама я няма да му говори е тръгнал да пише из форумите.

Да бъде тоя къвто иска,кретен да е,болен да е,хамав да е, гей да е,не е фатално.Ама то мамицата му един гигантски вулкан от простотии! Даваш му съвет - той казва не! Съчувстваш му - той продължава да реве. Нареждаш го - той отговаря така все едно има значение.

Ае мухльо,вземай са стягай,изключвай компа и излизай на вън! Проблема не може да ти го реши интернета , а реалните контакти с реални хора!

Като щеш бъди гей,педал,травестит,но се дръж като мъж! спри да хленчиш като някво лигаво 10 годишно момиченце.


Много ше се радвам темата ако се заключи,но това явно няма да стане. Заключи сам за себе си тая тема и се промени сам.Друг няма кой! Всички се опитахме да ти дадем съвети,ама ти явно отказваш да ги приемеш. Прав ти път!


ЛЕЛЕЕ..ама ти си бил много устат бе?Каква проза, какви стихове само...сърцераздирателни даже...
Недей, за жалост може да съм гей, травестит или всичката паплач която каза,защото си пиша с такива грозни момчета като теб!Ама ти не завиждай, моя хормон ще се оправи,твоя няма да се оправи!И да завиждаш и да не, няма файда, трябват все пак ЧИСТАЧКИ,ИЛИ ПРОДАВАЧКИ като теб, за да мият кенефите навсякъде.
Спокойно, може да си изпиеш валидола,поне от личен опит знам, че не действа много силно, за да не стане така че да умреш,и да те успокоя, че темата няма да я заключат, защото МОДЕРАТОРИТЕ са хора,а не безгръбначни и безхуманни, същества,като теб!
Лека нощ и цуни баба си под мишника! :lol:

BAYO
04-17-2007, 21:11
Nassgerrack не забравяй, че като се отвори темата, аз бях първия дет тръгна да дава съвети. И когато по-рано от всички видях, че няя смисъл, казах си директно, и на него, че повече няя да пиша в тая тема. Учудвам се, че си хабиш нервите за глупости. Направи кат мен, не чети хич. Ся влезнах от любопитство да видя само, дали се развиват добре нещата или не, ама ясно е, какво е положението.

НЕЩАСТЕН
04-17-2007, 21:26
Ооо,още един мафиот!При това и той грозен!УЖас,вие пластична херургия незнаете ли какво е?Или тесла да си нацепите носа?А?Ужасна картинка,а си хабите нервите,нищо хабете ги,аз ще ви помогна да влезите в 4-и Километър, по-скоро :twisted:

BAYO
04-17-2007, 21:40
И да обиждаш и да говориш простотии, глупости, шитс и тем подобни... не ти се връзвам, да знаеш! Плюй си, не ми пречиш, нито целиш.

П.П. Не ме обиждай, щот аз не съм, а ако почна става страшно :smt018

04-17-2007, 21:46
НЕЩАСТЕН имаш ли скайп? ако искаш може да си поговорим? с радост ще те изслушам и ще се опитам да ти помогна :) пиши ми на ЛС-то или тук

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 05:37
Мне, за жалост нямам,ама пиша в мирката-пак така ми е ника

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 05:38
BAYO ами почвай какво чакаш!Ама преди да обиждаш си избръсни тая вълна на гърдите :lol:

Nassgerrack
04-18-2007, 06:28
Тоа ми се включи с skype снощи. Да ви кажа не му е добре. Някой ако иска да дам copy/paste на монолога му да пише,ще ви стане доста интересно с какъв човек си имаме работа.

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 07:32
Ооо, така ли??Я дай че ми стана интересно...да видя какво съм писал аз.. :-D

in4eto0o0
04-18-2007, 07:49
spored men vsi4ko e ot vuzrastta...sled vreme vsi4ko 6te se opravi...hvani si priqtelka...budi po-dolgo vreme s neq i ne6tata 6te zapo4nat da se podobrqvat (ako imisa6 da me pita6 o6te ne6to moje6 da pi6e6 da skype : ina_dragieva ) Uspeh !!!

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 07:56
Даа,ама аз нямам скайп!но в интерес на истината, трябва да си направя, хем ще видя и някои лайненца дето ми се опитват да правят провокация...ОЧАКВАМ

BAYO
04-18-2007, 12:55
аве НЕЩАСТНИК, не обижай бе.....келеме! Иии ако искаш много да знаеш, щот се правиш на паметен, не виждам кой с кво те провокира, виждам само обратното във всеки твой пост! :evil:

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 16:01
БАЙО,първо келеме е майка ти(лека и пръст) :lol:
И вие провукирате, нещастници!!!!!!!!!!!!!

djeini
04-18-2007, 16:27
Samo ne razbrax za kakvo si tuk. Da obijda6 li? Kvo nali ima6 problem.Q vzemi nqkoi valerqn ot tvoite v kraina smetka tova si e tqxno mnenie.Jiveem v svobodna strana vseki ima pravo da si prikazva kakvoto iska :smt018

cherinka
04-18-2007, 16:49
Да даде Господ в още петима да се влюбиш, да страдаш по тях и раните по вените на ръцете ти никога да не зараснат.

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 17:26
Ооо,обаче аз май и на Алах съм се молил,и днес осъзнах че съм БИ!така де, мога да си кажа че се надървих от една пичка и за малко да я оправя в кенефа, ама почна часа..нищо,утре.. :lol:

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 17:36
Само да кажа на Байо,че злобата е повърхностна и веднага си проличава под уродливия му нос и цялото му тъпо и смачкано лице,какъв темерут е.А и тая курва до него ми прилича на някоя ромска магистратка :lol:
Нямаш вкус!

04-18-2007, 19:03
Мне, за жалост нямам,ама пиша в мирката-пак така ми е ника


аз пък нямам мирк :( инсталирай си скайп и пиши на lileto_ll :)
или ми пиши на мейла lileto_hiphop@abv.bg айде чакам :)

Ice_Queen
04-18-2007, 19:35
Ми и на мен не ми се живее .
Айде заедно да се гръмнем,а ?

04-18-2007, 20:13
еми ти сам си казал че искаш да се самоубиваш, така че аз викам да не чакаш повече. :twisted:

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 20:20
Ами да,ама да определим и датата, та да поканим и Байо :lol:

Ice_Queen
04-18-2007, 20:24
все ми е едно..възможно най-скоро да е само!!!

НЕЩАСТЕН
04-18-2007, 20:28
Ще е готино ,ако поне тоя човек се сети да ми каже..- лека му пръст :smt010

assd
04-18-2007, 20:28
еми недей, някой кара ли те насила да живееш? :P

hiphopgirl
04-18-2007, 20:52
абе хора тва ли е решението? [-X решението е да седнеш и да помислиш ако неможеш сам да решиш проблемите си трябва да поговориш с някой аз това му казах за НЕщАСТЕН да ме намери на скайп и може да си говориме мн по тая тема докъто не намерим отговор ама той явно не иска.... :smt017

04-20-2007, 20:13
e*ти ВУЛГАРИЗМА :smt013

BAYO
04-21-2007, 10:44
НЕЩАСТЕН ли си, ЩАСТЕН ли си, не ми дреме, ма ако обичай не пиши глупости, даже не ти разрешавам, ш'тот първо си на 15 годинки, още си бършеш суполите като ставаш от сън и другото което е - ти си МАЗЕН САМОУБИЕЦ. Ходи се еби в тоалетните в активните от втоя сорт, не пиши по форума да флуудиш. Не моа си обясня, щом мислиш , че гаджето ми е нек'фа задръстена , грозна и тъпа к*рва, кво очакваш да срещнеш повече от тва?!? Тя е мечта бе! Никога няя да имаш подобно нещо и не ми казвай че завиждам, че злобея или некви такива, щот човек за нищо не може да ти завижда, да те съжалява дори не тряя, щот ш' се застреляш и на никой няя да му пука за тебе. Отивай в Ада и не ни занимавай с глупости!!!

П.П. Даже и R.I.P. не ще ти пожелая, не го заслужаваш.

П.П.П. Goin' in HELL Motherfucker! :smt018

НЕЩАСТЕН
04-21-2007, 15:36
Хи хи хи, а такааааа....
Ама аз не съм самоубиец, това че ми харесва да си правя садо-мазо от любов ми доставя даже УДОВОЛСТВИЕ,честно казано.. :roll:
А относно твоята пичка си е наистина курветина, няма спор, а явно само те използва са парички,дано поне това да имаш,че като те гледам за нищо не струваш и не ставаш, ставаш единствено за бой, дано да те пребият някъде като те срещнат!

04-21-2007, 19:56
pi4 ako 6te6e da se symoobiva6 ve4e da si go napravil pone 1000000pyti!vmesto da pi6e6 gluposti 4e 6a go napravi6 vzemi se stegni,ili mai ti ve4e si gonapravil,no prodaljava6 da nervi6 horata s tva eii taka za kef! [-X ..i na men mi se 6te da se gramna ponqkoga,no ako go iskah odavan da sam go napraila!

НЕЩАСТЕН
04-21-2007, 20:50
Помияра Байо самичак се хваща като удавник за сламка...

НЕЩАСТЕН
04-21-2007, 23:01
Добре, сега сериозно, как може да го накарам по някакъв начин да ми обърне внимание? :x

Digital
04-22-2007, 00:40
Добре, сега сериозно, как може да го накарам по някакъв начин да ми обърне внимание? :x
Абе момче, Байо че е нежен - нежен е, но се опитва да ти помогне защо му отвръщаш така ?
Ми ако не е педераcче няма да ти обърне внимание.

04-22-2007, 11:28
Добре, сега сериозно, как може да го накарам по някакъв начин да ми обърне внимание? :x

Kolenichi mu i mu poiskai da te otvori otzad bez guma, da ti e gadno!!! :twisted:

Digital ti pyk ot kude pozna che sym nejen , haha daje kva duma si izpolzval :D , ama kakto i da e! KEfiSh!!

BAYO
04-22-2007, 11:29
Тва отгоре бях аз, нещо се бъгна системата :)

In4iTu_
04-22-2007, 11:47
Има два варианта:
1. Опитваш се да разсеяш тези чувства. Намираш си приятелка и се стараеш да се привържеш колкото се може повече към нея.

2. Оставяш се да бъдеш такъв, какъвто явно си. Ако наистина се кефиш на своя пол до такава степен, ще се примириш със себе си. Лично аз не съм против еднополовите връзки (просто не ми пречат по никакъе начин) и доколкото виждам все по-малко хора се възмущават от това(гледам Вип Брадър, когато съм вкъщи), така че няма да имаш чак такива големи проблеми с обществото и начинът по който смяташ, че ще гледат на теб.

НЕЩАСТЕН
04-22-2007, 12:39
Ами да...
До байо,не се притеснявай вече ме отвори с гума,ама другия път ще е без гума,ама не е хич гадно, не се стискай и не се срамувай да пробваш като ти се иска :lol:

НЕЩАСТЕН
04-22-2007, 19:27
Байо,още нещо ще ти кажа скъпа..
Не ми завиждай,явно имам повече опит от теб в кама-сутрата,макар да съм само на 15...за разлика от мен,ти ще си останеш стара и психично болна,девствена мома до края на дните си!

Cristiano_Ronaldo
04-22-2007, 21:32
ей според мен напусни тфа училище... в противен случай.. ще станеш гей !

BAYO
04-23-2007, 11:54
Байо,още нещо ще ти кажа скъпа..
Не ми завиждай,явно имам повече опит от теб в кама-сутрата,макар да съм само на 15...за разлика от мен,ти ще си останеш стара и психично болна,девствена мома до края на дните си!

Хаха мечтай си скъпа. Само на думи те бива, даже като се замисля в нищо не те бива..... така че SHUT THE F*CK UP!

Не можеш да имаш нищо повече от мене, никога!

mamacita
04-23-2007, 14:23
Ne6tasten,BAYO ako ne si spomnq6 ot na4alo ti dava6e saveti i napravo mu se 4udq kak se zanimava6e s tebe..Ne te li e sram ve4e!!!

BAYO
04-23-2007, 14:34
Ne6tasten,BAYO ako ne si spomnq6 ot na4alo ti dava6e saveti i napravo mu se 4udq kak se zanimava6e s tebe..Ne te li e sram ve4e!!!

Абе остави го. Както са казали хората " Храни куче, да те лае!" Не моа повярвам просто ... не моа да проумея кви хора има #-o [-(

П.П. mamacita мерси все пак за съобразителността! Радваш ме. :)

djeini
04-23-2007, 14:41
Na mene mi pisna ot taq tema predlagam da ne pi6em.Ta nai-posle toq da se razkara 4e ve4e se nerva.......

djeini
04-23-2007, 14:42
Ne6tasten bil deibi pederasa nameril kude da se obesnqva

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 15:32
Злобейте, кир мръсна!

BAYO
04-23-2007, 16:25
Злобейте, кир мръсна!

Мда бе, точно за тебе ли?!? Хах живей в кир дивако, на никой не му пука за тебе , гълтай хапчета и отивай в космоса :-$

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 16:25
Абе Байо,не злобей, моме девствена!
Моето момче си е много сладко и хубавко,направо се чудя как може да има такива грозотии като теб,даже избивам комплекс като си пиша с такова грозно момче като теб,охо-бохо такъв!

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 16:28
И тая Курветина есамо с теб от съжаление,а дано да не ме лъже окото,но мисля че е херма,отиди я провери с един лакмус у задника!

ba6ta ti
04-23-2007, 16:29
НЕЩАСТЕН da ti eba putkata mai4ina kolkoto i za zlobee6 i zavaijda6 na si4ki nas vav foruma koito imame MOMI4eTA za gadjeta....ni6to nqma naprai6...moga samo ti pojelaq priqtno analno pompane 6toto cql jivot 6te si putka s pi6ka...ili ne6to takoa....moje i bez pi6ka:) spored men mi se vijda6 ot tiq pasivnite pederazi koito cql jivot 6e gi ebat....taka 4e kvo da ti kaja odi se ebi s toq,pak moje i da si tolkova grozen 4e i mom4e da ne ti pusne ama kakto i da e tva si e tvoi problem :smt019 aide priqtno analno pompane i mu kaji da vnimava s tebe 6toto mi se vijda6 s mn labilna psihika,dori i za pederaz.....

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 16:33
Ооо,ама разбира се че съм пасивен!То иначе няма да е интересно да си педал,бе мърльо
Ама той си е много хубавичък,не ми завиждай...ще си злобея колкото си искам,защото най-обичам да нервирам такива грасти като теб :lol:
И как ще съм грозен??Ти май вчера забрави,че като беше пасивен беше с кашон от зрънчо на главата,а?Да ти опресня психиката...

ba6ta ti
04-23-2007, 16:36
ne mrazq pedalite no ako mi doide6 o4i v o4i nz ko 6ta napraq.......zad monitora mn se nadahvate no ina4e kvo vi praq ne e istina....ae stiga si pisal bqgai ti palnqt gaza...

Adwokat
04-23-2007, 16:36
НЕЩАСТЕН
не мога да те разбера тебе.. на 1-вия си пост искаше да умреш и т.н че си харесал някво момче... а вече пишеш че си пасивен и са ебете... не успях да схвана защо въобще пусна темата...като знаеш какъв си... :smt017

ba6ta ti
04-23-2007, 16:38
И тая Курветина есамо с теб от съжаление,а дано да не ме лъже окото,но мисля че е херма,отиди я провери с един лакмус у задника!
BAYO si e super to4en i pone za razlika ot tebe haresva momi4eta....samo moje6 mu zavijda6 sgan mrasna...toi be6e parviq deto be6e gotov da ti pomogne pak sq go psuva6 da ta....v pederaza mrasen

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 16:38
Ами не,аз казвам ХИПОТЕТИЧНО..вие се хващате за всичко..
Това че народа е извратен и ги прави тия неща, не означава че всички правят това, аз различавам любовта от секса!

JoeBanana
04-23-2007, 16:39
а на някой да му е хрумвало, че това може и да не е същия нещастен ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 16:40
Оо,бащатко ти,ти си бил голяма гнас долна, ма!
Недей да лъжеш,казах ти че другия път като те чифтосвам ще си без кашона от зрънчо на главата, понеже съм садо-мазо и ще ми доставя удоволствие гаврата с теб!Ще си взема и камшика...обезателно! :twisted:

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 16:41
Да, наистина,съмнявайте се като искате...тъкмо ще ми е по-забавно,че вече ще сме двама :lol:

JoeBanana
04-23-2007, 16:42
Да, наистина,съмнявайте се като искате...тъкмо ще ми е по-забавно,че вече ще сме двама :lol:
то тва й е хубавото на шизофренията http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
никога не оставаш сам http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 16:45
Разбира се,нали ви казвам , срадам от раздвоение на личноста,а може и да е разтроение,поне няма да си сам :-D

BAYO
04-23-2007, 16:47
а на някой да му е хрумвало, че това може и да не е същия нещастен ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Абе кво ми пука к'в е. Да не пише по-добре !!! Ама що е тъп и прост , първо пише едно, после друго ...... абе нямам думи , ма ако говори нещо по мой адрес, да не мисли, че няя да му отг. Баси темата стана тва !!!?!?!!!! :evil: :evil: :evil:

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 16:51
Ами Байо е с лабилен стомах, черва,матка и други органи от размножителната женска система, така че хвана вече сифилис от мен :lol:

BAYO
04-23-2007, 16:59
Ами Байо е с лабилен стомах, черва,матка и други органи от размножителната женска система, така че хвана вече сифилис от мен :lol:

Бълвай , бълвай горгоно, никой вече не ти обръща внимание и тва те мъчи нали ... ходи при твойта п*тка и не ни занимавай с глупостите си!

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 17:01
Ооо, ама не всички са като теб, недей да злобееш така ма ,мрашо!
Моето момченце си е даже много надарено, недей да си мислиш,че ще го бъркат с пола както теб! :lol:

djeini
04-23-2007, 17:03
NIKOI NE ZLOBEE OSVEN TI PEDAL MUR6AV PRESTANI VE4E 6TOTO 4ESTNO TI KAZVAM NI6TO 4E SUM MOMI4E AKO TE VIDA NQKUDE 6TE SPUKAM OT BOI 6TE OBIJDA TOI MUXLIO S MUXLIO

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 17:05
Джени,иди изпий един валериан да не пукнеш, ако нямаш ела аз да ти услужа, тъкмо и по-друг начин ще ти услужа :lol:

djeini
04-23-2007, 17:06
Pf men me e gnus samo kato si pomislq za tebe izvraten ne6tastnik zemi se grumni

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 17:08
Не мога, ела да ми услужиш,но внимавай, защото рефлексите ми са по-бързи,да не се сбъркам с теб :-D

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 17:15
Байо, тая курвентия поне избъсната ли е , бе,ма? :lol:
Да не боцка по брадата и над горната устна..

BAYO
04-23-2007, 17:15
Не мога, ела да ми услужиш,но внимавай, защото рефлексите ми са по-бързи,да не се сбъркам с теб :-D

НЕЩАСТНИК , вземи си следвай първоначалната идея, а имено - ДА СЕ ГРЪМНЕШ!!! :smt018

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 17:16
Оо, ама аз ако видя, теб ще гръмна, много ще е весело, калинке дива!

НЕЩАСТЕН
04-23-2007, 17:29
Джени,мъчно ми е за теб...
моята малка, магистрална фея..