PDA

View Full Version : Kak da otastq(pri4inq bolka) na momi4e



FEN_NA_MOTORI
04-08-2007, 00:55
Zdraveite zna4i tova momiche mn gadno me predade i mi pre4ini ogromna bolka ... ta se pitam kak da i otmastq za cqloto stradanie nqkakvi idei blagodarq predvaritelno... :smt006

BAYO
04-08-2007, 00:59
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=87517

Чети тука и гледай преди да пускаш теми.

П.П. Ще се моля за душата ти, падре!

RiseGirl
04-08-2007, 01:12
С това нищо няма да постигнеш :wink:

FEN_NA_MOTORI
04-08-2007, 01:28
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=87517

Чети тука и гледай преди да пускаш теми.

П.П. Ще се моля за душата ти, падре!
To hubavo ama az pitam kak da si otmastq a ne kakvo da pravq mai ti trqbva da 4ete6! ne se obijdai ama v momenta mi e mnogo gadno zaradi taq... i haha qkoto e 4e e ot moq klas i gledai samo za kakvo stava duma napravo :-D diva i shtastliva she q napraq... a toq pich deto dade link vie mu davate saveti a ne mu kazvate kak da otmasti i se pak mersi ...

alkobalko
04-08-2007, 05:31
Няма полза от отмъщение. Не виждам какво ще постигнеш. По-добре забрави за нея и я заличи от живота си. Ако тръгнеш да отмъщаваш, не е сигурно дали ще упееш да я нараниш, но със сигурност ще съсипеш себе си.

sherry
04-08-2007, 07:13
Не си играй на Господ :roll: Отмъщението не е това, което трябва да направиш. Ако тя те е наранила, можеш единствено да й отвърнеш с безразличие. Това ще я нарани повече. Продължи живота си напред, не се занимавай изобщо с нея, няма смисъл от отмъщения и такива глупости.

koalka
04-08-2007, 07:22
Съгласна съм с горните две мнения.Плюс това, тя, ако няма чувства надали можеш нещо да й направиш и така само ще си си пропилял времето и усилията, а така падаш на нейното ниво.

ShannonLarkin
04-08-2007, 08:56
причакай я след даскало с една бухалка... :twisted:

:smt075 :-D

feshankaa
04-08-2007, 09:14
Слава Богу,че не всички са като теб! Как може да искаш да отмъстиш на момиче..За мен си чист боклук..Нападайте ме,псувайте ме квото искате правете-ТВА МИ Е МНЕНИЕТО И НИКОИ НЕ МОЖЕ ДА МИ ЗАБРАНИ ДА ГО ИЗКАЖА :!:

koalka
04-08-2007, 09:23
feshankaa, а тя може да го наранява, както си иска, така ли?Момичетата са най-невинните, а момчетата са най-гадните.Той не говори едва ли не за физическа саморазправа, а да я нарани, както ТЯ ПЪРВА е направила.

nencuHka
04-08-2007, 09:24
Ам коалка,права си донякъде.Но все пак кофти е момче да наранява момиче... не го възприемам .

koalka
04-08-2007, 09:28
Да, разбирам, защото са уж силния пол, но пък момичета не са светици, даже никак.Не може да очакваш от едно момче да си седи така, когато го нараняваш най-безцеремонно.И момчетата имат чувства и те са хора!И те мразят несправедливостта.това, че е момиче не означава, че може да наранява, както си иска и когато си поиска.

04-08-2007, 10:38
edin svesten 4ovek mersi "koalka" em taka si e tq ima li pravo da si igrae s moite 4ustva? i da me naranqva po tozi nachin? az ne govorq da q prebiq ili nqkakvi takiva raobti imam predvid da q nakaram da se po4ustva kofti ili neshto ot sorta... vie pak tragnahte da mi davate saveti AZ NE ISKAM SAVETI KAKVO DA PRAVQ ISKAM DA MI KAJETE OTMASHTENIE?! ](*,)

cherinka
04-08-2007, 10:44
Ами гледай ся. Няма кво да й отмъщаваш. Случайно да си чувал, че всичко в тоя живот се връща?!?! Постъпила е гадно с теб - ОК. Но помисли, че след 2-3 месеца, година-две-три, дори и след 20 години някой ще постъпи три пъти по-лошо с нея, отколкото тя с теб! И когато това се случи, отиваш и й казваш нещо от сорта - друг път не си играй с чувствата на хората, защото видя на теб какво ти се случи.
Абе верно нема смисъл от отмъщение... колкото и банално да звучи - вероятността да нараниш другия, повече от колкото самия себе си, Е МИНИМАЛНА.
Трайте си, гледайте си живота, не мислете лошо никому, не се опитвайте да раздавате справедливост, не мислете за другите кви са що са, гледайте единствено себе си Вие Да Сте Добре и чак тогава ващите близки, приятели и хората на които държите, не се занимавайте още по-малко с некви си п*тки и глупаци тама дето 5 пари не давате за тях. Някои по-горе каза, че по-голяма наказание от безразличието няма. Наистина е така! Както аз съм се правила на безразлична, така и на мен са ми се правили. Гадно е, разбира се, но понякога помага! Айде със здраве.
П.П заболяха ме пръстите.

SouL^*DiViNe
04-08-2007, 10:48
от абсолютното пренебрежение боли най-много,а още повече и ако има чувства към теб.Иначе аз съм против това да се отмъщава на когото и да е било,просто това не е начина [-X

cherinka
04-08-2007, 10:49
edin svesten 4ovek mersi "koalka" em taka si e tq ima li pravo da si igrae s moite 4ustva? i da me naranqva po tozi nachin? az ne govorq da q prebiq ili nqkakvi takiva raobti imam predvid da q nakaram da se po4ustva kofti ili neshto ot sorta... vie pak tragnahte da mi davate saveti AZ NE ISKAM SAVETI KAKVO DA PRAVQ ISKAM DA MI KAJETE OTMASHTENIE?! ](*,)

Абе, мойто момче, БАС ДЪРЖА, ЧЕ КАКВОТО И ДА СЕ ОПИТАШ ДА НАПРАВИШ, ЗА ДА СЕ ПОЧУСТВА ТЯ ТАКА КАКТО ТИ СЕ ЧУВСТВАШ В МОМЕНТА, НЯМА ДА УСПЕЕШ.
Трай си бе, не разбираш ли.

FEN_NA_MOTORI
04-09-2007, 00:18
haha ami az utre utivam da si vzema gornicata ot tqh da vidim s kakvi ochi shte me gleda... a i mejdudrugoto ste pravi kakvo po gadno ot tova tq da te OBICHA vse oshte a ti da ne i obrashtash vnimanie i da si s drugo gadje :oops: no i tova se nqkoga shte mi omrazne...i trqbva da tarsq drug variant...i koe e nai gadnoto che nqkakva gledachka na kafe i kazala che shteli sme da se ojenim :-D :-D :-D :-D nqma lo6o...

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 14:15
забрави я...за теб тя не съществува..като минаваш покрай нея все едно тя е дърво.. :-({|=