PDA

View Full Version : shmatka



:(
04-08-2007, 02:22
S nego hodehme.. predi 2 sedmici se razdelihme.. no ostanahme priateli... do predi 3 dni kogato na nego priatelite mu mu nabutaha fitilite che sym pravila svirki na edin ot tqh.. toi nz dali im povqrva.. ama se skarahme ujasno gadno i mi kaza che nikua ne iska da me vijda poeche.. che ne e zaslujaval tfa da mu go napravih sled tia 2 meseca.. s negof priatel! ... I tezi 3 dni dori ZDR ne sme si kazali.... no tazi vecher mu pisah sms "Hristos Voskrese" i toi mi otg "Voistina Voskrese" ... I posle v diskotekata doide pri mene.. priznavam si .. uchudi me... Pogovorihme si malko... syvsem obshti neshta... i toi bega.. pred ochite mu se pregryshtah i tancuvah s drug... Toi ne svali ochi ot men... Moita priatelka me predupredi che ako prodalja she si navleka omrazata mu.. Nakraq si trygna.. prosto mi mahna za Chao.. syvsem nebrejno.. dori ne iskashe da me pogledne v ochite kogato mina pokrai men...... Tvyrdq che go obicham a kakvo mu pravq... Spored vas kakvo misli toi... za men.. za nas.. kakvo li izpitva... kakvo chuvstva... kakvo jelae... kakvo ne jelae...

FEN_NA_MOTORI
04-08-2007, 02:38
Em mai oshte ima 4ustva ama ti mnogo gadno si postapila kato si po4nala da igraesh sas drug, toi moje bi e razbral kakvo gubi... a ti mu pre4inqvash otnovo bolka i stradanie, ako ti go haresvash i iskash da si s nego shto ne pogovorite, az mislq che toi te haresva oshte ... za tova se darji taka...

alkobalko
04-08-2007, 05:24
Дори и да те обича с това си държание бързо ще промениш чувствта му. Какво ти струва да отидеш при него и да му признаеш, че все още имаш чувства? Ако и той има в най-добрия слуай ще сесъберете. А ако това не стане, поне ще си наясно със ситуацията.

Mad_GirL
04-08-2007, 07:27
Според мене той наистина има чуства към тебе все още обаче е на път да ги обърне в противоложната страна :( мисля че трябва да говорите и да му покажеш че той е единствен за теб в момента

koalka
04-08-2007, 07:28
Едно е да твърдиш, че го обичаш, а съвсем друго е да е така.
Честно казано постъпката ти е била тъпа, като си танцувала с друго момче, защото той явно си е помислил, че не го харесваш и нямаш чувства, изревнувал е и може да е обиден. :wink: Тези опити той да изревнува не могат да доведат до нищо добро.Най-добре седни и поговори с него.Кажи му, че всичко това не е истина, защото го обичаш, както ти твърдиш.

sherry
04-08-2007, 07:39
Хах, уж го обичаш, а кви са тея номера, искаш да го дразниш ли, да се правиш на интересна, за да привличаш вниманието му? Най - много да си навлечеш омразата му и да те помисли за курва.

Тъкмо са започнали да се оправят нещата между вас и ти започваш да се прегръщаш с други и да танцуваш с тях. Знаеш ли какво искаш? Ако него - не по този начин! [-X

divo_kotence
04-08-2007, 07:53
хх и си мислиш,че се още те обича???може и да е така..но едва ли ще е за дълго,при това ти държение ще те намрази (меко казано)

vivian
04-08-2007, 10:21
mn glupavo darjanie za 4ovek, koito kazva 4e obi4a nqkogo.takmo e osaznal 4e tva za svirkata i priqtelqt mu e laja i te e vidql da se pregra6ta6 s drug.opredeleno go e zabolqlo i za tova si vinovna ti.re6avai obi4a6 go ili ne,za6toto skoro nqma da ima6 vazmojnostta da si s nego.i vnimavai kakvo pravi6,postarai se da en go naranqva6,za6toto toi vse o6te ima 4uvstva kam teb.

Lorraine
04-08-2007, 10:54
Обичаш го,а танцуваш и се прегръщаш с друг пред него?Осъзнай се малко бе!Просто му кажи,че искаш да бъдеш с него и няма да оставиш да си отиде.Мисля,че има чувства към теб но е наранен..ако искаш да сте заедно просто му го кажи!А това за свирките..истина ли е? :smt011

sorceress
04-08-2007, 12:00
И ти си мн интересна. Какво си се опитала да направиш - да го накажеш за това, че се е вързал на слухове за теб ли?? Момчето явно е разбрало грешката си, но с твоето поведение може и отново да се замисли дали тези слухове не са верни все пак. Моето мнение е, че ако наистина го обичаш му дължиш извинение или най- малкото обяснение.

MoHuTo
04-08-2007, 12:30
Момчето може би наистина има чувства към тебе, а с това свое държание няма да постигнеш нищо друго освен да си навлечеш омразата му.По-добре престани..преди да е станало късно за вас....двамата.... [-(

Katerichka
04-08-2007, 13:12
Сектирец бате, на где утиа дниешната младиеж уа... :x

efito_f
04-08-2007, 18:42
Едно е да твърдиш, че го обичаш, а съвсем друго е да е така.
Честно казано постъпката ти е била тъпа, като си танцувала с друго момче, защото той явно си е помислил, че не го харесваш и нямаш чувства, изревнувал е и може да е обиден. :wink: Тези опити той да изревнува не могат да доведат до нищо добро.Най-добре седни и поговори с него.Кажи му, че всичко това не е истина, защото го обичаш, както ти твърдиш.

Podkrepqm :D

BAYO
04-09-2007, 00:44
Съгласен съм с vivian и Lorraine ... и въпросът и остава все пак :-k

Armeika
04-09-2007, 01:49
Moita priatelka me predupredi che ako prodalja she si navleka omrazata mu..
Слушаи приятелката си говори истината :wink:

sexy_momi4e
04-09-2007, 10:25
ne moga da te razbera,obi4a6 go a pred nego tancuva6 s drugi i mu pravi6 nomera,naistina 6te te namrazi :smt011

the dark angel
04-09-2007, 10:33
Според мен си постъпила адски8 глупаво!Защо вместо да поговорите,ти се правиш на интересна и го караш да ревнува!Това си е типично детска постъпка!!!Съветвам те ако държиш на това момче да отидеш и да поговориш с него!!!

Sladka_Zagadka
04-09-2007, 16:50
mm spored men ti si mn oburkana i neznae6 kakvo iska6 purvo kazva6 4e go obi4a6 a posle tancuva6 s drug pred o4ite mu !!!! Spored men toi vse o6te izpitva 4uvtva kum teb !!!! I edin suvet - zagubila si go kato gadje vnimavai da ne go zagubi6 i kato priqtel !!!

DarkAngelOfHope
04-09-2007, 17:22
най-вероятно ревнува .... все пак трудно е да виждаш момичето, което до вчера е било твое, да се натиска с друг.... Трябва да ти е много безразлична, за да не трепне нещо в теб .... а ако не си ... ще тио е гадно.
ти не си длъжна да се съобразяваш с това му поведение. все пак вие вече не сте заедно и ти имаш пълната свобода да излиза с когото си искаш. ако искаш обаче с това момче да останете приятели, не демонстрирай толкова открито, че веднага можбеш да си хванеш друг .... това определено ще го отблъсне от теб...