PDA

View Full Version : photoshop



galkata
04-08-2007, 06:55
nqkoi moje li da mi kaje ot kyde moga da si svalq photoshop blagodarq predvaritelno

04-08-2007, 07:37
НЕ, НЕ МОЖЕ! ИМА ПОНЕ 5 ТАКИВА ТЕМИ САМО НА ТАЗИ СТРАНИЦА!!!

PaRkInSoN
04-08-2007, 18:22
http://www.arenabg.com/

Armeika
04-09-2007, 00:24
НЕ, НЕ МОЖЕ! ИМА ПОНЕ 5 ТАКИВА ТЕМИ САМО НА ТАЗИ СТРАНИЦА!!!
:smt005

04-09-2007, 09:43
Надявах се, че ще октрия коментари на малко по-задълбочено ниво... Но какво съм очаквал всъщност, повечето потребители от тази възрастова група рядко се справят и с първите стъпки.

04-09-2007, 10:58
Надявах се, че ще октрия коментари на малко по-задълбочено ниво... Но какво съм очаквал всъщност, повечето потребители от тази възрастова група рядко се справят и с първите стъпки.
хаха
яко търсиш хора наясно с photoshop потегляй към deviantart com

Sovellis
04-09-2007, 11:22
Всъщност не търся :). Просто си помислих, че като вече има няколко абсолютно идентична теми, засягащи този проблем, то тази ще е мааалко по-различна. Например - "как да отворим документ в Photoshop". И надявам се не си си помислял, че точно тук ще търся запознати с PS? :D

Forslor
04-09-2007, 15:39
Всъщност не търся :). Просто си помислих, че като вече има няколко абсолютно идентична теми, засягащи този проблем, то тази ще е мааалко по-различна. Например - "как да отворим документ в Photoshop". И надявам се не си си помислял, че точно тук ще търся запознати с PS? :D
За какво ниво ми разправяш тука. Пускаш някакви темички (точно какви то ги пускат 12-... и нагоре лапетийте , като си имаш напредвид,че теми от подобен сорт се повтарят през "тема") и искаш задълбочен отговор. :-s З-А-Д-Ъ-Л-Б-О-Ч-Е-Н Тя самата тема за задълбочен отговор ли е според теб? :-s

Sovellis
04-09-2007, 20:34
Наистина не знам как да го коментирам.. С риск да обидя доста от вас.. но повечето потребители тук страдат от доста слаба ориентация в уеб пространството и ниско ниво на мислене. Или по-точно наистина не мислят.


За какво ниво ми разправяш тука. Пускаш някакви темички (точно какви то ги пускат 12-... и нагоре лапетийте , като си имаш напредвид,че теми от подобен сорт се повтарят през "тема") и искаш задълбочен отговор. Eh? З-А-Д-Ъ-Л-Б-О-Ч-Е-Н Тя самата тема за задълбочен отговор ли е според теб? Eh?

Драги, Forslor, не бях аз човекът, който е публикувал тази тема. Ако беше положил минимално усилие щеше да установиш, че всъщност аз не съм публикувал Н-И-Т-О Е-Д-Н-А тема в тези форуми. Коментирах факта, че очаквах (преди да отворя темата) като я отворя да видя някакви коментари или въпроси (важно е да отбележа - коментари или въпроси, не отговори, защото, по принцип, имам достатъчно добра ориентация да намеря отговор на всеки въпрос за PS без да прибягвам до тези форуми), различни от "от къде да дръпна еди си коя програма". Но останах разочарован, като установих точно обратното. А потребителят, който е публикувал тази тема е galkata. Дори и да се абстрахираме от потребителското име (което силно не съответства с моето) се съмнявам да а) може да пише на кирилица б) има желание да пише на кирилица в) се интересува от задълбочени коментари.

Edit: Току що установих, че в една друга тема си отбелязал, че една девойка не мисли като пише.. Всъщност аз ти предлагам ти да помислиш малко преди механично да идентифицираш неправилно някои потребители като немислещи.

Forslor
04-10-2007, 19:04
Аз "усилието" съм го направил да прочета всички постнати коментари, но това ,че ти постваш първо като анонимен и т.н без уточнен ник или пол ...всеки би си помислил ,че темата е постната от теб. Нямам време , а и не съм длъжен да проверявам на всеки персонално профила и да чета какво е поствал и т.н .Избягвайки официалностите ... тази "галка" (ясно е ,вече че не си ти ) пита от къде може да си свали програмата, отговарят й ...след което ти се изцепваш със това "очаквах по задълбочени коментари" и ето тук "работата се обърква". Темата не изисква сама по себе си ,задълбочени отговори ( да започнем да разтягаме локуми извън темата - това явления се нарича flood, spam ....). По просто от това немога да ти го обясня , може би заради "слаба ориентация в уеб пространството и ниското ниво на мислене" (много набързо ме определи... да не си взел пример от мене :lol: ) .
Първо прочети правилата и тогава постни една тема ,която се отнася конкретно за работата с Фотошоп , за да избягваме за вбъдеще подобни смешни,прости,непотребни,и лишни коментари и някои хора да се изхвърлят тук , като че ли са хванали .... за ...... .
Все пак това е един от разделите на teen форум , който не e специализиран да се занимава със даден софтуерен продукт и разкриване на неговите възможности сред заинтересованите потребители.
Ти какво си мислиш ,че на мен като ми потрябва инфо за нещо се насочвам тук (където също има хора които разбират от това , но защо да си правя труда след като вече има отговор някъде другаде) , а не към сайта или форума на дадения продукт :-s
Ето, надявам се да се задоволиш със този повърхностен коментар от моя страна, явяващ се като флууд на флууда .

\\// :)


---------------
За първи път да изпиша толкова текст за едното нищо.

Sovellis
04-10-2007, 19:47
Не съм говорил конкретно за теб, че мислиш повърхностно (виж сега - можеше да помислиш преди да твърдиш, че аз съм публикувал темата, но и самият аз имам вина : ). Като цяло говорех общо за някои потребители от този форум. За теб отнесох слабата ориентация (защо реших непосредствено след това да напиша и ниско ниво на мислене.. ами, може би трябваше да изкажа обощения си коментар някъде - нищо кой знае колко лично :) ). А иначе се извинявам за объркването, но в една тема, която наистина е доста глупава (както потвърдихме това вече няколко пъти), нямах желанието да описвам подробности кой съм и т.н.. А вече смятам, че темата спокойно може да се заключи и/или изтрие. Надявам се модераторския контрол да вземе отношение.

04-11-2007, 11:30
Нещо не ви разбрах на вас двамата надумването, но от човек, който сам си се е изучил на photoshop от самото начало до едно задоволително добро ниво ще ви кажа, че не е мястото да търсите помощ за тази програма.

Sovellis
04-11-2007, 12:21
Личи си, че не си го разбрал :). Ако беше, щеше да установиш, че твърдя (както и Forslor), че това НЕ е мястото.

П.с. Оказа се, че не е съществувал риск само да обидя някои потребители с едно от по-горните си изказвания, но и да получа БАН :) Тъй че това беш от мен. Пожелавам ви приятно изкарване тук. И все пак - модератори, няма ли да изтриете или модерирате тази тема, която доста силно нарушава правилата? Така работата ви няма да е изпълнена само на половина.