PDA

View Full Version : "Първата любов" - есе



nencuHka
04-08-2007, 09:35
Плс помощщщ трябва ми за вторник :(

dete_na_prostora
04-08-2007, 11:33
УоУ.. определено интересна тема..... Хммм... според мене да разкажеш за тфоята първа любов и после да изкажеш за увод нешто от сорта "Първата любов ште се помни винаги, заштото тфа са първите ни стъпки в живота, първите ни трепети и разбира се един много приятен спомен..." или нз неска мноо не ми върви да мисля есета, дано съм помогнала :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [/i]

nencuHka
04-09-2007, 18:26
Mila mersi,ama mnogo adski mnogo mi kucat eseta i nishto ne moga da napisha .. :smt010

мацка от класа
04-09-2007, 18:35
Защо не напишеш нещо подобно:
Помня-когато се влюбих,бях малка. Малка,но способна да изпитвам чувства. Те бяха доста дълбоки,макар че доста хора смятат,че на тази възраст хората не умеят да обичат. Е,не е така. В съзнанието ми стои ясният образ на моя възлюбен-красив,омаен и различен. Моята душа потрепваше,само при мисълта за него,а сърцето ми се пълнеше с неописуемо вълнение и някаква сладка болка... сякаш беше вчера. Това е момчето,оставило следа в мен. ...
Нещо в тоя стил,а? И вече зависи дали е била споделена или не. След малко продължавам с купона в нас,не знам как седнах на компа,но определено ме дърпат да ставам и се надявам поне малко да съм ти била полезна.