PDA

View Full Version : A tova darjanie... ?



Obi4amSiPiletoo
04-08-2007, 09:45
zdraveite mili teen4eta
Hristos voskrese :)
iskam da spodelq s vas edin problem koito imam s gadjeto si
zna4i hodim ot po4ti 11 meseca i sme si zaedno vseki den i se obi4ame
az naistina mnogo go obi4am iznam 4e i toi me obi4a
no imam edin problem . ve4erniqt mi 4as e 11 4asa i vsqka ve4er se pribiram v tolkova no po praznici na6ite me puskat do po kasno
i naprimer na nova godina - posre6tnahme q 4uknahme se i se razkarahme po centara i malko sled tova toi mi vika 6te se pribira6 li ? a pak az bqh do po kasno v smisal be6e 1 4asa a na6ite mi kazaha 4e moga i kam 2-3 da se pribera i az mu vikam o6te malko i toi ok , sedqhme i sled 20min vika aide da tragvame bavno bavno 6te varvim i az ok..varvqhme..stighanme do nas i uj 6tqhme da sedim pred nas ama toi vika studeno mi e otivam pak tam i tragna..emi dobre
sa6to taka i na velikden izlqzohme navan kafence tva onova i bqhme s negovi priqteli i obikolihme carkvata ostavihme si sve6tite i edin fr pita "ko 6te pravite sq?" i az dokato si otvorq ustata da kaja mi 6te se razkarame nqkade.. gadjeto mi mu vika : ami tq sega se pribira az posle 6te vi se obadq da 4uq kade ste.. stana mi tapo... i ni6to ne my kazah zamal4ah si.. i ttragvame da se ka4vame v kolata oba4e my vikam aide da pu6im parvo tyka na peikata i toi vika ami po patq 6te pu6im i az ok. i sprq pred nas i si izpu6ih cigarata i q hvarlqm toi me celuva i pali kolata.. i mi vika aide ytre 6te se vidim i as tam mu prikazvah ne6to i vikam dobre i slqzoh
uj za nikade ne barza.ne be6e studeno. az ne zakasnqvah nito ni6to ama... neznam imam 4ustvoto 4e kato sam do po kasno i gleda da se ottarve ot men po rano i taka e tapo no neiskam ni6to da my kazvam sega. ne 4e mi e tapo deto se pribiram po rano ne mi pyka ot tva no vaprosa mi e 6to taka pravi...? znam 4e me obi4a ama nemoga da si go obqsnq.. vie imate li nqkakvo obqsnenie za tova ? ](*,)

kofti_nick
04-08-2007, 09:53
Що него попиташ ? :oops:

Sexapilna_kukla
04-08-2007, 10:01
Лелее, как позволяваш да прави тези неща?!? Аз, ако съм на твое място, никога няма да се съглася да се държи така, ами ти по този начин си едва ли не пренебрегната и нямаш право на глас- каквото каже той, това да правите! Вземи се стегни малко и не позволявай да става така. А относно причината за неговото държание... не си ли се замисляла, че може да има и друга... :-k

koalka
04-08-2007, 10:57
Вместо да се вайкаш и да се ядосваш, вземи му кажи, че това те дразни и наистина те пускат до по-късно, а не както той си мисли.Обясни му, че искаш да прекарваш повече време с него.

sorceress
04-08-2007, 12:07
Лелее, как позволяваш да прави тези неща?!? Аз, ако съм на твое място, никога няма да се съглася да се държи така, ами ти по този начин си едва ли не пренебрегната и нямаш право на глас- каквото каже той, това да правите! Вземи се стегни малко и не позволявай да става така. А относно причината за неговото държание... не си ли се замисляла, че може да има и друга... :-k

Тва за другата и на мен ми мина през ума, но все пак не се шашкай :) Попитаи го направо и ако не ти даде смислено обяснение значи нещо не е наред

Obi4amSiPiletoo
04-08-2007, 12:14
ami da no sega ne e podhodq6t moment da go pitam a i mi e malko tapo da go pitam nz za6to.. a i mejdu drugoto toi samo togava se darji taka v smsal sqka6 mu omrazva s men za6toto ina4e vinagi kato si izlezem po normalno i me pita kade 6te hodim az kaja neznam i toi kaazva: kadeto kajesh shte otidem kvoto kajesh shte pravim .. v smisal vinagi ostava men da izbiram mestata kadeto 6te hodim i nikoga ne mi e otkazal ne6to no samo kato sam do po kasno go pravi tova. ;(
aa za druga.. neznam po princip sam sigorna 4e nqma poznavam priqtelite my i sam sigorna i v nego i v tqh a i nqkolko momi4eta sa iskali ot nego sex dokato hodim i sa iskali da hodqt s nego i toi vsi4ko mi e kazval ot do.. ponqkoga naistina se zamislqm dali nqma druga..noo .. neznam na4in po koito da se obedq 4e nqma :?

JuSt_A_vErMiN
04-08-2007, 12:19
Лелее, как позволяваш да прави тези неща?!? Аз, ако съм на твое място, никога няма да се съглася да се държи така, ами ти по този начин си едва ли не пренебрегната и нямаш право на глас- каквото каже той, това да правите! Вземи се стегни малко и не позволявай да става така. А относно причината за неговото държание... не си ли се замисляла, че може да има и друга... :-k :smt023

Adwokat
04-08-2007, 12:21
Ами попитаи го направо и аз с моита приятелка сме цял ден заедно но.. никога не съм правил така ади ади да си ходим стоим заедно докат имаме възможност! :smt007 :smt007 :smt007

MoHuTo
04-08-2007, 12:24
Ами кажи му, че не ти е приятно това и искаш да сте повече време заедно...всъщносто просто му кажи всичко това, което каза на нас..все пак сте от доста време заедно и би трябвало да сте си близки и да можеш да поговориш за това с него :wink:

sorceress
04-08-2007, 12:36
ami da no sega ne e podhodq6t moment da go pitam a i mi e malko tapo da go pitam nz za6to.. a i mejdu drugoto toi samo togava se darji taka v smsal sqka6 mu omrazva s men za6toto ina4e vinagi kato si izlezem po normalno i me pita kade 6te hodim az kaja neznam i toi kaazva: kadeto kajesh shte otidem kvoto kajesh shte pravim .. v smisal vinagi ostava men da izbiram mestata kadeto 6te hodim i nikoga ne mi e otkazal ne6to no samo kato sam do po kasno go pravi tova. ;(
aa za druga.. neznam po princip sam sigorna 4e nqma poznavam priqtelite my i sam sigorna i v nego i v tqh a i nqkolko momi4eta sa iskali ot nego sex dokato hodim i sa iskali da hodqt s nego i toi vsi4ko mi e kazval ot do.. ponqkoga naistina se zamislqm dali nqma druga..noo .. neznam na4in po koito da se obedq 4e nqma :?


Щом си сигурна в него и му вярваш може би не тряа да се притесняваш толкова. Възможно е просто да го прави, за да не закъснееш и да не ти се карат после

bungle
04-08-2007, 12:45
Да не го е шубе от ваш'те да не му направят проблем за късното прибиране ?
Може пък да е от това.
Сегашният ми приятел така беше сплашен от брат ми, който му беше казал, че ще му счупи кокалите, че първите 5 месеца не стъпваше в нас. :smt005

Adwokat
04-08-2007, 12:47
Да не го е шубе от ваш'те да не му направят проблем за късното прибиране ?
Може пък да е от това.
Сегашният ми приятел така беше сплашен от брат ми, който му беше казал, че ще му счупи кокалите, че първите 5 месеца не стъпваше в нас. :smt005

:smt005 :smt005

{IcEto0o}
04-09-2007, 20:23
nedei da se pritesnqva6 6toto ponqkoga mom4etata iskat da sedqt samo s priqtelite si bez momi4eta ili moje da se pritesnqva da ne zakasnee6 4e posle savsem da ne izliza6 :wink: dano da ima6 kasmet :)

BAYO
04-09-2007, 23:09
Няма поводи за притеснения. Щом го прави само по празниците ... кво ли ще стане когато ти го махнат тоя час или пък стане 00:00 или 01:00. Ще ми е интересно тогава всяка вечер ли ще го прави тва? Попитай го и виж как стоят нещата...

nasty_f
04-10-2007, 08:31
И на мен ми мина през ума,че има друга още като прочетох това за Нова Година,а това за Великден...Вече съм 99% сигурна,че я има.
Добре,само 1 ми кажи.Как може да си мислиш,че човек,който гледа да се отърве от теб те обича???Замисляла ли си се какво прави като не е празник и се прибираш в 11???Не,или да?Не мислиш ли,че може да има друго момиче,с което да е всяка вечер,след като те остави.Ако те обичаше и ценеше нямаше да бърза да си ходиш,дори щеше да те кара да позакъсняваш,щеше да иска да е с теб непрекъснато...Дори да не е непрекъснато,нямаше да постъпва така :lol: По-добре го остави.Това,че ти казва,че те обича,че му липсваш,че не може да живее без тез са празни думи :smt017 Дори да ти праща мили смс-чета,това нищо не означава.Любовта трябва да се доказва,а не само да си говориш и да не правиш нищо.Разбери го?Хвани си друго момче,което да е достойно за теб.Ще го преживееш този.Но пак ти казвам,че ти изневерява.Не ми се вярва да бърза толкова на някъде само,за да се събере с приятели.Много ясно,че ще му е по-приятно,ако те харесва найстина в твойта компания,а не в тяхната.Обмисли това,което ти написах,за да не съжаляваш после.

`Death`Whore`
04-10-2007, 08:34
Момчето се притеснява да не си просрочиш вечерния час, е бати! Обяснила ли си му, че на празници ти дават да оставаш до по-късно? Явно не. И защо си мълчиш? Ако мълчиш така и изпълняваш, няма смисъл после да се оплакваш.

nasty_f
04-10-2007, 08:42
Момчето се притеснява да не си просрочиш вечерния час, е бати! Обяснила ли си му, че на празници ти дават да оставаш до по-късно? Явно не. И защо си мълчиш? Ако мълчиш така и изпълняваш, няма смисъл после да се оплакваш.
Защо сте толкова найвни и вярвате на всяко нещо,което ви кажат.Не трябва да се вярва чак толкова.Много ясно,че знае дори да не му е казвала.Все пак църква се обикаля в 12 часа,а не в 11 :smt012 Егати да не е разбрал и при положение,че ходят от 11 месеца.Особено това много ме подразни дето е казал,че отива да си я изпрати и отива при приятелите си,без да я остави да каже нещо,или да я попита "Какво ще правим сега?"Това за мен не е никаква обич....Лично мнение :wink:

`Death`Whore`
04-10-2007, 08:45
Мъжете понякога са малоумни, не забравяй това ;)

Да, може и да си права...но тя ако постоянно така си мълчи, поведението му е нормално - така е свикнал.

nasty_f
04-10-2007, 08:53
Мъжете понякога са малоумни, не забравяй това ;)

Да, може и да си права...но тя ако постоянно така си мълчи, поведението му е нормално - така е свикнал.
Дам,така е.Както се казва "Така си го научил,така че не се оплаквай"
Явно позволява да й се качват на главата и да я контролират както си знаят.Аз харесвам такива добри хора,но найвността им ме дразни,че чак ми иде да им се развикам.Такава е и майка ми.Толкова е найвна и постоянно си отнася всичко,без да е виновна,горката.И веднъж почна да ми се оплаква на мен и сестра ми,а сестра ми и каза "Мамо,ти си го научила така!" и тя каза "Права си." Няма спор,че е така,но все пак продължавам да мисля,че има и друга :)