PDA

View Full Version : лицето ми се бели



04-08-2007, 10:29
попринип съм със суха кожа.вчера вечерта се нмазах с един крем против пъпки и неска лицето цялото м исе бели.. ексфлорирах го и го намазах с крем з амного суха кожа но пак си личат белещите се очастъци..моля ви ми кажете какво да правя за да ми мине и пак да ми стане нормално

katttto3
04-08-2007, 11:21
Moqt problem e ne6to podobno i na men mi se beli liceto,no tova e ot nedostig na vitamini,a ne ot krema.Az piq vitamini i nqmam problem s kojata ve4e(samo ot vreme na vreme)

04-08-2007, 11:54
мисля вечерта акто го пичистя да го намажа с бадемово масло и ли с масло от жожоба..после дали трябва да го отмия или да преспа с него?

martyivanova
04-08-2007, 15:07
Mislq 4e vsi4ko koeto si maje6 po kojata trqbva da se otmiva sled izvestno vreme za da ne zapu6va pori4kite.

Kianna
04-08-2007, 18:17
Вие като змии се белите,бе. :-D
Та .. преди време аз използвах една маска,от която си сложих 1 път и спрях и то точно,защото не ми повлия добре на лицето.Просто спри да си слагаш от този крем и си намажи муцунката с мазен крем. :wink:

04-08-2007, 21:08
така и така темата е за беленето, може ли да попитам:
Имам доста петна от пъпки и имам някакъв неизвестен крем за лице от който ми се бели лицето, дали ако си го мажа и се беля няколко седмици ще се оправи положението и дали беленето и вредно.

(и още едно въпросче, кожата бели ли се от контрабурекс?)

bUmMbAmMTrEsS
04-08-2007, 23:50
Емм мойто лице също се бели .. :( Обаче освен беленето имам и обрив , който не се личи , но кат се пипа се усеща :( Но аз знам причината .. И рова е ФДТ .. Повече няма ползвам :mrgreen:

04-09-2007, 09:35
така и така темата е за беленето, може ли да попитам:
Имам доста петна от пъпки и имам някакъв неизвестен крем за лице от който ми се бели лицето, дали ако си го мажа и се беля няколко седмици ще се оправи положението и дали беленето и вредно.

(и още едно въпросче, кожата бели ли се от контрабурекс?)
попринцип не трябва да се бели от контратубекса..даже си го пише е беленето е едно от страничните ефекти на листовката.Точно така се получи и при мен,защото кожата ми е много чувствителна

Angel Whit Devil Soul
04-09-2007, 09:44
аз мисля 4е трябва да си продълйиш да се майеш с крема за съха кожа и не след дълго ще се опражиш

iLoveChocolate
04-09-2007, 10:04
е трябва да мине малко време се пак иначе го мажи с подхранващ крем или крем с витамини.

dazzle
04-09-2007, 14:35
попринип съм със суха кожа.вчера вечерта се нмазах с един крем против пъпки и неска лицето цялото м исе бели.. ексфлорирах го и го намазах с крем з амного суха кожа но пак си личат белещите се очастъци..моля ви ми кажете какво да правя за да ми мине и пак да ми стане нормално


лицето ръцете...въобще кожата по тялото може да се бели от изсушаване, при смяна на времето или от сапун(не всички сапуни влияят добре на различни типове кожа)
просто след всяко измиване и преди всяко излизане навън слагай хидратиращ крем за ръце и ще се оправиш. казвам ти от личен опит O:)

^t_a_n_i_a^
04-09-2007, 18:34
Ami te kremovete ne deistvat za edin den trqbva da se maje6 prodaljitelno vreme

sweet_bubka
04-09-2007, 18:42
ot 2-3 dena i az sam kato 'gu6ter' v liceto ujas mnogo mi se beli kvi li ne kremove mu slagah,popivat nabyrzo i sled 10-15 min pak sy6tata rabota ujas naprao.Ama na men mi se polu4i ot solarium,za6toto mai stoqh pove4ko vreme otkolkoto trqbva i kojata mi se izsu6i adski mnogo,apak poprincip mi e mazna.I sega si vzeh edin hidratira6t krem na Deva za normalna kym suha koja :) i predi malko se namazah i mi se struva dobre za sega.Liceto mi si vyzvyrna svoqta mekota otnovo dano da mi pomogne: \:D/ Ako iska6 i ti probvai :wink: