PDA

View Full Version : Kakvo da pravq...



04-08-2007, 11:42
V novo daskalo sym.Po-golqmata chast ot klasa mi sa mom4eta.Momi4etata se delqt na 2 grypi.Ednite momi4eta sa otli4ni4ki,no vsichki v daskaloto gi pluqt i obijdat.Drugite sa 2-djiiki,no vsichki gi blagotvorqt i ne mogat i gyk da im kajat.A az? Kyde da se vpisha? ... tryden izbor. Az ne sym otli4ni4ka,nito 2-kadjiika.No ne iskam vsi4ki da me pluqt s dr-te.No ot dr strana ako sym s 2-kadjiikite u4itelite sh sa durjat gadno. :smt012

koalka
04-08-2007, 11:51
Избери тази, в която се чувстваш най-добре.

kat4enceto
04-08-2007, 12:47
Избери тази, в която се чувстваш най-добре.

dete_na_prostora
04-08-2007, 12:57
Движи се с момчетата :mrgreen:

malkoto^f
04-08-2007, 18:57
Движи се с момчетата :mrgreen:

taka mai e nai-dobre :wink:

christina_aguilera
04-08-2007, 19:35
Движи се с момчетата :mrgreen:

taka mai e nai-dobre :wink:
мхм, определено :-D

Cheesy
04-08-2007, 19:38
Движи се с момчетата :mrgreen:

taka mai e nai-dobre :wink:
мхм, определено :-D
Все пак зависи и от момчетата..ами защо трябва да се впишеш в някоя групичка-не може ли да бъдеш фр и с момичета.Що тря с едните да си супер фр,а с другите да си скарана?!

<black soul>
04-08-2007, 19:51
Движи се с момчетата :mrgreen:

taka mai e nai-dobre :wink:
мхм, определено :-D
Все пак зависи и от момчетата..ами защо трябва да се впишеш в някоя групичка-не може ли да бъдеш фр и с момичета.Що тря с едните да си супер фр,а с другите да си скарана?!
ми кво искаш...сигурно авторката на темата е някоя 10-годишна. имаше преди време една тема дето едно момиче разправяше че в нейния клас момичетата й казали, че ще има "момичешки съвет" и тя трябва да им каже всичките тайни които знае! :-D всякакви тъпотии чувам, вече ми омръзна!

моят съвет към авторката на темата : вземи се обеси, че да не си напъваш мозъка да избираш!

vivian
04-08-2007, 21:56
Движи се с момчетата :mrgreen:

taka mai e nai-dobre :wink:
мхм, определено :-D
Все пак зависи и от момчетата..ами защо трябва да се впишеш в някоя групичка-не може ли да бъдеш фр и с момичета.Що тря с едните да си супер фр,а с другите да си скарана?!